Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Moravskoslezský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-36/36)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Moravskoslezského kraje 2018 - ženy abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 36 | Turnajů: 53

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Křístková Denisa CZE052833 C Classic Park Ostrava 2 3 5 5 3 200
2. Macurová Veronika CZE035660 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov 2 2 2 3 000
3. Vávrová Jana CZE052734 C ŠK Lašská jizba Sedliště 1 4 5 17 2 460
4. Malíková Naděžda CZE046859 C Bar Globus Frýdek 1 4 5 11 2 200
5. Dorňáková Kateřina CZE051183 B Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek 1 4 5 18 2 160
6. Michenková Eva CZE035734 B Jestřábi Ostrava 2 2 2 1 800
7. Křístková Svatava CZE057622 Ostrava 2 1 3 3 1 400
7. Kubienová Markéta CZE058996 Frýdek-Místek 4 4 6 1 400
9. Štěrbová Šárka CZE024930 B HQ Caffe bar Restaurant Havířov 1 3 4 4 1 300
10. Mikovčáková Kateřina CZE057005 Frýdek-Místek 4 4 8 980
11. Slowiaková Eva CZE002951 B Bingo Club Bohumín 1 1 1 900
12. Kněžíková Silva CZE054722 C Frýdek-Místek 4 4 4 860
13. Menkinová Marie CZE055804 Ostrva 4 4 7 800
13. Grycová Veronika CZE050299 Rubín Red Stones Ostrava 4 4 4 800
13. Helvínová Jarmila CZE051799 Frýdek-Místek 4 4 5 800
16. Jozefová Jaroslava CZE052625 Motor Frýdek-Místek 4 4 5 680
17. Kubienová Michaela CZE058994 Frýdek-Místek 3 3 3 660
18. Mikovčáková Bronislava CZE057920 Frýdek-Místek 4 4 4 620
19. Ondrejová Šárka CZE059899 Václavovice 3 3 3 600
20. Kubátková denisa CZE059814 Ostrava 3 3 3 540
21. Dobríková Eva CZE045825 C ŠK Ural Ostrava 2 2 2 520
22. Kociánová Marie CZE059966 Kravaře 1 1 1 500
23. Motyková Ivana CZE054951 C Bar Globus Frýdek 3 3 3 480
24. Poláchová Ivana CZE051374 C Bar Globus Frýdek 2 2 2 460
25. Plevová Jana CZE050557 B Šunkofleci Ostrava 2 2 2 400
26. Stojová Lucie CZE056684 Michelindart Havířov 2 2 2 340
27. Poláková Dominika CZE053213 C Munroof Brušperk 1 1 1 260
28. Herdová Anna CZE057049 ŠK Nagano Václavovice 1 1 1 200
28. Bočková Lenka CZE025090 B DC Růžový dvůr Kružberk 1 1 1 200
28. Mičulková Michaela CZE055807 Frýdek-Místek 1 1 1 200
31. Kubienová Nikola CZE059965 Frýdek-Místek 1 1 1 140
31. Ostrochovská Daniela CZE056081 C Jestřábi Ostrava 1 1 1 140
31. Babčová Martina CZE050467 Ostrava 1 1 1 140
31. Sikorová Tereza CZE059622 Frýdek-Místek 1 1 1 140
31. Němcová Helena CZE047616 B Gerlich Fulnek 1 1 1 140
31. Guřanová Veronika CZE057160 Ostrava 1 1 1 140
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.1.2018 06:54

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 19.1.2018 06:54:29