Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Moravskoslezský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/140)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Moravskoslezského kraje 2018 - muži kat. B

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 140 | Turnajů: 366

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Jílek Dušan CZE010763 B SK Senátoři Ostrava 3 5 7 15 15 21 230
2. Rohoň Róbert CZE050107 B Racek Dragons Ostrava 2 4 16 22 24 17 080
3. Ozdinec Jiří CZE001640 B Rubín Red Stones Ostrava 3 3 16 22 32 15 510
4. Škrdla Ladislav CZE048589 B Tygři Skalice 2 3 16 21 86 12 700
5. Mitas Filip CZE047912 B Dream team Ostrava 1 2 16 19 37 12 150
6. Schrom René CZE000881 B Dream team Ostrava 1 1 16 18 27 9 930
7. Zbavitel Jakub CZE035832 B HQ Caffe bar Restaurant Havířov 2 16 18 37 8 500
8. Schneider Petr CZE006860 B Dream team Ostrava 16 16 20 8 420
9. Kněžík Radim CZE054712 B 13-ka Frýdek-Místek 1 16 17 48 8 340
10. Pokorný Pavel CZE001035 B Slezští rytíři Karviná 16 16 85 8 180
11. Dudáš Martin CZE000236 B ŠK Nagano Václavovice 2 16 18 23 8 060
12. Gura Jiří CZE036245 B Kaplička Orlová 2 4 5 11 11 7 960
13. Kandl Martin CZE051797 B Slezští rytíři Karviná 1 16 17 90 7 850
14. Folvarčný Patrik CZE004904 B Řízci z Výškovice 1 16 17 21 7 780
15. Dík Břetislav CZE000386 B HQ Caffe bar Restaurant Havířov 16 16 21 6 860
16. Slípek Petr CZE050553 B U Káňů Radvanice 2 2 10 14 14 6 840
17. Helvín Jiří CZE051796 B Omega Frýdek-Místek 16 16 27 6 800
17. Čopík Tomáš CZE059290 B DC Simpsons family Ostrava 16 16 53 6 800
19. Křižák Jan CZE047246 B Isora Hotel Koblov Ostrava 16 16 27 6 740
20. Křenek Richard CZE003654 B ŠK Ural Ostrava 16 16 27 6 320
21. Klement Pavel CZE059471 B Tygři Skalice 16 16 16 6 260
22. Kočí Vítězslav CZE017792 B Sportdarts Ostrava 16 16 28 5 960
23. Neuwirth Aleš CZE057593 B Rubín Red Stones Ostrava 1 14 15 15 5 950
24. Kamrád Jan CZE036727 B DC Simpsons family Ostrava 16 16 17 5 660
25. Šmíd Tomáš CZE051862 B Racek Dragons Ostrava 2 10 12 12 5 580
26. Gregor Zdeněk CZE053199 B Tygři Skalice 16 16 65 5 540
27. Koval Jiří CZE051931 B Omega Frýdek-Místek 16 16 45 5 120
28. Pleva Lukáš CZE043823 B Tenisák Hlučín 16 16 24 4 940
29. Klimánek Vladimír CZE003030 B ŠK Bertíci Vojkovice 16 16 16 4 880
30. Mík Jiří CZE021522 B DC Simpsons family Ostrava 1 1 16 18 31 4 830
31. Babušík Radek CZE047212 B HQ Caffe bar Restaurant Havířov 1 11 12 12 4 720
32. Haas Jiří CZE056735 B DC Billiard bar Ostrava 16 16 16 4 400
33. Harviš Dalibor CZE036308 B ŠK Ural Ostrava 15 15 15 4 320
34. Vontor Miroslav CZE041834 B DC Simpsons family Ostrava 16 16 36 4 280
35. Pinkas Bronislav CZE004607 B ŠK Bertíci Vojkovice 15 15 15 4 200
36. Valchař Radek CZE055555 B Omega Frýdek-Místek 16 16 69 4 040
37. Novosad Ján CZE029088 B Hero Ostrava 1 8 9 9 4 020
38. Stružka Pierre CZE059601 B Omega Frýdek-Místek 16 16 23 3 980
38. Groh Rostislav CZE032215 B HQ Caffe bar Restaurant Havířov 16 16 18 3 980
40. Kryka Dušan CZE058997 B Tygři Skalice 15 15 15 3 960
41. Kundrata Pavel CZE006505 B Sportdarts Ostrava 16 16 21 3 860
42. Crha Ondřej CZE007356 B Sportdarts Ostrava 14 14 14 3 820
43. Neuwirth Lumír CZE057158 B Rubín Red Stones Ostrava 16 16 19 3 800
44. Ploštica Jan CZE042998 B Racek Dragons Ostrava 13 13 13 3 680
45. Habernal Ondřej CZE038432 B ŠK Nagano Václavovice 15 15 15 3 480
46. Ondrej Miroslav CZE007022 B ŠK Nagano Václavovice 13 13 13 3 320
47. Appel Kamil CZE045842 B ŠK Ural Ostrava 9 9 9 3 120
48. Ďuriš Josef CZE035870 B ŠC Iris Havířov 13 13 13 2 960
48. Kollár David CZE001111 B Tygři Skalice 10 10 10 2 960
50. Miczko Jaroslav CZE052323 B Tygři Skalice 6 6 6 2 520
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.7.2018 15:49

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 23.7.2018 15:49:24