Ligová skupina
UŠO > Moravskoslezský kraj > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
B. liga - 2.liga skupina B
Tabulka - konečné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Mond bar Třinec 28 24 2 0 1 1 0 345 : 162 775 : 464 77
2. Sniper Horní Bečva 28 23 2 0 0 3 0 335 : 171 757 : 476 73
3. Kolonie Žilina 28 21 2 0 0 5 0 307 : 199 712 : 515 67
4. Munroof Brušperk 28 18 3 0 1 6 0 307 : 201 707 : 528 61
5. Žraloci Tichá 28 16 2 0 3 7 0 297 : 212 697 : 561 55
6. Vikings Matice Kopřivnice 28 14 1 0 1 12 0 282 : 224 671 : 562 45
7. Robini Palkovice 28 11 1 0 2 14 0 239 : 268 590 : 645 37
8. Dragons Jablunkov 28 11 2 0 0 15 0 233 : 273 584 : 648 37
9. Nagano 98 Nezávislí Václavovice 28 11 0 0 1 16 0 230 : 275 587 : 652 34
10. Omega Darts Frýdek-Místek 28 10 1 0 0 17 0 205 : 300 538 : 699 32
11. Bertíci Vojkovice 28 8 3 0 1 16 0 229 : 279 573 : 674 31
12. Tygři Skalice 28 8 1 0 1 18 0 206 : 300 550 : 696 27
13. Pracanti Havířov 28 6 0 0 5 17 0 219 : 290 547 : 693 23
14. Moravia Frýdek-Místek 28 3 2 0 4 19 0 187 : 323 494 : 734 17
15. Hroch Český Těšín 28 3 1 0 3 21 0 182 : 326 502 : 737 14
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Randa Čestmír Sniper Horní Bečva 88,2 88,10 112 84 74 79,38 194 154
2. Carbol Ota Pracanti Havířov 86,2 87,72 100 57 50 77,61 134 104
3. Mesiarik Josef Munroof Brušperk 82,9 81,93 112 83 68 75,00 196 147
4. Kramoliš Martin Kolonie Žilina 80,5 86,32 108 95 82 77,03 222 171
5. Wolný Antonín Mond bar Třinec 76,2 76,34 112 93 71 70,18 218 153
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
4.5.2018 18:30 29. Sniper Horní Bečva 17 : 1 Moravia Frýdek-Místek
Maleňák Radek 35 : 2 Kozel Vítězslav
Ne 6.5.2018 13:00 29. Žraloci Tichá 8 : 10 Tygři Skalice
Jozek Martin 22 : 27 Škrdla Ladislav
Ne 6.5.2018 14:00 29. Munroof Brušperk 15 : 3 Omega Darts Frýdek-Místek
Jakubec Jiří 32 : 10 Pokorný Pavel
Ne 6.5.2018 16:00 29. Mond bar Třinec 11 : 7 Dragons Jablunkov
Bujok Dan 27 : 20 Zeman Radomír
Ne 6.5.2018 16:00 29. Vikings Matice Kopřivnice 7 : 11 Kolonie Žilina
Chalupa Jiří 21 : 22 Tydlačka Martin
Ne 6.5.2018 17:00 29. Bertíci Vojkovice 11 : 7 Robini Palkovice
Obluk Ladislav 25 : 17 Ručka Martin
11.5.2018 18:00 30. Robini Palkovice 11 : 7 Hroch Český Těšín
Ručka Martin 25 : 15 Bako Jaroslav
11.5.2018 18:00 30. Pracanti Havířov 9 : 10 Žraloci Tichá
Čermín Petr 20 : 24 Prokopovský Libor
11.5.2018 18:00 30. Dragons Jablunkov 11 : 7 Bertíci Vojkovice
Placzek Řehoř 28 : 19 Obluk Ladislav
11.5.2018 18:00 30. Moravia Frýdek-Místek 9 : 10 Munroof Brušperk
Bartoš Ivan 19 : 23 Poláková Dominika
Ne 13.5.2018 14:00 30. Kolonie Žilina 13 : 5 Nagano 98 Nezávislí Václavovice
Tydlačka Martin 29 : 14 Slíž Jaromír
Ne 13.5.2018 16:00 30. Omega Darts Frýdek-Místek 11 : 7 Vikings Matice Kopřivnice
Helvín Jiří 25 : 21 Chalupa Jiří
Ne 13.5.2018 16:00 30. Tygři Skalice 3 : 15 Mond bar Třinec
Škrdla Ladislav 12 : 31 Harvan Robert
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.6.2018 19:18

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 18.6.2018 19:18:54