Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Moravskoslezský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/512)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Moravskoslezského kraje 2017 - muži abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 512 | Turnajů: 398

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Čujdík Štefan CZE000067 A DC Brooklyn Havířov 3 6 20 29 35 35 010
2. Stříbný Tomáš CZE015496 A Supi Dolní Benešov 4 6 20 30 37 34 760
3. Harviš Kamil CZE024365 A Tazman Jr. Ostrava 4 6 20 30 44 30 620
4. Bocko Petr CZE023664 A Slezští rytíři Karviná 4 6 20 30 47 28 100
5. Přeček Zdeněk CZE001356 B Devils´ Ostrava 4 6 20 30 59 27 940
6. Ozdinec Jiří CZE001640 B Rubín Red Stones Ostrava 4 6 20 30 46 24 380
7. Veselý Roman CZE022338 A Hornets Sportovka Bohumín 4 6 20 30 39 23 860
8. Janák Martin CZE044986 B DC Ranec Frýdek-Místek 3 6 20 29 29 22 390
9. Rohoň Róbert CZE050107 C Racek Dragons Ostrava 3 6 20 29 35 21 190
10. Urbánek Petr CZE035690 A Tazman Jr. Ostrava 4 6 20 30 46 21 140
11. Kollár Jan CZE001028 A DC Ranec Frýdek-Místek 2 5 20 27 60 20 280
12. Škrdla Ladislav CZE048589 B Tygři Skalice 3 6 20 29 85 20 030
13. Mesiarik Josef CZE005959 A Munroof Brušperk 3 6 12 21 21 19 810
14. Hrabánek Bohumír CZE050966 B Omega Frýdek-Místek 3 6 20 29 70 18 710
15. Magula Marian CZE038878 A Sportdarts Ostrava 4 6 6 16 18 18 480
16. Prudký Jan CZE053637 C Omega Frýdek-Místek 3 3 20 26 39 17 910
17. Knoll Zdeněk CZE001414 C DC Ranec Frýdek-Místek 3 4 20 27 27 17 390
18. Pajor Jan CZE052621 Opava 4 6 20 30 30 16 740
19. Sobotka Marek CZE035692 A Tazman Jr. Ostrava 4 6 19 29 31 15 520
20. Pěcha Dalibor CZE050776 Ostrava 2 5 20 27 35 14 960
21. Kněžík Radim CZE054712 C Omega Frýdek-Místek 2 3 20 25 77 14 760
22. Dubělčík Lukáš CZE026414 A Supi Dolní Benešov 3 3 1 7 7 14 170
23. Mandys Jakub CZE036133 A Maníci Frýdek-Místek 2 3 9 14 14 14 140
24. Nezhoda Petr CZE002682 A Jestřábi 99 Ostrava 1 6 17 24 24 13 630
25. Kočí Vítězslav CZE017792 B Sportdarts Ostrava 3 6 20 29 41 13 570
26. Pokluda David CZE048550 C Tygři Skalice 3 6 20 29 32 13 550
27. Blaha Martin CZE051243 A Sportdarts Ostrava 1 3 20 24 39 13 150
28. Poloch Martin CZE056632 Rubín Red Stones Ostrava 2 4 20 26 45 12 780
29. Balík Jiří CZE043738 Ostrava-Třebovice 4 5 11 20 20 12 240
30. Lev Karel CZE048588 B Tygři Skalice 2 3 20 25 37 12 040
31. Surma Stanislav CZE001546 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov 1 20 21 28 11 780
31. Pajor Tomáš CZE054247 Opava 4 3 20 27 27 11 780
33. Holek Kamil CZE000407 A Target Ostrava 1 2 18 21 21 11 750
34. Čeliga Lukáš CZE056633 Rubín Red Stones Ostrava 2 4 20 26 43 11 520
35. Čeliga Viktor CZE056635 Rubín Red Stones Ostrava 1 4 20 25 36 11 250
36. Helvín Jiří CZE051796 C Omega Frýdek-Místek 2 2 20 24 39 11 180
37. Zbavitel Jakub CZE035832 B HQ Caffe bar Restaurant Havířov 1 20 21 28 10 340
38. Čech Miroslav CZE007773 B Slezští rytíři Karviná 3 2 10 15 15 10 330
39. Pokorný Pavel CZE001035 A Omega Frýdek-Místek 20 20 73 10 120
40. Kandl Martin CZE051797 C Omega Frýdek-Místek 1 2 20 23 96 10 050
40. Samec Pavel CZE045327 A Racek Dragons Ostrava 1 3 14 18 18 10 050
42. Špaček Ladislav CZE002406 C Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek 20 20 40 10 000
43. Dík Břetislav CZE000386 B HQ Caffe bar Restaurant Havířov 20 20 29 9 280
44. Babušík Radek CZE047212 B HQ Caffe bar Restaurant Havířov 1 20 21 27 9 240
45. Miczko Jaroslav CZE052323 C Omega Frýdek-Místek 20 20 41 9 040
46. Slípek Petr CZE050553 B U Káňů Radvanice 1 3 13 17 17 8 790
47. Ščotka Jaroslav CZE015510 A Target Ostrava 1 2 17 20 20 8 690
48. Procházka Ivo CZE015497 A Sportdarts Ostrava 20 20 23 8 620
48. Misecius Bohumír CZE033047 C KLD Ostrava 20 20 36 8 620
50. Harviš Dalibor CZE036308 B ŠK Ural Ostrava 2 20 22 30 8 500
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.10.2017 02:58

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 22.10.2017 03:01:31