|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 5. | Pá | 13.10.2023 | Aligators Návsí | 6 | : | 12 | Bo.Co Fifejdy | U Kosa restaurace Návsí, Návsí | |
18:00 | Bugala Jaroslav | 17 | : | 27 | Fiala Patrik |
Zadal: | Fiala Patrik | 13.10.2023 20:57 | Autorizoval: | Automat | 19.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Pá | 13.10.2023 | Supi Dolní Benešov | 13 | : | 5 | Řízci z Výškovic | U Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov | |
18:00 | Vinárek René | 29 | : | 15 | Balog Igor |
|
| 5. | Pá | 13.10.2023 | Jestřábi 99 Ostrava | 13 | : | 5 | Bad Boys Jablunkov | Permon bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kubánek Josef | 29 | : | 14 | Maštalíř Pavel |
|
| 5. | Ne | 15.10.2023 | Brooklyn Bull's Havířov | 8 | : | 10 | Maníci Frýdek-Místek | Brooklyn herna bar Havířov, Havířov | |
17:00 | Lacina Jiří | 22 | : | 21 | Mandys Jakub |
|
| 5. | Ne | 15.10.2023 | Darts Bohumín | 6 | : | 12 | Windson Ostrava | Family bistro Bohumín, Bohumín | |
17:30 | Veselý Roman | 17 | : | 29 | Schneider Petr |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 5. | Po | 16.10.2023 | Boomtym Poruba | 11 | : | 7 | Rytíři Ostrava | BOM bar Poruba, Ostrava | |
18:00 | Rucký Aleš | 25 | : | 20 | Čelovský Jan |
|
| 5. | Po | 16.10.2023 | B.A.F. !!! Ostrava | 11 | : | 7 | Blechy Petřkovice | Modrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Targosz Martin | 24 | : | 20 | Koběrský Radek |
|
| 5. | Út | 17.10.2023 | Démoni Ostrava | 10 | : | 9 | Pat.rick Poruba | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Janouškovec Tomáš | 24 | : | 22 | Štěpánek Roman |
|
| 5. | Út | 17.10.2023 | Simpsons Homer Ostrava | 8 | : | 10 | Jestřábi Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Vontor Miroslav | 22 | : | 21 | Šubrt Jiří |
|
| 5. | Út | 17.10.2023 | U Káňů Radvanice | 11 | : | 7 | Mistři Ostrava | U Káňů restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Chovan Jan | 23 | : | 22 | Czekaj Karel |
|
| 5. | Út | 17.10.2023 | Windson B Ostrava | 10 | : | 9 | Jelen Semena Ostrava | Modrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Motyčka Lukáš | 23 | : | 22 | Augustin Tomáš |
|
| 5. | Út | 17.10.2023 | Jestřábi 66 Ostrava | 12 | : | 6 | Tenisák Hlučín | Permon bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Videnka Jiří | 26 | : | 17 | Pavlorek Patrik |
|
| 5. | Út | 17.10.2023 | PreDARTors Ostrava | 12 | : | 6 | U Dvoru Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Bajgar Tomáš | 27 | : | 14 | Kočvara Martin |
Zadal: | Bajgar Tomáš | 17.10.2023 23:50 | Autorizoval: | Automat | 23.10.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 5. | Pá | 13.10.2023 | Hrozný střelci Frýdek-Místek | 12 | : | 6 | Cross Frýdek-Místek | U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Bocviňok Bohumil | 27 | : | 18 | Ševčík Lukáš |
|
| 5. | Pá | 13.10.2023 | Nagano 98 Nezávislí Václavovice | 9 | : | 10 | Gorols Bukovec | Nagano hostinec Václavovice, Václavovice | |
18:00 | Sliž Jaromír | 21 | : | 23 | Lysek Rudolf |
Zadal: | Lysek Rudolf | 13.10.2023 21:28 | Autorizoval: | Automat | 19.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Pá | 13.10.2023 | Bernard Frýdek-Místek | 10 | : | 9 | Draci Třinec | Bernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Stuchlík Lukáš | 21 | : | 22 | Habčák Milan |
|
| 5. | Pá | 13.10.2023 | Šikmá plocha Nový Jičín | 14 | : | 4 | Vikings Třinec | Na Šikmé ploše Nový Jičín, Nový Jičín | |
18:00 | Cahel Jaromír | 31 | : | 13 | Valčík Petr |
|
| 5. | Ne | 15.10.2023 | Kolonie Žilina | 8 | : | 10 | 13-ka Frýdek-Místek | Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín | |
14:00 | Tydlačka Martin | 19 | : | 25 | Klusáček Jakub |
|
| 5. | Ne | 15.10.2023 | Slezští rytíři B Frýdek-Místek | 11 | : | 7 | Boconi Návsi | U Gustlíčka Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
15:00 | Opěla Robin | 26 | : | 20 | Zimný Martin |
|
| 5. | Ne | 15.10.2023 | Létající včely Kozlovice | 18 | : | 0 | Šrek Český Těšín | Na Hřišti hospůdka Kozlovice, Kozlovice | |
16:00 | Vyvial Martin | 36 | : | 0 | Konečný Lukáš |
Zadal: | Vyvial Martin | 15.10.2023 19:07 | Autorizoval: | Automat | 21.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 15.10.2023 | Pohodáři Frýdek | 7 | : | 11 | Matice Kopřivnice | Omega bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Vnenk Rostislav | 20 | : | 25 | Kurečka Zdeněk |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 5. | Pá | 13.10.2023 | Brooklyn B Havířov | 11 | : | 7 | Babráci z Ostravy | Brooklyn herna bar Havířov, Havířov | |
18:00 | Woznica Marián | 26 | : | 18 | Čeliga Viktor |
|
| 5. | Pá | 13.10.2023 | Michelindarts Havířov | 11 | : | 7 | Devils´ Ostrava | Autobar Havířov, Havířov | |
18:15 | Metz Jan st. | 26 | : | 19 | Strmeň Roman |
|
| 5. | Ne | 15.10.2023 | Majáček Karviná | 14 | : | 4 | Degustátoři Kotelna Bohumín | Majáček restaurace Karviná, Karviná | |
13:00 | Čech Miroslav | 30 | : | 14 | Fojtík Jan |
|
| 5. | Ne | 15.10.2023 | Slezští rytíři Karviná | 10 | : | 8 | Eagles Orlová | Pedro restaurace Karviná, Karviná | |
14:00 | Mokrý Stanislav | 23 | : | 17 | Walica David |
|
| 5. | Ne | 15.10.2023 | Michelindarts B Havířov | 5 | : | 13 | Virus Opava | Autobar Havířov, Havířov | |
14:00 | Staněk David | 15 | : | 29 | Výtisk Zbyslav |
|
| 5. | Ne | 15.10.2023 | XPneu Orlová | 9 | : | 10 | Profin Orlová | Perex restaurace Orlová, Orlová | |
14:30 | Ligus Martin | 20 | : | 24 | Ochodek Robin |
|
| 5. | Ne | 15.10.2023 | Panthers Poruba | 7 | : | 11 | Střelci Orlová | Šalanda Assen Ostrava-Poruba, Ostrava | |
15:00 | Vyhlídal Jiří | 20 | : | 24 | Matyášek Petr |
|
| 5. | Ne | 15.10.2023 | Málka Orlová | 10 | : | 8 | Rubín Red Stones Ostrava | U Málky restaurace Orlová, Orlová | |
17:00 | Schimke Roman | 22 | : | 21 | Neuwirth Aleš |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 5. | Po | 16.10.2023 | Dream team Ostrava | 10 | : | 8 | Esa Ostrava | Honzík pizzerie Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Tulejová Nikola | 25 | : | 20 | Plonka Jan |
|
| 5. | Po | 16.10.2023 | Řízci B z Výškovic | 9 | : | 10 | Chobotničky Ostrava | Řízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava | |
18:00 | Plevová Jana | 21 | : | 23 | Marčíková Ivana |
|
| 5. | Po | 16.10.2023 | Bulldog Ostrava | 4 | : | 14 | KLD Ostrava | Kenken Moravská Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Lukačik Petr | 13 | : | 31 | Loučka Jaromír |
|
| 5. | Po | 16.10.2023 | Max Poruba | 8 | : | 10 | Zlobři Velká Polom | Max pivnice Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Lukeš David | 20 | : | 24 | Košař Josef |
|
| 5. | Út | 17.10.2023 | Animals Ostrava | 5 | : | 13 | Simpsons C Ostrava | Rubín restaurace Ostrava, Ostrava | |
17:00 | Mikysek Vlastimil | 13 | : | 29 | Kielbas Josef |
Zadal: | Kielbas Josef | 18.10.2023 20:06 | Autorizoval: | Automat | 23.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Út | 17.10.2023 | Zoltan Ostrava | 10 | : | 9 | Mukade Double Ostrava | Česká hospoda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kresta David | 22 | : | 22 | Valík Martin |
|
| 5. | Út | 17.10.2023 | SDH Florián Proskovice | 7 | : | 11 | Žíznivý dromedár Ostrava | U Psoty Ostrava-Proskovice, Ostrava | |
18:00 | Tomáš Petr | 19 | : | 25 | Kračmar Tomáš |
|
| 5. | So | 18.11.2023 | Sponzoři Ostrava | 7 | : | 11 | Mýto Ostrava | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Skurňa Roman | 21 | : | 23 | Kopecký Michal |
Zadal: | Svoboda David | 19.11.2023 19:31 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 5. | Pá | 6.10.2023 | Létající včely B Kozlovice | 6 | : | 12 | Hrozný střelci B Frýdek-Místek | Na Hřišti hospůdka Kozlovice, Kozlovice | |
18:00 | Kocián Radomír | 16 | : | 26 | Köhler Vladimír |
|
| 5. | Pá | 13.10.2023 | Cross B Frýdek-Místek | 9 | : | 10 | Kolonie B Žilina | Cross bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Zimčík Michal | 23 | : | 22 | Kocourek Tomáš |
|
| 5. | Ne | 15.10.2023 | Lašská jizba Sedliště | 4 | : | 14 | Moravia Frýdek-Místek | Nová Lašská jizba Sedliště, Sedliště | |
15:00 | Vávra Josef | 14 | : | 29 | Jonák Lubomír |
|
| 5. | Ne | 15.10.2023 | Krakeni Frýdek-Místek | 6 | : | 12 | Medúza bar Nový Jičín | Eden sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Veverka Martin | 14 | : | 26 | Floriančič Ondřej |
Zadal: | Špaček Martin | 16.10.2023 18:26 | Autorizoval: | Automat | 21.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 15.10.2023 | Fortuna Frýdek-Místek | 4 | : | 14 | Fenix Frenštát pod Radhoštěm | U Kříže restaurace Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Lutková Drahomíra | 12 | : | 28 | Srněnský Lukáš |
Zadal: | Holeček Lukáš | 15.10.2023 21:00 | Autorizoval: | Automat | 21.10.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 5. | Pá | 13.10.2023 | Osada Dukla Komorní Lhotka | 7 | : | 11 | Michelindarts D Havířov | Dukla hospůdka Komorní Lhotka, Komorní Lhotka | |
18:00 | Bělíček Marcel | 19 | : | 25 | Podlucký Petr |
|
| 5. | Pá | 13.10.2023 | Stings Mosty u Jablunkova | 10 | : | 8 | Maníci B Frýdek-Místek | Na Šancích hostinec Mosty u Jablunkova, Mosty u Jablunkova | |
18:00 | Kotek Pavel | 25 | : | 21 | Bartoněk Jan |
|
| 5. | Pá | 13.10.2023 | Motor bar Frýdek-Místek | 3 | : | 15 | Jokers Třinec | Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Grendziok Marek | 11 | : | 32 | Mališ Peter |
|
| 5. | Pá | 13.10.2023 | Predators Jablunkov | 11 | : | 7 | Bull.íci Těšín | Zahradkář klub Jablunkov, Jablunkov | |
18:00 | Janeczková Miroslava | 25 | : | 17 | Bušfyová Blanka |
|
| 5. | Ne | 15.10.2023 | Bazinga Frýdek-Místek | 9 | : | 10 | Aligators B Návsí | Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
15:00 | Dorňáková Kateřina | 21 | : | 22 | Szkanderová Jana |
|
| 5. | Ne | 15.10.2023 | Nevada bar Frýdek-Místek | 10 | : | 8 | Michelindarts C Havířov | Nevada bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Dujka Tomáš | 24 | : | 19 | Doseděl Adam |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 5. | Pá | 13.10.2023 | Iris C Havířov | 6 | : | 12 | Elefant Karviná | Vagon sportbar Havířov, Havířov | |
18:00 | Díková Lenka | 13 | : | 29 | Franková Hana |
Zadal: | Franková Hana | 13.10.2023 21:58 | Autorizoval: | Automat | 19.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Pá | 13.10.2023 | Pracanti Havířov | 10 | : | 9 | Majáček B Karviná | Tankovna Šatlava Havířov, Havířov | |
18:30 | Čermín Petr | 24 | : | 22 | Zollerová Rút |
|
| 5. | Ne | 15.10.2023 | L.R. Dukan Havířov | 10 | : | 8 | Slezští rytíři C Karviná | Dukan Lidová restaurace Havířov, Havířov | |
15:30 | Nekola Jaroslav | 24 | : | 22 | Mokrý Lukáš |
|
| 5. | Ne | 15.10.2023 | Los Muertos Karviná | 10 | : | 9 | Slezští rytíři D Karviná | Tankovna Hutník Karviná, Karviná | |
17:00 | Siekiera David | 25 | : | 20 | Macurák Tomáš |
|
| 5. | Pá | 1.12.2023 | XPneu B Orlová | 8 | : | 10 | Armageddon Karviná | Perex restaurace Orlová, Orlová | |
18:30 | Markovič Peter | 19 | : | 23 | Skopalík František |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 5. | Pá | 13.10.2023 | Iris B Havířov | 13 | : | 5 | Kobra Šenov | Iris Šipkový Club Havířov, Havířov | |
18:30 | Merva Petr | 30 | : | 15 | Toman Petr |
Zadal: | Merva Petr | 13.10.2023 21:35 | Autorizoval: | Automat | 19.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 15.10.2023 | Šipkaři Od Dejva Orlová | 5 | : | 13 | Orli B Orlová | U Dejva hospůdka Orlová, Orlová | |
15:00 | Vojtíčková Kateřina | 16 | : | 30 | Maršálek Jaroslav |
|
| 5. | Ne | 15.10.2023 | Orli Orlová | 11 | : | 7 | Hornets Bohumín | U Króla restaurace Orlová, Orlová | |
15:30 | Maršálek Petr | 23 | : | 19 | Malota Marek |
Zadal: | Maršálek Petr | 15.10.2023 18:17 | Autorizoval: | Automat | 21.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 15.10.2023 | Majáček C Karviná | 10 | : | 8 | Kaplička Orlová | Majáček restaurace Karviná, Karviná | |
16:30 | Stadtherr Martin | 23 | : | 22 | Gura Jiří |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 5. | Po | 16.10.2023 | Sokolíci Vřesina | 12 | : | 6 | Jelen C Kyjovice | Na kopci restaurace Vřesina, Vřesina | |
18:00 | Kudela Pavel | 28 | : | 14 | Šurányi Karel |
|
| 5. | Po | 16.10.2023 | Kojoti Třebovice | 7 | : | 11 | Green Svinov | Na hřišti hospůdka Ostrava-Třebovice, Ostrava | |
18:00 | Barta Martin | 18 | : | 23 | Augustin Adam |
|
| 5. | Po | 16.10.2023 | Kozel B Klimkovice | 12 | : | 6 | Šalanda Assen Ostrava-Poruba | Na podloubí Klimkovice, Klimkovice | |
18:00 | Davidová Silvie | 25 | : | 17 | Krakovčík Karel |
|
| 5. | Po | 16.10.2023 | Panthers B Poruba | 11 | : | 7 | Kozel Klimkovice | Šalanda Assen Ostrava-Poruba, Ostrava | |
18:00 | Míka Jan | 26 | : | 18 | Karkoška Milan |
|
| 5. | Po | 16.10.2023 | Maxi-Mukade Poruba | 10 | : | 9 | Lvi Poruba | Mukade pivní bar a čajovna Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Žabka Petr | 24 | : | 20 | Špiláčková Magda |
|
| 5. | Po | 16.10.2023 | Jelen B Kyjovice | 12 | : | 6 | Flegmati Poruba | U Vašiců Kyjovice, Kyjovice | |
18:00 | Lichý Miroslav | 27 | : | 15 | Král Michal |
|
| 5. | Út | 17.10.2023 | Luftwaffe Poruba | 8 | : | 10 | Maksíci Poruba | Malé Frisco pivní bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kroker Jindřich | 21 | : | 24 | Frebort Pavel |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 5. | Po | 16.10.2023 | 666 Ostrava | 10 | : | 8 | Hero Ostrava | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Soukup Tomáš | 25 | : | 21 | Pospiech Marek |
|
| 5. | Po | 16.10.2023 | Simpsons C Bart Ostrava | 6 | : | 12 | WDK Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Mík Jiří | 16 | : | 27 | Blecha Radek |
Zadal: | Blecha Radek | 16.10.2023 22:01 | Autorizoval: | Automat | 22.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Po | 16.10.2023 | Urba Ostrava | 3 | : | 15 | BBB - Přepni ! Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Ondračka Jaroslav | 11 | : | 32 | Bartek Zdenek |
Zadal: | Janík Pavel | 16.10.2023 21:26 | Autorizoval: | Automat | 22.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Po | 16.10.2023 | Rubačí z Kahanu Ostrava | 5 | : | 13 | Rytíři B Ostrava | Kahan hospoda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Tichavský Aleš | 13 | : | 27 | Baran Roman |
|
| 5. | Út | 17.10.2023 | Šipkaři Meteor Vratimov | 10 | : | 8 | Nezažiješ neuvěříš Zábřeh | Meteor hospůdka Vratimov, Vratimov | |
18:00 | Levák Jindřich | 25 | : | 20 | Borůvka Pavel |
|
| 5. | St | 18.10.2023 | Mýto B Lemuři Ostrava | 7 | : | 11 | Řízci C z Výškovic | Na Mýtě bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Skřehot Jaroslav | 17 | : | 23 | Vajdíková Ivana |
|
| 5. | St | 18.10.2023 | U Dvoru B Ostrava | 9 | : | 10 | Maston jih Ostrava | U Dvoru Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Fejfarová Simona | 21 | : | 24 | Kopas Jaroslav |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 5. | Po | 16.10.2023 | Phoenixs Ostrava-Zábřeh | 6 | : | 12 | Blechy B Petřkovice | Základna pivnice Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Sokol Jaroslav | 14 | : | 26 | Drozd Tomáš |
|
| 5. | Po | 16.10.2023 | Káňata Radvanice | 13 | : | 5 | Triangl Hlučín | U Káňů restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kurděják Jiří | 31 | : | 11 | Konior Jan |
|
| 5. | Po | 16.10.2023 | Bazar no.1 Ostrava | 11 | : | 7 | Ural Kings B Ostrava | Kovárna na Bazaru Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Strejc Otakar | 26 | : | 18 | Polášek Tomáš |
|
| 5. | Po | 16.10.2023 | Rubín B Red Stones Ostrava | 7 | : | 11 | Bratrstvo RŠ Ostrava | Rubín restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Ozdincová Veronika | 19 | : | 24 | Niemiec Petr |
|
| 5. | Út | 17.10.2023 | Ural Kings Ostrava | 8 | : | 10 | Mimoni Ostrava | Ural bar-herna Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Dobrík Petr | 19 | : | 24 | Haas Martin |
|
| 5. | St | 18.10.2023 | Tenisák B Děhylov | 7 | : | 11 | Prajz Hlučín | U Žáby posezení Děhylov, Děhylov | |
18:00 | Hopp Marek | 21 | : | 28 | Bindač Radim |
|