Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Moravskoslezský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/511)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Moravskoslezského kraje 2018 - muži abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 511 | Turnajů: 278

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Stříbný Tomáš CZE015496 A Supi Dolní Benešov 2 4 10 16 19 21 760
2. Surma Stanislav CZE001546 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov 2 5 10 17 23 19 140
3. Bocko Petr CZE023664 A Slezští rytíři Karviná 2 5 10 17 20 18 300
4. Urbánek Petr CZE035690 A Tazman Jr. Ostrava 2 5 10 17 25 15 260
5. Jílek Dušan CZE010763 B SK Senátoři Ostrava 2 4 5 11 11 15 200
6. Rohoň Róbert CZE050107 B Racek Dragons Ostrava 2 4 10 16 18 14 260
7. Magula Marian CZE038878 A Sportdarts Ostrava 2 4 2 8 8 11 540
8. Čujdík Štefan CZE000067 A DC Brooklyn Havířov 2 5 1 8 8 11 420
9. Harviš Kamil CZE024365 A Tazman Jr. Ostrava 2 5 8 15 15 11 220
10. Čech Miroslav CZE007773 A Slezští rytíři Karviná 2 5 9 16 16 11 120
11. Ozdinec Jiří CZE001640 B Rubín Red Stones Ostrava 2 3 10 15 21 11 100
12. Nezhoda Petr CZE002682 A Jestřábi 99 Ostrava 2 5 5 12 12 11 060
13. Kollár Jan CZE001028 A DC Ranec Frýdek-Místek 1 2 10 13 30 9 510
14. Mitas Filip CZE047912 B Dream team Ostrava 1 2 10 13 27 9 330
15. Čeliga Viktor CZE056635 D Rubín Red Stones Ostrava 2 4 10 16 22 9 260
16. Chovan Jan CZE058367 D U Káňů Radvanice 2 3 10 15 16 9 220
17. Sobotka Marek CZE035692 A Tazman Jr. Ostrava 2 3 10 15 16 8 600
18. Procházka Ivo CZE015497 A Sportdarts Ostrava 2 10 12 14 7 860
19. Poloch Martin CZE056632 D Rubín Red Stones Ostrava 1 4 10 15 17 7 830
20. Gura Jiří CZE036245 B Kaplička Orlová 2 4 4 10 10 7 700
21. Schrom René CZE000881 B Dream team Ostrava 1 1 10 12 20 7 170
22. Škrdla Ladislav CZE048589 B Tygři Skalice 1 2 10 13 60 6 990
23. Šubert Erik CZE006429 Elefant Karviná 2 5 2 9 9 6 900
24. Mesiarik Josef CZE005959 A Munroof Brušperk 1 2 4 7 7 6 670
25. Veselý Roman CZE022338 A Hornets Sportovka Bohumín 1 10 11 33 6 560
26. Mandys Jakub CZE036133 A Maníci Frýdek-Místek 2 2 1 5 5 6 520
27. Balog Igor CZE058435 D Řízci z Výškovice 1 3 10 14 18 6 390
28. Zbavitel Jakub CZE035832 B HQ Caffe bar Restaurant Havířov 2 10 12 25 6 100
29. Dudáš Martin CZE000236 B ŠK Nagano Václavovice 2 10 12 15 6 080
30. Slípek Petr CZE050553 B U Káňů Radvanice 2 2 8 12 12 6 020
31. Augustin Tomáš CZE035717 A SK Senátoři Ostrava 1 2 1 4 4 5 990
32. Pilch Luboš CZE059348 C Kaplička Orlová 2 4 1 7 7 5 960
33. Hrabánek Bohumír CZE050966 A Maníci Frýdek-Místek 2 9 11 11 5 800
34. Zetocha Vladimír CZE006332 C Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek 1 1 10 12 44 5 770
35. Grichwaldszký Pavel CZE032966 C HQ Caffe bar Restaurant Havířov 1 10 11 20 5 720
36. Kněžík Radim CZE054712 B Omega Frýdek-Místek 1 10 11 29 5 640
37. Špaček Ladislav CZE002406 C Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek 10 10 23 5 540
38. Rumian Libor CZE038511 A Hrozný střelci Frýdek-Místek 10 10 28 5 360
39. Nedopil Jakub CZE031694 C U Káňů Radvanice 2 1 10 13 13 5 340
40. Kandl Martin CZE051797 B Omega Frýdek-Místek 1 10 11 50 5 330
40. Holek Kamil CZE000407 A Target Ostrava 1 1 3 5 5 5 330
42. Folvarčný Patrik CZE004904 B Řízci z Výškovice 1 10 11 14 5 320
43. Dubělčík Lukáš CZE026414 A Supi Dolní Benešov 1 2 1 4 4 5 310
44. Schneider Petr CZE006860 B DC Simpsons Ostrava 10 10 12 5 240
45. Pokorný Pavel 1955 CZE001035 B Omega Frýdek-Místek 10 10 41 5 180
46. Čech Radim CZE058636 C ŠC Iris Havířov 2 10 12 16 5 040
47. Stuchlík Lukáš CZE051870 C Bar Globus Frýdek 10 10 19 4 940
48. Koždoň Jan CZE017883 A Hrozný střelci Frýdek-Místek 10 10 12 4 880
49. Šmíd Tomáš CZE051862 B Racek Dragons Ostrava 2 8 10 10 4 820
50. Neuwirth Aleš CZE057593 B Rubín Red Stones Ostrava 1 10 11 13 4 790
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 27.4.2018 00:56

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 27.4.2018 00:56:39