Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Moravskoslezský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-45/45)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Moravskoslezského kraje 2018 - ženy kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 45 | Turnajů: 263

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Křístková Svatava CZE057622 Řízci z Výškovice 4 7 24 35 39 13 980
2. Grycová Veronika CZE050299 D Rubín Red Stones Ostrava 4 2 24 30 40 9 340
3. Mikovčáková Kateřina CZE057005 Frýdek-Místek 24 24 71 7 320
4. Mičulková Michaela CZE055807 Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek 24 24 46 5 460
5. Čopíková Denisa CZE059814 Ostrava 24 24 45 4 560
6. Mikovčáková Bronislava CZE057920 Frýdek-Místek 24 24 26 4 200
7. Kohelová Pavlína CZE060475 Frýdek-Místek 22 22 22 3 620
8. Menkinová Marie CZE055804 Bazar No.1 Ostrava 1 16 17 17 3 460
9. Kubienová Markéta CZE058996 Frýdek-Místek 12 12 12 3 120
10. Sikorová Tereza CZE059622 Frýdek-Místek 13 13 13 3 080
11. Ondrejová Šárka CZE059899 Václavovice 14 14 14 2 680
12. Helvínová Jarmila CZE051799 Frýdek-Místek 13 13 13 2 480
13. Doležalová Andrea CZE031352 Ostrava 2 3 5 5 2 340
14. Čeligová Kateřina CZE062329 Ostrava 1 1 2 2 2 250
15. Czernottová Sandra CZE061003 Frýdek-Místek 11 11 11 1 960
16. Kubienová Michaela CZE058994 Frýdek-Místek 8 8 8 1 900
17. Tužinská Kateřina CZE061359 Sportdarts Ostrava 11 11 11 1 840
18. Skopalová Marcela CZE032715 Frýdek-Místek 9 9 9 1 740
19. Vajdíková Ivana CZE061205 ŠK Ural Ostrava 7 7 7 1 100
20. Holá Naděžda CZE061639 Frýdek-Místek 6 6 6 900
20. Babčová Martina CZE050467 Ostrava 6 6 6 900
22. Masopustová Nela CZE060766 Ostrava 1 1 2 2 700
23. Nagelová Denisa CZE050389 Řepiště 3 3 3 660
24. Kubienová Nikola CZE059965 Frýdek-Místek 3 3 3 600
25. Kociánová Marie CZE059966 Kravaře 1 1 1 500
26. Bolková Ingrid CZE060616 Frýdek-Místek 2 2 2 400
26. Guřanová Veronika CZE057160 Rubín Red Stones Ostrava 2 2 2 400
26. Jasníková Vladimíra CZE052739 Řepiště 2 2 2 400
29. Grusmannová Eliška CZE062305 Frýdek-Místek 2 2 2 340
30. Jurková Jarmila CZE010780 Frýdek-Místek 1 1 1 320
31. Baranová Martina CZE060615 Frýdek-Místek 2 2 2 280
32. Mrázková Michaela CZE061963 Leninovci Havířov 1 1 1 260
33. Vávrová Andrea CZE032741 1 1 1 200
33. Filgasová Kamila CZE060947 Frýdek-Místek 1 1 1 200
35. Nedveisová Pavlína CZE038510 Frýdek-Místek 1 1 1 140
35. Feberová Veronika CZE062487 Frýdek-Místek 1 1 1 140
35. Andrlová Jana CZE060824 Frýdek-Místek 1 1 1 140
35. Pavlisková Jana CZE061943 Frýdek-Místek 1 1 1 140
35. Ištoková Lea CZE062489 Karviná 1 1 1 140
35. Tošková Kateřina CZE061207 Cafe bar GrossOpava 1 1 1 140
35. Szkanderová Jana CZE060620 Aligators Návsí 1 1 1 140
35. Ďuričková Monika CZE059329 Ostrava 1 1 1 140
35. Škrabálková Radka CZE052449 Ostrava 1 1 1 140
35. Gehryová Lucie CZE060429 Ostrava 1 1 1 140
35. Slowiaková Lenka CZE060621 Bohumín 1 1 1 140
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 15.11.2018 15:34

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 15.11.2018 15:34:43