Rozpis ligových utkání
UŠO > Moravskoslezský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
C. liga - 3.liga skupina B
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. 8.9.2017 Globus Frýdek 6 : 12 Danger Prostřední Bečva Globus bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Polách Martin 15 : 28 Juřík Pavel
2. Ne 17.9.2017 Ogaři Mořkov 11 : 7 Globus Frýdek Orlovna hostinec Mořkov, Mořkov
13:00 Raška Pavel 24 : 19 Polách Martin
3. 22.9.2017 Globus Frýdek 17 : 1 Kolonie B Žilina Globus bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Polách Martin 34 : 7 Podmol Vladimír
4. Ne 1.10.2017 Lašská jizba Sedliště 8 : 10 Globus Frýdek Lašská jizba Sedliště, Sedliště
15:00 Vávra Josef 23 : 21 Polách Martin
5. 6.10.2017 Globus Frýdek 11 : 7 Vikings B Kopřivnice Globus bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Polách Martin 25 : 18 Mojdl Lukáš
6. 13.10.2017 Gerlich B Fulnek 12 : 6 Globus Frýdek U Martiny restaurace Fulnek, Fulnek
18:30 Bartoň Martin 25 : 18 Polách Martin
7. 20.10.2017 Globus Frýdek 3 : 15 New Darts Frýdek-Místek Globus bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Polách Martin 8 : 30 Němec Milan
8. 27.10.2017 Globus Frýdek 10 : 8 Motor Frýdek-Místek Globus bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Polách Martin 25 : 19 Pospěch Petr
9. Ne 5.11.2017 Kovárna Frýdek-Místek 14 : 4 Globus Frýdek Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
15:00 Dorňáková Kateřina 28 : 15 Polách Martin
10. 10.11.2017 Danger Prostřední Bečva 11 : 7 Globus Frýdek Skokan hostinec Prostřední Bečva, Prostřední Bečva
18:00 Juřík Pavel 24 : 18 Stuchlík Lukáš
11. 17.11.2017 Globus Frýdek 12 : 6 Ogaři Mořkov Globus bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Polách Martin 25 : 15 Raška Pavel
12. Ne 26.11.2017 Kolonie B Žilina 7 : 11 Globus Frýdek Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
18:00 Váhala Jaroslav 18 : 25 Polách Martin
13. 1.12.2017 Globus Frýdek 11 : 7 Lašská jizba Sedliště Globus bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Polách Martin 23 : 17 Vávra Josef
14. 8.12.2017 Vikings B Kopřivnice 10 : 8 Globus Frýdek Severka Darts Club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00 Feilhauer Martin 22 : 20 Polách Martin
15. 15.12.2017 Globus Frýdek 8 : 10 Gerlich B Fulnek Globus bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Polách Martin 21 : 25 Grygar Lukáš
16. 5.1.2018 New Darts Frýdek-Místek 12 : 6 Globus Frýdek Ranec sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Němec Milan 26 : 19 Polách Martin
17. 12.1.2018 Motor Frýdek-Místek 8 : 10 Globus Frýdek Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Pospěch Petr 21 : 26 Polách Martin
18. 19.1.2018 Globus Frýdek 9 : 10 Kovárna Frýdek-Místek Globus bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Polách Martin 26 : 25 Dorňáková Kateřina
19. 26.1.2018 Globus Frýdek 10 : 8 Danger Prostřední Bečva Globus bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Stuchlík Lukáš 23 : 21 Malina Lukáš
20. Ne 4.2.2018 Ogaři Mořkov 4 : 14 Globus Frýdek Orlovna hostinec Mořkov, Mořkov
13:00 Štefek Jaroslav 15 : 30 Polách Martin
21. 9.2.2018 Globus Frýdek 11 : 7 Kolonie B Žilina Globus bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Stuchlík Lukáš 25 : 17 Váhala Jaroslav
22. Ne 18.2.2018 Lašská jizba Sedliště 8 : 10 Globus Frýdek Lašská jizba Sedliště, Sedliště
15:00 Vávra Josef 22 : 26 Polách Martin
23. 23.2.2018 Globus Frýdek 7 : 11 Vikings B Kopřivnice Globus bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Polách Martin 19 : 27 Mojdl Lukáš
24. 2.3.2018 Gerlich B Fulnek 8 : 10 Globus Frýdek U Martiny restaurace Fulnek, Fulnek
18:30 Luňák Lukáš 20 : 25 Stuchlík Lukáš
25. 9.3.2018 Globus Frýdek 8 : 10 New Darts Frýdek-Místek Globus bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Stuchlík Lukáš 21 : 23 Němec Milan
26. 16.3.2018 Globus Frýdek 14 : 4 Motor Frýdek-Místek Globus bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Polách Martin 30 : 17 Pospěch Petr
27. Ne 25.3.2018 Kovárna Frýdek-Místek 11 : 7 Globus Frýdek Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
15:00 Dorňáková Kateřina 23 : 17 Polách Martin
28. 30.3.2018 Danger Prostřední Bečva 13 : 5 Globus Frýdek Skokan hostinec Prostřední Bečva, Prostřední Bečva
18:00 Juřík Pavel 27 : 15 Polách Martin
29. 6.4.2018 Globus Frýdek 10 : 9 Ogaři Mořkov Globus bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Polách Martin 22 : 25 Štefek Jaroslav
30. Ne 15.4.2018 Kolonie B Žilina 7 : 11 Globus Frýdek Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
18:00 Váhala Jaroslav 18 : 25 Polách Martin
31. 20.4.2018 Globus Frýdek 7 : 11 Lašská jizba Sedliště Globus bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Polách Martin 16 : 26 Vávra Josef
32. 27.4.2018 Vikings B Kopřivnice 11 : 7 Globus Frýdek Severka Darts Club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00 Kurečka Zdeněk 24 : 20 Polách Martin
33. 4.5.2018 Globus Frýdek 10 : 8 Gerlich B Fulnek Globus bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Polách Martin 24 : 23 Luňák Lukáš
34. 11.5.2018 New Darts Frýdek-Místek 10 : 8 Globus Frýdek Ranec sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Němec Milan 23 : 20 Stuchlík Lukáš
35. 18.5.2018 Motor Frýdek-Místek 12 : 6 Globus Frýdek Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 27 : 15
36. 25.5.2018 Globus Frýdek 10 : 9 Kovárna Frýdek-Místek Globus bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Stuchlík Lukáš 25 : 21 Dorňáková Kateřina
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 25.6.2018 02:03

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 25.6.2018 02:03:05