Rozpis ligových utkání
UŠO > Moravskoslezský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
C. liga - 3.liga skupina B
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 10.9.2017 Lašská jizba Sedliště 10 : 8 New Darts Frýdek-Místek Lašská jizba Sedliště, Sedliště
15:00 Vávra Josef 23 : 21 Hessová Ivana
2. 15.9.2017 New Darts Frýdek-Místek 8 : 10 Kovárna Frýdek-Místek Ranec sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Němec Milan 20 : 24 Dorňáková Kateřina
3. 22.9.2017 Vikings B Kopřivnice 6 : 12 New Darts Frýdek-Místek Severka Darts Club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00 Vítovec Jiří 17 : 25 Němec Milan
4. 29.9.2017 New Darts Frýdek-Místek 5 : 13 Danger Prostřední Bečva Ranec sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Němec Milan 16 : 28 Juřík Pavel
5. 6.10.2017 Gerlich B Fulnek 8 : 10 New Darts Frýdek-Místek U Šuláků Fulnek, Fulnek
18:30 Bartoň Martin 22 : 25 Němec Milan
6. 13.10.2017 New Darts Frýdek-Místek 11 : 7 Ogaři Mořkov Ranec sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Němec Milan 27 : 19 Štefek Jaroslav
7. 20.10.2017 Bernard Frýdek-Místek 3 : 15 New Darts Frýdek-Místek Bernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Polách Martin 8 : 30 Němec Milan
8. 27.10.2017 New Darts Frýdek-Místek 15 : 3 Kolonie B Žilina Ranec sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Němec Milan 32 : 10 Váhala Jaroslav
9. 3.11.2017 Motor Frýdek-Místek 8 : 10 New Darts Frýdek-Místek Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Pospěch Petr 20 : 24 Němec Milan
10. 10.11.2017 New Darts Frýdek-Místek 13 : 5 Lašská jizba Sedliště Ranec sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Němec Milan 28 : 15 Vávra Josef
11. Ne 19.11.2017 Kovárna Frýdek-Místek 6 : 12 New Darts Frýdek-Místek Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
15:00 Dorňáková Kateřina 13 : 26 Němec Milan
12. 24.11.2017 New Darts Frýdek-Místek 16 : 2 Vikings B Kopřivnice Ranec sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Němec Milan 33 : 10 Vítovec Jiří
13. 1.12.2017 Danger Prostřední Bečva 12 : 6 New Darts Frýdek-Místek Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:00 Juřík Pavel 26 : 18 Němec Milan
14. 8.12.2017 New Darts Frýdek-Místek 10 : 8 Gerlich B Fulnek Ranec sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Němec Milan 23 : 21 Grygar Lukáš
15. Ne 17.12.2017 Ogaři Mořkov 0 : 18 New Darts Frýdek-Místek Orlovna hostinec Mořkov, Mořkov
13:00 0 : 36
16. 5.1.2018 New Darts Frýdek-Místek 12 : 6 Bernard Frýdek-Místek Ranec sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Němec Milan 26 : 19 Polách Martin
17. Ne 14.1.2018 Kolonie B Žilina 8 : 10 New Darts Frýdek-Místek Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
18:00 Váhala Jaroslav 22 : 22 Němec Milan
18. 19.1.2018 New Darts Frýdek-Místek 12 : 6 Motor Frýdek-Místek Ranec sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Němec Milan 30 : 18 Pospěch Petr
19. Ne 28.1.2018 Lašská jizba Sedliště 6 : 12 New Darts Frýdek-Místek Lašská jizba Sedliště, Sedliště
15:00 Vávra Josef 13 : 26 Němec Milan
20. 2.2.2018 New Darts Frýdek-Místek 10 : 9 Kovárna Frýdek-Místek Ranec sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Němec Milan 24 : 19 Dorňáková Kateřina
21. 9.2.2018 Vikings B Kopřivnice 8 : 10 New Darts Frýdek-Místek Severka Darts Club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00 Kurečka Zdeněk 18 : 23 Němec Milan
22. 16.2.2018 New Darts Frýdek-Místek 12 : 6 Danger Prostřední Bečva Ranec sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Němec Milan 26 : 16 Juroška Jan
24. 2.3.2018 New Darts Frýdek-Místek 13 : 5 Ogaři Mořkov Ranec sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Němec Milan 29 : 16 Štefek Jaroslav
23. So 3.3.2018 Gerlich B Fulnek 10 : 8 New Darts Frýdek-Místek U Šuláků Fulnek, Fulnek
16:00 Luňák Lukáš 26 : 19 Němec Milan
25. 9.3.2018 Bernard Frýdek-Místek 8 : 10 New Darts Frýdek-Místek Bernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Stuchlík Lukáš 21 : 23 Němec Milan
26. 16.3.2018 New Darts Frýdek-Místek 15 : 3 Kolonie B Žilina Ranec sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Němec Milan 31 : 10 Podmol Vladimír
27. 23.3.2018 Motor Frýdek-Místek 11 : 7 New Darts Frýdek-Místek Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 26 : 18
28. 30.3.2018 New Darts Frýdek-Místek 10 : 9 Lašská jizba Sedliště Ranec sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Němec Milan 26 : 21 Vávra Josef
29. Ne 8.4.2018 Kovárna Frýdek-Místek 7 : 11 New Darts Frýdek-Místek Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
15:00 Dorňáková Kateřina 17 : 24 Němec Milan
30. 13.4.2018 New Darts Frýdek-Místek 10 : 8 Vikings B Kopřivnice Ranec sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Němec Milan 23 : 21 Kurečka Zdeněk
31. 20.4.2018 Danger Prostřední Bečva 10 : 8 New Darts Frýdek-Místek Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:00 Juřík Pavel 25 : 21 Němec Milan
32. 27.4.2018 New Darts Frýdek-Místek 4 : 14 Gerlich B Fulnek Ranec sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Němec Milan 14 : 29 Luňák Lukáš
33. Ne 6.5.2018 Ogaři Mořkov 3 : 15 New Darts Frýdek-Místek Orlovna hostinec Mořkov, Mořkov
13:00 Macháč Tomáš 10 : 31 Němec Milan
34. 11.5.2018 New Darts Frýdek-Místek 10 : 8 Bernard Frýdek-Místek Ranec sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Němec Milan 23 : 20 Stuchlík Lukáš
35. Ne 20.5.2018 Kolonie B Žilina 5 : 13 New Darts Frýdek-Místek Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
18:00 Váhala Jaroslav 13 : 27 Němec Milan
36. 25.5.2018 New Darts Frýdek-Místek 10 : 9 Motor Frýdek-Místek Ranec sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Němec Milan 24 : 24 Pospěch Petr
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.9.2018 23:29

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 22.9.2018 23:29:11