Rozpis ligových utkání
UŠO > Moravskoslezský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
C. liga - 3.liga skupina B
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. 8.9.2017 Motor Frýdek-Místek 5 : 13 Kovárna Frýdek-Místek Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Pospěch Petr 15 : 29 Dorňáková Kateřina
2. 15.9.2017 New Darts Frýdek-Místek 8 : 10 Kovárna Frýdek-Místek Ranec sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Němec Milan 20 : 24 Dorňáková Kateřina
3. Ne 24.9.2017 Kovárna Frýdek-Místek 4 : 14 Danger Prostřední Bečva Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
15:00 Dorňáková Kateřina 13 : 31 Juřík Pavel
4. Ne 1.10.2017 Ogaři Mořkov 10 : 8 Kovárna Frýdek-Místek Orlovna hostinec Mořkov, Mořkov
13:00 Raška Pavel 25 : 19 Dorňáková Kateřina
5. Ne 8.10.2017 Kovárna Frýdek-Místek 15 : 3 Kolonie B Žilina Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
15:00 Dorňáková Kateřina 32 : 13 Podmol Vladimír
6. Ne 15.10.2017 Lašská jizba Sedliště 10 : 8 Kovárna Frýdek-Místek Lašská jizba Sedliště, Sedliště
15:00 Vávra Josef 24 : 21 Špaček Ladislav
7. Ne 22.10.2017 Kovárna Frýdek-Místek 10 : 9 Vikings B Kopřivnice Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
15:00 Dorňáková Kateřina 24 : 23 Mojdl Lukáš
8. 27.10.2017 Gerlich B Fulnek 14 : 4 Kovárna Frýdek-Místek U Šuláků Fulnek, Fulnek
18:30 Bartoň Martin 31 : 12 Dorňáková Kateřina
9. Ne 5.11.2017 Kovárna Frýdek-Místek 14 : 4 Bernard Frýdek-Místek Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
15:00 Dorňáková Kateřina 28 : 15 Polách Martin
10. Ne 12.11.2017 Kovárna Frýdek-Místek 8 : 10 Motor Frýdek-Místek Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
15:00 Dorňáková Kateřina 20 : 23 Pospěch Petr
11. Ne 19.11.2017 Kovárna Frýdek-Místek 6 : 12 New Darts Frýdek-Místek Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
15:00 Dorňáková Kateřina 13 : 26 Němec Milan
12. 24.11.2017 Danger Prostřední Bečva 14 : 4 Kovárna Frýdek-Místek Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:00 Juřík Pavel 30 : 12 Špaček Ladislav
13. Ne 3.12.2017 Kovárna Frýdek-Místek 10 : 9 Ogaři Mořkov Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
15:00 Dorňáková Kateřina 22 : 23 Raška Pavel
14. Ne 10.12.2017 Kolonie B Žilina 6 : 12 Kovárna Frýdek-Místek Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
18:00 Váhala Jaroslav 16 : 27 Dorňáková Kateřina
15. Ne 17.12.2017 Kovárna Frýdek-Místek 7 : 11 Lašská jizba Sedliště Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
15:00 Dorňáková Kateřina 19 : 25 Vávra Josef
16. 5.1.2018 Vikings B Kopřivnice 14 : 4 Kovárna Frýdek-Místek Severka Darts Club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00 Feilhauer Martin 31 : 13 Dorňáková Kateřina
17. Ne 14.1.2018 Kovárna Frýdek-Místek 4 : 14 Gerlich B Fulnek Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
15:00 Dorňáková Kateřina 10 : 29 Grygar Lukáš
18. 19.1.2018 Bernard Frýdek-Místek 9 : 10 Kovárna Frýdek-Místek Bernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Polách Martin 26 : 25 Dorňáková Kateřina
19. 26.1.2018 Motor Frýdek-Místek 7 : 11 Kovárna Frýdek-Místek Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Pospěch Petr 18 : 26 Dorňáková Kateřina
20. 2.2.2018 New Darts Frýdek-Místek 10 : 9 Kovárna Frýdek-Místek Ranec sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Němec Milan 24 : 19 Dorňáková Kateřina
21. Ne 11.2.2018 Kovárna Frýdek-Místek 7 : 11 Danger Prostřední Bečva Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
15:00 Dorňáková Kateřina 19 : 25 Juřík Pavel
22. Ne 18.2.2018 Ogaři Mořkov 8 : 10 Kovárna Frýdek-Místek Orlovna hostinec Mořkov, Mořkov
13:00 Macháč Tomáš 22 : 23 Dorňáková Kateřina
23. Ne 25.2.2018 Kovárna Frýdek-Místek 7 : 11 Kolonie B Žilina Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
15:00 Dorňáková Kateřina 20 : 26 Váhala Jaroslav
24. Ne 4.3.2018 Lašská jizba Sedliště 9 : 10 Kovárna Frýdek-Místek Lašská jizba Sedliště, Sedliště
15:00 Vávra Josef 23 : 25 Dorňáková Kateřina
25. Ne 11.3.2018 Kovárna Frýdek-Místek 10 : 8 Vikings B Kopřivnice Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
15:00 Dorňáková Kateřina 21 : 20 Kurečka Zdeněk
26. 16.3.2018 Gerlich B Fulnek 12 : 6 Kovárna Frýdek-Místek U Šuláků Fulnek, Fulnek
18:30 Grygar Lukáš 28 : 13 Dorňáková Kateřina
27. Ne 25.3.2018 Kovárna Frýdek-Místek 11 : 7 Bernard Frýdek-Místek Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
15:00 Dorňáková Kateřina 23 : 17 Polách Martin
28. Ne 1.4.2018 Kovárna Frýdek-Místek 13 : 5 Motor Frýdek-Místek Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
15:00 Dorňáková Kateřina 28 : 13 Pospěch Petr
29. Ne 8.4.2018 Kovárna Frýdek-Místek 7 : 11 New Darts Frýdek-Místek Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
15:00 Dorňáková Kateřina 17 : 24 Němec Milan
30. 13.4.2018 Danger Prostřední Bečva 16 : 2 Kovárna Frýdek-Místek Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:00 Juřík Pavel 34 : 11 Dorňáková Kateřina
31. Ne 22.4.2018 Kovárna Frýdek-Místek 12 : 6 Ogaři Mořkov Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
15:00 Dorňáková Kateřina 27 : 19 Macháč Tomáš
32. Ne 29.4.2018 Kolonie B Žilina 6 : 12 Kovárna Frýdek-Místek Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
18:00 Váhala Jaroslav 17 : 26 Špaček Ladislav
33. Ne 6.5.2018 Kovárna Frýdek-Místek 13 : 5 Lašská jizba Sedliště Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
15:00 Dorňáková Kateřina 29 : 16 Vávra Josef
34. 11.5.2018 Vikings B Kopřivnice 14 : 4 Kovárna Frýdek-Místek Severka Darts Club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00 Kurečka Zdeněk 29 : 14 Špaček Ladislav
35. Ne 20.5.2018 Kovárna Frýdek-Místek 13 : 5 Gerlich B Fulnek Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
15:00 Dorňáková Kateřina 29 : 14 Grygar Lukáš
36. 25.5.2018 Bernard Frýdek-Místek 10 : 9 Kovárna Frýdek-Místek Bernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Stuchlík Lukáš 25 : 21 Dorňáková Kateřina
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.9.2018 22:20

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 22.9.2018 22:20:50