Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Moravskoslezský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/75)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Moravskoslezského kraje 2018 - ženy abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 75 | Turnajů: 289

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Křístková Denisa CZE052833 C Řízci z Výškovice 2 6 16 24 27 17 440
2. Macurová Veronika CZE035660 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov 3 6 1 10 10 16 890
3. Vávrová Jana CZE052734 C ŠK Lašská jizba Sedliště 3 3 16 22 90 13 150
4. Dorňáková Kateřina CZE051183 B Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek 2 3 16 21 64 11 040
5. Malíková Naděžda CZE046859 C Bernard Frýdek-Místek 3 3 16 22 58 10 530
6. Michenková Eva CZE035734 B Jestřábi Ostrava 2 5 5 12 12 10 100
7. Křístková Svatava CZE057622 Řízci z Výškovice 2 6 9 17 17 7 660
8. Stuchlíková Nikola CZE050744 A Sportdarts Ostrava 3 1 8 12 12 6 890
9. Grycová Veronika CZE050299 D Rubín Red Stones Ostrava 3 1 16 20 27 6 310
10. Kněžíková Silva CZE054722 C Frýdek-Místek 1 16 17 27 5 200
11. Štěrbová Šárka CZE024930 C HQ Caffe bar Restaurant Havířov 2 16 18 22 4 960
12. Mikovčáková Kateřina CZE057005 Frýdek-Místek 16 16 40 4 340
13. Mičulková Michaela CZE055807 Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek 16 16 29 3 800
14. Gonsiorová Kamila CZE051547 B Bingo Club Bohumín 1 1 2 4 4 3 550
15. Plevová Jana CZE050557 B Řízci z Výškovice 1 16 17 18 3 460
15. Menkinová Marie CZE055804 Bazar No.1 Ostrava 1 16 17 17 3 460
17. Jozefová Jaroslava CZE052625 C Motor Frýdek-Místek 16 16 28 3 440
18. Fukalová Marcela CZE000460 B BF Mia V. Ostrava 2 1 3 3 3 340
19. Kubátková Denisa CZE059814 Ostrava 16 16 39 3 200
19. Miklasová Barbora CZE058828 C Leninovci Havířov 16 16 21 3 200
21. Kubienová Markéta CZE058996 Frýdek-Místek 11 11 11 2 920
22. Mikovčáková Bronislava CZE057920 Frýdek-Místek 16 16 20 2 780
23. Ondrejová Šárka CZE059899 Václavovice 14 14 14 2 680
24. Dulavová Pavlína CZE060475 Frýdek-Místek 16 16 18 2 660
25. Sikorová Tereza CZE059622 Frýdek-Místek 11 11 11 2 440
26. Dobríková Eva CZE045825 C ŠK Ural Ostrava 12 12 12 2 400
27. Zatloukalová Ilona CZE025533 C Rytíři Ostrava 1 1 2 2 2 390
28. Stojová Lucie CZE056684 C Michelindart Havířov 12 12 12 2 340
28. Helvínová Jarmila CZE051799 Frýdek-Místek 12 12 12 2 340
30. Slowiaková Eva CZE002951 B Bingo Club Bohumín 1 1 2 2 1 950
31. Doležalová Andrea CZE031352 BF Mia V. Ostrava 2 2 2 1 800
32. Appelová Zlatka CZE047775 B ŠK Ural Ostrava 7 7 7 1 700
33. Motyková Ivana CZE054951 C Bernard Frýdek-Místek 10 10 10 1 640
34. Kubienová Michaela CZE058994 Frýdek-Místek 6 6 6 1 500
35. Chudobová Renáta CZE050250 C U Káňů Radvanice 1 1 1 1 050
36. Cichá Jana CZE052472 C U Káňů Radvanice 7 7 7 1 040
37. Mullerová Petra CZE058637 C ŠC Iris Havířov 6 6 6 960
38. Poláchová Ivana CZE051374 C Bernard Frýdek-Místek 4 4 4 860
39. Ostrochovská Daniela CZE056081 C ŠK Ural Ostrava 5 5 5 760
40. Babčová Martina CZE050467 Ostrava 5 5 5 700
41. Herdová Anna CZE057049 C ŠK Nagano Václavovice 3 3 3 660
42. Fekete Petra CZE038857 C HQ Caffe bar Restaurant Havířov 2 2 2 520
43. Andrlová Barbora CZE044247 A Racek Dragons Ostrava 1 1 1 500
43. Masopustová Nela CZE060766 Ostrava 1 1 1 500
43. Kociánová Marie CZE059966 Kravaře 1 1 1 500
46. Vajdíková Ivana CZE061205 ŠK Ural Ostrava 3 3 3 480
46. Ohainková Šárka CZE048558 C Restaurace U Káňů Ostrava-Radvanice 3 3 3 480
48. Kubienová Nikola CZE059965 Frýdek-Místek 2 2 2 460
49. Bolková Ingrid CZE060616 Frýdek-Místek 2 2 2 400
49. Nagelová Denisa CZE050389 Stařič 2 2 2 400
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.7.2018 19:44

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 23.7.2018 19:44:46