Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Liberecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/64)
  Náhled Tisk Nahoru
Liberecký pohár 2018 - ŽENY kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 64 | Turnajů: 241

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Škodová Klára CZE058078 Démoni Chotyně 3 18 21 27 2 250
2. Kainová Michaela CZE053854 Liberec 2 13 15 71 1 670
3. Bobková Jana CZE053015 Bakaláři Liberec 20 20 60 1 500
4. Tomanová Daniela CZE058741 D Pandy Liberec 1 14 15 28 1 270
5. Herknerová Eliška CZE053853 Liberec 1 13 14 21 1 080
6. Kyzurová Alexandra CZE053007 Liberec 15 15 21 1 050
7. Kurková Jiřina CZE050335 D Mini Sport Bar Nový Bor 12 12 50 1 040
8. Skoumalová Jaroslava CZE052805 Mladá Boleslav 15 15 25 990
9. Čechová Lucie CZE051935 D Mini Sport Bar Nový Bor 2 4 6 6 860
10. Kuncová Radka CZE052032 D Šipkový klub Dobranov z.s. 1 1 2 2 780
11. Bardynová Kristýna CZE030117 Loužnice 1 5 6 7 760
12. Palounková Marcela CZE013406 Hrádek n/N 15 15 30 710
13. Dubcová Lucie CZE060232 Netovka Deers Semily 11 11 12 650
14. Babcová Jitka CZE061582 Nové Město pod Smrkem 11 11 18 610
15. Nasková Veronika CZE061871 Liberec 1 7 8 45 600
16. Loubková Martina CZE023754 D Mini Sport Bar Nový Bor 6 6 9 540
17. Tůmová Nikola CZE060518 Liberec 9 9 15 510
18. Šrámková Denisa CZE060519 Liberec 9 9 15 430
18. Bohuslavová Eliška CZE049432 Česká Lípa 13 13 16 430
20. Kalašová Jana CZE000183 Raspenava 7 7 7 410
21. Ouhrábková Renata CZE058964 Asociace Mavist Plus Semily 9 9 10 390
22. Kaiserová Veronika CZE056561 Liberec 5 5 8 330
23. Venclová Lucie CZE048029 D Mini Sport Bar Nový Bor 5 5 6 310
24. Ondrášová Lucie CZE059731 Semily 8 8 8 300
24. Kvasničková Alena CZE061873 Liberec 6 6 12 300
26. Kučerová Dagmar CZE030038 Nový Bor 3 3 3 210
27. Košková Veronika CZE054461 Chotyně 4 4 4 200
28. Hůjová Alena CZE061869 Liberec 4 4 6 180
29. Dudíková Jitka CZE056028 Liberec 3 3 3 170
30. Armenta Šárka CZE058681 Semily 4 4 4 160
31. Bergerová Irena CZE054529 D Šipkový klub Dobranov z.s. 1 1 1 150
32. Rohánková Veronika CZE055700 Liberec 2 2 2 140
32. Hujerová Sabina CZE061594 Jablonec nad Nisou 4 4 6 140
34. Davidová Tereza CZE061671 Liberec 2 2 2 100
34. Lufinková Šárka CZE054503 Tanvald 2 2 2 100
36. Čiháková Iveta CZE061598 Liberec 2 2 2 80
36. Koníčková Marie CZE032243 Semily 2 2 2 80
38. Čermáková Petra CZE005097 Kostelec nad Orlicí 1 1 1 70
38. Oravcová Marta CZE059746 Nové město pod Smrkem 1 1 1 70
38. Bergerová Patricie CZE061466 Gripeni Liberec 1 1 1 70
41. Němcová Jindřiška CZE033136 1 1 1 50
41. Babuková Michaela CZE028379 Nové Město pod Smrkem 1 1 1 50
41. Hammanová Nikola CZE061678 Liberec 1 1 1 50
41. Bottová Eva CZE058104 Liberec 1 1 1 50
41. Majstrová Alžběta CZE057975 Nový Bor 1 1 1 50
41. Gážiová Michaela CZE054530 D Křižany 1 1 1 50
41. Marečková Viera CZE061177 Liberec 1 1 1 50
41. Boháčková Markétka CZE060806 Liberec 1 1 1 50
41. Kropíková Kateřina CZE061741 1 1 1 50
50. Rokoská Lucie CZE052211 Jablnec nad Nisou 1 1 1 30
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.9.2018 09:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 21.9.2018 09:31:27