Rozpis ligových utkání
UŠO > Moravskoslezský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
B. liga - 2.liga skupina B
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. 21.9.2018 Danger Prostřední Bečva 13 : 5 Bertíci Vojkovice Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:00 Malina Lukáš 28 : 16 Obluk Ladislav
1. 21.9.2018 Robini Palkovice 10 : 9 Dragons Jablunkov U Tomise restaurace Palkovice, Palkovice
18:00 Ručka Martin 21 : 23 Placzek Řehoř
1. Ne 23.9.2018 Hroch Český Těšín 10 : 8 Nagano 98 Nezávislí Václavovice Šrek bar Český Těšín, Český Těšín
15:00 Popek Karel 24 : 22 Slíž Jaromír
1. Ne 23.9.2018 Kolonie Žilina 6 : 12 Žraloci Tichá Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
15:00 Tydlačka Martin 18 : 25 Jozek Martin
1. Ne 23.9.2018 Mond bar B Třinec 7 : 11 Sniper Horní Bečva Mond Maxi tip Třinec, Třinec
15:00 Uhrinčať Tomáš 16 : 23 Maleňák Radek
1. Ne 23.9.2018 Hrozný střelci Frýdek-Místek 10 : 8 Munroof Brušperk U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00 Fajkus Radek 26 : 18 Stankov Nikolov
1. Ne 23.9.2018 Tygři Skalice 12 : 6 Aligators Návsí U Gustlíčka Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00 Škrdla Ladislav 24 : 20 Szkandera Pavel
2. St 26.9.2018 Nagano 98 Nezávislí Václavovice 7 : 11 Gerlich B Fulnek Nagano hostinec Václavovice, Václavovice
18:00 Slíž Vladimír 19 : 26 Makový Jiří
2. 28.9.2018 Dragons Jablunkov 10 : 8 Vikings Matice Kopřivnice Zahradkář klub Jablunkov, Jablunkov
18:00 Placzek Řehoř 24 : 23 Chalupa Jiří
2. 28.9.2018 Aligators Návsí 4 : 14 Mond bar B Třinec U Mrózka restaurace Návsí, Návsí
18:00 Szkandera Pavel 14 : 30 Uhrinčať Tomáš
2. 28.9.2018 Robini Palkovice 5 : 13 Tygři Skalice U Tomise restaurace Palkovice, Palkovice
18:00 Ručka Martin 15 : 31 Škrdla Ladislav
2. 28.9.2018 Sniper Horní Bečva 11 : 7 Kolonie Žilina Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:30 Maleňák Radek 24 : 17 Tydlačka Martin
2. Ne 30.9.2018 Žraloci Tichá 7 : 11 Hrozný střelci Frýdek-Místek U Kováčka hostinec Kozlovice, Kozlovice
13:00 Jozek Martin 18 : 27 Fajkus Radek
2. Ne 30.9.2018 Munroof Brušperk 12 : 6 Danger Prostřední Bečva U Hynečků Brušperk, Brušperk
14:00 Stankov Nikolov 24 : 16 Malina Lukáš
1. Ne 30.9.2018 Gerlich B Fulnek 11 : 7 Vikings Matice Kopřivnice U Šuláků Fulnek, Fulnek
16:30 Makový Jiří 24 : 19 Chalupa Jiří
2. Ne 30.9.2018 Bertíci Vojkovice 9 : 10 Hroch Český Těšín Formanka hospoda Vojkovice, Vojkovice
17:00 Obluk Ladislav 23 : 25 Popek Karel
3. St 3.10.2018 Vikings Matice Kopřivnice 11 : 7 Nagano 98 Nezávislí Václavovice Severka Darts Club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00 Chalupa Jiří 28 : 18 Slíž Jaromír
3. 5.10.2018 Danger Prostřední Bečva 6 : 12 Žraloci Tichá Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:00 Malina Lukáš 19 : 26 Jozek Martin
3. Ne 7.10.2018 Hroch Český Těšín 6 : 12 Munroof Brušperk Šrek bar Český Těšín, Český Těšín
15:00 Popek Karel 16 : 29 Stankov Nikolov
3. Ne 7.10.2018 Kolonie Žilina 14 : 4 Aligators Návsí Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
15:00 Tydlačka Martin 31 : 11 Rychlík Pavel
3. Ne 7.10.2018 Mond bar B Třinec 11 : 7 Robini Palkovice Mond Maxi tip Třinec, Třinec
15:00 Uhrinčať Tomáš 24 : 18 Ručka Martin
3. Ne 7.10.2018 Hrozný střelci Frýdek-Místek 13 : 5 Sniper Horní Bečva U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00 Fajkus Radek 28 : 14 Maleňák Radek
3. Ne 7.10.2018 Tygři Skalice 13 : 5 Dragons Jablunkov U Gustlíčka Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00 Škrdla Ladislav 30 : 14 Zeman Radomír
3. Ne 7.10.2018 Gerlich B Fulnek 14 : 4 Bertíci Vojkovice U Šuláků Fulnek, Fulnek
16:30 Makový Jiří 32 : 16 Obluk Ladislav
4. 12.10.2018 Dragons Jablunkov 12 : 6 Nagano 98 Nezávislí Václavovice Zahradkář klub Jablunkov, Jablunkov
18:00 Placzek Řehoř 29 : 22 Slíž Jaromír
4. 12.10.2018 Aligators Návsí 6 : 12 Hrozný střelci Frýdek-Místek U Mrózka restaurace Návsí, Návsí
18:00 Szkandera Pavel 17 : 27 Fajkus Radek
4. 12.10.2018 Robini Palkovice 7 : 11 Kolonie Žilina U Tomise restaurace Palkovice, Palkovice
18:00 Ručka Martin 17 : 27 Tydlačka Martin
4. 12.10.2018 Sniper Horní Bečva 15 : 3 Danger Prostřední Bečva Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:30 Maleňák Radek 32 : 13 Malina Lukáš
4. Ne 14.10.2018 Žraloci Tichá 12 : 6 Hroch Český Těšín U Kováčka hostinec Kozlovice, Kozlovice
13:00 Jozek Martin 28 : 18 Popek Karel
4. Ne 14.10.2018 Munroof Brušperk 8 : 10 Gerlich B Fulnek U Hynečků Brušperk, Brušperk
14:00 Stankov Nikolov 20 : 25 Makový Jiří
4. Ne 14.10.2018 Tygři Skalice 10 : 8 Mond bar B Třinec U Gustlíčka Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00 Škrdla Ladislav 25 : 22 Uhrinčať Tomáš
4. Ne 14.10.2018 Bertíci Vojkovice 4 : 14 Vikings Matice Kopřivnice Formanka hospoda Vojkovice, Vojkovice
17:00 Obluk Ladislav 15 : 28 Chalupa Jiří
5. St 17.10.2018 Vikings Matice Kopřivnice 9 : 10 Munroof Brušperk Severka Darts Club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00 Chalupa Jiří 21 : 22 Stankov Nikolov
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.10.2018 12:10

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 19.10.2018 12:10:51