Rozpis ligových utkání
UŠO > Moravskoslezský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
C. liga - 3.liga skupina B
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. 8.9.2017 Motor Frýdek-Místek 5 : 13 Kovárna Frýdek-Místek Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Pospěch Petr 15 : 29 Dorňáková Kateřina
2. 15.9.2017 Danger Prostřední Bečva 13 : 5 Motor Frýdek-Místek Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:00 Juřík Pavel 29 : 15 Pospěch Petr
3. 22.9.2017 Motor Frýdek-Místek 5 : 13 Ogaři Mořkov Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Pospěch Petr 18 : 29 Raška Pavel
4. Ne 1.10.2017 Kolonie B Žilina 11 : 7 Motor Frýdek-Místek Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
18:00 Váhala Jaroslav 26 : 19 Pospěch Petr
6. 13.10.2017 Vikings B Kopřivnice 11 : 7 Motor Frýdek-Místek Severka Darts Club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00 Vítovec Jiří 26 : 19 Pospěch Petr
7. 20.10.2017 Motor Frýdek-Místek 6 : 12 Gerlich B Fulnek Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Pospěch Petr 18 : 28 Bartoň Martin
8. 27.10.2017 Bernard Frýdek-Místek 10 : 8 Motor Frýdek-Místek Bernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Polách Martin 25 : 19 Pospěch Petr
9. 3.11.2017 Motor Frýdek-Místek 8 : 10 New Darts Frýdek-Místek Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Pospěch Petr 20 : 24 Němec Milan
11. 17.11.2017 Motor Frýdek-Místek 7 : 11 Danger Prostřední Bečva Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Pospěch Petr 15 : 24 Juřík Pavel
12. Ne 26.11.2017 Ogaři Mořkov 10 : 8 Motor Frýdek-Místek Orlovna hostinec Mořkov, Mořkov
13:00 Raška Pavel 26 : 18 Pospěch Petr
13. 1.12.2017 Motor Frýdek-Místek 8 : 10 Kolonie B Žilina Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Pospěch Petr 22 : 25 Váhala Jaroslav
14. Ne 10.12.2017 Lašská jizba Sedliště 11 : 7 Motor Frýdek-Místek Lašská jizba Sedliště, Sedliště
15:00 Vávra Josef 24 : 21 Pospěch Petr
15. 15.12.2017 Motor Frýdek-Místek 6 : 12 Vikings B Kopřivnice Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 18 : 27
16. 5.1.2018 Gerlich B Fulnek 14 : 4 Motor Frýdek-Místek U Šuláků Fulnek, Fulnek
18:30 Grygar Lukáš 31 : 12 Pospěch Petr
17. 12.1.2018 Motor Frýdek-Místek 8 : 10 Bernard Frýdek-Místek Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Pospěch Petr 21 : 26 Polách Martin
18. 19.1.2018 New Darts Frýdek-Místek 12 : 6 Motor Frýdek-Místek Ranec sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Němec Milan 30 : 18 Pospěch Petr
19. 26.1.2018 Motor Frýdek-Místek 7 : 11 Kovárna Frýdek-Místek Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Pospěch Petr 18 : 26 Dorňáková Kateřina
20. 2.2.2018 Danger Prostřední Bečva 12 : 6 Motor Frýdek-Místek Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:00 Juřík Pavel 30 : 15 Pospěch Petr
21. 9.2.2018 Motor Frýdek-Místek 8 : 10 Ogaři Mořkov Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 21 : 25
23. 23.2.2018 Motor Frýdek-Místek 7 : 11 Lašská jizba Sedliště Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Pospěch Petr 20 : 26 Vávra Josef
24. 2.3.2018 Vikings B Kopřivnice 12 : 6 Motor Frýdek-Místek Severka Darts Club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00 Kurečka Zdeněk 25 : 16 Pospěch Petr
25. 9.3.2018 Motor Frýdek-Místek 3 : 15 Gerlich B Fulnek Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 10 : 31
26. 16.3.2018 Bernard Frýdek-Místek 14 : 4 Motor Frýdek-Místek Bernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Polách Martin 30 : 17 Pospěch Petr
28. Ne 1.4.2018 Kovárna Frýdek-Místek 13 : 5 Motor Frýdek-Místek Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
15:00 Dorňáková Kateřina 28 : 13 Pospěch Petr
29. 6.4.2018 Motor Frýdek-Místek 1 : 17 Danger Prostřední Bečva Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Pospěch Petr 7 : 35 Juřík Pavel
32. Ne 29.4.2018 Lašská jizba Sedliště 11 : 7 Motor Frýdek-Místek Lašská jizba Sedliště, Sedliště
15:00 Vávra Josef 26 : 19 Pospěch Petr
33. 4.5.2018 Motor Frýdek-Místek 3 : 15 Vikings B Kopřivnice Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Pospěch Petr 13 : 31 Kurečka Zdeněk
34. 11.5.2018 Gerlich B Fulnek 12 : 6 Motor Frýdek-Místek U Šuláků Fulnek, Fulnek
18:30 Grygar Lukáš 30 : 14 Pospěch Petr
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 26.9.2018 05:22

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 26.9.2018 05:22:40