Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Moravskoslezský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/305)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Moravskoslezského kraje 2018 - muži abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 305 | Turnajů: 75

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Stříbný Tomáš CZE015496 A Supi Dolní Benešov 1 2 3 6 6 9 990
2. Surma Stanislav CZE001546 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov 1 2 2 5 5 8 230
3. Bocko Petr CZE023664 A Slezští rytíři Karviná 1 2 3 6 6 7 830
4. Urbánek Petr CZE035690 A Tazman Jr. Ostrava 1 2 4 7 10 6 290
5. Magula Marian CZE038878 A Sportdarts Ostrava 1 2 3 3 6 050
6. Mandys Jakub CZE036133 A Maníci Frýdek-Místek 1 2 1 4 4 5 770
7. Harviš Kamil CZE024365 A Tazman Jr. Ostrava 1 2 3 6 6 5 710
8. Čujdík Štefan CZE000067 A DC Brooklyn Havířov 1 2 3 3 5 350
9. Jílek Dušan CZE010763 B SK Senátoři Ostrava 1 2 1 4 4 5 150
10. Čech Miroslav CZE007773 A Slezští rytíři Karviná 1 2 3 6 6 4 870
11. Rohoň Róbert CZE050107 B Racek Dragons Ostrava 1 1 3 5 5 4 050
12. Hrabánek Bohumír CZE050966 A Maníci Frýdek-Místek 2 4 6 6 3 660
13. Mitas Filip CZE047912 B Dream team Ostrava 1 4 5 7 3 350
13. Nezhoda Petr CZE002682 A Jestřábi 99 Ostrava 1 2 3 3 3 350
15. Chovan Jan CZE058367 D U Káňů Radvanice 1 1 2 2 3 250
16. Gura Jiří CZE036245 B Kaplička Orlová 1 2 3 3 3 150
16. Holek Kamil CZE000407 A Target Ostrava 1 1 1 3 150
18. Zetocha Vladimír CZE006332 C Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek 1 1 4 6 15 3 130
19. Kollár Jan CZE001028 A DC Ranec Frýdek-Místek 1 4 5 13 3 020
20. Ozdinec Jiří CZE001640 B Rubín Red Stones Ostrava 1 1 4 6 8 2 950
21. Šmahaj Martin CZE003142 A SK Senátoři Ostrava 1 1 2 2 2 930
22. Šubert Erik CZE006429 Karviná-Ráj 1 2 3 3 2 850
23. Dubělčík Lukáš CZE026414 A Supi Dolní Benešov 2 1 3 3 2 760
24. Pilch Luboš CZE059348 C Kaplička Orlová 1 2 3 3 2 750
25. Schrom René CZE000881 B Dream team Ostrava 1 3 4 4 2 730
26. Veselý Roman CZE022338 A Hornets Sportovka Bohumín 1 4 5 8 2 720
27. Koreczki Petr CZE000583 A Jestřábi 99 Ostrava 1 2 3 3 2 550
28. Balog Igor CZE058435 D Řízci z Výškovice 1 1 4 6 7 2 530
29. Škrdla Ladislav CZE048589 B Tygři Skalice 1 4 5 20 2 500
30. Le Quan CZE052610 C HQ Caffe bar Restaurant Havířov 1 4 5 5 2 460
31. Augustin Tomáš CZE035717 A SK Senátoři Ostrava 1 1 2 2 2 390
32. Mík Jiří CZE021522 B DC Simpsons Ostrava 1 1 3 5 5 2 350
32. Příhoda František CZE000457 A Maníci Frýdek-Místek 1 1 2 2 2 350
34. Čeliga Viktor CZE056635 B Rubín Red Stones Ostrava 1 1 2 4 4 2 250
35. Grichwaldszký Pavel CZE032966 C HQ Caffe bar Restaurant Havířov 1 4 5 5 2 240
36. Kandl Martin CZE051797 B Omega Frýdek-Místek 1 4 5 16 2 150
37. Procházka Ivo CZE015497 A Sportdarts Ostrava 4 4 4 2 000
37. Špaček Ladislav CZE002406 C Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek 4 4 9 2 000
39. Rumian Libor CZE038511 A Hrozný střelci Frýdek-Místek 4 4 11 1 940
40. Stuchlík Lukáš CZE051870 C Bar Globus Frýdek 4 4 6 1 880
41. Zbavitel Jakub CZE035832 B HQ Caffe bar Restaurant Havířov 1 3 4 4 1 840
42. Kněžík Radim CZE054712 B Omega Frýdek-Místek 4 4 9 1 820
43. Čech Radim CZE058636 C ŠC Iris Havířov 1 2 3 3 1 800
44. Schneider Petr CZE006860 B DC Simpsons Ostrava 4 4 4 1 760
44. Tichý Jan CZE039856 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov 4 4 5 1 760
44. Pokorný Pavel 1955 CZE001035 B Omega Frýdek-Místek 4 4 10 1 760
44. Jozefov Miroslav CZE035666 C Motor Frýdek-Místek 4 4 4 1 760
48. Tomenga Jaroslav CZE050464 C Řízci z Výškovice 1 1 2 2 1 670
49. Vávra Josef CZE042368 C ŠK Lašská jizba Sedliště 1 2 3 3 1 660
50. Pistovčák Kristián CZE045248 C DC Tornádo Třebovice 1 1 1 1 650
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.1.2018 04:02

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 21.1.2018 04:02:23