Rozpis ligových utkání
UŠO > Moravskoslezský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
C. liga - 3.liga skupina B
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. 8.9.2017 Gerlich B Fulnek 13 : 5 Ogaři Mořkov U Šuláků Fulnek, Fulnek
18:30 Bartoň Martin 30 : 19 Bil Bohumír
2. Ne 17.9.2017 Kolonie B Žilina 6 : 12 Gerlich B Fulnek Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
18:00 Váhala Jaroslav 18 : 26 Bartoň Martin
3. 22.9.2017 Gerlich B Fulnek 11 : 7 Lašská jizba Sedliště U Šuláků Fulnek, Fulnek
18:30 Bartoň Martin 26 : 18 Vávra Josef
4. 29.9.2017 Vikings B Kopřivnice 5 : 13 Gerlich B Fulnek Severka Darts Club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00 Vítovec Jiří 13 : 28 Bartoň Martin
5. 6.10.2017 Gerlich B Fulnek 8 : 10 New Darts Frýdek-Místek U Šuláků Fulnek, Fulnek
18:30 Bartoň Martin 22 : 25 Němec Milan
6. 13.10.2017 Gerlich B Fulnek 12 : 6 Bernard Frýdek-Místek U Šuláků Fulnek, Fulnek
18:30 Bartoň Martin 25 : 18 Polách Martin
7. 20.10.2017 Motor Frýdek-Místek 6 : 12 Gerlich B Fulnek Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Pospěch Petr 18 : 28 Bartoň Martin
8. 27.10.2017 Gerlich B Fulnek 14 : 4 Kovárna Frýdek-Místek U Šuláků Fulnek, Fulnek
18:30 Bartoň Martin 31 : 12 Dorňáková Kateřina
9. 3.11.2017 Danger Prostřední Bečva 11 : 7 Gerlich B Fulnek Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:00 Juřík Pavel 25 : 17 Bartoň Martin
10. Ne 12.11.2017 Ogaři Mořkov 10 : 8 Gerlich B Fulnek Orlovna hostinec Mořkov, Mořkov
13:00 Raška Pavel 25 : 22 Bartoň Martin
11. 17.11.2017 Gerlich B Fulnek 14 : 4 Kolonie B Žilina U Šuláků Fulnek, Fulnek
18:30 Bartoň Martin 30 : 17 Váhala Jaroslav
12. Ne 26.11.2017 Lašská jizba Sedliště 10 : 8 Gerlich B Fulnek Lašská jizba Sedliště, Sedliště
15:00 Vávra Josef 22 : 22 Bartoň Martin
13. 1.12.2017 Gerlich B Fulnek 10 : 8 Vikings B Kopřivnice U Šuláků Fulnek, Fulnek
18:30 Bartoň Martin 22 : 19 Mojdl Lukáš
14. 8.12.2017 New Darts Frýdek-Místek 10 : 8 Gerlich B Fulnek Ranec sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Němec Milan 23 : 21 Grygar Lukáš
15. 15.12.2017 Bernard Frýdek-Místek 8 : 10 Gerlich B Fulnek Bernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Polách Martin 21 : 25 Grygar Lukáš
16. 5.1.2018 Gerlich B Fulnek 14 : 4 Motor Frýdek-Místek U Šuláků Fulnek, Fulnek
18:30 Grygar Lukáš 31 : 12 Pospěch Petr
17. Ne 14.1.2018 Kovárna Frýdek-Místek 4 : 14 Gerlich B Fulnek Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
15:00 Dorňáková Kateřina 10 : 29 Grygar Lukáš
19. 26.1.2018 Gerlich B Fulnek 17 : 1 Ogaři Mořkov U Šuláků Fulnek, Fulnek
18:30 Grygar Lukáš 34 : 10 Macháč Tomáš
18. Ne 28.1.2018 Gerlich B Fulnek 10 : 9 Danger Prostřední Bečva U Šuláků Fulnek, Fulnek
14:00 Grygar Lukáš 24 : 21 Juřík Pavel
20. Ne 4.2.2018 Kolonie B Žilina 8 : 10 Gerlich B Fulnek Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
18:00 Váhala Jaroslav 21 : 25 Grygar Lukáš
21. 9.2.2018 Gerlich B Fulnek 12 : 6 Lašská jizba Sedliště U Šuláků Fulnek, Fulnek
18:30 Grygar Lukáš 29 : 17 Vávra Josef
22. 16.2.2018 Vikings B Kopřivnice 7 : 11 Gerlich B Fulnek Severka Darts Club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00 Kurečka Zdeněk 16 : 26 Bartoň Martin
24. 2.3.2018 Gerlich B Fulnek 8 : 10 Bernard Frýdek-Místek U Šuláků Fulnek, Fulnek
18:30 Luňák Lukáš 20 : 25 Stuchlík Lukáš
23. So 3.3.2018 Gerlich B Fulnek 10 : 8 New Darts Frýdek-Místek U Šuláků Fulnek, Fulnek
16:00 Luňák Lukáš 26 : 19 Němec Milan
25. 9.3.2018 Motor Frýdek-Místek 3 : 15 Gerlich B Fulnek Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 10 : 31
26. 16.3.2018 Gerlich B Fulnek 12 : 6 Kovárna Frýdek-Místek U Šuláků Fulnek, Fulnek
18:30 Grygar Lukáš 28 : 13 Dorňáková Kateřina
28. Ne 1.4.2018 Ogaři Mořkov 3 : 15 Gerlich B Fulnek Orlovna hostinec Mořkov, Mořkov
13:00 Štefek Jaroslav 11 : 31 Grygar Lukáš
29. 6.4.2018 Gerlich B Fulnek 12 : 6 Kolonie B Žilina U Šuláků Fulnek, Fulnek
18:30 Grygar Lukáš 28 : 20 Váhala Jaroslav
27. So 7.4.2018 Danger Prostřední Bečva 5 : 13 Gerlich B Fulnek Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
15:00 Juřík Pavel 11 : 28 Luňák Lukáš
30. Ne 15.4.2018 Lašská jizba Sedliště 10 : 8 Gerlich B Fulnek Lašská jizba Sedliště, Sedliště
15:00 Vávra Josef 24 : 20 Grygar Lukáš
32. 27.4.2018 New Darts Frýdek-Místek 4 : 14 Gerlich B Fulnek Ranec sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Němec Milan 14 : 29 Luňák Lukáš
31. Ne 29.4.2018 Gerlich B Fulnek 8 : 10 Vikings B Kopřivnice U Šuláků Fulnek, Fulnek
12:00 Bartoň Martin 23 : 24 Kurečka Zdeněk
33. 4.5.2018 Bernard Frýdek-Místek 10 : 8 Gerlich B Fulnek Bernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Polách Martin 24 : 23 Luňák Lukáš
34. 11.5.2018 Gerlich B Fulnek 12 : 6 Motor Frýdek-Místek U Šuláků Fulnek, Fulnek
18:30 Grygar Lukáš 30 : 14 Pospěch Petr
35. Ne 20.5.2018 Kovárna Frýdek-Místek 13 : 5 Gerlich B Fulnek Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
15:00 Dorňáková Kateřina 29 : 14 Grygar Lukáš
36. 25.5.2018 Gerlich B Fulnek 10 : 8 Danger Prostřední Bečva U Šuláků Fulnek, Fulnek
18:30 Grygar Lukáš 26 : 23 Juřík Pavel
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.9.2018 22:21

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 22.9.2018 22:21:35