Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Liberecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/188)
  Náhled Tisk Nahoru
Liberecký pohár 2018 - MUŽI kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 188 | Turnajů: 346

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Indra Petr CZE058702 D Pandy Liberec 1 16 17 64 2 710
2. Novák Jan CZE057060 Liberec 2 16 18 75 2 400
3. Charvát Martin CZE056344 D Lucky Panthers Liberec 3 7 10 13 1 920
4. Horáček Lukáš CZE037767 Jablonec n. N. 3 11 14 18 1 800
5. Baroň Roman CZE056589 Gripeni Liberec 13 13 35 1 710
6. Křapka Marek CZE058757 D ŠK Nola Vilémov 13 13 26 1 450
7. Dubec Jiří CZE012079 13 13 15 1 290
8. Cícha Josef CZE053649 D Gripeni Liberec 14 14 27 1 260
8. Potočný Vladimír CZE020555 D Gripeni Liberec 14 14 34 1 260
10. Petrus Martin CZE053018 D Gripeni Liberec 15 15 35 1 230
11. Tvrdý Jiří CZE032922 D ŠK Nola Vilémov 12 12 15 1 140
12. Čermák Vladimír CZE052246 Jablonec n.N. 16 16 44 1 120
13. Pavlík Josef CZE059250 D Pandy Liberec 11 11 17 1 090
14. Šulc Patrik CZE058704 D Pandy Liberec 1 12 13 14 1 030
15. Bělina Marek CZE059365 Liberec 13 13 22 970
16. Kobr Petr CZE049646 D ŠK Nola Vilémov 10 10 13 960
17. Novák Karel CZE056347 Liberec 14 14 27 940
18. Košata Krystian CZE030357 Jablonné v Podještědí 10 10 14 900
19. Flanderka Patrik CZE053005 Liberec 11 11 14 870
20. Rosenhahn Peter CZE045657 Tequila Hrádek nad Nisou 14 14 17 860
21. Bernard Tomáš CZE060886 Semily 12 12 19 820
22. Volker Mucke CZE049304 Zittau 12 12 18 780
23. Rebroš Patrik CZE058129 6 6 26 760
24. Toman Jaromír CZE058504 D Pandy Liberec 13 13 22 750
25. Jandač Zdeněk CZE030257 Asterix Nový Bor 6 6 13 740
26. Beneš Petr CZE056264 Jablonec n/N. 1 6 7 7 730
27. Siegl Aleš CZE017414 Liberec VI 9 9 20 710
28. Vavera Daniel CZE060032 Liberec 10 10 26 680
29. Cirkl Jiří CZE050262 Liberec 9 9 12 650
29. Plíva Miloš CZE060890 Semily 11 11 14 650
31. Touš Oldřich 1992 CZE053434 D Gripeni Liberec 10 10 17 640
32. Havránek Lukáš CZE058683 Semily 9 9 10 630
32. Srp Jakub CZE058701 D Pandy Liberec 9 9 13 630
34. Němec Dominik CZE060098 Liberec 12 12 23 620
35. Duštíra Tomáš CZE058944 Jablonec nad Nisou 10 10 12 580
35. Hlaváček Martin CZE059775 Hrádek nad Nisou 10 10 14 580
35. Seidl Jaroslav CZE056974 Nový Bor 10 10 23 580
35. Vošvrda Pavel CZE044652 D Ryky Česká Lípa 10 10 16 580
39. Seidel Lukáš CZE060967 Liberec 6 6 12 560
39. Řehák Josef CZE060887 Nové Měso pod Smrkem 10 10 10 560
41. Kraus Rostislav CZE060889 Semily 8 8 8 540
42. Tomek Pavel CZE017315 Křoupci Jablonec 7 7 9 530
43. Čáslavský Roman CZE060888 Semily 8 8 9 520
44. Chalupa Dušan CZE030659 D Ryky Česká Lípa 8 8 10 500
45. Kohler Petr CZE060314 Liberec 11 11 16 490
46. Louda Jaroslav CZE057531 Nový Bor 8 8 14 480
47. Valenta Radek CZE035793 Semily 7 7 12 470
48. Vojtášek Robert CZE009179 Hrádek nad Nisou 1 3 4 4 460
49. Strnad Pavel CZE059862 Semily 9 9 14 450
50. Vávra Milan CZE058699 Hrádek nad Nisou 7 7 8 410
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.7.2018 16:47

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 20.7.2018 16:47:23