Rozpis ligových utkání
UŠO > Moravskoslezský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
C. liga - 3.liga skupina B
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
5. 6.10.2017 Gerlich B Fulnek 8 : 10 New Darts Frýdek-Místek U Martiny restaurace Fulnek, Fulnek
18:30 Bartoň Martin 22 : 25 Němec Milan
9. 3.11.2017 Danger Prostřední Bečva 11 : 7 Gerlich B Fulnek Skokan hostinec Prostřední Bečva, Prostřední Bečva
18:00 Juřík Pavel 25 : 17 Bartoň Martin
10. Ne 12.11.2017 Ogaři Mořkov 10 : 8 Gerlich B Fulnek Orlovna hostinec Mořkov, Mořkov
13:00 Raška Pavel 25 : 22 Bartoň Martin
12. Ne 26.11.2017 Lašská jizba Sedliště 10 : 8 Gerlich B Fulnek Lašská jizba Sedliště, Sedliště
15:00 Vávra Josef 22 : 22 Bartoň Martin
14. 8.12.2017 New Darts Frýdek-Místek 10 : 8 Gerlich B Fulnek Ranec sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Němec Milan 23 : 21 Grygar Lukáš
24. 2.3.2018 Gerlich B Fulnek 8 : 10 Globus Frýdek U Martiny restaurace Fulnek, Fulnek
18:30 Luňák Lukáš 20 : 25 Stuchlík Lukáš
30. Ne 15.4.2018 Lašská jizba Sedliště 10 : 8 Gerlich B Fulnek Lašská jizba Sedliště, Sedliště
15:00 Vávra Josef 24 : 20 Grygar Lukáš
31. Ne 29.4.2018 Gerlich B Fulnek 8 : 10 Vikings B Kopřivnice U Martiny restaurace Fulnek, Fulnek
12:00 Bartoň Martin 23 : 24 Kurečka Zdeněk
33. 4.5.2018 Globus Frýdek 10 : 8 Gerlich B Fulnek Globus bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Polách Martin 24 : 23 Luňák Lukáš
35. Ne 20.5.2018 Kovárna Frýdek-Místek 13 : 5 Gerlich B Fulnek Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
15:00 Dorňáková Kateřina 29 : 14 Grygar Lukáš
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.6.2018 02:26

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 21.6.2018 02:26:53