Ligová skupina
UŠO > Moravskoslezský kraj > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
B. liga - 2.liga skupina B
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Hrozný střelci Frýdek-Místek 5 5 0 0 0 0 0 59 : 31 137 : 83 15
2. Sniper Horní Bečva 5 4 0 0 0 1 0 57 : 33 123 : 83 12
3. Žraloci Tichá 5 4 0 0 0 1 0 56 : 34 126 : 94 12
4. Tygři Skalice 5 4 0 0 0 1 0 55 : 35 129 : 96 12
5. Gerlich B Fulnek 5 4 0 0 0 1 0 51 : 39 119 : 103 12
6. Mond bar B Třinec 5 3 0 0 0 2 0 53 : 37 121 : 94 9
7. Kolonie Žilina 5 3 0 0 0 2 0 49 : 41 118 : 96 9
8. Munroof Brušperk 5 2 1 0 0 2 0 50 : 41 113 : 104 8
9. Vikings Matice Kopřivnice 5 2 0 0 1 2 0 49 : 42 119 : 103 7
10. Dragons Jablunkov 5 2 0 0 1 2 0 41 : 50 104 : 125 7
11. Danger Prostřední Bečva 5 2 0 0 0 3 0 40 : 50 102 : 113 6
12. Hroch Český Těšín 5 1 1 0 0 3 0 35 : 56 92 : 132 5
13. Nagano 98 Nezávislí Václavovice 5 0 1 0 0 4 0 38 : 53 105 : 130 2
14. Robini Palkovice 5 0 1 0 0 4 0 34 : 57 87 : 134 2
15. Bertíci Vojkovice 5 0 0 0 2 3 0 31 : 61 93 : 137 2
16. Aligators Návsí 5 0 0 0 0 5 0 26 : 64 77 : 138 0
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Juroška Jan Danger Prostřední Bečva 83,0 85,00 20 20 17 78,26 46 36
2. Koždoň Jan Hrozný střelci Frýdek-Místek 82,0 75,00 20 20 15 75,56 45 34
3. Randa Čestmír Sniper Horní Bečva 80,2 80,00 20 20 16 73,91 46 34
4. Doboš René Tygři Skalice 77,4 80,00 20 20 16 70,00 50 35
5. Mesiarik Josef Munroof Brušperk 77,1 85,00 20 20 17 70,83 48 34
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
12.10.2018 18:00 4. Robini Palkovice 7 : 11 Kolonie Žilina
Ručka Martin 17 : 27 Tydlačka Martin
12.10.2018 18:00 4. Dragons Jablunkov 12 : 6 Nagano 98 Nezávislí Václavovice
Placzek Řehoř 29 : 22 Slíž Jaromír
12.10.2018 18:00 4. Aligators Návsí 6 : 12 Hrozný střelci Frýdek-Místek
Szkandera Pavel 17 : 27 Fajkus Radek
12.10.2018 18:30 4. Sniper Horní Bečva 15 : 3 Danger Prostřední Bečva
Maleňák Radek 32 : 13 Malina Lukáš
Ne 14.10.2018 13:00 4. Žraloci Tichá 12 : 6 Hroch Český Těšín
Jozek Martin 28 : 18 Popek Karel
Ne 14.10.2018 14:00 4. Munroof Brušperk 8 : 10 Gerlich B Fulnek
Stankov Nikolov 20 : 25 Makový Jiří
Ne 14.10.2018 16:00 4. Tygři Skalice 10 : 8 Mond bar B Třinec
Škrdla Ladislav 25 : 22 Uhrinčať Tomáš
Ne 14.10.2018 17:00 4. Bertíci Vojkovice 4 : 14 Vikings Matice Kopřivnice
Obluk Ladislav 15 : 28 Chalupa Jiří
St 17.10.2018 18:00 5. Vikings Matice Kopřivnice 9 : 10 Munroof Brušperk
Chalupa Jiří 21 : 22 Stankov Nikolov
19.10.2018 18:00 5. Danger Prostřední Bečva 12 : 6 Aligators Návsí
Malina Lukáš 26 : 15 Szkandera Pavel
19.10.2018 18:00 5. Nagano 98 Nezávislí Václavovice 10 : 9 Bertíci Vojkovice
Slíž Jaromír 24 : 23 Obluk Ladislav
Ne 21.10.2018 15:00 5. Hroch Český Těšín 3 : 15 Sniper Horní Bečva
Popek Karel 9 : 30 Maleňák Radek
Ne 21.10.2018 15:00 5. Mond bar B Třinec 13 : 5 Dragons Jablunkov
Uhrinčať Tomáš 29 : 14 Placzek Řehoř
Ne 21.10.2018 15:00 5. Kolonie Žilina 11 : 7 Tygři Skalice
Tydlačka Martin 25 : 19 Škrdla Ladislav
Ne 21.10.2018 16:00 5. Hrozný střelci Frýdek-Místek 13 : 5 Robini Palkovice
Fajkus Radek 29 : 16 Ručka Martin
Ne 21.10.2018 16:30 5. Gerlich B Fulnek 5 : 13 Žraloci Tichá
Makový Jiří 12 : 29 Jozek Martin
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
Nejbližší utkání
Den Datum Čas Kolo Domácí Hosté Hrací místo
26.10.2018 18:00 6. Dragons Jablunkov Bertíci Vojkovice Zahradkář klub Jablunkov, Jablunkov
26.10.2018 18:00 6. Aligators Návsí Hroch Český Těšín U Mrózka restaurace Návsí, Návsí
26.10.2018 18:00 6. Robini Palkovice Danger Prostřední Bečva U Tomise restaurace Palkovice, Palkovice
26.10.2018 18:30 6. Sniper Horní Bečva Gerlich B Fulnek Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
Ne 28.10.2018 13:00 6. Žraloci Tichá Vikings Matice Kopřivnice U Kováčka hostinec Kozlovice, Kozlovice
Ne 28.10.2018 14:00 6. Munroof Brušperk Nagano 98 Nezávislí Václavovice U Hynečků Brušperk, Brušperk
Ne 28.10.2018 15:00 6. Mond bar B Třinec Kolonie Žilina Mond Maxi tip Třinec, Třinec
Ne 28.10.2018 16:00 6. Tygři Skalice Hrozný střelci Frýdek-Místek U Gustlíčka Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
St 31.10.2018 18:00 7. Nagano 98 Nezávislí Václavovice Žraloci Tichá Nagano hostinec Václavovice, Václavovice
St 31.10.2018 18:00 7. Vikings Matice Kopřivnice Sniper Horní Bečva Severka Darts Club Kopřivnice, Kopřivnice
2.11.2018 18:00 7. Danger Prostřední Bečva Tygři Skalice Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
Ne 4.11.2018 15:00 7. Hroch Český Těšín Robini Palkovice Šrek bar Český Těšín, Český Těšín
Ne 4.11.2018 15:00 7. Kolonie Žilina Dragons Jablunkov Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
Ne 4.11.2018 16:00 7. Hrozný střelci Frýdek-Místek Mond bar B Třinec U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
Ne 4.11.2018 16:30 7. Gerlich B Fulnek Aligators Návsí U Šuláků Fulnek, Fulnek
Ne 4.11.2018 17:00 7. Bertíci Vojkovice Munroof Brušperk Formanka hospoda Vojkovice, Vojkovice
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 24.10.2018 07:57

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 24.10.2018 07:57:43