Rozpis ligových utkání
UŠO > Moravskoslezský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
C. liga - 3.liga skupina B
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. 8.9.2017 Gerlich B Fulnek 13 : 5 Ogaři Mořkov U Martiny restaurace Fulnek, Fulnek
18:30 Bartoň Martin 30 : 19 Bil Bohumír
2. Ne 17.9.2017 Kolonie B Žilina 6 : 12 Gerlich B Fulnek Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
18:00 Váhala Jaroslav 18 : 26 Bartoň Martin
3. 22.9.2017 Gerlich B Fulnek 11 : 7 Lašská jizba Sedliště U Martiny restaurace Fulnek, Fulnek
18:30 Bartoň Martin 26 : 18 Vávra Josef
4. 29.9.2017 Vikings B Kopřivnice 5 : 13 Gerlich B Fulnek Severka Darts Club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00 Vítovec Jiří 13 : 28 Bartoň Martin
6. 13.10.2017 Gerlich B Fulnek 12 : 6 Globus Frýdek U Martiny restaurace Fulnek, Fulnek
18:30 Bartoň Martin 25 : 18 Polách Martin
7. 20.10.2017 Motor Frýdek-Místek 6 : 12 Gerlich B Fulnek Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Pospěch Petr 18 : 28 Bartoň Martin
8. 27.10.2017 Gerlich B Fulnek 14 : 4 Kovárna Frýdek-Místek U Martiny restaurace Fulnek, Fulnek
18:30 Bartoň Martin 31 : 12 Dorňáková Kateřina
11. 17.11.2017 Gerlich B Fulnek 14 : 4 Kolonie B Žilina U Martiny restaurace Fulnek, Fulnek
18:30 Bartoň Martin 30 : 17 Váhala Jaroslav
13. 1.12.2017 Gerlich B Fulnek 10 : 8 Vikings B Kopřivnice U Martiny restaurace Fulnek, Fulnek
18:30 Bartoň Martin 22 : 19 Mojdl Lukáš
15. 15.12.2017 Globus Frýdek 8 : 10 Gerlich B Fulnek Globus bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Polách Martin 21 : 25 Grygar Lukáš
16. 5.1.2018 Gerlich B Fulnek 14 : 4 Motor Frýdek-Místek U Martiny restaurace Fulnek, Fulnek
18:30 Grygar Lukáš 31 : 12 Pospěch Petr
17. Ne 14.1.2018 Kovárna Frýdek-Místek 4 : 14 Gerlich B Fulnek Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
15:00 Dorňáková Kateřina 10 : 29 Grygar Lukáš
19. 26.1.2018 Gerlich B Fulnek 17 : 1 Ogaři Mořkov U Martiny restaurace Fulnek, Fulnek
18:30 Grygar Lukáš 34 : 10 Macháč Tomáš
20. Ne 4.2.2018 Kolonie B Žilina 8 : 10 Gerlich B Fulnek Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
18:00 Váhala Jaroslav 21 : 25 Grygar Lukáš
21. 9.2.2018 Gerlich B Fulnek 12 : 6 Lašská jizba Sedliště U Martiny restaurace Fulnek, Fulnek
18:30 Grygar Lukáš 29 : 17 Vávra Josef
22. 16.2.2018 Vikings B Kopřivnice 7 : 11 Gerlich B Fulnek Severka Darts Club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00 Kurečka Zdeněk 16 : 26 Bartoň Martin
23. So 3.3.2018 Gerlich B Fulnek 10 : 8 New Darts Frýdek-Místek U Martiny restaurace Fulnek, Fulnek
16:00 Luňák Lukáš 26 : 19 Němec Milan
25. 9.3.2018 Motor Frýdek-Místek 3 : 15 Gerlich B Fulnek Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 10 : 31
26. 16.3.2018 Gerlich B Fulnek 12 : 6 Kovárna Frýdek-Místek U Martiny restaurace Fulnek, Fulnek
18:30 Grygar Lukáš 28 : 13 Dorňáková Kateřina
28. Ne 1.4.2018 Ogaři Mořkov 3 : 15 Gerlich B Fulnek Orlovna hostinec Mořkov, Mořkov
13:00 Štefek Jaroslav 11 : 31 Grygar Lukáš
29. 6.4.2018 Gerlich B Fulnek 12 : 6 Kolonie B Žilina U Martiny restaurace Fulnek, Fulnek
18:30 Grygar Lukáš 28 : 20 Váhala Jaroslav
27. So 7.4.2018 Danger Prostřední Bečva 5 : 13 Gerlich B Fulnek Skokan hostinec Prostřední Bečva, Prostřední Bečva
15:00 Juřík Pavel 11 : 28 Luňák Lukáš
32. 27.4.2018 New Darts Frýdek-Místek 4 : 14 Gerlich B Fulnek Ranec sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Němec Milan 14 : 29 Luňák Lukáš
34. 11.5.2018 Gerlich B Fulnek 12 : 6 Motor Frýdek-Místek U Martiny restaurace Fulnek, Fulnek
18:30 Grygar Lukáš 30 : 14 Pospěch Petr
36. 25.5.2018 Gerlich B Fulnek 10 : 8 Danger Prostřední Bečva U Martiny restaurace Fulnek, Fulnek
18:30 Grygar Lukáš 26 : 23 Juřík Pavel
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 25.6.2018 02:03

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 25.6.2018 02:03:53