Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Moravskoslezský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/93)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Moravskoslezského kraje 2017 - ženy abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 93 | Turnajů: 355

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Andrlová Barbora CZE044247 A Racek Dragons Ostrava 1 4 7 24 36 52 27 460
2. Dorňáková Kateřina CZE051183 C Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek 1 4 7 24 36 89 26 020
3. Křístková Denisa CZE052833 C Classic Park Ostrava 1 3 6 18 28 28 22 870
4. Vávrová Jana CZE052734 C Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek 1 4 7 24 36 128 22 100
5. Macurová Veronika CZE035660 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov 1 1 6 10 18 18 18 290
6. Stuchlíková Nikola CZE050744 B Sportdarts Ostrava 1 4 7 13 25 27 17 740
7. Kněžíková Silva CZE054722 Frýdek-Místek 1 4 6 24 35 74 17 200
8. Michenková Eva CZE035734 B Jestřábi Ostrava 1 2 7 19 29 29 16 180
9. Malíková Naděžda CZE046859 C Bar Globus Frýdek 1 3 6 24 34 108 15 490
10. Grycová Veronika CZE050299 Rubín Red Stones Ostrava 1 3 6 24 34 49 13 410
11. Lipská Martina CZE029100 B Sportdarts Ostrava 1 1 5 2 9 9 9 390
12. Kočí Jana CZE055213 Sportdarts Ostrava 3 4 20 27 27 8 890
13. Štěrbová Šárka CZE024930 B HQ Caffe bar Restaurant Havířov 1 24 25 37 7 480
14. Helvínová Jarmila CZE051799 Frýdek-Místek 2 24 26 46 6 640
15. Fekete Petra CZE038857 C HQ Caffe bar Restaurant Havířov 23 23 23 6 280
16. Poláková Dominika CZE053213 C Munroof Brušperk 2 19 21 21 6 240
17. Křístková Svatava CZE057622 Ostrava 1 2 2 3 8 8 5 300
18. Dobríková Eva CZE045825 C ŠK Ural Ostrava 24 24 38 5 100
19. Mičulková Michaela CZE055807 Frýdek-Místek 24 24 29 4 980
20. Mikovčáková Kateřina CZE057005 Frýdek-Místek 24 24 29 4 860
21. Helvínová Petra CZE051795 C Tygři Skalice 1 1 12 14 14 4 850
22. Cichá Jana CZE052472 C U Káňů Radvanice 1 3 12 16 16 4 490
23. Fukalová Marcela CZE000460 A BF Mia V. Ostrava 1 1 2 2 3 850
24. Appelová Zlatka CZE047775 B ŠK Ural Ostrava 15 15 15 3 780
25. Gonsiorová Kamila CZE051547 B Bingo Club Bohumín 1 1 1 3 3 3 650
26. Babčová Martina CZE050467 Ostrava 17 17 17 3 460
27. Motyková Ivana CZE054951 C Bar Globus Frýdek 15 15 15 2 640
27. Zatloukalová Ilona CZE025533 B Rytíři Ostrava 9 9 9 2 640
29. Kudelová Libuše CZE048926 C Mistři Ostrava 11 11 11 2 200
30. Ostrochovská Daniela CZE056081 C Jestřábi Ostrava 10 10 10 2 060
31. Doležalová Andrea CZE031352 C BF Mia V. Ostrava 1 1 2 2 2 050
32. Menkinová Marie CZE055804 Ostrva 13 13 13 2 000
33. Kubienová Markéta CZE058996 Frýdek-Místek 5 5 5 1 540
34. Jozefová Jaroslava CZE052625 Motor Frýdek-Místek 9 9 9 1 500
35. Bednářová Lenka CZE047591 C Jestřábi Ostrava 5 5 5 1 420
36. Plevová Jana CZE050557 B Šunkofleci Ostrava 7 7 7 1 400
37. Krolová Martina CZE006683 C New Darts Frýdek-Místek 5 5 5 1 360
38. Nagelová Eva CZE041403 B Jestřábi Ostrava 1 2 3 3 1 300
39. Benková Kamila CZE050468 B DC Pat.rick Poruba 7 7 7 1 220
40. Chudobová Renáta CZE050250 U Káňů Radvanice 6 6 6 1 200
41. Nagelová Denisa CZE050389 Stařič 1 4 5 5 1 120
42. Miklasová Barbora CZE058828 Leninovci Havířov 4 4 4 1 100
42. Weissmannová Ivana CZE000904 B D.C. Václavovice 1 1 1 1 100
44. Díková Lenka CZE001567 B ŠC Iris Havířov 1 1 2 2 1 040
45. Thomanková Kateřina CZE049445 Ostrava 6 6 6 1 020
46. Ohainková Šárka CZE048558 C Restaurace U Káňů Ostrava-Radvanice 4 4 4 920
47. Janíková Irena CZE057591 Ostrava 5 5 5 880
48. Krakovská Helena CZE056112 Ostrava 5 5 5 820
49. Koutná Zdeňka CZE028091 A Fortuna Frýdek-Místek 4 4 4 740
49. Guřanová Veronika CZE057160 Ostrava 4 4 4 740
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 13.12.2017 11:47

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 13.12.2017 11:47:30