Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Moravskoslezský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/149)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Moravskoslezského kraje 2017 - muži kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 149 | Turnajů: 305

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Pajor Jan CZE052621 Opava 4 6 20 30 30 16 740
2. Pěcha Dalibor CZE050776 Ostrava 2 5 20 27 35 14 960
3. Poloch Martin CZE056632 Rubín Red Stones Ostrava 2 4 20 26 45 12 780
4. Balík Jiří CZE043738 Ostrava-Třebovice 4 5 11 20 20 12 240
5. Pajor Tomáš CZE054247 Opava 4 3 20 27 27 11 780
6. Čeliga Lukáš CZE056633 Rubín Red Stones Ostrava 2 4 20 26 43 11 520
7. Čeliga Viktor CZE056635 Rubín Red Stones Ostrava 1 4 20 25 36 11 250
8. Neuwirth Aleš CZE057593 Rubín Red Stones Ostrava 20 20 26 7 420
9. Červík Ondřej CZE057355 HQ Caffe bar Restaurant Havířov 20 20 28 7 060
10. Gavlas Aleš CZE057159 Rubín Red Stones Ostrava 20 20 26 6 940
11. Polyák Marek CZE056682 HQ Caffe bar Restaurant Havířov 17 17 17 6 340
12. Kubečka Martin CZE047592 Ostrava 20 20 30 6 160
13. Flegr Jan CZE057430 Frýdek-Místek 14 14 14 5 860
14. Pavliska Jakub CZE053662 Frýdek-Místek 20 20 25 5 740
15. Raiskub Kamil CZE055806 Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek 20 20 26 5 200
16. Šmíd Pavel CZE056797 KLD Ostrava 20 20 23 5 140
17. Gregor Zdeněk CZE053199 Tygři Skalice 20 20 31 5 080
18. Neplech Pavel CZE056634 Ostrava 1 18 19 19 4 960
19. Neuwirth Lumír CZE057158 Rubín Red Stones Ostrava 20 20 28 4 840
20. Valchař Radek CZE055555 Omega Frýdek-Místek 20 20 73 4 780
20. Staněk David CZE056110 HQ Caffe bar Restaurant Havířov 20 20 25 4 780
22. Aberle Daniel CZE056111 Havířov 20 20 21 4 600
22. Svoboda Martin CZE056080 Frýdek-Místek 20 20 24 4 600
24. Vrabel Vojtěch CZE053663 Frýdek-Místek 20 20 22 4 480
25. Opěla Robin CZE057429 Frýdek-Místek 17 17 17 4 300
26. Síttek Leon CZE053841 Havířov 19 19 19 4 280
27. Aniol Tomáš CZE056636 Ostrava 1 20 21 21 4 160
28. Štěpanda Martin CZE057015 Partay Ostrava 1 20 21 21 4 040
29. Hudec Lukáš CZE047630 Ostrava 19 19 19 3 740
30. Šubert Erik CZE006429 Karviná-Ráj 4 3 7 7 3 560
31. Mazur Zdeněk CZE053201 Ostrava 15 15 15 2 640
32. Fekete Lukáš 1983 CZE046442 Havířov 12 12 12 2 340
33. Carbol David CZE005796 Frýdek-Místek 9 9 9 2 160
34. Jícha Václav CZE043096 Ostrava 8 8 8 2 020
35. Moravčík Dominik CZE056493 1 1 2 2 1 910
36. Ulrych Martin CZE014207 ŠK Ural Ostrava 4 4 4 1 880
37. Dorňák Marek CZE052047 Frýdek-Místek 8 8 8 1 840
38. Cingel Martin CZE057344 Ostrava 8 8 8 1 720
39. Koreczki Petr CZE000583 Jestřábi 99 Ostrava 7 7 7 1 700
39. Švec David CZE057633 Darts club Tichá 1 1 1 1 700
41. Aniol Petr CZE056794 Ostrava 7 7 7 1 460
42. Holub Marek CZE052269 Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek 5 5 5 1 420
43. Zásměta Břetislav CZE052829 Ostrava 8 8 8 1 360
43. Foldyna Petr CZE056795 Píšť 8 8 8 1 360
45. Šimek Vlastimil CZE013994 Mistři Ostrava 5 5 5 1 000
46. Polášek Dušan CZE029223 Darts club Tichá 1 1 2 2 960
47. Kolář Luděk CZE006593 Animals Ostrava 2 2 2 880
47. Kovář Zdeněk CZE043109 Partay Ostrava 5 5 5 880
49. Kutáč David CZE058755 Bar Globus Frýdek 3 3 3 840
49. Škrdla Jakub CZE053470 Skalice 6 6 6 840
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.10.2017 15:53

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 21.10.2017 15:54:43