Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Moravskoslezský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/150)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Moravskoslezského kraje 2018 - muži kat. B

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 150 | Turnajů: 524

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Jílek Dušan CZE010763 B SK Senátoři Ostrava 4 7 16 27 28 31 040
2. Rohoň Róbert CZE050107 B Racek Dragons Ostrava 4 6 24 34 35 29 780
3. Ozdinec Jiří CZE001640 B Rubín Red Stones Ostrava 4 5 24 33 48 23 020
4. Škrdla Ladislav CZE048589 B Tygři Skalice 4 5 24 33 125 20 760
5. Mitas Filip CZE047912 B Dream team Ostrava 1 2 24 27 46 15 190
6. Schrom René CZE000881 B Dream team Ostrava 1 1 24 26 34 13 270
7. Kněžík Radim CZE054712 B 13-ka Frýdek-Místek 1 24 25 66 12 580
8. Dík Břetislav CZE000386 B HQ Caffe bar Restaurant Havířov 2 24 26 33 12 020
9. Pokorný Pavel CZE001035 B Slezští rytíři Karviná 24 24 129 11 940
10. Schneider Petr CZE006860 B Dream team Ostrava 24 24 27 11 640
11. Folvarčný Patrik CZE004904 B Řízci z Výškovice 1 24 25 37 11 480
12. Kandl Martin CZE051797 B Slezští rytíři Karviná 1 24 25 131 11 130
13. Zbavitel Jakub CZE035832 B HQ Caffe bar Restaurant Havířov 2 24 26 54 11 120
14. Čopík Tomáš CZE059290 B DC Simpsons family Ostrava 24 24 70 10 740
15. Helvín Jiří CZE051796 B Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek 24 24 35 10 080
16. Klement Pavel CZE059471 B Tygři Skalice 24 24 25 9 900
17. Dudáš Martin CZE000236 B ŠK Nagano Václavovice 2 23 25 25 9 880
18. Křižák Jan CZE047246 B Isora Hotel Koblov Ostrava 24 24 32 9 420
19. Křenek Richard CZE003654 B ŠK Ural Ostrava 24 24 41 9 240
20. Kočí Vítězslav CZE017792 B Sportdarts Ostrava 24 24 43 8 760
21. Gregor Zdeněk CZE053199 B Tygři Skalice 24 24 84 8 160
22. Gura Jiří CZE036245 B Kaplička Orlová 2 4 5 11 11 7 960
23. Koval Jiří CZE051931 B Omega Frýdek-Místek 24 24 76 7 560
24. Slípek Petr CZE050553 B U Káňů Radvanice 2 2 11 15 15 7 400
25. Babušík Radek CZE047212 B HQ Caffe bar Restaurant Havířov 1 18 19 19 7 080
26. Ploštica Jan CZE042998 B Racek Dragons Ostrava 22 22 22 6 680
27. Šmíd Tomáš CZE051862 B Racek Dragons Ostrava 2 13 15 15 6 480
28. Pleva Lukáš CZE043823 B Tenisák Hlučín 24 24 24 6 360
29. Neuwirth Aleš CZE057593 B Rubín Red Stones Ostrava 1 15 16 16 6 210
30. Vontor Miroslav CZE041834 B DC Simpsons family Ostrava 24 24 50 6 180
31. Kollár David CZE001111 B Tygři Skalice 1 1 15 17 17 6 110
32. Kamrád Jan CZE036727 B DC Simpsons family Ostrava 18 18 18 6 060
33. Harviš Dalibor CZE036308 B ŠK Ural Ostrava 21 21 21 6 000
34. Mík Jiří CZE021522 B DC Simpsons family Ostrava 1 1 24 26 36 5 950
35. Crha Ondřej CZE007356 B Sportdarts Ostrava 21 21 21 5 880
36. Valchař Radek CZE055555 B Slezští rytíři Karviná 24 24 107 5 760
37. Miczko Jaroslav CZE052323 B Tygři Skalice 16 16 16 5 720
38. Haas Jiří CZE056735 B DC Billiard bar Ostrava 20 20 20 5 680
39. Wolný Tomáš CZE032967 B HQ Caffe bar Restaurant Havířov 1 13 14 14 5 620
40. Stružka Pierre CZE059601 B Omega Frýdek-Místek 24 24 32 5 580
41. Groh Rostislav CZE032215 B HQ Caffe bar Restaurant Havířov 23 23 23 5 320
42. Klimánek Vladimír CZE003030 B ŠK Bertíci Vojkovice 17 17 17 5 260
43. Novosad Ján CZE029088 B Hero Ostrava 1 11 12 12 5 100
44. Neuwirth Lumír CZE057158 B Rubín Red Stones Ostrava 22 22 22 4 880
45. Kundrata Pavel CZE006505 B Sportdarts Ostrava 22 22 22 4 760
46. Pavlík Radim CZE000419 B DC Profin Orlová 2 1 3 3 4 460
47. Habernal Ondřej CZE038432 B ŠK Nagano Václavovice 17 17 17 4 300
48. Pinkas Bronislav CZE004607 B ŠK Bertíci Vojkovice 15 15 15 4 200
49. Folta Jiří CZE016698 B DC Simpsons family Ostrava 11 11 11 4 000
50. Kryka Dušan CZE058997 B Tygři Skalice 15 15 15 3 960
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 15.11.2018 16:18

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 15.11.2018 16:18:06