Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Moravskoslezský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/205)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Moravskoslezského kraje 2018 - muži kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 205 | Turnajů: 335

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Čeliga Viktor CZE056635 D Rubín Red Stones Ostrava 3 5 16 24 34 13 590
2. Chovan Jan CZE058367 D U Káňů Radvanice 3 4 16 23 23 12 350
3. Poloch Martin CZE056632 D Rubín Red Stones Ostrava 2 5 16 23 24 11 520
4. Balog Igor CZE058435 D Řízci z Výškovice 2 4 16 22 31 10 480
5. Miklas Vojtěch CZE057339 Ostrava 2 3 16 21 38 8 880
6. Šubert Erik CZE006429 Elefant Karviná 3 6 3 12 12 8 590
7. Dulava Petr CZE059544 Tygři Skalice 1 16 17 47 8 150
8. Kuboš Petr CZE060733 Ostrava 1 2 14 17 17 7 710
9. Bíroš Tomáš CZE060119 13-ka Frýdek-Místek 16 16 38 7 160
10. Opěla Robin CZE057429 Frýdek-Místek 16 16 75 6 980
11. Tábor Michal CZE058899 D Bratrstvo RŠ Ostrava 16 16 33 6 800
12. Wágner Filip CZE059407 Ostrava 16 16 26 6 320
13. Flegr Jan CZE057430 Frýdek-Místek 16 16 17 5 960
14. Čeliga Lukáš CZE056633 D Rubín Red Stones Ostrava 1 2 16 19 24 5 810
15. Zahradník Martin CZE059075 13-ka Frýdek-Místek 13 13 13 5 420
16. Gebauer Michal CZE060120 Frýdek-Místek 16 16 24 5 360
17. Brychlec Lukáš CZE060192 Frýdek-Místek 16 16 26 5 300
18. Sedlář Petr CZE059428 13-ka Frýdek-Místek 16 16 29 4 940
19. Kubečka Martin CZE047592 Ostrava 16 16 20 4 760
20. Kapral Vladimír CZE060269 Motor Frýdek-Místek 16 16 16 4 700
21. Macura David CZE060868 Ostrava 1 1 12 14 14 4 670
22. Kaska Radek CZE059791 D Bratrstvo RŠ Ostrava 1 16 17 41 4 480
23. Vízner Jaroslav CZE059408 13-ka Frýdek-Místek 16 16 33 4 100
24. Bartoněk Jan CZE002465 Dolní Sukolom 16 16 16 3 980
25. Slavický Jakub CZE060272 13-ka Frýdek-Místek 16 16 25 3 920
25. Klusáček Jakub CZE059623 13-ka Frýdek-Místek 16 16 41 3 920
27. Slanina Jaroslav CZE052501 Motor Frýdek-Místek 16 16 22 3 800
28. Pěcha Dalibor CZE050776 Ostrava 13 13 13 3 740
28. Koval Roman CZE058998 Frýdek-Místek 16 16 28 3 740
30. Robenek Tomáš CZE058993 13-ka Frýdek-Místek 13 13 13 3 680
31. Suchý Jan CZE032683 ŠK Vagon Havířov 16 16 23 3 500
32. Hudec Lukáš CZE047630 Ostrava 16 16 16 3 380
33. Svoboda Martin CZE056080 Frýdek-Místek 16 16 16 3 320
34. Pajor Tomáš CZE054247 Opava 1 2 2 5 5 3 070
35. Grendziok Marek CZE059621 Motor Frýdek-Místek 14 14 14 3 040
36. Pavliska Jakub CZE053662 Frýdek-Místek 13 13 13 2 840
37. Košťál Martin CZE004408 D ŠK Nagano Václavovice 10 10 10 2 660
38. Šustek Michal CZE041706 D Rubín Red Stones Ostrava 15 15 15 2 580
39. Božoň Jan CZE060191 Frýdek-Místek 16 16 17 2 540
40. Pavlíček Jiří CZE058437 D Řízci z Výškovice 11 11 11 2 320
41. Koleno Michal CZE059331 Ostrava 9 9 9 2 220
42. Sýkora Tomáš CZE046658 ŠK Ural Ostrava 8 8 8 2 200
43. Melichařík Zdeněk CZE054432 Frýdek-Místek 10 10 10 2 120
44. Šesták Václav CZE008752 Frýdek-Místek 6 6 6 2 040
44. Dudek Ladislav CZE052626 Frýdek-Místek 9 9 9 2 040
46. Zalcer Rudolf CZE059071 Bernard Frýdek-Místek 8 8 8 2 020
47. Aniol Tomáš CZE056636 Ostrava 1 1 4 6 6 1 990
48. Magnusek Miroslav CZE060121 Frýdek-Místek 9 9 9 1 860
49. Vrabel Vojtěch CZE053663 Frýdek-Místek 9 9 9 1 800
50. Turek Jakub CZE058434 D U Káňů Radvanice 1 1 1 3 3 1 790
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.7.2018 16:22

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 20.7.2018 16:22:46