Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Liberecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/73)
  Náhled Tisk Nahoru
Liberecký pohár 2018 - ŽENY kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 73 | Turnajů: 321

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Škodová Klára CZE058078 Démoni Chotyně 4 22 26 39 3 040
2. Kainová Michaela CZE053854 Liberec 3 17 20 113 2 440
3. Kyzurová Alexandra CZE053007 Liberec 1 19 20 28 1 960
4. Bobková Jana CZE053015 Bakaláři Liberec 23 23 73 1 750
5. Tomanová Daniela CZE058741 D Pandy Liberec 1 16 17 32 1 410
6. Kurková Jiřina CZE050335 D Mini Sport Bar Nový Bor 17 17 56 1 250
7. Herknerová Eliška CZE053853 Liberec 1 15 16 28 1 200
8. Skoumalová Jaroslava CZE052805 Mladá Boleslav 17 17 30 1 110
9. Dubcová Lucie CZE060232 Netovka Deers Semily 14 14 20 1 080
10. Palounková Marcela CZE013406 Hrádek n/N 19 19 38 970
11. Nasková Veronika CZE061871 Liberec 1 11 12 84 920
12. Tůmová Nikola CZE060518 Liberec 15 15 26 910
13. Čechová Lucie CZE051935 D Mini Sport Bar Nový Bor 2 4 6 6 860
14. Loubková Martina CZE023754 D Mini Sport Bar Nový Bor 9 9 12 850
15. Kuncová Radka CZE052032 D Šipkový klub Dobranov z.s. 1 1 2 2 780
16. Bardynová Kristýna CZE030117 Loužnice 1 5 6 7 760
17. Hůjová Alena CZE061869 Liberec 1 10 11 28 730
18. Kvasničková Alena CZE061873 Liberec 12 12 29 700
19. Babcová Jitka CZE061582 Nové Město pod Smrkem 12 12 19 640
20. Šrámková Denisa CZE060519 Liberec 11 11 18 550
21. Bohuslavová Eliška CZE049432 Česká Lípa 15 15 24 530
22. Kalašová Jana CZE000183 Raspenava 9 9 9 510
23. Ouhrábková Renata CZE058964 Asociace Mavist Plus Semily 12 12 13 500
24. Kaiserová Veronika CZE056561 Liberec 6 6 10 400
25. Bergerová Patricie CZE061466 Gripeni Liberec 5 5 7 330
26. Venclová Lucie CZE048029 D Mini Sport Bar Nový Bor 5 5 6 310
27. Ondrášová Lucie CZE059731 Semily 8 8 8 300
28. Kučerová Dagmar CZE030038 Nový Bor 4 4 4 280
29. Kolínská Veronika CZE054461 Chotyně 5 5 5 250
30. Škaloudová Lenka CZE062502 Liberec 4 4 10 240
31. Donátová Olina CZE062071 Jablonec nad Nisou 5 5 5 230
32. Gajdošová Milena CZE062373 Jablonec nad Nisou 4 4 6 220
32. Patzáková Nikol CZE062233 Liberec 4 4 7 220
34. Táborská Martina CZE061465 Gripeni Liberec 4 4 7 200
35. Majstrová Alžběta CZE057975 Nový Bor 3 3 3 190
36. Dudíková Jitka CZE056028 Liberec 3 3 3 170
36. Rohánková Veronika CZE055700 Liberec 3 3 3 170
38. Armenta Šárka CZE058681 Semily 4 4 4 160
39. Bergerová Irena CZE054529 D Šipkový klub Dobranov z.s. 1 1 1 150
40. Kropíková Kateřina CZE061741 4 4 4 140
40. Hujerová Sabina CZE061594 Jablonec nad Nisou 4 4 6 140
42. Pomeislová Gabriela CZE061470 Losers Liberec 2 2 2 120
43. Lufinková Šárka CZE054503 Tanvald 2 2 2 100
43. Davidová Tereza CZE061671 Liberec 2 2 2 100
43. Svobodová Barbora CZE030146 Tmaň 2 2 2 100
46. Koníčková Marie CZE032243 Semily 2 2 2 80
46. Čiháková Iveta CZE061598 Liberec 2 2 2 80
48. Oravcová Marta CZE059746 Nové město pod Smrkem 1 1 1 70
48. Čermáková Petra CZE005097 Kostelec nad Orlicí 1 1 1 70
50. Záhorová Petra CZE061825 Liberec 2 2 2 60
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.11.2018 16:38

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 21.11.2018 16:38:30