|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Pá | 8.9.2023 | Supi Dolní Benešov | 14 | : | 4 | Bull's-eye Riviéra Frýdek-Místek | U Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov | |
18:00 | Vinárek René | 31 | : | 13 | Prudký Jan |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Řízci z Výškovic | 8 | : | 10 | Bo.Co Fifejdy | Řízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava | |
14:00 | Balog Igor | 20 | : | 25 | Fiala Patrik |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Brooklyn Bull's Havířov | 5 | : | 13 | Windson Ostrava | Brooklyn herna bar Havířov, Havířov | |
17:00 | Lacina Jiří | 16 | : | 29 | Schneider Petr |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Ludgeřovice D.C. | 8 | : | 10 | Darts Bohumín | Šatlava Ostrava-Poruba, Ostrava | |
18:00 | Hořín Dalibor | 23 | : | 23 | Veselý Roman |
|
| 1. | Pá | 3.11.2023 | Iris Havířov | 12 | : | 6 | Maníci Frýdek-Místek | Iris Šipkový Club Havířov, Havířov | |
18:30 | | 25 | : | 16 | |
Zadal: | Automat | 12.9.2023 02:00 | Změnil: | Obluk Ladislav | 5.11.2023 12:37 | Autorizoval: | Automat | 21.11.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Po | 11.9.2023 | B.A.F. !!! Ostrava | 12 | : | 6 | Mistři Ostrava | Modrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Targosz Martin | 28 | : | 15 | Czekaj Karel |
|
| 1. | Út | 12.9.2023 | Simpsons Homer Ostrava | 15 | : | 3 | Boomtym Poruba | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Vontor Miroslav | 32 | : | 10 | Rucký Aleš |
|
| 1. | Út | 12.9.2023 | U Káňů Radvanice | 13 | : | 5 | Démoni Ostrava | U Káňů restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Chovan Jan | 30 | : | 15 | Janouškovec Tomáš |
|
| 1. | Út | 12.9.2023 | Windson B Ostrava | 16 | : | 2 | Pat.rick Poruba | Modrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Motyčka Lukáš | 33 | : | 11 | Štěpánek Roman |
|
| 1. | Út | 12.9.2023 | Jestřábi 66 Ostrava | 13 | : | 5 | Rytíři Ostrava | Permon bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Videnka Jiří | 29 | : | 14 | Čelovský Jan |
|
| 1. | Út | 12.9.2023 | PreDARTors Ostrava | 13 | : | 5 | Jestřábi Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Bajgar Tomáš | 29 | : | 13 | Švihel Miroslav |
|
| 1. | Út | 12.9.2023 | U Dvoru Ostrava | 5 | : | 13 | Jelen Semena Ostrava | U Dvoru Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kočvara Martin | 15 | : | 28 | Frýza Pavel |
|
| 1. | Út | 12.9.2023 | Tenisák Hlučín | 12 | : | 6 | Blechy Petřkovice | U Žáby posezení Děhylov, Děhylov | |
18:00 | Pavlorek Patrik | 26 | : | 19 | Staněk Pavel |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Pá | 8.9.2023 | Cross Frýdek-Místek | 10 | : | 9 | Draci Třinec | Cross bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Ševčík Lukáš | 20 | : | 24 | Habčák Milan |
|
| 1. | Pá | 8.9.2023 | Hrozný střelci Frýdek-Místek | 18 | : | 0 | Šrek Český Těšín | U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Bocviňok Bohumil | 36 | : | 2 | Konečný Lukáš |
|
| 1. | Pá | 8.9.2023 | Nagano 98 Nezávislí Václavovice | 12 | : | 6 | Matice Kopřivnice | Nagano hostinec Václavovice, Václavovice | |
18:00 | Sliž Jaromír | 28 | : | 16 | Kurečka Zdeněk |
|
| 1. | Pá | 8.9.2023 | Bernard Frýdek-Místek | 16 | : | 2 | Boconi Návsi | Bernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Stuchlík Lukáš | 33 | : | 11 | Holič Jiří |
|
| 1. | Pá | 8.9.2023 | Šikmá plocha Nový Jičín | 6 | : | 12 | Slezští rytíři B Frýdek-Místek | Na Šikmé ploše Nový Jičín, Nový Jičín | |
18:00 | Bohm Pavel | 19 | : | 24 | Weissmann Petr |
Zadal: | Havlík Michal | 8.9.2023 22:25 | Autorizoval: | Automat | 14.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Kolonie Žilina | 6 | : | 12 | Vikings Třinec | Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín | |
14:00 | Tydlačka Martin | 14 | : | 25 | Wolný Antonín |
Zadal: | Harvan Robert | 11.9.2023 08:49 | Autorizoval: | Automat | 16.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Létající včely Kozlovice | 10 | : | 9 | Pohodáři Frýdek | Na Hřišti hospůdka Kozlovice, Kozlovice | |
16:00 | Vyvial Martin | 22 | : | 21 | Vnenk Rostislav |
|
| 1. | Pá | 22.9.2023 | Gorols Bukovec | 6 | : | 12 | 13-ka Frýdek-Místek | Zahradkář klub Jablunkov, Jablunkov | |
18:00 | Lysek Rudolf | 16 | : | 30 | Klusáček Jakub |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Pá | 8.9.2023 | Michelindarts Havířov | 12 | : | 6 | Michelindarts B Havířov | Autobar Havířov, Havířov | |
18:15 | Metz Jan st. | 28 | : | 15 | Duda Petr |
Zadal: | Metz Jan st. | 10.9.2023 07:24 | Autorizoval: | Automat | 14.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Pá | 8.9.2023 | Degustátoři Kotelna Bohumín | 9 | : | 10 | Rubín Red Stones Ostrava | Kotelna pivnice Bohumín, Bohumín | |
18:30 | Moják Martin | 23 | : | 24 | Neuwirth Aleš |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Majáček Karviná | 10 | : | 8 | Virus Opava | Majáček restaurace Karviná, Karviná | |
13:00 | Čech Miroslav | 26 | : | 19 | Výtisk Zbyslav |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | XPneu Orlová | 16 | : | 2 | Babráci z Ostravy | Perex restaurace Orlová, Orlová | |
14:30 | Ligus Martin | 32 | : | 10 | Čeliga Viktor |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Panthers Poruba | 6 | : | 12 | Devils´ Ostrava | Šalanda Assen Ostrava-Poruba, Ostrava | |
15:00 | Vyhlídal Jiří | 15 | : | 25 | Strmeň Roman |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Střelci Orlová | 4 | : | 14 | Profin Orlová | Profin bar Orlová, Orlová | |
17:00 | Matyášek Petr | 13 | : | 29 | Ochodek Robin |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Málka Orlová | 9 | : | 10 | Eagles Orlová | U Málky restaurace Orlová, Orlová | |
17:00 | Gřibek Bedřich | 23 | : | 23 | Walica David |
|
| 1. | Ne | 24.9.2023 | Slezští rytíři Karviná | 10 | : | 9 | Brooklyn B Havířov | Pedro restaurace Karviná, Karviná | |
14:00 | Mokrý Stanislav | 24 | : | 21 | Lamoš Milan |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Po | 11.9.2023 | Mukade Double Ostrava | 4 | : | 14 | Esa Ostrava | Mukade pivní bar a čajovna Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Valík Martin | 13 | : | 30 | Plonka Jan |
|
| 1. | Po | 11.9.2023 | Mýto Ostrava | 7 | : | 11 | Chobotničky Ostrava | Na Mýtě bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kubiš Marcel | 17 | : | 26 | Marčíková Ivana |
Zadal: | Skála Rudolf | 12.9.2023 06:32 | Autorizoval: | Automat | 17.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Po | 11.9.2023 | Dream team Ostrava | 9 | : | 10 | KLD Ostrava | Honzík pizzerie Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Tulejová Nikola | 22 | : | 24 | Loučka Jaromír |
|
| 1. | Po | 11.9.2023 | Řízci B z Výškovic | 5 | : | 13 | Žíznivý dromedár Ostrava | Řízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava | |
18:00 | Doležalová Andrea | 13 | : | 28 | Kračmar Tomáš |
|
| 1. | Po | 11.9.2023 | Bulldog Ostrava | 8 | : | 10 | SDH Florián Proskovice | Kenken Moravská Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Lukačik Petr | 22 | : | 25 | Tomáš Petr |
|
| 1. | Po | 11.9.2023 | Max Poruba | 11 | : | 7 | Animals Ostrava | Max pivnice Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Lukeš David | 27 | : | 14 | Mikysek Vlastimil |
Zadal: | Lukeš David | 12.9.2023 08:43 | Autorizoval: | Automat | 17.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Út | 12.9.2023 | Zoltan Ostrava | 7 | : | 11 | Simpsons C Ostrava | Česká hospoda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kresta David | 18 | : | 27 | Kielbas Josef |
Zadal: | Kielbas Josef | 12.9.2023 21:12 | Autorizoval: | Automat | 18.9.2023 02:00 |
|
| 1. | St | 13.9.2023 | Sponzoři Ostrava | 11 | : | 7 | Zlobři Velká Polom | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Skurňa Roman | 26 | : | 19 | Košař Josef |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Lašská jizba Sedliště | 13 | : | 5 | Cross B Frýdek-Místek | Nová Lašská jizba Sedliště, Sedliště | |
15:00 | Vávra Josef | 30 | : | 14 | Skopalová Marcela |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Krakeni Frýdek-Místek | 11 | : | 7 | Kolonie B Žilina | Eden sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Veverka Martin | 25 | : | 20 | Kocourek Tomáš |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Fenix Frenštát pod Radhoštěm | 15 | : | 3 | Medúza bar Nový Jičín | Muzic sportbar Frenštát pod Radhoštěm, Frenštát pod Radhoštěm | |
16:30 | Srněnský Lukáš | 30 | : | 11 | Floriančič Ondřej |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Fortuna Frýdek-Místek | 8 | : | 10 | Omegáci Frýdek-Místek | U Kříže restaurace Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Lutková Drahomíra | 21 | : | 22 | Pokorný Pavel |
Zadal: | Pokorný Pavel | 10.9.2023 22:44 | Autorizoval: | Automat | 16.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Pá | 22.9.2023 | Ogaři Mořkov | 15 | : | 3 | Lišáci Kovárna Frýdek-Místek | Společenský dům restaurace Mořkov, Mořkov | |
18:30 | Macháč Tomáš | 32 | : | 10 | Mičulková Michaela |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Pá | 8.9.2023 | Osada Dukla Komorní Lhotka | 3 | : | 15 | Jokers Třinec | Dukla hospůdka Komorní Lhotka, Komorní Lhotka | |
18:00 | Dragoš Rostislav | 14 | : | 32 | Mališ Peter |
|
| 1. | Pá | 8.9.2023 | Stings Mosty u Jablunkova | 12 | : | 6 | Nevada bar B Frýdek-Místek | Na Šancích hostinec Mosty u Jablunkova, Mosty u Jablunkova | |
18:00 | Szkatula Radim | 27 | : | 15 | Adamcová Miroslava |
|
| 1. | Pá | 8.9.2023 | Motor bar Frýdek-Místek | 6 | : | 12 | Bazinga Frýdek-Místek | Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Grendziok Marek | 19 | : | 28 | Špaček Ladislav |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Michelindarts C Havířov | 8 | : | 10 | Michelindarts D Havířov | Autobar Havířov, Havířov | |
14:00 | Doseděl Adam | 19 | : | 24 | Dvořák Daniel |
Zadal: | Doseděl Adam | 10.9.2023 20:15 | Autorizoval: | Automat | 16.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Panteři Třinec | 7 | : | 11 | Aligators B Návsí | Puk sportbar Třinec, Třinec | |
15:00 | Králová Vanda | 19 | : | 26 | Szkandera Pavel |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Nevada bar Frýdek-Místek | 12 | : | 6 | Bull.íci Těšín | Nevada bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Dujka Tomáš | 29 | : | 16 | Bušfyová Blanka |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Pá | 8.9.2023 | Armageddon Karviná | 10 | : | 8 | Elefant Karviná | Tankovna Hutník Karviná, Karviná | |
18:00 | Skopalík František | 23 | : | 21 | Franková Hana |
|
| 1. | Pá | 8.9.2023 | Iris C Havířov | 8 | : | 10 | Banditi z Vagonu Havířov | Vagon sportbar Havířov, Havířov | |
18:00 | Díková Lenka | 23 | : | 23 | Malich Milan |
Zadal: | Malich Milan | 10.9.2023 19:05 | Autorizoval: | Automat | 14.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | L.R. Dukan Havířov | 11 | : | 7 | Otečkáři Motorest Koukolná | Dukan Lidová restaurace Havířov, Havířov | |
15:30 | Nekola Jaroslav | 28 | : | 18 | Korbel Stanislav |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Slezští rytíři D Karviná | 10 | : | 8 | Slezští rytíři C Karviná | Pedro restaurace Karviná, Karviná | |
17:00 | Macurák Tomáš | 24 | : | 22 | Mokrý Lukáš |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Los Muertos Karviná | 11 | : | 7 | Majáček B Karviná | Tankovna Hutník Karviná, Karviná | |
17:00 | Siekiera David | 27 | : | 19 | Zollerová Rút |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Pracanti Havířov | 14 | : | 4 | Šatlava Havířov | Tankovna Šatlava Havířov, Havířov | |
18:30 | Čermín Petr | 31 | : | 15 | Mendlíková Petra |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Pá | 8.9.2023 | Darts B Bohumín | 10 | : | 8 | Orli B Orlová | Family bistro Bohumín, Bohumín | |
18:30 | Bravanský Jiří | 25 | : | 22 | Vaisarová Martina |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Šipkaři Od Dejva Orlová | 5 | : | 13 | Václavovice D.C. | U Dejva hospůdka Orlová, Orlová | |
15:00 | Vojtíčková Kateřina | 17 | : | 28 | Hranický Stanislav |
|
| 1. | Ne | 24.9.2023 | Majáček C Karviná | 10 | : | 8 | Kobra Šenov | Majáček restaurace Karviná, Karviná | |
16:00 | Stadtherr Martin | 24 | : | 20 | Toman Petr |
|
| 1. | Pá | 13.10.2023 | Freďouši Beéčka Darkovičky | 10 | : | 8 | Brooklyn C Draci Havířov | U Šenkýřky Darkovičky, Darkovičky | |
18:30 | Gaj Dominik | 21 | : | 20 | Pavelek Dušan st. |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Po | 11.9.2023 | Jelen C Kyjovice | 10 | : | 8 | Šalanda Assen Ostrava-Poruba | U Vašiců Kyjovice, Kyjovice | |
18:00 | Šurányi Karel | 25 | : | 21 | Krakovčík Karel |
|
| 1. | Po | 11.9.2023 | Sokolíci Vřesina | 12 | : | 6 | Kojoti B Třebovice | Na kopci restaurace Vřesina, Vřesina | |
18:00 | Kudela Pavel | 29 | : | 18 | Pašník Tomáš |
|
| 1. | Po | 11.9.2023 | Kojoti Třebovice | 9 | : | 10 | Lvi Poruba | Na hřišti hospůdka Ostrava-Třebovice, Ostrava | |
18:00 | Barta Martin | 25 | : | 23 | Dvořák Lukáš |
|
| 1. | Po | 11.9.2023 | Kozel B Klimkovice | 12 | : | 6 | Flegmati Poruba | Na podloubí Klimkovice, Klimkovice | |
18:00 | Davidová Silvie | 29 | : | 15 | Král Michal |
|
| 1. | Po | 11.9.2023 | Panthers B Poruba | 9 | : | 10 | Jelen B Kyjovice | Šalanda Assen Ostrava-Poruba, Ostrava | |
18:00 | Míka Jan | 22 | : | 22 | Lichý Miroslav |
|
| 1. | Út | 12.9.2023 | Luftwaffe Poruba | 10 | : | 9 | Kozel Klimkovice | Malé Frisco pivní bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kroker Jindřich | 23 | : | 21 | Karkoška Milan |
|
| 1. | St | 13.9.2023 | Green Svinov | 15 | : | 3 | Maksíci Poruba | U Kočky Ostrava-Svinov, Ostrava | |
18:00 | Augustin Adam | 30 | : | 9 | Frebort Pavel |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Po | 11.9.2023 | Kopyta Velká Polom | 10 | : | 8 | BBB - Přepni ! Ostrava | Žíznivý dromedár minipivovar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Vrbka Jiří | 23 | : | 18 | Bartek Zdenek |
|
| 1. | Po | 11.9.2023 | 666 Ostrava | 12 | : | 6 | Řízci C z Výškovic | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Diringer Marek | 27 | : | 16 | Vajdíková Ivana |
|
| 1. | Po | 11.9.2023 | Simpsons C Bart Ostrava | 7 | : | 11 | Maston jih Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Mík Jiří | 19 | : | 25 | Kopas Jaroslav |
|
| 1. | Po | 11.9.2023 | Urba Ostrava | 5 | : | 13 | U Dvoru B Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Ondračka Jaroslav | 16 | : | 29 | Fejfarová Simona |
|
| 1. | Út | 12.9.2023 | Hero Ostrava | 11 | : | 7 | WDK Ostrava | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Pospiech Marek | 24 | : | 18 | Blecha Radek |
|
| 1. | Út | 12.9.2023 | Šipkaři Meteor Vratimov | 9 | : | 10 | Rytíři B Ostrava | Meteor hospůdka Vratimov, Vratimov | |
18:00 | Levák Jindřich | 21 | : | 25 | Baran Roman |
|
| 1. | St | 13.9.2023 | Mýto B Lemuři Ostrava | 9 | : | 10 | Rubačí z Kahanu Ostrava | Na Mýtě bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Skřehot Jaroslav | 26 | : | 24 | Tichavský Aleš |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Po | 11.9.2023 | Triangl Hlučín | 5 | : | 13 | Mimoni Ostrava | Triangl restaurace Hlučín, Hlučín | |
18:00 | Konior Jan | 18 | : | 30 | Haas Martin |
|
| 1. | Po | 11.9.2023 | Phoenixs Ostrava-Zábřeh | 5 | : | 13 | Ural Kings B Ostrava | Základna pivnice Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Sokol Jaroslav | 17 | : | 28 | Polášek Tomáš |
|
| 1. | Po | 11.9.2023 | Káňata Radvanice | 9 | : | 10 | Sportdarts Partay Ostrava | U Káňů restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kurděják Jiří | 20 | : | 26 | Hošek Adam |
|
| 1. | Po | 11.9.2023 | Sportdarts B Partay Ostrava | 12 | : | 6 | Prajz Hlučín | Partay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kopal Ondřej | 26 | : | 13 | Bindač Radim |
|
| 1. | Po | 11.9.2023 | Bazar no.1 Ostrava | 4 | : | 14 | Rubín B Red Stones Ostrava | Kovárna na Bazaru Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Strejc Otakar | 14 | : | 31 | Krulíček Kamil |
|
| 1. | Út | 12.9.2023 | Ural Kings Ostrava | 6 | : | 12 | Bratrstvo RŠ Ostrava | Ural bar-herna Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Dobrík Petr | 16 | : | 27 | Niemiec Petr |
|