Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Moravskoslezský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/147)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Moravskoslezského kraje 2017 - muži kat. C

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 147 | Turnajů: 317

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Rohoň Róbert CZE050107 C Racek Dragons Ostrava 3 6 20 29 35 21 190
2. Prudký Jan CZE053637 C Omega Frýdek-Místek 3 3 20 26 39 17 910
3. Knoll Zdeněk CZE001414 C DC Ranec Frýdek-Místek 3 4 20 27 27 17 390
4. Kněžík Radim CZE054712 C Omega Frýdek-Místek 2 3 20 25 77 14 760
5. Pokluda David CZE048550 C Tygři Skalice 3 6 20 29 32 13 550
6. Helvín Jiří CZE051796 C Omega Frýdek-Místek 2 2 20 24 39 11 180
7. Kandl Martin CZE051797 C Omega Frýdek-Místek 1 2 20 23 96 10 050
8. Špaček Ladislav CZE002406 C Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek 20 20 40 10 000
9. Miczko Jaroslav CZE052323 C Omega Frýdek-Místek 20 20 41 9 040
10. Misecius Bohumír CZE033047 C KLD Ostrava 20 20 36 8 620
11. Swiech Jaromír CZE018811 C KLD Ostrava 20 20 33 7 540
12. Zetocha Vladimír CZE006332 C Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek 20 20 37 7 360
13. Jakubec Jiří CZE052976 C Munroof Brušperk 2 18 20 20 7 140
14. Sklář Michal CZE045449 C ŠK Ural Ostrava 20 20 34 6 820
15. Tomenga Jaroslav CZE050464 C Řízci z Výškovice 4 12 16 16 6 420
16. Hebda Martin CZE005345 C ŠK Ural Ostrava 20 20 23 6 280
17. Dobrík Petr CZE045824 C ŠK Ural Ostrava 20 20 54 6 220
18. Brunner Tomáš CZE047213 C U Káňů Radvanice 1 16 17 17 5 880
19. Šmíd Tomáš CZE051862 C Racek Dragons Ostrava 1 1 10 12 12 5 810
20. Kopecký David CZE045126 C DC Tornádo Třebovice 1 15 16 16 5 540
21. Koval Jiří CZE051931 C Omega Frýdek-Místek 20 20 59 5 320
22. Skyba Ladislav CZE018732 C HQ Caffe bar Restaurant Havířov 20 20 24 5 260
23. Mírek David CZE053380 C Partay Ostrava 1 20 21 28 4 820
24. Šustek Michal CZE041706 C Rubín Red Stones Ostrava 20 20 23 4 780
25. Igari Jaroslav CZE016779 C ŠK Ural Ostrava 14 14 14 4 360
25. Stankov Erik CZE052974 C Munroof Brušperk 1 6 7 7 4 360
27. Stuchlík Lukáš CZE051870 C Bar Globus Frýdek 13 13 13 4 280
28. Suchý Jan CZE032683 C ŠK Vagon Havířov 20 20 21 3 760
29. Mikuš Jozef CZE018580 C Fortuna Frýdek-Místek 12 12 12 3 720
30. Kubov Ján CZE052500 C Bar Globus Frýdek 13 13 13 3 680
31. Le Quan CZE052610 C HQ Caffe bar Restaurant Havířov 12 12 12 3 660
32. Grejták Gabriel CZE050343 C HQ Caffe bar Restaurant Havířov 13 13 13 3 620
33. Kolář Tomáš CZE002536 C Animals Ostrava 1 1 6 8 8 3 470
34. Jozefov Miroslav CZE035666 C Motor Frýdek-Místek 8 8 8 3 340
35. Grichwaldszký Tomáš CZE033292 C HQ Caffe bar Restaurant Havířov 11 11 11 3 280
36. Haas Martin CZE051881 C ŠK Ural Ostrava 11 11 11 3 100
37. Vašnovský Zbyněk CZE049952 C KLD Ostrava 17 17 17 3 040
38. Siwek Karel CZE051664 C Classic Park Ostrava 13 13 13 2 960
39. Sulo Petr CZE000644 C Animals Ostrava 1 5 6 6 2 660
40. Dunaj Milan CZE054131 C Šunkofleci Ostrava 8 8 8 2 500
41. Kurděják Jiří CZE017955 C Restaurace U Káňů Ostrava-Radvanice 9 9 9 2 460
42. Valenta Lukáš CZE055225 C HQ Caffe bar Restaurant Havířov 1 9 10 10 2 440
43. Navrátil Marek CZE013285 C B.A.F. !!! Ostrava 9 9 9 2 280
44. Kaniok Roman CZE046381 C Biřici ze Šatlavy Havířov 7 7 7 2 240
44. Trnečka Radek CZE053635 C Jestřábi Ostrava 10 10 10 2 240
46. Friedrich Zbyněk CZE053307 C ŠK Ural Ostrava 9 9 9 2 220
47. Rendla Jiří CZE013624 C Bazar No.1 Ostrava 9 9 9 2 160
48. Kozelský Milan CZE004002 C Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek 8 8 8 2 020
49. Stankov Patrik CZE052975 C Munroof Brušperk 1 4 5 5 2 000
50. Nedopil Jakub CZE031694 C U Káňů Radvanice 9 9 9 1 980
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.10.2017 04:38

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 22.10.2017 04:40:50