Rozpis ligových utkání
UŠO > Moravskoslezský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
C. liga - 3.liga skupina B
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
3. 22.9.2017 Bernard Frýdek-Místek 17 : 1 Kolonie B Žilina Bernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Polách Martin 34 : 7 Podmol Vladimír
4. Ne 1.10.2017 Lašská jizba Sedliště 8 : 10 Bernard Frýdek-Místek Lašská jizba Sedliště, Sedliště
15:00 Vávra Josef 23 : 21 Polách Martin
5. 6.10.2017 Bernard Frýdek-Místek 11 : 7 Vikings B Kopřivnice Bernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Polách Martin 25 : 18 Mojdl Lukáš
8. 27.10.2017 Bernard Frýdek-Místek 10 : 8 Motor Frýdek-Místek Bernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Polách Martin 25 : 19 Pospěch Petr
11. 17.11.2017 Bernard Frýdek-Místek 12 : 6 Ogaři Mořkov Bernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Polách Martin 25 : 15 Raška Pavel
12. Ne 26.11.2017 Kolonie B Žilina 7 : 11 Bernard Frýdek-Místek Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
18:00 Váhala Jaroslav 18 : 25 Polách Martin
13. 1.12.2017 Bernard Frýdek-Místek 11 : 7 Lašská jizba Sedliště Bernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Polách Martin 23 : 17 Vávra Josef
17. 12.1.2018 Motor Frýdek-Místek 8 : 10 Bernard Frýdek-Místek Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Pospěch Petr 21 : 26 Polách Martin
19. 26.1.2018 Bernard Frýdek-Místek 10 : 8 Danger Prostřední Bečva Bernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Stuchlík Lukáš 23 : 21 Malina Lukáš
20. Ne 4.2.2018 Ogaři Mořkov 4 : 14 Bernard Frýdek-Místek Orlovna hostinec Mořkov, Mořkov
13:00 Štefek Jaroslav 15 : 30 Polách Martin
21. 9.2.2018 Bernard Frýdek-Místek 11 : 7 Kolonie B Žilina Bernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Stuchlík Lukáš 25 : 17 Váhala Jaroslav
22. Ne 18.2.2018 Lašská jizba Sedliště 8 : 10 Bernard Frýdek-Místek Lašská jizba Sedliště, Sedliště
15:00 Vávra Josef 22 : 26 Polách Martin
24. 2.3.2018 Gerlich B Fulnek 8 : 10 Bernard Frýdek-Místek U Šuláků Fulnek, Fulnek
18:30 Luňák Lukáš 20 : 25 Stuchlík Lukáš
26. 16.3.2018 Bernard Frýdek-Místek 14 : 4 Motor Frýdek-Místek Bernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Polách Martin 30 : 17 Pospěch Petr
30. Ne 15.4.2018 Kolonie B Žilina 7 : 11 Bernard Frýdek-Místek Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
18:00 Váhala Jaroslav 18 : 25 Polách Martin
33. 4.5.2018 Bernard Frýdek-Místek 10 : 8 Gerlich B Fulnek Bernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Polách Martin 24 : 23 Luňák Lukáš
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.9.2018 22:28

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 22.9.2018 22:28:23