Rozpis ligových utkání
UŠO > Moravskoslezský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
C. liga - 3.liga skupina B
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
3. Ne 24.9.2017 Kovárna Frýdek-Místek 4 : 14 Danger Prostřední Bečva Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
15:00 Dorňáková Kateřina 13 : 31 Juřík Pavel
4. Ne 1.10.2017 Ogaři Mořkov 10 : 8 Kovárna Frýdek-Místek Orlovna hostinec Mořkov, Mořkov
13:00 Raška Pavel 25 : 19 Dorňáková Kateřina
6. Ne 15.10.2017 Lašská jizba Sedliště 10 : 8 Kovárna Frýdek-Místek Lašská jizba Sedliště, Sedliště
15:00 Vávra Josef 24 : 21 Špaček Ladislav
8. 27.10.2017 Gerlich B Fulnek 14 : 4 Kovárna Frýdek-Místek U Šuláků Fulnek, Fulnek
18:30 Bartoň Martin 31 : 12 Dorňáková Kateřina
10. Ne 12.11.2017 Kovárna Frýdek-Místek 8 : 10 Motor Frýdek-Místek Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
15:00 Dorňáková Kateřina 20 : 23 Pospěch Petr
11. Ne 19.11.2017 Kovárna Frýdek-Místek 6 : 12 New Darts Frýdek-Místek Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
15:00 Dorňáková Kateřina 13 : 26 Němec Milan
12. 24.11.2017 Danger Prostřední Bečva 14 : 4 Kovárna Frýdek-Místek Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:00 Juřík Pavel 30 : 12 Špaček Ladislav
15. Ne 17.12.2017 Kovárna Frýdek-Místek 7 : 11 Lašská jizba Sedliště Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
15:00 Dorňáková Kateřina 19 : 25 Vávra Josef
16. 5.1.2018 Vikings B Kopřivnice 14 : 4 Kovárna Frýdek-Místek Severka Darts Club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00 Feilhauer Martin 31 : 13 Dorňáková Kateřina
17. Ne 14.1.2018 Kovárna Frýdek-Místek 4 : 14 Gerlich B Fulnek Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
15:00 Dorňáková Kateřina 10 : 29 Grygar Lukáš
21. Ne 11.2.2018 Kovárna Frýdek-Místek 7 : 11 Danger Prostřední Bečva Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
15:00 Dorňáková Kateřina 19 : 25 Juřík Pavel
23. Ne 25.2.2018 Kovárna Frýdek-Místek 7 : 11 Kolonie B Žilina Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
15:00 Dorňáková Kateřina 20 : 26 Váhala Jaroslav
26. 16.3.2018 Gerlich B Fulnek 12 : 6 Kovárna Frýdek-Místek U Šuláků Fulnek, Fulnek
18:30 Grygar Lukáš 28 : 13 Dorňáková Kateřina
29. Ne 8.4.2018 Kovárna Frýdek-Místek 7 : 11 New Darts Frýdek-Místek Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
15:00 Dorňáková Kateřina 17 : 24 Němec Milan
30. 13.4.2018 Danger Prostřední Bečva 16 : 2 Kovárna Frýdek-Místek Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:00 Juřík Pavel 34 : 11 Dorňáková Kateřina
34. 11.5.2018 Vikings B Kopřivnice 14 : 4 Kovárna Frýdek-Místek Severka Darts Club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00 Kurečka Zdeněk 29 : 14 Špaček Ladislav
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.9.2018 22:39

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 22.9.2018 22:39:56