Ligová skupina
UŠO > Moravskoslezský kraj > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
C. liga - 3.liga skupina B
Tabulka - konečné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Danger Prostřední Bečva 36 28 0 0 1 7 0 429 : 220 948 : 608 85
2. New Darts Frýdek-Místek 36 25 3 0 0 8 0 391 : 260 894 : 660 81
3. Gerlich B Fulnek 36 25 1 0 0 10 0 398 : 251 930 : 661 77
4. Lašská jizba Sedliště 36 19 2 0 2 13 0 327 : 325 794 : 789 63
5. Vikings B Kopřivnice 36 20 0 0 1 15 0 345 : 304 819 : 755 61
6. Bernard Frýdek-Místek 36 16 2 0 1 17 0 321 : 330 781 : 794 53
7. Kovárna Frýdek-Místek 36 14 4 0 2 16 0 317 : 337 754 : 820 52
8. Ogaři Mořkov 36 9 0 0 4 23 0 249 : 403 679 : 909 31
9. Motor Frýdek-Místek 36 7 0 0 1 28 0 262 : 387 683 : 908 22
10. Kolonie B Žilina 36 5 0 0 0 31 0 213 : 435 602 : 980 15
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Mojdl Lukáš Vikings B Kopřivnice 82,7 86,67 140 135 117 78,96 309 244
2. Juroška Jan Danger Prostřední Bečva 75,0 81,30 136 123 100 74,47 282 210
3. Vávra Josef Lašská jizba Sedliště 74,8 82,48 144 137 113 73,01 326 238
4. Jonák Lubomír New Darts Frýdek-Místek 68,3 73,33 136 120 88 67,59 290 196
5. Stuchlík Lukáš Bernard Frýdek-Místek 66,8 71,43 140 140 100 65,77 336 221
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
18.5.2018 18:00 35. Danger Prostřední Bečva 7 : 11 Vikings B Kopřivnice
Malina Lukáš 19 : 26 Kurečka Zdeněk
18.5.2018 18:00 35. Motor Frýdek-Místek 12 : 6 Bernard Frýdek-Místek
27 : 15
Ne 20.5.2018 13:00 35. Ogaři Mořkov 9 : 10 Lašská jizba Sedliště
Raška Pavel 20 : 25 Vávra Josef
Ne 20.5.2018 15:00 35. Kovárna Frýdek-Místek 13 : 5 Gerlich B Fulnek
Dorňáková Kateřina 29 : 14 Grygar Lukáš
Ne 20.5.2018 18:00 35. Kolonie B Žilina 5 : 13 New Darts Frýdek-Místek
Váhala Jaroslav 13 : 27 Němec Milan
25.5.2018 18:00 36. New Darts Frýdek-Místek 10 : 9 Motor Frýdek-Místek
Němec Milan 24 : 24 Pospěch Petr
25.5.2018 18:00 36. Vikings B Kopřivnice 13 : 5 Ogaři Mořkov
Kurečka Zdeněk 28 : 17 Štefek Jaroslav
25.5.2018 18:00 36. Bernard Frýdek-Místek 10 : 9 Kovárna Frýdek-Místek
Stuchlík Lukáš 25 : 21 Dorňáková Kateřina
25.5.2018 18:30 36. Gerlich B Fulnek 10 : 8 Danger Prostřední Bečva
Grygar Lukáš 26 : 23 Juřík Pavel
Ne 27.5.2018 15:00 36. Lašská jizba Sedliště 14 : 4 Kolonie B Žilina
Vávra Josef 32 : 14 Olšovská Jarmila
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.8.2018 11:36

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 20.8.2018 11:36:41