Statistika hráčů
UŠO > Liberecký kraj > Statistika hráčů
  Náhled Tisk Nahoru
Hlavní ligová soutěž UŠO
Pořadí Hráč / Družstvo LKH
Zápasy Legy Náhozy 95+ Náhozy 133+ Náhozy 170+ Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6/4
5/3
4/2
3
1. Stehlík Libor
HMM Jablonec nad Nisou
101,9 100,00 8 8 8 100,00 16 16 21 1,31 3 0,19 0 0,00 0 0 0 0
2. Baroň Roman
Gripeni A Liberec
94,1 100,00 8 8 8 94,12 17 16 16 0,94 1 0,06 2 0,12 0 0 0 0
3. Pietsch Enrico
Tequila Hrádek n/N.
93,3 100,00 8 8 8 88,89 18 16 22 1,22 5 0,28 0 0,00 0 0 0 0
4. Kraus Martin
DEXTEROUS A Krásný Les
91,6 87,50 8 8 7 73,68 19 14 16 0,84 7 0,37 3 0,16 2 1 0 0
5. Riedl Roman
Scorpio Jablonec n/N.
91,2 87,50 8 8 7 82,35 17 14 17 1,00 6 0,35 1 0,06 1 0 0 0
6. Indra Petr
Gripeni A Liberec
90,8 100,00 8 6 6 92,31 13 12 11 0,85 1 0,08 1 0,08 0 0 0 0
7. Chýlek Daniel
Tequila Hrádek n/N.
89,4 75,00 8 8 6 72,22 18 13 19 1,06 14 0,78 1 0,06 1 0 0 0
8. Másilko Petr
Excalibur Liberec
87,1 87,50 8 8 7 82,35 17 14 21 1,24 4 0,24 0 0,00 0 0 0 0
9. Toman Jaromír 1974
Pandy Liberec
86,1 87,50 8 8 7 83,33 18 15 17 0,94 7 0,39 0 0,00 0 0 0 0
10. Šantín Stanislav
HMM Jablonec nad Nisou
85,0 100,00 8 8 8 80,00 20 16 19 0,95 6 0,30 1 0,05 0 0 0 0
11. Polka Martin
Goldstar B Nové Město p/S.
84,1 87,50 8 8 7 82,35 17 14 16 0,94 4 0,24 0 0,00 0 0 0 0
12. Koch Tomáš
Smajlíci z Liberce B
84,0 100,00 8 4 4 80,00 10 8 14 1,40 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
13. Záveský Pavel
Piráti z Ruprechtic
83,5 100,00 8 8 8 80,00 20 16 22 1,10 3 0,15 1 0,05 0 0 0 0
14. Čermák Josef
Kobry z Vraťáku Liberec
81,0 100,00 8 4 4 80,00 10 8 5 0,50 4 0,40 0 0,00 0 0 0 0
15. Pudelko Marek
Tequila Hrádek n/N.
81,0 75,00 8 4 3 60,00 10 6 15 1,50 2 0,20 1 0,10 0 1 0 0
16. Borski Zbyněk
Oštěpaři Liberec
80,5 75,00 8 8 6 68,42 19 13 23 1,21 6 0,32 1 0,05 2 0 0 0
17. Kalaš Lukáš
Tequila Hrádek n/N.
80,0 66,67 8 6 4 66,67 15 10 18 1,20 10 0,67 0 0,00 1 0 0 0
18. Bělohorský Jiří
Smajlici z Liberce A
79,4 75,00 8 8 6 77,78 18 14 19 1,06 6 0,33 0 0,00 0 0 0 0
19. Adam Marcel
Excalibur Liberec
78,8 75,00 8 4 3 75,00 8 6 10 1,25 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
20. Hybner Jan
Oštěpaři Liberec
77,3 75,00 8 4 3 63,64 11 7 9 0,82 3 0,27 2 0,18 2 0 0 0
21. Vytlačil Milan
Pitbull Bažiny Hrádek n/N.
76,3 87,50 8 8 7 73,68 19 14 11 0,58 3 0,16 3 0,16 0 0 0 0
22. Šlambor Zdeněk
DEXTEROUS B Krásný Les
76,3 75,00 8 8 6 68,42 19 13 27 1,42 2 0,11 1 0,05 1 0 0 0
23. Vaníček František
Asterix A Nový Bor
75,6 100,00 8 4 4 88,89 9 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
24. Langer Tomáš
Las Vegas B Jablonec n/N.
73,8 87,50 8 8 7 66,67 21 14 20 0,95 8 0,38 0 0,00 0 0 0 0
25. Dvořák Jan
Black Panthers A Liberec
73,7 87,50 8 8 7 73,68 19 14 13 0,68 4 0,21 0 0,00 0 0 0 0
26. Svoboda Jan
Pitbull Bažiny Hrádek n/N.
73,6 100,00 8 4 4 72,73 11 8 7 0,64 1 0,09 0 0,00 1 0 0 0
27. Adámek Lukáš
Las Vegas A Jablonec n/N.
73,5 75,00 8 8 6 65,00 20 13 21 1,05 4 0,20 1 0,05 2 0 0 0
28. Mašek Martin
Netovka Deers Semily
72,1 83,33 8 6 5 71,43 14 10 11 0,79 1 0,07 1 0,07 0 0 0 0
29. Blaško Jiří
Kobry z Vraťáku Liberec
71,4 87,50 8 8 7 71,43 21 15 16 0,76 5 0,24 0 0,00 0 0 0 0
30. Kozák Lubor 1980
DEXTEROUS B Krásný Les
70,0 75,00 8 4 3 77,78 9 7 3 0,33 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
31. Chráska Lubomír 1953
Losers Liberec
70,0 75,00 8 4 3 75,00 8 6 5 0,63 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
32. Kolínský Daniel
Démoni A Chotyně
68,6 66,67 8 6 4 64,29 14 9 15 1,07 4 0,29 0 0,00 0 0 0 0
33. Rebroš Patrik
Black Panthers A Liberec
68,4 75,00 8 8 6 73,68 19 14 12 0,63 3 0,16 0 0,00 0 0 0 0
34. Valentová Věra
Dalmatini Nové Město pod Smrkem
68,1 87,50 8 8 7 71,43 21 15 10 0,48 3 0,14 1 0,05 0 0 0 0
35. Dostál Karel
Goldstar A Nové Město p/S.
67,8 50,00 8 4 2 55,56 9 5 6 0,67 3 0,33 2 0,22 1 0 0 0
36. Daňko Jakub
Démoni B Chotyně
67,1 71,43 8 7 5 64,71 17 11 16 0,94 4 0,24 0 0,00 0 0 0 0
37. Zárybnický Michal
Pumáci Jablonec n/N.
67,1 57,14 8 7 4 47,06 17 8 21 1,24 9 0,53 1 0,06 1 0 0 0
38. Kapl Aleš
Smajlici z Liberce A
67,0 62,50 8 8 5 56,52 23 13 25 1,09 11 0,48 1 0,04 1 0 0 0
39. Reczai Miroslav
Las Vegas A Jablonec n/N.
66,7 75,00 8 8 6 61,90 21 13 17 0,81 4 0,19 0 0,00 2 0 0 0
40. Sobotka Vojtěch
Netovka Deers Semily
66,7 71,43 8 7 5 66,67 18 12 19 1,06 3 0,17 0 0,00 0 0 0 0
41. Regner Michal
Piráti z Ruprechtic
66,4 71,43 8 7 5 71,43 14 10 8 0,57 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
42. Mauerman Robert
Netovka Deers Semily
66,0 75,00 8 4 3 70,00 10 7 6 0,60 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
43. Vaněk Milan
Losers Liberec
65,0 75,00 8 4 3 75,00 8 6 1 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
44. Jíra Petr
Tequila Hrádek n/N.
64,5 60,00 8 5 3 54,55 11 6 9 0,82 4 0,36 1 0,09 0 0 0 0
45. Mlynek Jiří
Pumáci Jablonec n/N.
64,4 50,00 8 4 2 55,56 9 5 6 0,67 5 0,56 1 0,11 0 0 0 0
46. Voznica Vlastimil
Pumáci Jablonec n/N.
64,0 50,00 8 4 2 50,00 10 5 9 0,90 6 0,60 0 0,00 1 0 0 0
47. Doležalová Monika
Pitbull Bažiny Hrádek n/N.
63,9 71,43 8 7 5 61,11 18 11 17 0,94 4 0,22 0 0,00 0 0 0 0
48. Procházka Radek
Špílkaři Liberec
63,3 75,00 8 4 3 66,67 9 6 4 0,44 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
49. Gaži Martin
Goldstar B Nové Město p/S.
63,0 60,00 8 5 3 60,00 10 6 8 0,80 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
50. Ráž Marek
Démoni A Chotyně
62,7 60,00 8 5 3 54,55 11 6 14 1,27 2 0,18 0 0,00 0 0 0 0
51. Musil Miroslav
Las Vegas A Jablonec n/N.
61,7 50,00 8 8 4 55,56 18 10 15 0,83 7 0,39 0 0,00 1 0 0 0
52. Kováčik František
Špílkaři Liberec
61,6 75,00 8 8 6 63,16 19 12 13 0,68 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
53. Beneš Zdeněk
Odpadlíci Frýdlant
60,5 50,00 8 8 4 52,63 19 10 23 1,21 4 0,21 2 0,11 0 0 0 0
54. Pavlík Josef
Pandy Liberec
60,0 75,00 8 8 6 60,00 20 12 16 0,80 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
55. Bitman Lukáš
Losers Liberec
60,0 75,00 8 4 3 70,00 10 7 4 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
56. Horáček Lukáš
Peckaři Kokonín
60,0 75,00 8 4 3 60,00 10 6 7 0,70 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
57. Jirásko Zbyněk
Střelci ze Zátiší Liberec
60,0 66,67 8 6 4 64,29 14 9 9 0,64 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
58. Dubec Jiří
Netovka Deers Semily
59,5 75,00 8 8 6 61,90 21 13 14 0,67 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
59. Matiášková Lenka
Mikiho Andílci Nový Bor
59,5 62,50 8 8 5 63,16 19 12 11 0,58 2 0,11 1 0,05 0 0 0 0
60. Hyneš Jan
Asterix A Nový Bor
59,4 75,00 8 8 6 72,22 18 13 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
61. Štálík Petr
Legendy Richmond Hrádek n/N.
59,4 75,00 8 8 6 72,22 18 13 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
62. Vašek Tomáš
Střelci ze Zátiší Liberec
59,1 75,00 8 4 3 63,64 11 7 6 0,55 0 0,00 1 0,09 0 0 0 0
63. Třísko Roman
Asterix A Nový Bor
58,9 75,00 8 8 6 73,68 19 14 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
64. Hlavatá Eliška
Dragonflies Liberec
58,9 62,50 8 8 5 63,16 19 12 15 0,79 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
65. Baroň Jan
Gripeni B Liberec
58,0 75,00 8 4 3 60,00 10 6 7 0,70 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
66. Srna Petr 1994
HMM Jablonec nad Nisou
58,0 66,67 8 6 4 66,67 15 10 3 0,20 0 0,00 2 0,13 0 0 0 0
67. Novák Pavel
DEXTEROUS C Krásný Les
57,9 66,67 8 6 4 64,29 14 9 8 0,57 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
68. Richtr Michal
R.U.M.áci Liberec
56,7 75,00 8 4 3 66,67 9 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
69. Janata Michal
Telata Smržovka
56,7 62,50 8 8 5 61,11 18 11 8 0,44 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
70. Trávníček František
Šneci Frýdlant
56,0 75,00 4 4 3 70,00 10 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
71. Bečka Pavel
Kobry z Vraťáku Liberec
56,0 75,00 8 4 3 60,00 10 6 5 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
72. Stuchlík Petr
Scorpio Jablonec n/N.
55,6 50,00 8 4 2 55,56 9 5 7 0,78 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
73. Šlajch Vojtěch
Raptor's Liberec
54,7 62,50 8 8 5 57,89 19 11 8 0,42 3 0,16 0 0,00 0 0 0 0
74. Martinčík Vladimír
Cyclura Jablonec n/N.
54,4 62,50 8 8 5 55,56 18 10 4 0,22 3 0,17 1 0,06 0 0 0 0
75. Kavan Miloslav
Démoni A Chotyně
54,2 57,14 8 7 4 52,63 19 10 15 0,79 5 0,26 0 0,00 0 0 0 0
76. Bělina Marek
Raptor's Liberec
53,0 75,00 8 8 6 60,87 23 14 6 0,26 2 0,09 0 0,00 0 0 0 0
77. Matys Pavel
Střelci ze Zátiší Liberec
53,0 50,00 8 4 2 60,00 10 6 6 0,60 0 0,00 1 0,10 0 0 0 0
78. Šír Vlastimil
DEXTEROUS A Krásný Les
52,5 37,50 8 8 3 50,00 20 10 25 1,25 3 0,15 1 0,05 0 0 0 0
79. Němec Jaroslav
Smajlici z Liberce A
52,5 37,50 8 8 3 40,00 20 8 28 1,40 4 0,20 0 0,00 0 1 0 0
80. Procházka Hanuš
Gripeni A Liberec
52,4 57,14 8 7 4 58,82 17 10 9 0,53 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
81. Fialka Jan
Legendy Richmond Hrádek n/N.
52,3 80,00 8 5 4 61,54 13 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
82. Petrus Martin
Bakaláři Liberec
52,2 50,00 4 4 2 55,56 9 5 6 0,67 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
83. Sokol Karel
DEXTEROUS B Krásný Les
51,2 42,86 8 7 3 47,06 17 8 16 0,94 3 0,18 0 0,00 1 0 0 0
84. Třísko Martin
Asterix A Nový Bor
51,0 75,00 8 4 3 60,00 10 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
85. Široký Petr
Šneci Frýdlant
50,9 75,00 4 4 3 63,64 11 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
86. Toth Josef
Šneci Frýdlant
50,9 75,00 4 4 3 63,64 11 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
87. Hencl Miroslav
Peckaři Kokonín
50,8 50,00 8 6 3 53,85 13 7 7 0,54 0 0,00 1 0,08 0 0 0 0
88. Bareš František
Dalmatini Nové Město pod Smrkem
50,8 50,00 8 4 2 50,00 12 6 15 1,25 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
89. Vovček Petr
Odpadlíci Frýdlant
50,5 50,00 8 8 4 47,37 19 9 19 1,00 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
90. Novák Jan
Dragonflies Liberec
50,0 62,50 8 8 5 57,14 21 12 8 0,38 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
91. Dobiáš Ladislav
Telata Smržovka
50,0 50,00 8 8 4 52,94 17 9 4 0,24 4 0,24 0 0,00 0 0 0 0
92. Gyalog Zdeněk
Scorpio Jablonec n/N.
50,0 50,00 8 8 4 52,63 19 10 13 0,68 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
93. Pecina Vojtěch
Oštěpaři Liberec
50,0 50,00 8 8 4 47,62 21 10 16 0,76 4 0,19 1 0,05 0 0 0 0
94. Charvát Karel
DEXTEROUS B Krásný Les
50,0 50,00 8 6 3 46,15 13 6 10 0,77 2 0,15 0 0,00 0 0 0 0
95. Husáková Alžběta
Mikiho Andílci Nový Bor
49,5 50,00 8 8 4 55,00 20 11 12 0,60 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
96. Dostál Jan
Goldstar A Nové Město p/S.
49,3 50,00 8 6 3 46,67 15 7 10 0,67 4 0,27 0 0,00 0 0 0 0
97. Mojžíšek Lumír
Excalibur Liberec
49,3 50,00 8 6 3 42,86 14 6 10 0,71 4 0,29 0 0,00 0 0 0 0
98. Hampl Martin
Chrousti Liberec
48,8 57,14 8 7 4 62,50 16 10 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
99. Přibyl Radim
Raptor's Liberec
48,7 62,50 8 8 5 56,52 23 13 6 0,26 3 0,13 0 0,00 0 0 0 0
100. Hančar Jiří
DEXTEROUS C Krásný Les
48,6 50,00 8 6 3 50,00 14 7 12 0,86 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
101. Škaloud František
Losers Liberec
48,0 50,00 8 6 3 53,33 15 8 11 0,73 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
102. Shipek Sergey
Scorpio Jablonec n/N.
48,0 50,00 8 6 3 46,67 15 7 8 0,53 4 0,27 0 0,00 0 0 0 0
103. Šikolová Šárka
Black Panthers A Liberec
47,9 60,00 8 5 3 57,14 14 8 4 0,29 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
104. Suk Daniel
Dalmatini Nové Město pod Smrkem
47,8 50,00 8 4 2 44,44 9 4 5 0,56 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
105. Tichý Petr
Dalmatini Nové Město pod Smrkem
47,7 50,00 8 8 4 50,00 22 11 16 0,73 3 0,14 0 0,00 0 0 0 0
106. Kafka Jindřich
Kejdaři Liberec
47,6 62,50 8 8 5 57,14 21 12 5 0,24 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
107. Vála Milan
DEXTEROUS A Krásný Les
47,1 50,00 8 8 4 47,62 21 10 13 0,62 4 0,19 0 0,00 0 0 0 0
108. Srna Petr 1973
Peckaři Kokonín
47,0 50,00 8 8 4 50,00 20 10 10 0,50 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
109. Nový Petr
Las Vegas B Jablonec n/N.
46,1 37,50 8 8 3 47,83 23 11 20 0,87 5 0,22 0 0,00 0 0 0 0
110. Černohub Josef
Kejdaři Liberec
45,7 50,00 8 8 4 52,17 23 12 11 0,48 3 0,13 0 0,00 0 0 0 0
111. Ciprián Martin
Losers Liberec
45,6 50,00 8 4 2 55,56 9 5 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
112. Horký Lubor
Goldstar A Nové Město p/S.
45,5 50,00 8 8 4 45,00 20 9 16 0,80 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
113. Blažek Tomáš
Špílkaři Liberec
45,5 50,00 8 4 2 54,55 11 6 6 0,55 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
114. Diškant Petr
Goldstar A Nové Město p/S.
45,3 50,00 8 6 3 46,67 15 7 10 0,67 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
115. Klindera Ladislav
Dragonflies Liberec
45,0 50,00 8 8 4 50,00 20 10 10 0,50 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
116. Kusebauch Roland
Piráti z Ruprechtic
45,0 42,86 8 7 3 42,86 14 6 10 0,71 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
117. Zemánek Jakub
Křoupci Jablonec n/N.
44,7 42,86 8 7 3 47,06 17 8 13 0,76 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
118. Bobek Vladimír
Gripeni A Liberec
44,5 50,00 8 8 4 50,00 20 10 11 0,55 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
119. Touš Oldřich 1992
Pandy Liberec
44,5 50,00 8 8 4 50,00 20 10 9 0,45 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
120. Šábrt Radek
Křoupci Jablonec n/N.
44,5 50,00 8 4 2 54,55 11 6 3 0,27 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
121. Hanuš Jiří
Kluci z předměstí Jablonec nad Nisou
44,0 50,00 8 8 4 45,00 20 9 7 0,35 4 0,20 0 0,00 0 0 0 0
122. Kalaš Jiří
Legendy Richmond Hrádek n/N.
43,3 50,00 8 8 4 55,56 18 10 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
123. Polívka Robert
Asterix A Nový Bor
42,9 62,50 8 8 5 52,38 21 11 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
124. Brožík Jaroslav
Pitbull Bažiny Hrádek n/N.
42,9 42,86 8 7 3 47,06 17 8 10 0,59 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
125. Kolář Miroslav
Legendy Richmond Hrádek n/N.
42,5 50,00 8 6 3 50,00 16 8 0 0,00 0 0,00 1 0,06 1 0 0 0
126. Miller Miroslav
Střelci ze Zátiší Liberec
42,4 37,50 8 8 3 42,86 21 9 11 0,52 4 0,19 0 0,00 1 0 0 0
127. Beneš Jaroslav
Střelci ze Zátiší Liberec
42,2 50,00 8 4 2 44,44 9 4 4 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
128. Hájková Jana
Bakaláři Liberec
42,2 50,00 4 4 2 44,44 9 4 4 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
129. Kabát Radek
Kejdaři Liberec
41,8 50,00 8 4 2 54,55 11 6 0 0,00 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
130. Pokora Michael
Piráti z Ruprechtic
41,8 42,86 8 7 3 47,06 17 8 10 0,59 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
131. Hassa Tomáš
Křoupci Jablonec n/N.
41,4 50,00 8 8 4 50,00 22 11 6 0,27 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
132. Kotrbatý Milan
Goldstar B Nové Město p/S.
41,2 42,86 8 7 3 47,06 17 8 5 0,29 2 0,12 0 0,00 0 0 0 0
133. Kraus Lubomír
ŠK Mavist plus Jeseteři Semily
41,1 50,00 8 8 4 52,63 19 10 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
134. Čermák Vladimír
Pumáci Jablonec n/N.
41,1 50,00 8 4 2 44,44 9 4 3 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
135. Malý Petr
DEXTEROUS A Krásný Les
40,6 25,00 8 8 2 33,33 18 6 19 1,06 5 0,28 0 0,00 0 0 0 0
136. Oplt Roman
Kobry z Vraťáku Liberec
40,0 25,00 8 4 1 33,33 9 3 6 0,67 2 0,22 0 0,00 1 0 0 0
137. Václavíková Zuzana
Cyclura Jablonec n/N.
39,3 50,00 8 6 3 46,67 15 7 3 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
138. Votýpka Martin
Démoni A Chotyně
39,3 33,33 8 6 2 35,71 14 5 16 1,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
139. Baker Robert
Démoni A Chotyně
39,2 33,33 8 6 2 38,46 13 5 10 0,77 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
140. Řehák Josef
Goldstar B Nové Město p/S.
38,6 40,00 8 5 2 50,00 14 7 5 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
141. Čapek Jan
Excalibur Liberec
38,6 33,33 8 6 2 35,71 14 5 13 0,93 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
142. Kraus Rostislav
ŠK Mavist plus Jeseteři Semily
38,4 50,00 8 8 4 47,37 19 9 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
143. Sedlmajer Libor
Bakaláři Liberec
38,2 50,00 4 4 2 45,45 11 5 3 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
144. Zenková Pavla
Mikiho Andílci Nový Bor
38,2 50,00 8 4 2 45,45 11 5 1 0,09 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
145. Brandejs Denis
Kluci z předměstí Jablonec nad Nisou
38,1 33,33 8 6 2 43,75 16 7 7 0,44 1 0,06 1 0,06 0 0 0 0
146. Vaníček Petr
Šneci Frýdlant
37,8 50,00 4 4 2 44,44 9 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
147. Topolančin Jiří
Démoni B Chotyně
37,5 37,50 8 8 3 40,00 20 8 12 0,60 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
148. Sekereš Pavel
DEXTEROUS B Krásný Les
37,5 16,67 8 6 1 37,50 16 6 11 0,69 2 0,13 0 0,00 0 1 0 0
149. Raiminius Gustav
R.U.M.áci Liberec
37,1 50,00 8 8 4 47,62 21 10 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
150. Šindler Jaroslav
Pumáci Jablonec n/N.
36,5 28,57 8 7 2 29,41 17 5 15 0,88 4 0,24 0 0,00 0 0 0 0
151. Moravec Petr
Smajlíci z Liberce B
36,2 37,50 8 8 3 42,86 21 9 10 0,48 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
152. Čihák Jan
Kejdaři Liberec
35,3 33,33 8 6 2 41,18 17 7 9 0,53 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
153. Fajtlová Gabriela
Las Vegas B Jablonec n/N.
34,0 37,50 8 8 3 40,00 20 8 7 0,35 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
154. Mičík Jan
Gripeni B Liberec
33,2 37,50 8 8 3 36,84 19 7 7 0,37 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
155. Antal Martin
Odpadlíci Frýdlant
33,1 25,00 8 8 2 25,00 16 4 7 0,44 4 0,25 0 0,00 1 0 0 0
156. Havránek Lukáš
ŠK Mavist plus Jeseteři Semily
33,0 37,50 8 8 3 45,00 20 9 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
157. Čáslavský Roman
ŠK Mavist plus Jeseteři Semily
32,1 37,50 8 8 3 42,11 19 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
158. Táborská Martina
Gripeni B Liberec
32,1 37,50 8 8 3 36,84 19 7 5 0,26 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
159. Kabrhel Jiří
Špílkaři Liberec
32,0 33,33 8 6 2 40,00 15 6 4 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
160. Zálešák Milan
Křoupci Jablonec n/N.
31,8 28,57 8 7 2 35,29 17 6 8 0,47 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
161. Pokorný Miroslav
Démoni B Chotyně
31,5 33,33 8 6 2 30,77 13 4 7 0,54 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
162. Dlabola Zdeněk
Excalibur Liberec
31,5 20,00 8 5 1 30,77 13 4 10 0,77 2 0,15 0 0,00 0 0 0 0
163. Mikota Miroslav
Smajlici z Liberce A
31,3 14,29 8 7 1 25,00 16 4 13 0,81 3 0,19 0 0,00 1 0 0 0
164. Wagner Stanislav
DEXTEROUS C Krásný Les
30,0 28,57 8 7 2 37,50 16 6 4 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
165. Zelenka Petr
Las Vegas B Jablonec n/N.
29,5 25,00 8 8 2 31,58 19 6 10 0,53 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
166. Srnová Barbora
HMM Jablonec nad Nisou
29,1 25,00 8 8 2 39,13 23 9 8 0,35 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
167. Chládková Lucie
Peckaři Kokonín
29,1 25,00 8 4 1 36,36 11 4 3 0,27 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
168. Merva Jan
Dalmatini Nové Město pod Smrkem
28,9 14,29 8 7 1 33,33 18 6 9 0,50 3 0,17 0 0,00 0 0 0 0
169. Václavík Tomáš
Las Vegas A Jablonec n/N.
28,8 25,00 8 8 2 23,53 17 4 11 0,65 2 0,12 0 0,00 0 0 0 0
170. Kobrová Vrbová
Chrousti Liberec
28,3 37,50 8 8 3 33,33 18 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
171. Schmidtová Jana
Peckaři Kokonín
28,3 28,57 8 7 2 33,33 18 6 3 0,17 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
172. Krásný Jan
Oštěpaři Liberec
28,3 12,50 8 8 1 22,22 18 4 18 1,00 0 0,00 2 0,11 0 0 0 0
173. Jedinák Jan
Black Panthers A Liberec
27,5 28,57 8 7 2 25,00 16 4 4 0,25 3 0,19 0 0,00 0 0 0 0
174. Drda Pavel
Scorpio Jablonec n/N.
27,5 25,00 8 4 1 25,00 8 2 5 0,63 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
175. Scholtis David
Pitbull Bažiny Hrádek n/N.
27,5 20,00 8 5 1 33,33 12 4 4 0,33 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
176. Friedrich Tomáš
Kluci z předměstí Jablonec nad Nisou
27,3 20,00 8 5 1 27,27 11 3 5 0,45 0 0,00 1 0,09 0 0 0 0
177. Kundra Lukáš
Smajlíci z Liberce B
27,2 25,00 8 8 2 27,78 18 5 8 0,44 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
178. Moravec Tomáš
Démoni B Chotyně
27,2 14,29 8 7 1 33,33 18 6 10 0,56 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
179. Závůrka Vojtěch
Odpadlíci Frýdlant
27,1 14,29 8 7 1 29,41 17 5 12 0,71 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
180. Kolníková Krystyna
Telata Smržovka
26,3 25,00 8 8 2 31,58 19 6 6 0,32 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
181. Táborská Karolína
Gripeni B Liberec
26,3 25,00 8 4 1 25,00 8 2 4 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
182. Zajac Jakub
Netovka Deers Semily
26,0 25,00 8 4 1 30,00 10 3 4 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
183. Chráska Lubomír 1976
Losers Liberec
25,6 25,00 8 4 1 33,33 9 3 1 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
184. Rajman Karel
Kluci z předměstí Jablonec nad Nisou
25,6 25,00 8 4 1 33,33 9 3 1 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
185. Hanka Pavel
Špílkaři Liberec
25,3 16,67 8 6 1 33,33 15 5 6 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
186. Straka Kristián
Kobry z Vraťáku Liberec
25,0 14,29 8 7 1 33,33 18 6 6 0,33 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
187. Tříska Jiří
R.U.M.áci Liberec
24,5 25,00 8 8 2 35,00 20 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
188. Čihák Petr
Kejdaři Liberec
24,5 25,00 8 4 1 36,36 11 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
189. Kopecký Miroslav
R.U.M.áci Liberec
24,5 25,00 8 4 1 36,36 11 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
190. Pour Karel
Gripeni B Liberec
24,2 14,29 8 7 1 36,84 19 7 4 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
191. Paldus Lukáš
Raptor's Liberec
23,8 25,00 8 4 1 25,00 8 2 2 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
192. Hruška Pavel
Křoupci Jablonec n/N.
22,0 20,00 8 5 1 20,00 10 2 5 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
193. Berky Lukáš
Kobry z Vraťáku Liberec
20,8 20,00 8 5 1 25,00 12 3 3 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
194. Strnádková Radka
Dragonflies Liberec
20,8 16,67 8 6 1 16,67 12 2 8 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
195. Vasková Silvie
Cyclura Jablonec n/N.
20,7 16,67 8 6 1 28,57 14 4 2 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
196. Kolník Zdeněk
Telata Smržovka
20,0 20,00 8 5 1 27,27 11 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
197. Toman Jaromír 1996
Pandy Liberec
19,3 14,29 8 7 1 20,00 15 3 5 0,33 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
198. Žďárský Radim
Cyclura Jablonec n/N.
19,2 20,00 8 5 1 25,00 12 3 1 0,08 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
199. Pígl Jan
Oštěpaři Liberec
15,6 0,00 8 4 0 11,11 9 1 5 0,56 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
200. Kohler Petr
Bakaláři Liberec
14,0 0,00 4 2 0 20,00 5 1 2 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
201. Vargová Zuzana
Chrousti Liberec
12,9 12,50 8 8 1 17,65 17 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
202. Gabrielová Lenka
Mikiho Andílci Nový Bor
9,2 0,00 8 6 0 7,69 13 1 7 0,54 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
203. Richter Daniel
Smajlíci z Liberce B
9,1 0,00 8 5 0 9,09 11 1 5 0,45 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
204. Košvanec Tomáš
Střelci ze Zátiší Liberec
6,7 0,00 8 4 0 11,11 9 1 1 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
205. Rezler Jan
Goldstar A Nové Město p/S.
6,7 0,00 8 4 0 11,11 9 1 1 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
206. Bobková Jana
Raptor's Liberec
5,6 0,00 8 4 0 11,11 9 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
207. Fofoňka Jindřich
R.U.M.áci Liberec
5,6 0,00 8 4 0 11,11 9 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
208. Repčák Vladimír
Chrousti Liberec
3,3 0,00 8 7 0 6,67 15 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
209. Štolba Jiří
Bakaláři Liberec
2,5 0,00 4 2 0 0,00 4 0 1 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
210. Engelová Hana
Pumáci Jablonec n/N.
0,0 0,00 8 4 0 0,00 8 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
211. Jáč Jaroslav
R.U.M.áci Liberec
0,0 0,00 8 4 0 0,00 8 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
212. Sloboda Radek
Legendy Richmond Hrádek n/N.
  100,00 8 3 3 100,00 6 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
213. Vondrák Petr
Goldstar B Nové Město p/S.
  100,00 8 3 3 85,71 7 6 4 0,57 1 0,14 1 0,14 0 0 0 0
214. Bradáč Karel
DEXTEROUS C Krásný Les
  100,00 8 2 2 80,00 5 4 4 0,80 1 0,20 0 0,00 0 0 0 0
215. Davídek Miloš
Špílkaři Liberec
  100,00 8 2 2 80,00 5 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
216. Samko Robert
Cyclura Jablonec n/N.
  100,00 8 2 2 80,00 5 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
217. Bardyn Martin
DEXTEROUS B Krásný Les
  100,00 8 1 1 100,00 2 2 0 0,00 1 0,50 0 0,00 0 0 0 0
218. Cícha Josef
Gripeni A Liberec
  100,00 8 1 1 100,00 2 2 2 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
219. Doležalová Sandra
Pitbull Bažiny Hrádek n/N.
  100,00 8 1 1 100,00 2 2 1 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
220. Klikar Karel
Chrousti Liberec
  100,00 8 1 1 100,00 2 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
221. Bechný Libor
Dalmatini Nové Město pod Smrkem
  100,00 8 1 1 66,67 3 2 3 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
222. Peleška Jiří
Tequila Hrádek n/N.
  100,00 8 1 1 66,67 3 2 4 1,33 1 0,33 0 0,00 0 0 0 0
223. Škodová Klára
Démoni B Chotyně
  100,00 8 1 1 66,67 3 2 1 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
224. Babuka Lukáš
Goldstar B Nové Město p/S.
  66,67 8 3 2 71,43 7 5 9 1,29 2 0,29 0 0,00 1 0 0 0
225. Hladík Rostislav
Kluci z předměstí Jablonec nad Nisou
  66,67 8 3 2 71,43 7 5 7 1,00 1 0,14 0 0,00 0 0 0 0
226. Hnatovský Pavel
Excalibur Liberec
  66,67 8 3 2 66,67 6 4 2 0,33 1 0,17 0 0,00 0 0 0 0
227. Vebr Jiří
DEXTEROUS C Krásný Les
  66,67 8 3 2 62,50 8 5 2 0,25 2 0,25 0 0,00 0 0 0 0
228. Červenka Jaromír
Cyclura Jablonec n/N.
  66,67 8 3 2 50,00 8 4 2 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
229. Kozák Petr
DEXTEROUS C Krásný Les
  50,00 8 2 1 60,00 5 3 3 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
230. Pomeislová Gabriela
Losers Liberec
  50,00 8 2 1 60,00 5 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
231. Vasko Petr
Cyclura Jablonec n/N.
  50,00 8 2 1 50,00 6 3 1 0,17 1 0,17 0 0,00 0 0 0 0
232. Bouma Filip
Goldstar A Nové Město p/S.
  50,00 8 2 1 50,00 4 2 3 0,75 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
233. Dostál Václav
Kluci z předměstí Jablonec nad Nisou
  50,00 8 2 1 50,00 4 2 4 1,00 2 0,50 0 0,00 0 0 0 0
234. Kočí Jaromír
Piráti z Ruprechtic
  50,00 8 2 1 50,00 4 2 2 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
235. Panovský Vladimír
Losers Liberec
  50,00 8 2 1 50,00 4 2 1 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
236. Radník Vladimír
Legendy Richmond Hrádek n/N.
  50,00 8 2 1 50,00 4 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
237. Touš Oldřich 1956
Gripeni A Liberec
  50,00 8 2 1 50,00 4 2 1 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
238. Mojžíšek Karel
Střelci ze Zátiší Liberec
  50,00 8 2 1 40,00 5 2 5 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
239. Nováková Alena
Losers Liberec
  50,00 8 2 1 40,00 5 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
240. Schmidt Pavel
Peckaři Kokonín
  33,33 8 3 1 50,00 8 4 2 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
241. Baborák Daniel
Mikiho Andílci Nový Bor
  33,33 8 3 1 37,50 8 3 3 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
242. Kobrle Miloslav
DEXTEROUS C Krásný Les
  33,33 8 3 1 33,33 6 2 1 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
243. Horák Michal
DEXTEROUS C Krásný Les
  33,33 8 3 1 28,57 7 2 2 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
244. Nasková Dagmar
Smajlíci z Liberce B
  33,33 8 3 1 28,57 7 2 3 0,43 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
245. Kain Jakub
Smajlíci z Liberce B
  0,00 8 3 0 25,00 8 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
246. Čermák David
Black Panthers A Liberec
  0,00 8 3 0 0,00 6 0 3 0,50 1 0,17 0 0,00 0 0 0 0
247. Honek Michal
Telata Smržovka
  0,00 8 3 0 0,00 6 0 1 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
248. Hanuš Jaroslav
Kluci z předměstí Jablonec nad Nisou
  0,00 8 2 0 33,33 6 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
249. Mizera Jiří
Goldstar A Nové Město p/S.
  0,00 8 2 0 33,33 6 2 2 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
250. Dubcová Lucie
Netovka Deers Semily
  0,00 8 2 0 20,00 5 1 0 0,00 1 0,20 0 0,00 0 0 0 0
251. Engel Martin
Démoni B Chotyně
  0,00 8 2 0 20,00 5 1 2 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
252. Gabriel Alexandr
Mikiho Andílci Nový Bor
  0,00 8 2 0 20,00 5 1 5 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
253. Samlerová Michaela
Dragonflies Liberec
  0,00 8 2 0 20,00 5 1 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
254. Barabančík Jan
Špílkaři Liberec
  0,00 8 2 0 0,00 4 0 2 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
255. Gálik Stanislav
Kejdaři Liberec
  0,00 8 2 0 0,00 4 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
256. Kovář Jiří
HMM Jablonec nad Nisou
  0,00 8 2 0 0,00 4 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
257. Valkoun Tomáš
Kluci z předměstí Jablonec nad Nisou
  0,00 8 2 0 0,00 4 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
258. Burda Anton
Gripeni B Liberec
  0,00 8 1 0 33,33 3 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
259. Kozák Lubor 1953
Black Panthers A Liberec
  0,00 8 1 0 33,33 3 1 1 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
260. Pospíšil Petr
Démoni A Chotyně
  0,00 8 1 0 33,33 3 1 2 0,67 1 0,33 2 0,67 0 0 0 0
261. Saksa Jaroslav
Netovka Deers Semily
  0,00 8 1 0 33,33 3 1 1 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
262. Špitál Oldřich
Křoupci Jablonec n/N.
  0,00 8 1 0 33,33 3 1 1 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
263. Tomanová Daniela
Pandy Liberec
  0,00 8 1 0 33,33 3 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
264. Haas Petr
Piráti z Ruprechtic
  0,00 8 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
265. Havle Roman
Smajlici z Liberce A
  0,00 8 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
266. Holoubek David
Smajlíci z Liberce B
  0,00 8 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
267. Kavan Jakub
Démoni A Chotyně
  0,00 8 1 0 0,00 2 0 1 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
268. Kavan Tadeáš
Démoni B Chotyně
  0,00 8 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
269. Klikarová Kateřina
Chrousti Liberec
  0,00 8 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
270. Šlemr Jan
Odpadlíci Frýdlant
  0,00 8 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
271. Třísková Aneta
Mikiho Andílci Nový Bor
  0,00 8 1 0 0,00 2 0 1 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
272. Zamazal Radek
Goldstar B Nové Město p/S.
  0,00 8 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.9.2018 10:03

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 21.9.2018 10:03:45