Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Moravskoslezský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/612)
  Náhled Tisk Nahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Moravskoslezský kraj

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 612 | Turnajů: 443

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Vávrová Jana CZE052734 C Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek 6 114 120 120 120
2. Kandl Martin CZE051797 C Omega Frýdek-Místek 2 98 100 100 100
3. Malíková Naděžda CZE046859 C Bar Globus Frýdek 4 95 99 99 99
4. Škrdla Ladislav CZE048589 B Tygři Skalice 6 92 98 98 98
5. Kněžík Radim CZE054712 C Omega Frýdek-Místek 4 81 85 85 85
6. Dorňáková Kateřina CZE051183 C Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek 8 74 82 82 82
7. Hrabánek Bohumír CZE050966 B Omega Frýdek-Místek 6 73 79 79 79
8. Pokorný Pavel CZE001035 A Omega Frýdek-Místek 75 75 75 75
9. Valchař Radek CZE055555 Omega Frýdek-Místek 73 73 73 73
10. Kněžíková Silva CZE054722 Frýdek-Místek 6 66 72 72 72
11. Kollár Jan CZE001028 A DC Ranec Frýdek-Místek 4 66 70 70 70
12. Přeček Zdeněk CZE001356 B Devils´ Ostrava 7 62 69 69 69
13. Bocko Petr CZE023664 A Slezští rytíři Karviná 8 55 63 63 63
14. Urbánek Petr CZE035690 A Tazman Jr. Ostrava 8 51 59 59 59
14. Koval Jiří CZE051931 C Omega Frýdek-Místek 59 59 59 59
16. Harviš Kamil CZE024365 A Tazman Jr. Ostrava 8 50 58 58 58
17. Andrlová Barbora CZE044247 A Racek Dragons Ostrava 8 47 55 55 55
18. Dobrík Petr CZE045824 C ŠK Ural Ostrava 54 54 54 54
19. Ozdinec Jiří CZE001640 B Rubín Red Stones Ostrava 7 46 53 53 53
20. Veselý Roman CZE022338 A Hornets Sportovka Bohumín 8 44 52 52 52
21. Stříbný Tomáš CZE015496 A Supi Dolní Benešov 8 42 50 50 50
21. Kočí Vítězslav CZE017792 B Sportdarts Ostrava 5 45 50 50 50
23. Poloch Martin CZE056632 Rubín Red Stones Ostrava 4 45 49 49 49
24. Čujdík Štefan CZE000067 A DC Brooklyn Havířov 6 42 48 48 48
25. Rohoň Róbert CZE050107 C Racek Dragons Ostrava 6 41 47 47 47
26. Sobotka Marek CZE035692 A Tazman Jr. Ostrava 8 37 45 45 45
26. Čeliga Lukáš CZE056633 Rubín Red Stones Ostrava 3 42 45 45 45
26. Prudký Jan CZE053637 C Omega Frýdek-Místek 5 40 45 45 45
29. Lev Karel CZE048588 B Tygři Skalice 4 40 44 44 44
29. Pokluda David CZE048550 C Tygři Skalice 6 38 44 44 44
31. Helvín Jiří CZE051796 C Omega Frýdek-Místek 4 38 42 42 42
32. Helvínová Jarmila CZE051799 Frýdek-Místek 41 41 41 41
32. Miczko Jaroslav CZE052323 C Omega Frýdek-Místek 41 41 41 41
32. Grycová Veronika CZE050299 Rubín Red Stones Ostrava 2 39 41 41 41
35. Špaček Ladislav CZE002406 C Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek 40 40 40 40
35. Blaha Martin CZE051243 A Sportdarts Ostrava 1 39 40 40 40
37. Čeliga Viktor CZE056635 Rubín Red Stones Ostrava 2 37 39 39 39
38. Pajor Jan CZE052621 Opava 7 31 38 38 38
38. Pěcha Dalibor CZE050776 Ostrava 3 35 38 38 38
40. Janák Martin CZE044986 B DC Ranec Frýdek-Místek 6 31 37 37 37
40. Zetocha Vladimír CZE006332 C Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek 37 37 37 37
42. Misecius Bohumír CZE033047 C KLD Ostrava 36 36 36 36
43. Mesiarik Josef CZE005959 A Munroof Brušperk 7 27 34 34 34
43. Sklář Michal CZE045449 C ŠK Ural Ostrava 34 34 34 34
43. Knoll Zdeněk CZE001414 C DC Ranec Frýdek-Místek 6 28 34 34 34
46. Štěrbová Šárka CZE024930 B HQ Caffe bar Restaurant Havířov 33 33 33 33
46. Swiech Jaromír CZE018811 C KLD Ostrava 33 33 33 33
48. Dobríková Eva CZE045825 C ŠK Ural Ostrava 32 32 32 32
48. Michenková Eva CZE035734 B Jestřábi Ostrava 2 30 32 32 32
48. Magula Marian CZE038878 A Sportdarts Ostrava 8 24 32 32 32
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.10.2017 23:23

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 21.10.2017 23:25:26