Rozpis ligových utkání
UŠO > Liberecký kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
Extraliga (A)
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 3.9.2017 DEXTEROUS A Krásný Les 15 : 3 Asterix A Nový Bor U Hanky pohostinství, Krásný Les
16:00 Malý Petr 32 : 10 Hyneš Jan
1. Ne 3.9.2017 Smajlíci z Liberce 4 : 14 Tequila Hrádek n/N. Bakalářská Pivnice, Liberec
16:00 Kain Roman 13 : 31 Doležal Pavel
1. Ne 3.9.2017 Pitbull Bažiny Hrádek n/N. 5 : 13 Odpadlíci Frýdlant Bažiny, Hrádek nad Nisou
16:00 Doležalová Monika 14 : 29 Šlemr Jan
1. Ne 3.9.2017 DEXTEROUS B Krásný Les 9 : 9 Las Vegas A Jablonec n/N. Restaurace u Martina, Liberec
16:00 Kozák Lubor 22 : 21 Musil Miroslav
1. Ne 3.9.2017 Oštěpaři Liberec 4 : 14 Pumáci Jablonec n/N. Pivnice V Zátiší, Liberec
17:00 Rumlerová Eliška 12 : 32 Borski Zbyněk
1. Ne 3.9.2017 Scorpio Jablonec n/N. 11 : 7 Excalibur Liberec U Nás, Jablonec nad Nisou
17:00 Šantín Stanislav 28 : 17 Hnatovský Pavel
2. Ne 10.9.2017 DEXTEROUS A Krásný Les 14 : 4 Oštěpaři Liberec U Hanky pohostinství, Krásný Les
16:00 Malý Petr 30 : 12 Rumlerová Eliška
2. Ne 10.9.2017 Odpadlíci Frýdlant 10 : 8 Scorpio Jablonec n/N. Bowling club & bar, Frýdlant
16:00 Šlemr Jan 24 : 20 Šantín Stanislav
2. Ne 10.9.2017 Tequila Hrádek n/N. 16 : 2 Pitbull Bažiny Hrádek n/N. Bažiny, Hrádek nad Nisou
16:00 Doležal Pavel 33 : 10 Doležalová Monika
2. Ne 10.9.2017 Pumáci Jablonec n/N. 15 : 3 Smajlíci z Liberce U Nás, Jablonec nad Nisou
16:00 Šindler Jaroslav 31 : 9 Kain Roman
2. Ne 10.9.2017 Asterix A Nový Bor 6 : 12 Las Vegas A Jablonec n/N. Asterix bar, Nový Bor
16:00 Hyneš Jan 17 : 26 Musil Miroslav
2. Ne 10.9.2017 Excalibur Liberec 11 : 7 DEXTEROUS B Krásný Les Pivnice V Zátiší, Liberec
17:00 Hnatovský Pavel 25 : 19 Kozák Lubor
3. Ne 17.9.2017 Smajlíci z Liberce 7 : 11 DEXTEROUS A Krásný Les Bakalářská Pivnice, Liberec
16:00 Kain Roman 18 : 25 Malý Petr
3. Ne 17.9.2017 Pitbull Bažiny Hrádek n/N. 8 : 10 Pumáci Jablonec n/N. Bažiny, Hrádek nad Nisou
16:00 Doležalová Monika 19 : 26 Borski Zbyněk
3. Ne 17.9.2017 DEXTEROUS B Krásný Les 8 : 10 Odpadlíci Frýdlant Restaurace u Martina, Liberec
16:00 Kozák Lubor 22 : 23 Šlemr Jan
3. Ne 17.9.2017 Las Vegas A Jablonec n/N. 7 : 11 Excalibur Liberec Na Základně, Jablonec n./N.
16:00 Bikár Ladislav 20 : 25 Hnatovský Pavel
3. Ne 17.9.2017 Oštěpaři Liberec 11 : 7 Asterix A Nový Bor Pivnice V Zátiší, Liberec
17:00 Hybner Jan 24 : 17 Hyneš Jan
3. Ne 17.9.2017 Scorpio Jablonec n/N. 3 : 15 Tequila Hrádek n/N. U Nás, Jablonec nad Nisou
17:00 Šantín Stanislav 13 : 31 Doležal Pavel
4. Ne 24.9.2017 Odpadlíci Frýdlant 13 : 5 Las Vegas A Jablonec n/N. Bowling club & bar, Frýdlant
16:00 Šlemr Jan 28 : 15 Musil Miroslav
4. Ne 24.9.2017 Tequila Hrádek n/N. 14 : 4 DEXTEROUS B Krásný Les Bažiny, Hrádek nad Nisou
16:00 Doležal Pavel 29 : 16 Kozák Lubor
4. Ne 24.9.2017 Pumáci Jablonec n/N. 14 : 4 Scorpio Jablonec n/N. U Nás, Jablonec nad Nisou
16:00 Šindler Jaroslav 30 : 11 Šantín Stanislav
4. Ne 24.9.2017 Asterix A Nový Bor 9 : 9 Excalibur Liberec Asterix bar, Nový Bor
16:00 Hyneš Jan 23 : 23 Másilko Petr
4. Ne 24.9.2017 DEXTEROUS A Krásný Les 14 : 4 Pitbull Bažiny Hrádek n/N. U Hanky pohostinství, Krásný Les
17:00 Malý Petr 31 : 13 Doležalová Monika
4. Ne 24.9.2017 Oštěpaři Liberec 5 : 13 Smajlíci z Liberce Pivnice V Zátiší, Liberec
17:00 Rumlerová Eliška 16 : 28 Kain Roman
5. Ne 1.10.2017 Smajlíci z Liberce 11 : 7 Asterix A Nový Bor Bakalářská Pivnice, Liberec
16:00 Kain Roman 24 : 20 Hyneš Jan
5. Ne 1.10.2017 Pitbull Bažiny Hrádek n/N. 9 : 9 Oštěpaři Liberec Bažiny, Hrádek nad Nisou
16:00 Doležalová Monika 24 : 22 Rumlerová Eliška
5. Ne 1.10.2017 DEXTEROUS B Krásný Les 6 : 12 Pumáci Jablonec n/N. Restaurace u Martina, Liberec
16:00 Kozák Lubor 14 : 27 Borski Zbyněk
5. Ne 1.10.2017 Las Vegas A Jablonec n/N. 3 : 15 Tequila Hrádek n/N. Na Základně, Jablonec n./N.
16:00 Bikár Ladislav 9 : 32 Doležal Pavel
5. Ne 1.10.2017 Scorpio Jablonec n/N. 9 : 9 DEXTEROUS A Krásný Les U Nás, Jablonec nad Nisou
17:00 Šantín Stanislav 19 : 24 Malý Petr
5. Ne 1.10.2017 Excalibur Liberec 9 : 9 Odpadlíci Frýdlant Pivnice V Zátiší, Liberec
17:00 Hnatovský Pavel 24 : 22 Šlemr Jan
6. Ne 8.10.2017 DEXTEROUS A Krásný Les 18 : 0 DEXTEROUS B Krásný Les U Hanky pohostinství, Krásný Les
16:00 Malý Petr 36 : 3 Charvát Karel
6. Ne 8.10.2017 Smajlíci z Liberce 10 : 8 Pitbull Bažiny Hrádek n/N. Bakalářská Pivnice, Liberec
16:00 Kain Roman 26 : 21 Doležalová Monika
6. Ne 8.10.2017 Tequila Hrádek n/N. 12 : 6 Excalibur Liberec Bažiny, Hrádek nad Nisou
16:00 Doležal Pavel 28 : 16 Hnatovský Pavel
6. Ne 8.10.2017 Pumáci Jablonec n/N. 13 : 5 Las Vegas A Jablonec n/N. U Nás, Jablonec nad Nisou
16:00 Šindler Jaroslav 29 : 15 Musil Miroslav
6. Ne 8.10.2017 Asterix A Nový Bor 5 : 13 Odpadlíci Frýdlant Asterix bar, Nový Bor
16:00 Hyneš Jan 14 : 29 Závůrka Vojtěch
6. Ne 8.10.2017 Oštěpaři Liberec 6 : 12 Scorpio Jablonec n/N. Pivnice V Zátiší, Liberec
17:00 Rumlerová Eliška 21 : 27 Šantín Stanislav
7. Ne 15.10.2017 Pitbull Bažiny Hrádek n/N. 11 : 7 Asterix A Nový Bor Bažiny, Hrádek nad Nisou
16:00 Doležalová Monika 25 : 21 Hyneš Jan
7. Ne 15.10.2017 DEXTEROUS B Krásný Les 8 : 10 Oštěpaři Liberec Restaurace u Martina, Liberec
16:00 Kozák Lubor 20 : 23 Rumlerová Eliška
7. Ne 15.10.2017 Las Vegas A Jablonec n/N. 2 : 16 DEXTEROUS A Krásný Les Na Základně, Jablonec n./N.
16:00 Musil Miroslav 9 : 32 Malý Petr
7. Ne 15.10.2017 Odpadlíci Frýdlant 3 : 15 Tequila Hrádek n/N. Bowling club & bar, Frýdlant
16:00 Šlemr Jan 10 : 32 Doležal Pavel
7. Ne 15.10.2017 Scorpio Jablonec n/N. 11 : 7 Smajlíci z Liberce U Nás, Jablonec nad Nisou
17:00 Šantín Stanislav 25 : 19 Kain Roman
7. Ne 15.10.2017 Excalibur Liberec 7 : 11 Pumáci Jablonec n/N. Pivnice V Zátiší, Liberec
17:00 Mojžíšek Lumír 20 : 27 Šindler Jaroslav
8. Ne 22.10.2017 DEXTEROUS A Krásný Les Excalibur Liberec U Hanky pohostinství, Krásný Les
16:00
8. Ne 22.10.2017 Smajlíci z Liberce DEXTEROUS B Krásný Les Bakalářská Pivnice, Liberec
16:00
8. Ne 22.10.2017 Pitbull Bažiny Hrádek n/N. Scorpio Jablonec n/N. Bažiny, Hrádek nad Nisou
16:00
8. Ne 22.10.2017 Pumáci Jablonec n/N. Odpadlíci Frýdlant U Nás, Jablonec nad Nisou
16:00
8. Ne 22.10.2017 Asterix A Nový Bor Tequila Hrádek n/N. Asterix bar, Nový Bor
16:00
8. Ne 22.10.2017 Oštěpaři Liberec Las Vegas A Jablonec n/N. Pivnice V Zátiší, Liberec
17:00
9. Ne 29.10.2017 DEXTEROUS B Krásný Les Pitbull Bažiny Hrádek n/N. Restaurace u Martina, Liberec
16:00
9. Ne 29.10.2017 Las Vegas A Jablonec n/N. Smajlíci z Liberce Na Základně, Jablonec n./N.
16:00
9. Ne 29.10.2017 Odpadlíci Frýdlant DEXTEROUS A Krásný Les Bowling club & bar, Frýdlant
16:00
9. Ne 29.10.2017 Tequila Hrádek n/N. Pumáci Jablonec n/N. Bažiny, Hrádek nad Nisou
16:00
9. Ne 29.10.2017 Scorpio Jablonec n/N. Asterix A Nový Bor U Nás, Jablonec nad Nisou
17:00
9. Ne 29.10.2017 Excalibur Liberec Oštěpaři Liberec Pivnice V Zátiší, Liberec
17:00
10. Ne 5.11.2017 DEXTEROUS A Krásný Les Tequila Hrádek n/N. U Hanky pohostinství, Krásný Les
16:00
10. Ne 5.11.2017 Smajlíci z Liberce Excalibur Liberec Bakalářská Pivnice, Liberec
16:00
10. Ne 5.11.2017 Pitbull Bažiny Hrádek n/N. Las Vegas A Jablonec n/N. Bažiny, Hrádek nad Nisou
16:00
10. Ne 5.11.2017 Oštěpaři Liberec Odpadlíci Frýdlant Pivnice V Zátiší, Liberec
17:00
10. Ne 5.11.2017 Scorpio Jablonec n/N. DEXTEROUS B Krásný Les U Nás, Jablonec nad Nisou
17:00
10. Ne 5.11.2017 Asterix A Nový Bor Pumáci Jablonec n/N. Asterix bar, Nový Bor
17:00
11. Ne 12.11.2017 DEXTEROUS B Krásný Les Asterix A Nový Bor Restaurace u Martina, Liberec
16:00
11. Ne 12.11.2017 Las Vegas A Jablonec n/N. Scorpio Jablonec n/N. Na Základně, Jablonec n./N.
16:00
11. Ne 12.11.2017 Odpadlíci Frýdlant Smajlíci z Liberce Bowling club & bar, Frýdlant
16:00
11. Ne 12.11.2017 Tequila Hrádek n/N. Oštěpaři Liberec Bažiny, Hrádek nad Nisou
16:00
11. Ne 12.11.2017 Pumáci Jablonec n/N. DEXTEROUS A Krásný Les U Nás, Jablonec nad Nisou
16:00
11. Ne 12.11.2017 Excalibur Liberec Pitbull Bažiny Hrádek n/N. Pivnice V Zátiší, Liberec
17:00
12. Ne 19.11.2017 Asterix A Nový Bor DEXTEROUS A Krásný Les Asterix bar, Nový Bor
16:00
12. Ne 19.11.2017 Pumáci Jablonec n/N. Oštěpaři Liberec U Nás, Jablonec nad Nisou
16:00
12. Ne 19.11.2017 Tequila Hrádek n/N. Smajlíci z Liberce Bažiny, Hrádek nad Nisou
16:00
12. Ne 19.11.2017 Odpadlíci Frýdlant Pitbull Bažiny Hrádek n/N. Bowling club & bar, Frýdlant
16:00
12. Ne 19.11.2017 Las Vegas A Jablonec n/N. DEXTEROUS B Krásný Les Na Základně, Jablonec n./N.
16:00
12. Ne 19.11.2017 Excalibur Liberec Scorpio Jablonec n/N. Pivnice V Zátiší, Liberec
17:00
13. Ne 3.12.2017 DEXTEROUS B Krásný Les Excalibur Liberec Restaurace u Martina, Liberec
16:00
13. Ne 3.12.2017 Pitbull Bažiny Hrádek n/N. Tequila Hrádek n/N. Bažiny, Hrádek nad Nisou
16:00
13. Ne 3.12.2017 Smajlíci z Liberce Pumáci Jablonec n/N. Bakalářská Pivnice, Liberec
16:00
13. Ne 3.12.2017 Las Vegas A Jablonec n/N. Asterix A Nový Bor Na Základně, Jablonec n./N.
16:00
13. Ne 3.12.2017 Oštěpaři Liberec DEXTEROUS A Krásný Les Pivnice V Zátiší, Liberec
17:00
13. Ne 3.12.2017 Scorpio Jablonec n/N. Odpadlíci Frýdlant U Nás, Jablonec nad Nisou
17:00
14. Ne 10.12.2017 DEXTEROUS A Krásný Les Smajlíci z Liberce U Hanky pohostinství, Krásný Les
16:00
14. Ne 10.12.2017 Pumáci Jablonec n/N. Pitbull Bažiny Hrádek n/N. U Nás, Jablonec nad Nisou
16:00
14. Ne 10.12.2017 Tequila Hrádek n/N. Scorpio Jablonec n/N. Bažiny, Hrádek nad Nisou
16:00
14. Ne 10.12.2017 Odpadlíci Frýdlant DEXTEROUS B Krásný Les Bowling club & bar, Frýdlant
16:00
14. Ne 10.12.2017 Asterix A Nový Bor Oštěpaři Liberec Asterix bar, Nový Bor
17:00
14. Ne 10.12.2017 Excalibur Liberec Las Vegas A Jablonec n/N. Pivnice V Zátiší, Liberec
17:00
15. Ne 17.12.2017 Pitbull Bažiny Hrádek n/N. DEXTEROUS A Krásný Les Bažiny, Hrádek nad Nisou
16:00
15. Ne 17.12.2017 Smajlíci z Liberce Oštěpaři Liberec Bakalářská Pivnice, Liberec
16:00
15. Ne 17.12.2017 Las Vegas A Jablonec n/N. Odpadlíci Frýdlant Na Základně, Jablonec n./N.
16:00
15. Ne 17.12.2017 DEXTEROUS B Krásný Les Tequila Hrádek n/N. Restaurace u Martina, Liberec
16:00
15. Ne 17.12.2017 Scorpio Jablonec n/N. Pumáci Jablonec n/N. U Nás, Jablonec nad Nisou
17:00
15. Ne 17.12.2017 Excalibur Liberec Asterix A Nový Bor Pivnice V Zátiší, Liberec
17:00
16. Ne 14.1.2018 Pumáci Jablonec n/N. DEXTEROUS B Krásný Les U Nás, Jablonec nad Nisou
16:00
16. Ne 14.1.2018 Tequila Hrádek n/N. Las Vegas A Jablonec n/N. Bažiny, Hrádek nad Nisou
16:00
16. Ne 14.1.2018 Odpadlíci Frýdlant Excalibur Liberec Bowling club & bar, Frýdlant
16:00
16. Ne 14.1.2018 Asterix A Nový Bor Smajlíci z Liberce Asterix bar, Nový Bor
17:00
16. Ne 14.1.2018 Oštěpaři Liberec Pitbull Bažiny Hrádek n/N. Pivnice V Zátiší, Liberec
17:00
16. Ne 14.1.2018 DEXTEROUS A Krásný Les Scorpio Jablonec n/N. U Hanky pohostinství, Krásný Les
17:00
17. Ne 21.1.2018 DEXTEROUS B Krásný Les DEXTEROUS A Krásný Les Restaurace u Martina, Liberec
16:00
17. Ne 21.1.2018 Pitbull Bažiny Hrádek n/N. Smajlíci z Liberce Bažiny, Hrádek nad Nisou
16:00
17. Ne 21.1.2018 Las Vegas A Jablonec n/N. Pumáci Jablonec n/N. Na Základně, Jablonec n./N.
16:00
17. Ne 21.1.2018 Odpadlíci Frýdlant Asterix A Nový Bor Bowling club & bar, Frýdlant
16:00
17. Ne 21.1.2018 Scorpio Jablonec n/N. Oštěpaři Liberec U Nás, Jablonec nad Nisou
17:00
17. Ne 21.1.2018 Excalibur Liberec Tequila Hrádek n/N. Pivnice V Zátiší, Liberec
17:00
18. Ne 28.1.2018 Smajlíci z Liberce Scorpio Jablonec n/N. Bakalářská Pivnice, Liberec
16:00
18. Ne 28.1.2018 DEXTEROUS A Krásný Les Las Vegas A Jablonec n/N. U Hanky pohostinství, Krásný Les
16:00
18. Ne 28.1.2018 Pumáci Jablonec n/N. Excalibur Liberec U Nás, Jablonec nad Nisou
16:00
18. Ne 28.1.2018 Tequila Hrádek n/N. Odpadlíci Frýdlant Bažiny, Hrádek nad Nisou
16:00
18. Ne 28.1.2018 Asterix A Nový Bor Pitbull Bažiny Hrádek n/N. Asterix bar, Nový Bor
17:00
18. Ne 28.1.2018 Oštěpaři Liberec DEXTEROUS B Krásný Les Pivnice V Zátiší, Liberec
17:00
19. Ne 4.2.2018 Las Vegas A Jablonec n/N. Oštěpaři Liberec Na Základně, Jablonec n./N.
16:00
19. Ne 4.2.2018 DEXTEROUS B Krásný Les Smajlíci z Liberce Restaurace u Martina, Liberec
16:00
19. Ne 4.2.2018 Odpadlíci Frýdlant Pumáci Jablonec n/N. Bowling club & bar, Frýdlant
16:00
19. Ne 4.2.2018 Tequila Hrádek n/N. Asterix A Nový Bor Bažiny, Hrádek nad Nisou
16:00
19. Ne 4.2.2018 Excalibur Liberec DEXTEROUS A Krásný Les Pivnice V Zátiší, Liberec
17:00
19. Ne 4.2.2018 Scorpio Jablonec n/N. Pitbull Bažiny Hrádek n/N. U Nás, Jablonec nad Nisou
17:00
20. Ne 11.2.2018 Pitbull Bažiny Hrádek n/N. DEXTEROUS B Krásný Les Bažiny, Hrádek nad Nisou
16:00
20. Ne 11.2.2018 Smajlíci z Liberce Las Vegas A Jablonec n/N. Bakalářská Pivnice, Liberec
16:00
20. Ne 11.2.2018 DEXTEROUS A Krásný Les Odpadlíci Frýdlant U Hanky pohostinství, Krásný Les
16:00
20. Ne 11.2.2018 Pumáci Jablonec n/N. Tequila Hrádek n/N. U Nás, Jablonec nad Nisou
16:00
20. Ne 11.2.2018 Asterix A Nový Bor Scorpio Jablonec n/N. Asterix bar, Nový Bor
17:00
20. Ne 11.2.2018 Oštěpaři Liberec Excalibur Liberec Pivnice V Zátiší, Liberec
17:00
21. Ne 25.2.2018 Tequila Hrádek n/N. DEXTEROUS A Krásný Les Bažiny, Hrádek nad Nisou
16:00
21. Ne 25.2.2018 Odpadlíci Frýdlant Oštěpaři Liberec Bowling club & bar, Frýdlant
16:00
21. Ne 25.2.2018 Las Vegas A Jablonec n/N. Pitbull Bažiny Hrádek n/N. Na Základně, Jablonec n./N.
16:00
21. Ne 25.2.2018 DEXTEROUS B Krásný Les Scorpio Jablonec n/N. Restaurace u Martina, Liberec
16:00
21. Ne 25.2.2018 Pumáci Jablonec n/N. Asterix A Nový Bor U Nás, Jablonec nad Nisou
16:00
21. Ne 25.2.2018 Excalibur Liberec Smajlíci z Liberce Pivnice V Zátiší, Liberec
17:00
22. Ne 4.3.2018 Asterix A Nový Bor DEXTEROUS B Krásný Les Asterix bar, Nový Bor
16:00
22. Ne 4.3.2018 Pitbull Bažiny Hrádek n/N. Excalibur Liberec Bažiny, Hrádek nad Nisou
16:00
22. Ne 4.3.2018 Smajlíci z Liberce Odpadlíci Frýdlant Bakalářská Pivnice, Liberec
16:00
22. Ne 4.3.2018 DEXTEROUS A Krásný Les Pumáci Jablonec n/N. U Hanky pohostinství, Krásný Les
16:00
22. Ne 4.3.2018 Scorpio Jablonec n/N. Las Vegas A Jablonec n/N. U Nás, Jablonec nad Nisou
17:00
22. Ne 4.3.2018 Oštěpaři Liberec Tequila Hrádek n/N. Pivnice V Zátiší, Liberec
17:00

1. liga (B)
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 3.9.2017 Démoni A Chotyně 16 : 2 Křoupci Jablonec n/N. Hospoda U Lip, Chotyně
13:00 Votýpka Martin 33 : 6 Hassa Tomáš
1. Ne 3.9.2017 Cyclura Jablonec n/N. 3 : 15 Goldstar A Nové Město p/S. U Nás, Jablonec nad Nisou
13:00 Vasko Petr 11 : 32 Dostál Jan
1. Ne 3.9.2017 Střelci ze Zátiší 4 : 14 The Best Nové Město p/S. Pivnice V Zátiší, Liberec
13:00 Vokřál Pavel 13 : 28 Bechný Libor
1. Ne 3.9.2017 ŠK Laundry Hrádek n.N. 15 : 3 Kejdaři Liberec Laundry bar, Hrádek nad Nisou
15:00 Federič Petr 32 : 13 Čihák Jan
1. Ne 3.9.2017 Kobry z Gólu Liberec 11 : 7 Black Panthers A Liberec Gól hospůdka, Vratislavice nad Nisou
16:00 Blaško Jiří 27 : 19 Kozák Lubor
1. Ne 3.9.2017 Las Vegas B Jablonec n/N. 14 : 4 Harley Smržovka Na Základně, Jablonec n./N.
16:00 Fajtlová Gabriela 29 : 16 Dobiáš Ladislav
2. Ne 10.9.2017 Harley Smržovka 10 : 8 Křoupci Jablonec n/N. Harley bar motel, Smržovka
16:00 Dobiáš Ladislav 24 : 18 Hassa Tomáš
2. Ne 10.9.2017 The Best Nové Město p/S. 13 : 5 Kobry z Gólu Liberec Espresso Bar, Nové Město pod Smrkem
16:00 Merva Jan 28 : 15 Bečka Pavel
2. Ne 10.9.2017 Black Panthers A Liberec 4 : 14 ŠK Laundry Hrádek n.N. Restaurace u Martina, Liberec
16:00 Kozák Lubor 12 : 30 Federič Petr
2. Ne 10.9.2017 Kejdaři Liberec 11 : 7 Cyclura Jablonec n/N. Garáž Bar, Liberec
16:00 Čihák Jan 24 : 18 Vasko Petr
2. Ne 10.9.2017 Goldstar A Nové Město p/S. 8 : 10 Démoni A Chotyně Hasičský klub-Ludvíkov, Nové Město p.S.
16:00 Dostál Jan 22 : 25 Kavan Jakub
2. Ne 10.9.2017 Las Vegas B Jablonec n/N. 11 : 7 Střelci ze Zátiší Na Základně, Jablonec n./N.
16:00 Fajtlová Gabriela 25 : 19 Vokřál Pavel
3. Ne 17.9.2017 Démoni A Chotyně 13 : 5 Kejdaři Liberec Hospoda U Lip, Chotyně
13:00 Kavan Jakub 30 : 15 Čihák Jan
3. Ne 17.9.2017 Cyclura Jablonec n/N. 12 : 6 Black Panthers A Liberec U Nás, Jablonec nad Nisou
13:00 Vasko Petr 29 : 14 Kozák Lubor
3. Ne 17.9.2017 Střelci ze Zátiší 7 : 11 Harley Smržovka Pivnice V Zátiší, Liberec
13:00 Samlerová Michaela 17 : 27 Dobiáš Ladislav
3. Ne 17.9.2017 ŠK Laundry Hrádek n.N. 6 : 12 The Best Nové Město p/S. Laundry bar, Hrádek nad Nisou
15:00 Federič Petr 17 : 26 Bechný Libor
3. Ne 17.9.2017 Kobry z Gólu Liberec 12 : 6 Las Vegas B Jablonec n/N. Gól hospůdka, Vratislavice nad Nisou
16:00 Blaško Jiří 26 : 17 Fajtlová Gabriela
3. Ne 17.9.2017 Křoupci Jablonec n/N. 8 : 10 Goldstar A Nové Město p/S. Tatáž Pakáž Jbc, Jablonec nad Nisou
17:00 Hassa Tomáš 20 : 24 Dostál Jan
4. Ne 24.9.2017 Střelci ze Zátiší 6 : 12 Kobry z Gólu Liberec Pivnice V Zátiší, Liberec
13:00 Vokřál Pavel 18 : 28 Blaško Jiří
4. Ne 24.9.2017 Harley Smržovka 11 : 7 Goldstar A Nové Město p/S. Harley bar motel, Smržovka
16:00 Dobiáš Ladislav 24 : 18 Dostál Jan
4. Ne 24.9.2017 The Best Nové Město p/S. 13 : 5 Cyclura Jablonec n/N. Espresso Bar, Nové Město pod Smrkem
16:00 Merva Jan 28 : 14 Vasko Petr
4. Ne 24.9.2017 Black Panthers A Liberec 2 : 16 Démoni A Chotyně Restaurace u Martina, Liberec
16:00 Kozák Lubor 11 : 32 Votýpka Martin
4. Ne 24.9.2017 Kejdaři Liberec 6 : 12 Křoupci Jablonec n/N. Garáž Bar, Liberec
16:00 Čihák Jan 16 : 26 Hassa Tomáš
4. Ne 24.9.2017 Las Vegas B Jablonec n/N. 14 : 4 ŠK Laundry Hrádek n.N. Na Základně, Jablonec n./N.
16:00 Fajtlová Gabriela 30 : 13 Rydval Jaroslav
5. Ne 1.10.2017 Démoni A Chotyně 10 : 8 The Best Nové Město p/S. Hospoda U Lip, Chotyně
13:00 Kavan Jakub 24 : 20 Bechný Libor
5. Ne 1.10.2017 Cyclura Jablonec n/N. 8 : 10 Las Vegas B Jablonec n/N. U Nás, Jablonec nad Nisou
13:00 Vasko Petr 19 : 21 Fajtlová Gabriela
5. Ne 1.10.2017 ŠK Laundry Hrádek n.N. 11 : 7 Střelci ze Zátiší Laundry bar, Hrádek nad Nisou
15:00 Federič Petr 25 : 18 Vokřál Pavel
5. Ne 1.10.2017 Goldstar A Nové Město p/S. 14 : 4 Kejdaři Liberec Hasičský klub-Ludvíkov, Nové Město p.S.
16:00 Dostál Jan 29 : 14 Čihák Jan
5. Ne 1.10.2017 Kobry z Gólu Liberec 7 : 11 Harley Smržovka Gól hospůdka, Vratislavice nad Nisou
16:00 Blaško Jiří 18 : 26 Dobiáš Ladislav
5. Ne 1.10.2017 Křoupci Jablonec n/N. 13 : 5 Black Panthers A Liberec Tatáž Pakáž Jbc, Jablonec nad Nisou
17:00 Hassa Tomáš 29 : 15 Kozák Lubor
6. Ne 8.10.2017 Střelci ze Zátiší 13 : 5 Cyclura Jablonec n/N. Pivnice V Zátiší, Liberec
13:00 Vokřál Pavel 28 : 14 Vasko Petr
6. Ne 8.10.2017 Harley Smržovka 11 : 7 Kejdaři Liberec Harley bar motel, Smržovka
16:00 Dobiáš Ladislav 27 : 17 Čihák Jan
6. Ne 8.10.2017 The Best Nové Město p/S. 14 : 4 Křoupci Jablonec n/N. Espresso Bar, Nové Město pod Smrkem
16:00 Bechný Libor 32 : 14 Hassa Tomáš
6. Ne 8.10.2017 Black Panthers A Liberec 9 : 9 Goldstar A Nové Město p/S. Restaurace u Martina, Liberec
16:00 Kozák Lubor 22 : 24 Dostál Jan
6. Ne 8.10.2017 Kobry z Gólu Liberec 9 : 9 ŠK Laundry Hrádek n.N. Gól hospůdka, Vratislavice nad Nisou
16:00 Blaško Jiří 21 : 21 Federič Petr
6. Ne 8.10.2017 Las Vegas B Jablonec n/N. 7 : 11 Démoni A Chotyně Na Základně, Jablonec n./N.
16:00 Fajtlová Gabriela 16 : 25 Kavan Jakub
7. Ne 15.10.2017 Démoni A Chotyně 10 : 8 Střelci ze Zátiší Hospoda U Lip, Chotyně
13:00 Baker Robert 23 : 21 Vokřál Pavel
7. Ne 15.10.2017 Cyclura Jablonec n/N. 6 : 12 Kobry z Gólu Liberec U Nás, Jablonec nad Nisou
13:00 Vasko Petr 18 : 27 Blaško Jiří
7. Ne 15.10.2017 ŠK Laundry Hrádek n.N. 9 : 9 Harley Smržovka Laundry bar, Hrádek nad Nisou
15:00 Federič Petr 22 : 24 Dobiáš Ladislav
7. Ne 15.10.2017 Kejdaři Liberec 13 : 5 Black Panthers A Liberec Garáž Bar, Liberec
16:00 Čihák Jan 30 : 13 Kozák Lubor
7. Ne 15.10.2017 Goldstar A Nové Město p/S. 8 : 10 The Best Nové Město p/S. Hasičský klub-Ludvíkov, Nové Město p.S.
16:00 Dostál Jan 20 : 25 Merva Jan
7. Ne 15.10.2017 Křoupci Jablonec n/N. 11 : 7 Las Vegas B Jablonec n/N. Tatáž Pakáž Jbc, Jablonec nad Nisou
17:00 Hassa Tomáš 24 : 16 Fajtlová Gabriela
8. Ne 22.10.2017 Střelci ze Zátiší Křoupci Jablonec n/N. Pivnice V Zátiší, Liberec
13:00
8. Ne 22.10.2017 ŠK Laundry Hrádek n.N. Cyclura Jablonec n/N. Laundry bar, Hrádek nad Nisou
15:00
8. Ne 22.10.2017 Harley Smržovka Black Panthers A Liberec Harley bar motel, Smržovka
16:00
8. Ne 22.10.2017 The Best Nové Město p/S. Kejdaři Liberec Espresso Bar, Nové Město pod Smrkem
16:00
8. Ne 22.10.2017 Kobry z Gólu Liberec Démoni A Chotyně Gól hospůdka, Vratislavice nad Nisou
16:00
8. Ne 22.10.2017 Las Vegas B Jablonec n/N. Goldstar A Nové Město p/S. Na Základně, Jablonec n./N.
16:00
9. Ne 29.10.2017 Démoni A Chotyně ŠK Laundry Hrádek n.N. Hospoda U Lip, Chotyně
13:00
9. Ne 29.10.2017 Cyclura Jablonec n/N. Harley Smržovka U Nás, Jablonec nad Nisou
13:00
9. Ne 29.10.2017 Black Panthers A Liberec The Best Nové Město p/S. Restaurace u Martina, Liberec
16:00
9. Ne 29.10.2017 Kejdaři Liberec Las Vegas B Jablonec n/N. Garáž Bar, Liberec
16:00
9. Ne 29.10.2017 Goldstar A Nové Město p/S. Střelci ze Zátiší Hasičský klub-Ludvíkov, Nové Město p.S.
16:00
9. Ne 29.10.2017 Křoupci Jablonec n/N. Kobry z Gólu Liberec Tatáž Pakáž Jbc, Jablonec nad Nisou
17:00
10. Ne 5.11.2017 Cyclura Jablonec n/N. Démoni A Chotyně U Nás, Jablonec nad Nisou
13:00
10. Ne 5.11.2017 Střelci ze Zátiší Kejdaři Liberec Pivnice V Zátiší, Liberec
13:00
10. Ne 5.11.2017 ŠK Laundry Hrádek n.N. Křoupci Jablonec n/N. Laundry bar, Hrádek nad Nisou
15:00
10. Ne 5.11.2017 Harley Smržovka The Best Nové Město p/S. Harley bar motel, Smržovka
16:00
10. Ne 5.11.2017 Kobry z Gólu Liberec Goldstar A Nové Město p/S. Gól hospůdka, Vratislavice nad Nisou
16:00
10. Ne 5.11.2017 Las Vegas B Jablonec n/N. Black Panthers A Liberec Na Základně, Jablonec n./N.
16:00
11. Ne 12.11.2017 Démoni A Chotyně Harley Smržovka Hospoda U Lip, Chotyně
13:00
11. Ne 12.11.2017 Goldstar A Nové Město p/S. ŠK Laundry Hrádek n.N. Hasičský klub-Ludvíkov, Nové Město p.S.
16:00
11. Ne 12.11.2017 Kejdaři Liberec Kobry z Gólu Liberec Garáž Bar, Liberec
16:00
11. Ne 12.11.2017 Black Panthers A Liberec Střelci ze Zátiší Restaurace u Martina, Liberec
16:00
11. Ne 12.11.2017 The Best Nové Město p/S. Las Vegas B Jablonec n/N. Espresso Bar, Nové Město pod Smrkem
16:00
11. Ne 12.11.2017 Křoupci Jablonec n/N. Cyclura Jablonec n/N. Tatáž Pakáž Jbc, Jablonec nad Nisou
17:00
12. Ne 19.11.2017 Harley Smržovka Las Vegas B Jablonec n/N. Harley bar motel, Smržovka
16:00
12. Ne 19.11.2017 The Best Nové Město p/S. Střelci ze Zátiší Espresso Bar, Nové Město pod Smrkem
16:00
12. Ne 19.11.2017 Black Panthers A Liberec Kobry z Gólu Liberec Restaurace u Martina, Liberec
16:00
12. Ne 19.11.2017 Kejdaři Liberec ŠK Laundry Hrádek n.N. Garáž Bar, Liberec
16:00
12. Ne 19.11.2017 Goldstar A Nové Město p/S. Cyclura Jablonec n/N. Hasičský klub-Ludvíkov, Nové Město p.S.
16:00
12. Ne 19.11.2017 Křoupci Jablonec n/N. Démoni A Chotyně Tatáž Pakáž Jbc, Jablonec nad Nisou
17:00
13. Ne 3.12.2017 Střelci ze Zátiší Las Vegas B Jablonec n/N. Pivnice V Zátiší, Liberec
13:00
13. Ne 3.12.2017 Démoni A Chotyně Goldstar A Nové Město p/S. Hospoda U Lip, Chotyně
13:00
13. Ne 3.12.2017 Cyclura Jablonec n/N. Kejdaři Liberec U Nás, Jablonec nad Nisou
13:00
13. Ne 3.12.2017 ŠK Laundry Hrádek n.N. Black Panthers A Liberec Laundry bar, Hrádek nad Nisou
15:00
13. Ne 3.12.2017 Kobry z Gólu Liberec The Best Nové Město p/S. Gól hospůdka, Vratislavice nad Nisou
16:00
13. Ne 3.12.2017 Křoupci Jablonec n/N. Harley Smržovka Tatáž Pakáž Jbc, Jablonec nad Nisou
17:00
14. Ne 10.12.2017 Harley Smržovka Střelci ze Zátiší Harley bar motel, Smržovka
16:00
14. Ne 10.12.2017 Las Vegas B Jablonec n/N. Kobry z Gólu Liberec Na Základně, Jablonec n./N.
16:00
14. Ne 10.12.2017 The Best Nové Město p/S. ŠK Laundry Hrádek n.N. Espresso Bar, Nové Město pod Smrkem
16:00
14. Ne 10.12.2017 Black Panthers A Liberec Cyclura Jablonec n/N. Restaurace u Martina, Liberec
16:00
14. Ne 10.12.2017 Kejdaři Liberec Démoni A Chotyně Garáž Bar, Liberec
16:00
14. Ne 10.12.2017 Goldstar A Nové Město p/S. Křoupci Jablonec n/N. Hasičský klub-Ludvíkov, Nové Město p.S.
16:00
15. Ne 17.12.2017 Démoni A Chotyně Black Panthers A Liberec Hospoda U Lip, Chotyně
13:00
15. Ne 17.12.2017 Cyclura Jablonec n/N. The Best Nové Město p/S. U Nás, Jablonec nad Nisou
13:00
15. Ne 17.12.2017 ŠK Laundry Hrádek n.N. Las Vegas B Jablonec n/N. Laundry bar, Hrádek nad Nisou
15:00
15. Ne 17.12.2017 Kobry z Gólu Liberec Střelci ze Zátiší Gól hospůdka, Vratislavice nad Nisou
16:00
15. Ne 17.12.2017 Goldstar A Nové Město p/S. Harley Smržovka Hasičský klub-Ludvíkov, Nové Město p.S.
16:00
15. Ne 17.12.2017 Křoupci Jablonec n/N. Kejdaři Liberec Tatáž Pakáž Jbc, Jablonec nad Nisou
17:00
16. Ne 14.1.2018 Střelci ze Zátiší ŠK Laundry Hrádek n.N. Pivnice V Zátiší, Liberec
13:00
16. Ne 14.1.2018 Harley Smržovka Kobry z Gólu Liberec Harley bar motel, Smržovka
16:00
16. Ne 14.1.2018 Las Vegas B Jablonec n/N. Cyclura Jablonec n/N. Na Základně, Jablonec n./N.
16:00
16. Ne 14.1.2018 The Best Nové Město p/S. Démoni A Chotyně Espresso Bar, Nové Město pod Smrkem
16:00
16. Ne 14.1.2018 Black Panthers A Liberec Křoupci Jablonec n/N. Restaurace u Martina, Liberec
16:00
16. Ne 14.1.2018 Kejdaři Liberec Goldstar A Nové Město p/S. Garáž Bar, Liberec
16:00
17. Ne 21.1.2018 Démoni A Chotyně Las Vegas B Jablonec n/N. Hospoda U Lip, Chotyně
13:00
17. Ne 21.1.2018 Cyclura Jablonec n/N. Střelci ze Zátiší U Nás, Jablonec nad Nisou
13:00
17. Ne 21.1.2018 ŠK Laundry Hrádek n.N. Kobry z Gólu Liberec Laundry bar, Hrádek nad Nisou
15:00
17. Ne 21.1.2018 Goldstar A Nové Město p/S. Black Panthers A Liberec Hasičský klub-Ludvíkov, Nové Město p.S.
16:00
17. Ne 21.1.2018 Kejdaři Liberec Harley Smržovka Garáž Bar, Liberec
16:00
17. Ne 21.1.2018 Křoupci Jablonec n/N. The Best Nové Město p/S. Tatáž Pakáž Jbc, Jablonec nad Nisou
17:00
18. Ne 28.1.2018 Střelci ze Zátiší Démoni A Chotyně Pivnice V Zátiší, Liberec
13:00
18. Ne 28.1.2018 Harley Smržovka ŠK Laundry Hrádek n.N. Harley bar motel, Smržovka
16:00
18. Ne 28.1.2018 Kobry z Gólu Liberec Cyclura Jablonec n/N. Gól hospůdka, Vratislavice nad Nisou
16:00
18. Ne 28.1.2018 Las Vegas B Jablonec n/N. Křoupci Jablonec n/N. Na Základně, Jablonec n./N.
16:00
18. Ne 28.1.2018 The Best Nové Město p/S. Goldstar A Nové Město p/S. Espresso Bar, Nové Město pod Smrkem
16:00
18. Ne 28.1.2018 Black Panthers A Liberec Kejdaři Liberec Restaurace u Martina, Liberec
16:00
19. Ne 4.2.2018 Démoni A Chotyně Kobry z Gólu Liberec Hospoda U Lip, Chotyně
13:00
19. Ne 4.2.2018 Cyclura Jablonec n/N. ŠK Laundry Hrádek n.N. U Nás, Jablonec nad Nisou
13:00
19. Ne 4.2.2018 Goldstar A Nové Město p/S. Las Vegas B Jablonec n/N. Hasičský klub-Ludvíkov, Nové Město p.S.
16:00
19. Ne 4.2.2018 Kejdaři Liberec The Best Nové Město p/S. Garáž Bar, Liberec
16:00
19. Ne 4.2.2018 Black Panthers A Liberec Harley Smržovka Restaurace u Martina, Liberec
16:00
19. Ne 4.2.2018 Křoupci Jablonec n/N. Střelci ze Zátiší Tatáž Pakáž Jbc, Jablonec nad Nisou
17:00
20. Ne 11.2.2018 Střelci ze Zátiší Goldstar A Nové Město p/S. Pivnice V Zátiší, Liberec
13:00
20. Ne 11.2.2018 ŠK Laundry Hrádek n.N. Démoni A Chotyně Laundry bar, Hrádek nad Nisou
15:00
20. Ne 11.2.2018 Harley Smržovka Cyclura Jablonec n/N. Harley bar motel, Smržovka
16:00
20. Ne 11.2.2018 Kobry z Gólu Liberec Křoupci Jablonec n/N. Gól hospůdka, Vratislavice nad Nisou
16:00
20. Ne 11.2.2018 Las Vegas B Jablonec n/N. Kejdaři Liberec Na Základně, Jablonec n./N.
16:00
20. Ne 11.2.2018 The Best Nové Město p/S. Black Panthers A Liberec Espresso Bar, Nové Město pod Smrkem
16:00
21. Ne 25.2.2018 Démoni A Chotyně Cyclura Jablonec n/N. Hospoda U Lip, Chotyně
13:00
21. Ne 25.2.2018 Black Panthers A Liberec Las Vegas B Jablonec n/N. Restaurace u Martina, Liberec
16:00
21. Ne 25.2.2018 Kejdaři Liberec Střelci ze Zátiší Garáž Bar, Liberec
16:00
21. Ne 25.2.2018 Goldstar A Nové Město p/S. Kobry z Gólu Liberec Hasičský klub-Ludvíkov, Nové Město p.S.
16:00
21. Ne 25.2.2018 The Best Nové Město p/S. Harley Smržovka Espresso Bar, Nové Město pod Smrkem
16:00
21. Ne 25.2.2018 Křoupci Jablonec n/N. ŠK Laundry Hrádek n.N. Tatáž Pakáž Jbc, Jablonec nad Nisou
17:00
22. Ne 4.3.2018 Cyclura Jablonec n/N. Křoupci Jablonec n/N. U Nás, Jablonec nad Nisou
13:00
22. Ne 4.3.2018 Střelci ze Zátiší Black Panthers A Liberec Pivnice V Zátiší, Liberec
13:00
22. Ne 4.3.2018 ŠK Laundry Hrádek n.N. Goldstar A Nové Město p/S. Laundry bar, Hrádek nad Nisou
15:00
22. Ne 4.3.2018 Harley Smržovka Démoni A Chotyně Harley bar motel, Smržovka
16:00
22. Ne 4.3.2018 Kobry z Gólu Liberec Kejdaři Liberec Gól hospůdka, Vratislavice nad Nisou
16:00
22. Ne 4.3.2018 Las Vegas B Jablonec n/N. The Best Nové Město p/S. Na Základně, Jablonec n./N.
16:00

2. liga (C)
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 3.9.2017 Mikiho Andílci Nový Bor 6 : 12 Piráti z Ruprechtic Asterix bar, Nový Bor
13:00 Gabrielová Lenka 17 : 27 Kain Jakub
1. Ne 3.9.2017 Špílkaři Liberec 5 : 13 Démoni B Chotyně Herna bar Neruďák, Liberec
16:00 Procházka Radek 17 : 30 Daňko Jakub
1. Ne 3.9.2017 Goldstar B Nové Město p/S. 10 : 8 Legendy Richmond Hrádek n/N. Hasičský klub-Ludvíkov, Nové Město p.S.
16:00 Zamazal Radek 24 : 21 Radník Vladimír
1. Ne 3.9.2017 Chrousti z Garáže Liberec 8 : 10 Peckaři Kokonín Garáž Bar, Liberec
16:00 Hampl Martin 20 : 26 Schmidtová Jana
1. Ne 3.9.2017 Kluci z předměstí Jablonec 14 : 4 Bakaláři Liberec U Péci, Jablonec nad Nisou
16:00 Hanuš Jiří 31 : 12 Valnohová Nikola
1. Ne 3.9.2017 Šneci Frýdlant 0 : 18 R.U.M.áci Liberec Bar Slunečnice, Frýdlant
16:00 0 : 36
2. Ne 10.9.2017 R.U.M.áci Liberec 4 : 14 Mikiho Andílci Nový Bor Pivnice V Zátiší, Liberec
13:00 Tříska Jiří 17 : 28 Gabrielová Lenka
2. Ne 10.9.2017 Peckaři Kokonín 7 : 11 Kluci z předměstí Jablonec U Péci, Jablonec nad Nisou
16:00 Schmidtová Jana 18 : 24 Hladík Rostislav
2. Ne 10.9.2017 Špílkaři Liberec 5 : 13 Goldstar B Nové Město p/S. Herna bar Neruďák, Liberec
16:00 Procházka Radek 14 : 30 Zamazal Radek
2. Ne 10.9.2017 Bakaláři Liberec 11 : 7 Šneci Frýdlant Bakalářská Pivnice, Liberec
16:00 Hájková Jana 28 : 18 Toth Josef
2. Ne 10.9.2017 Legendy Richmond Hrádek n/N. 15 : 3 Chrousti z Garáže Liberec Richmond-Hrádek nad Nisou, Hrádek nad Nisou
16:00 Radník Vladimír 32 : 16 Klikarová Kateřina
2. Ne 10.9.2017 Démoni B Chotyně 13 : 5 Piráti z Ruprechtic Hospoda U Lip, Chotyně
16:00 Daňko Jakub 29 : 18 Kain Jakub
3. Ne 17.9.2017 Mikiho Andílci Nový Bor 13 : 5 Bakaláři Liberec Asterix bar, Nový Bor
13:00 Gabrielová Lenka 29 : 14 Hájková Jana
3. Ne 17.9.2017 Goldstar B Nové Město p/S. 10 : 8 Démoni B Chotyně Hasičský klub-Ludvíkov, Nové Město p.S.
16:00 Zamazal Radek 23 : 19 Daňko Jakub
3. Ne 17.9.2017 Chrousti z Garáže Liberec 11 : 7 Špílkaři Liberec Garáž Bar, Liberec
16:00 Hampl Martin 24 : 21 Procházka Radek
3. Ne 17.9.2017 Kluci z předměstí Jablonec 8 : 10 Legendy Richmond Hrádek n/N. U Péci, Jablonec nad Nisou
16:00 Hanuš Jiří 19 : 25 Radník Vladimír
3. Ne 17.9.2017 Šneci Frýdlant 7 : 11 Peckaři Kokonín Bar Slunečnice, Frýdlant
16:00 Toth Josef 20 : 25 Schmidtová Jana
3. Ne 17.9.2017 Piráti z Ruprechtic 8 : 10 R.U.M.áci Liberec Club Pirát, Liberec
16:00 Kain Jakub 19 : 24 Tříska Jiří
4. Ne 24.9.2017 Špílkaři Liberec 6 : 12 Kluci z předměstí Jablonec Herna bar Neruďák, Liberec
16:00 Procházka Radek 18 : 25 Hladík Rostislav
4. Ne 24.9.2017 Goldstar B Nové Město p/S. 14 : 4 Chrousti z Garáže Liberec Hasičský klub-Ludvíkov, Nové Město p.S.
16:00 Gaži Martin 29 : 16 Hampl Martin
4. Ne 24.9.2017 Bakaláři Liberec 6 : 12 Piráti z Ruprechtic Bakalářská Pivnice, Liberec
16:00 Valnohová Nikola 15 : 28 Kain Jakub
4. Ne 24.9.2017 Peckaři Kokonín 9 : 9 Mikiho Andílci Nový Bor U Péci, Jablonec nad Nisou
16:00 Schmidtová Jana 22 : 20 Gabrielová Lenka
4. Ne 24.9.2017 Legendy Richmond Hrádek n/N. 14 : 4 Šneci Frýdlant Richmond-Hrádek nad Nisou, Hrádek nad Nisou
16:00 Radník Vladimír 31 : 13 Toth Josef
4. Ne 24.9.2017 Démoni B Chotyně 12 : 6 R.U.M.áci Liberec Hospoda U Lip, Chotyně
16:00 Daňko Jakub 27 : 16 Tříska Jiří
5. Ne 1.10.2017 Mikiho Andílci Nový Bor 4 : 14 Legendy Richmond Hrádek n/N. Asterix bar, Nový Bor
13:00 Gabrielová Lenka 12 : 31 Štálík Petr
5. Ne 1.10.2017 R.U.M.áci Liberec 12 : 6 Bakaláři Liberec Pivnice V Zátiší, Liberec
13:00 Tříska Jiří 27 : 18 Valnohová Nikola
5. Ne 1.10.2017 Chrousti z Garáže Liberec 5 : 13 Démoni B Chotyně Garáž Bar, Liberec
16:00 Hampl Martin 15 : 27 Daňko Jakub
5. Ne 1.10.2017 Kluci z předměstí Jablonec 13 : 5 Goldstar B Nové Město p/S. U Péci, Jablonec nad Nisou
16:00 Hanuš Jiří 27 : 14 Zamazal Radek
5. Ne 1.10.2017 Šneci Frýdlant 6 : 12 Špílkaři Liberec Bar Slunečnice, Frýdlant
16:00 Toth Josef 19 : 26 Procházka Radek
5. Ne 1.10.2017 Piráti z Ruprechtic 8 : 10 Peckaři Kokonín Club Pirát, Liberec
16:00 Kain Jakub 19 : 25 Schmidtová Jana
6. Ne 8.10.2017 Špílkaři Liberec 9 : 9 Mikiho Andílci Nový Bor Herna bar Neruďák, Liberec
16:00 Procházka Radek 23 : 21 Gabrielová Lenka
6. Ne 8.10.2017 Goldstar B Nové Město p/S. 15 : 3 Šneci Frýdlant Hasičský klub-Ludvíkov, Nové Město p.S.
16:00 Gaži Martin 31 : 10 Toth Josef
6. Ne 8.10.2017 Chrousti z Garáže Liberec 10 : 8 Kluci z předměstí Jablonec Garáž Bar, Liberec
16:00 Hampl Martin 26 : 23 Hladík Rostislav
6. Ne 8.10.2017 Peckaři Kokonín 10 : 8 R.U.M.áci Liberec U Péci, Jablonec nad Nisou
16:00 Schmidtová Jana 22 : 17 Tříska Jiří
6. Ne 8.10.2017 Legendy Richmond Hrádek n/N. 14 : 4 Piráti z Ruprechtic Richmond-Hrádek nad Nisou, Hrádek nad Nisou
16:00 Radník Vladimír 30 : 14 Kain Jakub
6. Ne 8.10.2017 Démoni B Chotyně 12 : 6 Bakaláři Liberec Hospoda U Lip, Chotyně
16:00 Daňko Jakub 26 : 14 Hájková Jana
7. Ne 15.10.2017 Mikiho Andílci Nový Bor 6 : 12 Goldstar B Nové Město p/S. Asterix bar, Nový Bor
13:00 Gabrielová Lenka 17 : 27 Tichý Petr
7. Ne 15.10.2017 R.U.M.áci Liberec 3 : 15 Legendy Richmond Hrádek n/N. Pivnice V Zátiší, Liberec
13:00 Tříska Jiří 13 : 33 Radník Vladimír
7. Ne 15.10.2017 Kluci z předměstí Jablonec 11 : 7 Démoni B Chotyně U Péci, Jablonec nad Nisou
16:00 Hanuš Jiří 24 : 20 Daňko Jakub
7. Ne 15.10.2017 Šneci Frýdlant 1 : 17 Chrousti z Garáže Liberec Bar Slunečnice, Frýdlant
16:00 Toth Josef 4 : 35 Repčák Vladimír
7. Ne 15.10.2017 Piráti z Ruprechtic 12 : 6 Špílkaři Liberec Club Pirát, Liberec
16:00 Kain Jakub 26 : 18 Procházka Radek
7. Ne 15.10.2017 Bakaláři Liberec 7 : 11 Peckaři Kokonín Bakalářská Pivnice, Liberec
16:00 Valnohová Nikola 16 : 25 Schmidtová Jana
8. Ne 22.10.2017 Špílkaři Liberec R.U.M.áci Liberec Herna bar Neruďák, Liberec
16:00
8. Ne 22.10.2017 Goldstar B Nové Město p/S. Piráti z Ruprechtic Hasičský klub-Ludvíkov, Nové Město p.S.
16:00
8. Ne 22.10.2017 Chrousti z Garáže Liberec Mikiho Andílci Nový Bor Garáž Bar, Liberec
16:00
8. Ne 22.10.2017 Kluci z předměstí Jablonec Šneci Frýdlant U Péci, Jablonec nad Nisou
16:00
8. Ne 22.10.2017 Legendy Richmond Hrádek n/N. Bakaláři Liberec Richmond-Hrádek nad Nisou, Hrádek nad Nisou
16:00
8. Ne 22.10.2017 Démoni B Chotyně Peckaři Kokonín Hospoda U Lip, Chotyně
16:00
9. Ne 29.10.2017 Mikiho Andílci Nový Bor Kluci z předměstí Jablonec Asterix bar, Nový Bor
13:00
9. Ne 29.10.2017 R.U.M.áci Liberec Goldstar B Nové Město p/S. Pivnice V Zátiší, Liberec
13:00
9. Ne 29.10.2017 Šneci Frýdlant Démoni B Chotyně Bar Slunečnice, Frýdlant
16:00
9. Ne 29.10.2017 Piráti z Ruprechtic Chrousti z Garáže Liberec Club Pirát, Liberec
16:00
9. Ne 29.10.2017 Bakaláři Liberec Špílkaři Liberec Bakalářská Pivnice, Liberec
16:00
9. Ne 29.10.2017 Peckaři Kokonín Legendy Richmond Hrádek n/N. U Péci, Jablonec nad Nisou
16:00
10. Ne 5.11.2017 Špílkaři Liberec Peckaři Kokonín Herna bar Neruďák, Liberec
16:00
10. Ne 5.11.2017 Goldstar B Nové Město p/S. Bakaláři Liberec Hasičský klub-Ludvíkov, Nové Město p.S.
16:00
10. Ne 5.11.2017 Chrousti z Garáže Liberec R.U.M.áci Liberec Garáž Bar, Liberec
16:00
10. Ne 5.11.2017 Kluci z předměstí Jablonec Piráti z Ruprechtic U Péci, Jablonec nad Nisou
16:00
10. Ne 5.11.2017 Šneci Frýdlant Mikiho Andílci Nový Bor Bar Slunečnice, Frýdlant
16:00
10. Ne 5.11.2017 Démoni B Chotyně Legendy Richmond Hrádek n/N. Hospoda U Lip, Chotyně
16:00
11. Ne 12.11.2017 Mikiho Andílci Nový Bor Démoni B Chotyně Asterix bar, Nový Bor
13:00
11. Ne 12.11.2017 R.U.M.áci Liberec Kluci z předměstí Jablonec Pivnice V Zátiší, Liberec
13:00
11. Ne 12.11.2017 Piráti z Ruprechtic Šneci Frýdlant Club Pirát, Liberec
16:00
11. Ne 12.11.2017 Bakaláři Liberec Chrousti z Garáže Liberec Bakalářská Pivnice, Liberec
16:00
11. Ne 12.11.2017 Peckaři Kokonín Goldstar B Nové Město p/S. U Péci, Jablonec nad Nisou
16:00
11. Ne 12.11.2017 Legendy Richmond Hrádek n/N. Špílkaři Liberec Richmond-Hrádek nad Nisou, Hrádek nad Nisou
16:00
12. Ne 19.11.2017 R.U.M.áci Liberec Šneci Frýdlant Pivnice V Zátiší, Liberec
13:00
12. Ne 19.11.2017 Démoni B Chotyně Špílkaři Liberec Hospoda U Lip, Chotyně
16:00
12. Ne 19.11.2017 Legendy Richmond Hrádek n/N. Goldstar B Nové Město p/S. Richmond-Hrádek nad Nisou, Hrádek nad Nisou
16:00
12. Ne 19.11.2017 Peckaři Kokonín Chrousti z Garáže Liberec U Péci, Jablonec nad Nisou
16:00
12. Ne 19.11.2017 Bakaláři Liberec Kluci z předměstí Jablonec Bakalářská Pivnice, Liberec
16:00
12. Ne 19.11.2017 Piráti z Ruprechtic Mikiho Andílci Nový Bor Club Pirát, Liberec
16:00
13. Ne 3.12.2017 Mikiho Andílci Nový Bor R.U.M.áci Liberec Asterix bar, Nový Bor
13:00
13. Ne 3.12.2017 Goldstar B Nové Město p/S. Špílkaři Liberec Hasičský klub-Ludvíkov, Nové Město p.S.
16:00
13. Ne 3.12.2017 Šneci Frýdlant Bakaláři Liberec Bar Slunečnice, Frýdlant
16:00
13. Ne 3.12.2017 Kluci z předměstí Jablonec Peckaři Kokonín U Péci, Jablonec nad Nisou
16:00
13. Ne 3.12.2017 Chrousti z Garáže Liberec Legendy Richmond Hrádek n/N. Garáž Bar, Liberec
16:00
13. Ne 3.12.2017 Piráti z Ruprechtic Démoni B Chotyně Club Pirát, Liberec
16:00
14. Ne 10.12.2017 R.U.M.áci Liberec Piráti z Ruprechtic Pivnice V Zátiší, Liberec
13:00
14. Ne 10.12.2017 Démoni B Chotyně Goldstar B Nové Město p/S. Hospoda U Lip, Chotyně
16:00
14. Ne 10.12.2017 Špílkaři Liberec Chrousti z Garáže Liberec Herna bar Neruďák, Liberec
16:00
14. Ne 10.12.2017 Legendy Richmond Hrádek n/N. Kluci z předměstí Jablonec Richmond-Hrádek nad Nisou, Hrádek nad Nisou
16:00
14. Ne 10.12.2017 Peckaři Kokonín Šneci Frýdlant U Péci, Jablonec nad Nisou
16:00
14. Ne 10.12.2017 Bakaláři Liberec Mikiho Andílci Nový Bor Bakalářská Pivnice, Liberec
16:00
15. Ne 17.12.2017 Mikiho Andílci Nový Bor Peckaři Kokonín Asterix bar, Nový Bor
13:00
15. Ne 17.12.2017 R.U.M.áci Liberec Démoni B Chotyně Pivnice V Zátiší, Liberec
13:00
15. Ne 17.12.2017 Kluci z předměstí Jablonec Špílkaři Liberec U Péci, Jablonec nad Nisou
16:00
15. Ne 17.12.2017 Chrousti z Garáže Liberec Goldstar B Nové Město p/S. Garáž Bar, Liberec
16:00
15. Ne 17.12.2017 Piráti z Ruprechtic Bakaláři Liberec Club Pirát, Liberec
16:00
15. Ne 17.12.2017 Šneci Frýdlant Legendy Richmond Hrádek n/N. Bar Slunečnice, Frýdlant
16:00
16. Ne 14.1.2018 Démoni B Chotyně Chrousti z Garáže Liberec Hospoda U Lip, Chotyně
16:00
16. Ne 14.1.2018 Goldstar B Nové Město p/S. Kluci z předměstí Jablonec Hasičský klub-Ludvíkov, Nové Město p.S.
16:00
16. Ne 14.1.2018 Špílkaři Liberec Šneci Frýdlant Herna bar Neruďák, Liberec
16:00
16. Ne 14.1.2018 Legendy Richmond Hrádek n/N. Mikiho Andílci Nový Bor Richmond-Hrádek nad Nisou, Hrádek nad Nisou
16:00
16. Ne 14.1.2018 Peckaři Kokonín Piráti z Ruprechtic U Péci, Jablonec nad Nisou
16:00
16. Ne 14.1.2018 Bakaláři Liberec R.U.M.áci Liberec Bakalářská Pivnice, Liberec
16:00
17. Ne 21.1.2018 Mikiho Andílci Nový Bor Špílkaři Liberec Asterix bar, Nový Bor
13:00
17. Ne 21.1.2018 R.U.M.áci Liberec Peckaři Kokonín Pivnice V Zátiší, Liberec
13:00
17. Ne 21.1.2018 Šneci Frýdlant Goldstar B Nové Město p/S. Bar Slunečnice, Frýdlant
16:00
17. Ne 21.1.2018 Kluci z předměstí Jablonec Chrousti z Garáže Liberec U Péci, Jablonec nad Nisou
16:00
17. Ne 21.1.2018 Piráti z Ruprechtic Legendy Richmond Hrádek n/N. Club Pirát, Liberec
16:00
17. Ne 21.1.2018 Bakaláři Liberec Démoni B Chotyně Bakalářská Pivnice, Liberec
16:00
18. Ne 28.1.2018 Démoni B Chotyně Kluci z předměstí Jablonec Hospoda U Lip, Chotyně
16:00
18. Ne 28.1.2018 Chrousti z Garáže Liberec Šneci Frýdlant Garáž Bar, Liberec
16:00
18. Ne 28.1.2018 Goldstar B Nové Město p/S. Mikiho Andílci Nový Bor Hasičský klub-Ludvíkov, Nové Město p.S.
16:00
18. Ne 28.1.2018 Špílkaři Liberec Piráti z Ruprechtic Herna bar Neruďák, Liberec
16:00
18. Ne 28.1.2018 Legendy Richmond Hrádek n/N. R.U.M.áci Liberec Richmond-Hrádek nad Nisou, Hrádek nad Nisou
16:00
18. Ne 28.1.2018 Peckaři Kokonín Bakaláři Liberec U Péci, Jablonec nad Nisou
16:00
19. Ne 4.2.2018 R.U.M.áci Liberec Špílkaři Liberec Pivnice V Zátiší, Liberec
13:00
19. Ne 4.2.2018 Mikiho Andílci Nový Bor Chrousti z Garáže Liberec Asterix bar, Nový Bor
13:00
19. Ne 4.2.2018 Piráti z Ruprechtic Goldstar B Nové Město p/S. Club Pirát, Liberec
16:00
19. Ne 4.2.2018 Šneci Frýdlant Kluci z předměstí Jablonec Bar Slunečnice, Frýdlant
16:00
19. Ne 4.2.2018 Bakaláři Liberec Legendy Richmond Hrádek n/N. Bakalářská Pivnice, Liberec
16:00
19. Ne 4.2.2018 Peckaři Kokonín Démoni B Chotyně U Péci, Jablonec nad Nisou
16:00
20. Ne 11.2.2018 Démoni B Chotyně Šneci Frýdlant Hospoda U Lip, Chotyně
16:00
20. Ne 11.2.2018 Kluci z předměstí Jablonec Mikiho Andílci Nový Bor U Péci, Jablonec nad Nisou
16:00
20. Ne 11.2.2018 Chrousti z Garáže Liberec Piráti z Ruprechtic Garáž Bar, Liberec
16:00
20. Ne 11.2.2018 Goldstar B Nové Město p/S. R.U.M.áci Liberec Hasičský klub-Ludvíkov, Nové Město p.S.
16:00
20. Ne 11.2.2018 Špílkaři Liberec Bakaláři Liberec Herna bar Neruďák, Liberec
16:00
20. Ne 11.2.2018 Legendy Richmond Hrádek n/N. Peckaři Kokonín Richmond-Hrádek nad Nisou, Hrádek nad Nisou
16:00
21. Ne 25.2.2018 R.U.M.áci Liberec Chrousti z Garáže Liberec Pivnice V Zátiší, Liberec
13:00
21. Ne 25.2.2018 Mikiho Andílci Nový Bor Šneci Frýdlant Asterix bar, Nový Bor
13:00
21. Ne 25.2.2018 Peckaři Kokonín Špílkaři Liberec U Péci, Jablonec nad Nisou
16:00
21. Ne 25.2.2018 Bakaláři Liberec Goldstar B Nové Město p/S. Bakalářská Pivnice, Liberec
16:00
21. Ne 25.2.2018 Piráti z Ruprechtic Kluci z předměstí Jablonec Club Pirát, Liberec
16:00
21. Ne 25.2.2018 Legendy Richmond Hrádek n/N. Démoni B Chotyně Richmond-Hrádek nad Nisou, Hrádek nad Nisou
16:00
22. Ne 4.3.2018 Démoni B Chotyně Mikiho Andílci Nový Bor Hospoda U Lip, Chotyně
16:00
22. Ne 4.3.2018 Šneci Frýdlant Piráti z Ruprechtic Bar Slunečnice, Frýdlant
16:00
22. Ne 4.3.2018 Kluci z předměstí Jablonec R.U.M.áci Liberec U Péci, Jablonec nad Nisou
16:00
22. Ne 4.3.2018 Chrousti z Garáže Liberec Bakaláři Liberec Garáž Bar, Liberec
16:00
22. Ne 4.3.2018 Goldstar B Nové Město p/S. Peckaři Kokonín Hasičský klub-Ludvíkov, Nové Město p.S.
16:00
22. Ne 4.3.2018 Špílkaři Liberec Legendy Richmond Hrádek n/N. Herna bar Neruďák, Liberec
16:00

3. liga (D)
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 3.9.2017 Gripeni Liberec 13 : 5 Daytona Liberec E-club, Liberec 10
16:00 Touš Oldřich 29 : 14 Negru Pavel
1. Ne 3.9.2017 Pandy Liberec 3 : 15 Soptíci Smržovka Restaurace Na Kopečku Liberec, Liberec
16:00 Toman Jaromír 8 : 32 Wagner Stanislav
2. Ne 10.9.2017 Soptíci Smržovka 7 : 11 DEXTEROUS C Krásný Les Sportovní chata, Smržovka
16:00 Wagner Stanislav 18 : 24 Novák Pavel
2. Ne 10.9.2017 Pandy Liberec 4 : 14 Gripeni Liberec Restaurace Na Kopečku Liberec, Liberec
16:00 Toman Jaromír 13 : 28 Touš Oldřich
3. Ne 24.9.2017 DEXTEROUS C Krásný Les 14 : 4 Daytona Liberec U Hanky pohostinství, Krásný Les
13:00 Novák Pavel 30 : 9 Negru Pavel
3. Ne 24.9.2017 Gripeni Liberec 8 : 10 Soptíci Smržovka E-club, Liberec 10
16:00 Touš Oldřich 21 : 24 Wagner Stanislav
4. Ne 1.10.2017 Soptíci Smržovka 15 : 3 Daytona Liberec Sportovní chata, Smržovka
16:00 Wagner Stanislav 31 : 8 Pavelka Zdeněk
4. Ne 1.10.2017 Pandy Liberec 6 : 12 DEXTEROUS C Krásný Les Restaurace Na Kopečku Liberec, Liberec
16:00 Toman Jaromír 16 : 27 Novák Pavel
5. Ne 15.10.2017 DEXTEROUS C Krásný Les 13 : 5 Gripeni Liberec U Hanky pohostinství, Krásný Les
13:00 Novák Pavel 29 : 15 Touš Oldřich
5. Ne 15.10.2017 Daytona Liberec 4 : 14 Pandy Liberec Sport bar Daytona, Liberec
16:00 Pavelka Zdeněk 12 : 30 Toman Jaromír