Rozpis ligových utkání
UŠO > Moravskoslezský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
C. liga - 3.liga skupina B
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. 8.9.2017 Bernard Frýdek-Místek 6 : 12 Danger Prostřední Bečva Bernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Polách Martin 15 : 28 Juřík Pavel
2. 15.9.2017 Danger Prostřední Bečva 13 : 5 Motor Frýdek-Místek Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:00 Juřík Pavel 29 : 15 Pospěch Petr
3. Ne 24.9.2017 Kovárna Frýdek-Místek 4 : 14 Danger Prostřední Bečva Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
15:00 Dorňáková Kateřina 13 : 31 Juřík Pavel
4. 29.9.2017 New Darts Frýdek-Místek 5 : 13 Danger Prostřední Bečva Ranec sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Němec Milan 16 : 28 Juřík Pavel
5. 6.10.2017 Danger Prostřední Bečva 11 : 7 Ogaři Mořkov Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:00 Juřík Pavel 23 : 21 Raška Pavel
6. Ne 15.10.2017 Kolonie B Žilina 5 : 13 Danger Prostřední Bečva Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
18:00 Váhala Jaroslav 12 : 28 Juřík Pavel
7. 20.10.2017 Danger Prostřední Bečva 14 : 4 Lašská jizba Sedliště Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:00 Juřík Pavel 28 : 11 Vávra Josef
8. 27.10.2017 Vikings B Kopřivnice 3 : 15 Danger Prostřední Bečva Severka Darts Club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00 Vítovec Jiří 12 : 30 Juřík Pavel
9. 3.11.2017 Danger Prostřední Bečva 11 : 7 Gerlich B Fulnek Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:00 Juřík Pavel 25 : 17 Bartoň Martin
10. 10.11.2017 Danger Prostřední Bečva 11 : 7 Bernard Frýdek-Místek Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:00 Juřík Pavel 24 : 18 Stuchlík Lukáš
11. 17.11.2017 Motor Frýdek-Místek 7 : 11 Danger Prostřední Bečva Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Pospěch Petr 15 : 24 Juřík Pavel
12. 24.11.2017 Danger Prostřední Bečva 14 : 4 Kovárna Frýdek-Místek Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:00 Juřík Pavel 30 : 12 Špaček Ladislav
13. 1.12.2017 Danger Prostřední Bečva 12 : 6 New Darts Frýdek-Místek Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:00 Juřík Pavel 26 : 18 Němec Milan
14. Ne 10.12.2017 Ogaři Mořkov 3 : 15 Danger Prostřední Bečva Orlovna hostinec Mořkov, Mořkov
13:00 Raška Pavel 15 : 31 Juřík Pavel
15. 15.12.2017 Danger Prostřední Bečva 13 : 5 Kolonie B Žilina Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:00 Juřík Pavel 29 : 15 Váhala Jaroslav
16. Ne 7.1.2018 Lašská jizba Sedliště 11 : 7 Danger Prostřední Bečva Lašská jizba Sedliště, Sedliště
15:00 Vávra Josef 27 : 17 Malina Lukáš
17. 12.1.2018 Danger Prostřední Bečva 15 : 3 Vikings B Kopřivnice Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:00 Juřík Pavel 31 : 15 Vítovec Jiří
19. 26.1.2018 Bernard Frýdek-Místek 10 : 8 Danger Prostřední Bečva Bernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Stuchlík Lukáš 23 : 21 Malina Lukáš
18. Ne 28.1.2018 Gerlich B Fulnek 10 : 9 Danger Prostřední Bečva U Šuláků Fulnek, Fulnek
14:00 Grygar Lukáš 24 : 21 Juřík Pavel
20. 2.2.2018 Danger Prostřední Bečva 12 : 6 Motor Frýdek-Místek Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:00 Juřík Pavel 30 : 15 Pospěch Petr
21. Ne 11.2.2018 Kovárna Frýdek-Místek 7 : 11 Danger Prostřední Bečva Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
15:00 Dorňáková Kateřina 19 : 25 Juřík Pavel
22. 16.2.2018 New Darts Frýdek-Místek 12 : 6 Danger Prostřední Bečva Ranec sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Němec Milan 26 : 16 Juroška Jan
23. 23.2.2018 Danger Prostřední Bečva 18 : 0 Ogaři Mořkov Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:00 Juřík Pavel 36 : 5 Raška Pavel
24. Ne 4.3.2018 Kolonie B Žilina 6 : 12 Danger Prostřední Bečva Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
18:00 Váhala Jaroslav 18 : 26 Juřík Pavel
25. 9.3.2018 Danger Prostřední Bečva 14 : 4 Lašská jizba Sedliště Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:00 Juřík Pavel 28 : 13 Vávra Josef
26. 16.3.2018 Vikings B Kopřivnice 4 : 14 Danger Prostřední Bečva Severka Darts Club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00 Mojdl Lukáš 14 : 30 Bulinský Roman
28. 30.3.2018 Danger Prostřední Bečva 13 : 5 Bernard Frýdek-Místek Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:00 Juřík Pavel 27 : 15 Polách Martin
29. 6.4.2018 Motor Frýdek-Místek 1 : 17 Danger Prostřední Bečva Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Pospěch Petr 7 : 35 Juřík Pavel
27. So 7.4.2018 Danger Prostřední Bečva 5 : 13 Gerlich B Fulnek Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
15:00 Juřík Pavel 11 : 28 Luňák Lukáš
30. 13.4.2018 Danger Prostřední Bečva 16 : 2 Kovárna Frýdek-Místek Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:00 Juřík Pavel 34 : 11 Dorňáková Kateřina
31. 20.4.2018 Danger Prostřední Bečva 10 : 8 New Darts Frýdek-Místek Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:00 Juřík Pavel 25 : 21 Němec Milan
32. Ne 29.4.2018 Ogaři Mořkov 5 : 13 Danger Prostřední Bečva Orlovna hostinec Mořkov, Mořkov
13:00 Štefek Jaroslav 14 : 28 Juřík Pavel
33. 4.5.2018 Danger Prostřední Bečva 14 : 4 Kolonie B Žilina Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:00 Juřík Pavel 30 : 9 Váhala Jaroslav
34. Ne 13.5.2018 Lašská jizba Sedliště 10 : 8 Danger Prostřední Bečva Lašská jizba Sedliště, Sedliště
15:00 Vávra Josef 27 : 21 Malina Lukáš
35. 18.5.2018 Danger Prostřední Bečva 7 : 11 Vikings B Kopřivnice Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:00 Malina Lukáš 19 : 26 Kurečka Zdeněk
36. 25.5.2018 Gerlich B Fulnek 10 : 8 Danger Prostřední Bečva U Šuláků Fulnek, Fulnek
18:30 Grygar Lukáš 26 : 23 Juřík Pavel
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 25.9.2018 06:44

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 25.9.2018 06:44:56