Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Liberecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/122)
  Náhled Tisk Nahoru
Liberecký pohár 2018 - MUŽI kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 122 | Turnajů: 81

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Pecina Vojtěch CZE051824 D Oštěpaři Liberec 4 4 18 660
2. Křapka Marek CZE058757 ŠK Nola Vilémov 4 4 9 560
3. Jandač Zdeněk CZE030257 Asterix Nový Bor 4 4 7 540
4. Mašek Martin CZE058394 KZP Jablonec n/N. 4 4 6 500
5. Cerman Aleš CZE057262 Peckaři Kokonín 4 4 7 440
6. Rezler Jan CZE059205 Šipkový klub Ludvíkov 4 4 6 380
7. Dubec Jiří CZE012079 3 3 3 350
8. Novák Jan CZE057060 Liberec 3 3 9 330
9. Popelka Martin CZE011236 Liberec I 2 2 2 320
10. Havránek Lukáš CZE058683 Semily 3 3 4 310
10. Polka Martin CZE058505 The Best Of Nové Město p/S. 3 3 3 310
10. Hencl Miroslav CZE024173 Lucky Panthers Liberec 3 3 3 310
10. Charvát Martin CZE056344 Lucky Panthers Liberec 3 3 4 310
14. Daňko Jakub CZE054588 D Démoni Chotyně 2 2 5 300
14. Kobr Petr CZE049646 ŠK Nola Vilémov 4 4 5 300
16. Engel Martin CZE055155 D Démoni Chotyně 3 3 5 290
17. Pokora Michael CZE054230 D Piráti z Ruprechtic 2 2 4 280
17. Petrus Martin CZE053018 Gripeni Liberec 2 2 7 280
17. Pospíšil Petr CZE014667 Démoni Chotyně 2 2 2 280
17. Cícha Josef CZE053649 D Gripeni Liberec 2 2 7 280
21. Vondrák Petr CZE059745 Nové město p./S 2 2 2 260
21. Čermák Vladimír CZE052246 Jablonec n.N. 4 4 6 260
21. Indra Petr CZE058702 Pandy Liberec 2 2 8 260
24. Vošvrda Pavel CZE044652 D Ryky Česká Lípa 4 4 7 240
24. Sedlmajer Libor CZE054547 D Smajlíci Liberec 2 2 10 240
26. Štálík Petr CZE053926 D Legendy Richmond Hrádek n/N. 3 3 8 230
26. Grossmann Sami CZE042568 Tequila Hrádek nad Nisou 1 1 1 230
28. Ráž Lukáš CZE057723 Démoni Chotyně 4 4 5 220
28. Regner Michal CZE054233 D Piráti z Ruprechtic 2 2 2 220
30. Louda Jaroslav CZE057531 Nový Bor 3 3 6 210
31. Šlajch Vojtěch CZE058501 Smajlíci Liberec 2 2 3 200
31. Sobotka Vojtěch CZE058393 KZP Jablonec n/N. 2 2 2 200
31. Volker Mucke CZE049304 Zittau 4 4 4 200
34. Chalupa Dušan CZE030659 D Ryky Česká Lípa 3 3 4 190
34. Bernard Tomáš Semily 3 3 6 190
36. Svatoň Jiří CZE058397 Las Vegas Jablonec n/N. 4 4 5 180
36. Moravec Tomáš CZE055188 D Démoni Chotyně 2 2 2 180
36. Mikota Miroslav CZE002231 Smajlíci Liberec 2 2 3 180
36. Pavlík Josef CZE059250 Pandy Liberec 2 2 3 180
36. Fialka Jan CZE053925 D Legendy Richmond Hrádek n/N. 2 2 3 180
36. Potočný Vladimír CZE020555 Gripeni Liberec 2 2 4 180
42. Čáslavský Roman Semily 3 3 3 170
43. Bělina Marek CZE059365 Liberec 2 2 5 160
43. Košata Krystian CZE030357 Jablonné v Podještědí 2 2 4 160
43. Touš Oldřich CZE053434 D Gripeni Liberec 2 2 5 160
46. Koníček Miloš CZE006547 Semily 1 1 1 150
47. Šulc Patrik CZE058704 Pandy Liberec 2 2 2 140
47. Friedrich Tomáš CZE059923 Jablonec nad Nisou 2 2 2 140
47. Kafka Jindřich CZE058380 Garáž Liberec 2 2 2 140
47. Beneš Petr CZE056264 Jablonec n/N. 2 2 2 140
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.1.2018 06:54

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 19.1.2018 06:54:54