Statistika hráčů
UŠO > Karlovarský kraj > Statistika hráčů
  Náhled Tisk Nahoru
Hlavní ligová soutěž UŠO
Pořadí Hráč / Družstvo LKH
Zápasy Legy Náhozy 95+ Náhozy 133+ Náhozy 170+ Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6/4
5/3
4/2
3
1. Křivka Petr
Boční vítr Lomnice
123,3 100,00 8 8 8 88,89 18 16 27 1,50 11 0,61 3 0,17 2 1 1 0
2. Jecha Lukáš
Veselý Obušky Cheb
112,2 100,00 8 8 8 88,89 18 16 25 1,39 7 0,39 1 0,06 2 2 0 0
3. Černý Josef
DC Alex Sokolov
110,6 87,50 8 8 7 82,35 17 14 28 1,65 5 0,29 1 0,06 7 0 0 0
4. Grillo Milan
AC Star-Arena Chodov C
107,8 100,00 8 8 8 88,89 18 16 29 1,61 5 0,28 1 0,06 2 1 0 0
5. Hošek Pavel
Tipáč Nejdek
105,6 100,00 8 8 8 100,00 16 16 14 0,88 4 0,25 1 0,06 2 0 0 0
6. Poživil František
Žíla Chodov A
102,1 100,00 8 8 8 84,21 19 16 24 1,26 12 0,63 2 0,11 1 0 0 0
7. Malinovský Jiří
Vokurky XXL M.Lázně
101,1 75,00 8 4 3 77,78 9 7 14 1,56 0 0,00 3 0,33 1 1 0 0
8. Koky Filip
Fedoraci Sokolov
96,7 75,00 4 4 3 77,78 9 7 13 1,44 3 0,33 0 0,00 1 1 0 0
9. Marek Viktor
DC U Hnáta Citice
95,3 100,00 8 8 8 94,12 17 16 10 0,59 8 0,47 0 0,00 0 0 0 0
10. Maršík Josef
Žíla Chodov C
93,9 100,00 8 8 8 88,89 18 16 11 0,61 6 0,33 2 0,11 1 0 0 0
11. Šír Pavel
ROXY M. Lázně
93,3 100,00 8 8 8 88,89 18 16 24 1,33 4 0,22 0 0,00 0 0 0 0
12. Vrkoč Pavel
DC Májovka A Tachov
91,1 100,00 8 4 4 88,89 9 8 10 1,11 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
13. Ševčík Leoš
JP Čechie Dalovice
91,0 100,00 8 8 8 80,00 20 16 21 1,05 4 0,20 3 0,15 2 0 0 0
14. Krejčí Pavel 1971
DC Májovka A Tachov
88,9 100,00 8 4 4 88,89 9 8 9 1,00 0 0,00 1 0,11 0 0 0 0
15. Nýmanský Jiří
DC U Hnáta Citice
87,8 100,00 8 4 4 88,89 9 8 9 1,00 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
16. Tunkiv Štepan
Průšvih B Karlovy Vary
87,2 87,50 8 8 7 83,33 18 15 21 1,17 6 0,33 0 0,00 0 0 0 0
17. Jira Ladislav
Gepardi Březová B
87,1 87,50 8 8 7 88,24 17 15 14 0,82 5 0,29 0 0,00 0 0 0 0
18. Havlík Oldřich
Lišáci B Bukovany
86,7 100,00 8 4 4 88,89 9 8 8 0,89 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
19. Mikuš Milan
Průšvih C Karlovy Vary
86,7 100,00 8 4 4 88,89 9 8 4 0,44 1 0,11 0 0,00 1 0 0 0
20. Mrenica Jan
Kolečko Škodíci A Ostrov
86,7 100,00 8 4 4 88,89 9 8 10 1,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
21. Kňourek Vít
DT R.U.M. Marianské Lázně
85,6 100,00 8 4 4 88,89 9 8 5 0,56 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
22. Kounovský Michal
AC Star-Arena Chodov C
85,0 87,50 8 8 7 77,78 18 14 26 1,44 4 0,22 0 0,00 0 0 0 0
23. Bodnarik Jiří
Nikola C Kraslice
84,5 87,50 8 8 7 75,00 20 15 19 0,95 6 0,30 2 0,10 0 1 0 0
24. Sienko Milan
Žíla Chodov A
84,0 75,00 8 4 3 70,00 10 7 14 1,40 2 0,20 2 0,20 1 0 0 0
25. Slekovič David
JP Čechie Dalovice
83,9 75,00 8 8 6 72,22 18 13 12 0,67 9 0,50 2 0,11 2 0 0 0
26. Stariat Jan
Havrani Karlovy Vary
83,3 100,00 8 6 6 80,00 15 12 15 1,00 4 0,27 0 0,00 0 0 0 0
27. Zužo Štefan
60 sro Nejdek
82,7 100,00 8 4 4 72,73 11 8 13 1,18 1 0,09 0 0,00 0 1 0 0
28. Jílek Karel
Tipáč Nejdek
82,2 100,00 8 4 4 88,89 9 8 4 0,44 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
29. Linda Ladislav
DC Alex Linda
82,2 100,00 4 4 4 88,89 9 8 4 0,44 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
30. Werner František
Piráti Kraslice
81,4 100,00 4 3 3 85,71 7 6 6 0,86 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
31. Zazvonil Stanislav
Paštiky Stará Chodovská
81,4 100,00 4 3 3 85,71 7 6 4 0,57 1 0,14 0 0,00 0 0 0 0
32. Stejskal Luboš
Dřeváci od Prďocha Sokolov
81,3 85,71 8 7 6 80,00 15 12 18 1,20 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
33. Došlý Pavel
Fedorheads Sokolov
81,1 100,00 4 4 4 88,89 9 8 3 0,33 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
34. Nouza Vojtěch
Šipkaři Oloví
81,1 100,00 4 4 4 88,89 9 8 5 0,56 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
35. Sýkora Jindřich
DC Májovka A Tachov
81,1 87,50 8 8 7 83,33 18 15 16 0,89 3 0,17 0 0,00 0 0 0 0
36. Klemera Petr
AC Star-Arena Chodov
80,5 50,00 8 8 4 50,00 20 10 10 0,50 3 0,15 1 0,05 6 5 0 0
37. Mužík Pavel
DC Hvězda Cheb
80,0 100,00 4 4 4 80,00 10 8 8 0,80 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
38. Zajačik Miloš
Dřeváci od Prďocha Sokolov
78,8 87,50 8 8 7 82,35 17 14 13 0,76 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
39. Urys Jan
Žíla Chodov C
78,1 85,71 8 7 6 81,25 16 13 14 0,88 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
40. Toušek David
Paštiky Stará Chodovská
77,8 100,00 4 4 4 88,89 9 8 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
41. Nejedlý Miloš
Bakaláři z Aše
77,0 100,00 8 8 8 80,00 20 16 11 0,55 2 0,10 1 0,05 0 0 0 0
42. Mučka Miloslav
DC Alex Linda
77,0 100,00 4 4 4 80,00 10 8 9 0,90 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
43. Balouš Zdeněk
Gepardi Březová A
76,7 75,00 4 4 3 77,78 9 7 6 0,67 2 0,22 1 0,11 0 0 0 0
44. Honzik Karel
Bakaláři z Aše
76,3 87,50 8 8 7 78,95 19 15 14 0,74 2 0,11 1 0,05 0 0 0 0
45. Trbušek Jan
Fedoraci Sokolov
75,5 100,00 4 4 4 72,73 11 8 9 0,82 3 0,27 0 0,00 0 0 0 0
46. Zelenka Jan
Fedor - Montík Sokolov
75,0 87,50 8 8 7 77,78 18 14 10 0,56 3 0,17 0 0,00 0 0 0 0
47. Andresík Radek
Vokurky XXL M.Lázně
74,5 75,00 8 4 3 63,64 11 7 12 1,09 7 0,64 0 0,00 0 0 0 0
48. Gerla Tomáš
Panteři Tachov
73,3 75,00 8 4 3 66,67 9 6 9 1,00 1 0,11 0 0,00 1 0 0 0
49. Gerstner Robert
JP Čechie Dalovice
73,3 71,43 8 7 5 73,33 15 11 16 1,07 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
50. Slíva Jan
KINO A Rotava
72,2 75,00 8 8 6 72,22 18 13 15 0,83 4 0,22 0 0,00 0 0 0 0
51. Houška Milan
DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně
72,0 87,50 8 8 7 75,00 20 15 15 0,75 1 0,05 1 0,05 0 0 0 0
52. Šmídmajer Jaroslav
Úlet Pšov
71,7 75,00 8 8 6 72,22 18 13 15 0,83 2 0,11 1 0,06 0 0 0 0
53. Spůra Petr
Holíci Jáchymov
71,1 87,50 8 8 7 73,68 19 14 10 0,53 1 0,05 0 0,00 1 0 0 0
54. Hevkánová Věra
Žíla Chodov E
71,1 75,00 8 4 3 77,78 9 7 8 0,89 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
55. Pumrová Michaela
Žíla Chodov E
70,0 75,00 8 4 3 70,00 10 7 12 1,20 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
56. Zdeněk Karel
AC Star-Arena Chodov C
70,0 75,00 8 4 3 70,00 10 7 8 0,80 3 0,30 0 0,00 0 0 0 0
57. Lambert Jan
Piráti Kraslice
70,0 75,00 4 4 3 66,67 9 6 4 0,44 1 0,11 2 0,22 0 0 0 0
58. Buberle Jan
Gepardi Březová A
70,0 75,00 4 4 3 63,64 11 7 15 1,36 3 0,27 0 0,00 0 0 0 0
59. Dudek Miroslav 1969
Fedor - Montík Sokolov
70,0 71,43 8 7 5 68,75 16 11 12 0,75 2 0,13 2 0,13 0 0 0 0
60. Korf Vladimír
Úlet Pšov
69,5 75,00 8 8 6 70,00 20 14 21 1,05 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
61. Fischer Robert
Bobři Dasnice
68,0 100,00 4 4 4 80,00 10 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
62. Kupec Roman
Správná Trefa Cheb
67,1 100,00 8 8 8 76,19 21 16 5 0,24 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
63. Pilát Pavel
Havrani Dolní Nivy A
66,8 87,50 8 8 7 68,18 22 15 13 0,59 5 0,23 0 0,00 0 0 0 0
64. Alán Petr
Vendetta Nová Role
66,5 87,50 8 8 7 70,00 20 14 12 0,60 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
65. Buchtele Petr
Gepardi Březová B
66,3 75,00 8 8 6 68,42 19 13 13 0,68 3 0,16 0 0,00 0 0 0 0
66. Čižnár Alexander
Žíla Chodov F
66,3 75,00 8 8 6 68,42 19 13 11 0,58 4 0,21 0 0,00 0 0 0 0
67. Zmrzlý Lukáš
Nikola B Kraslice
66,3 75,00 8 8 6 63,16 19 12 17 0,89 2 0,11 1 0,05 0 0 0 0
68. Vetchý Tomáš
Boční vítr Lomnice
66,3 62,50 8 8 5 52,63 19 10 26 1,37 6 0,32 1 0,05 0 0 0 0
69. Anténe Roman
Pašáci Alex
66,0 75,00 8 4 3 70,00 10 7 6 0,60 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
70. Podivín Robert
Gepardi Březová A
66,0 75,00 4 4 3 60,00 10 6 15 1,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
71. Vavřík Jiří
Ho-Wada Aš
66,0 75,00 8 4 3 60,00 10 6 11 1,10 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
72. Brandtl Petr
Nikola D Kraslice
65,6 75,00 4 4 3 66,67 9 6 4 0,44 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
73. Koleňák Josef
Bagristi Tři Sekery
65,6 75,00 8 4 3 66,67 9 6 6 0,67 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
74. Rau Petr
Nikola B Kraslice
65,5 62,50 8 8 5 60,00 20 12 22 1,10 4 0,20 2 0,10 0 0 0 0
75. Frýdek Michal
Průšvih B Karlovy Vary
65,0 75,00 8 8 6 65,00 20 13 7 0,35 6 0,30 0 0,00 1 0 0 0
76. Vršecký Miroslav
DC Májovka A Tachov
65,0 75,00 8 4 3 70,00 10 7 7 0,70 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
77. Šlahorek Jan
Šviháci Jáchymov
64,3 83,33 8 6 5 71,43 14 10 3 0,21 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
78. Dobiáš Petr
Drahomíra Karlovy Vary
64,2 75,00 8 8 6 63,16 19 12 14 0,74 3 0,16 0 0,00 0 0 0 0
79. Polák Michal
Boční vítr Lomnice
63,9 50,00 8 8 4 55,56 18 10 21 1,17 6 0,33 0 0,00 1 0 0 0
80. Fuchs Pavel 1989
Žíla Chodov A
63,5 50,00 8 8 4 50,00 20 10 18 0,90 10 0,50 1 0,05 2 0 0 0
81. Kalbáč Pavel
Úlet Spirála Pšov
63,3 75,00 8 8 6 72,22 18 13 7 0,39 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
82. Moravcová Jana
Průšvih C Karlovy Vary
63,2 75,00 8 8 6 68,42 19 13 5 0,26 2 0,11 0 0,00 1 0 0 0
83. Tomany Pavel
Lázeňáci Mariánské Lázně
63,2 50,00 8 8 4 52,63 19 10 24 1,26 6 0,32 2 0,11 0 0 0 0
84. Krůta Radek
Průšvih A Karlovy Vary
62,8 62,50 8 8 5 61,11 18 11 13 0,72 5 0,28 0 0,00 0 0 0 0
85. Beňuš Jaroslav
Hradní páni Loket A
62,8 62,50 8 8 5 55,56 18 10 16 0,89 6 0,33 0 0,00 0 0 0 0
86. Králič Milan
Nikola B Kraslice
62,8 62,50 8 8 5 55,56 18 10 22 1,22 3 0,17 0 0,00 0 0 0 0
87. Peterková Petra
Kolečko Škodíci A Ostrov
62,7 57,14 8 7 4 53,33 15 8 16 1,07 3 0,20 0 0,00 1 0 0 0
88. Vavřín Miroslav
PAPÍRÁK A CHEB
62,6 62,50 8 8 5 63,16 19 12 14 0,74 5 0,26 0 0,00 0 0 0 0
89. Dolejš Petr
Chebští Mimoňi
62,1 75,00 8 8 6 68,42 19 13 7 0,37 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
90. Vainer Václav
ROXY B M. Lázně
62,0 75,00 8 8 6 70,00 20 14 12 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
91. Straka Jakub
Fedorheads Sokolov
62,0 75,00 4 4 3 70,00 10 7 6 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
92. Jeřábek Tomáš
Bobřici Dasnice
61,8 80,00 8 5 4 72,73 11 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
93. Klofáč Petr
Havrani Dolní Nivy B
61,7 75,00 8 8 6 72,22 18 13 2 0,11 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
94. Luhan Daniel
Garážníci CHEB
61,7 62,50 8 8 5 66,67 18 12 14 0,78 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
95. Bardoun Pavel
Družba Domino Ostrov
61,6 71,43 8 7 5 57,89 19 11 18 0,95 3 0,16 1 0,05 0 0 0 0
96. Kantor Jaroslav
Nikola B Kraslice
61,5 50,00 8 8 4 50,00 20 10 21 1,05 4 0,20 4 0,20 1 0 0 0
97. Křivohlávek Karel
BACARDI A K.Vary
61,4 62,50 8 8 5 59,09 22 13 23 1,05 6 0,27 0 0,00 0 0 0 0
98. Titěra Oldřich
Šipkaři Oloví
61,1 75,00 4 4 3 66,67 9 6 4 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
99. Skorka Jakub
Mis3 Karlovy Vary
61,0 75,00 8 8 6 65,00 20 13 11 0,55 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
100. Gitter František
Šipkaři Oloví
61,0 75,00 4 4 3 70,00 10 7 5 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
101. Moris Pavel
Pašáci Alex
61,0 75,00 8 4 3 60,00 10 6 10 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
102. Jech Michal
DC Hvězda Cheb
61,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 13 1,30 1 0,10 1 0,10 1 0 0 0
103. Linhart Robert
Pohodáři Sokolov
60,6 75,00 8 8 6 66,67 18 12 7 0,39 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
104. Chalupová Petra
DC Sporťáci Texas Cheb
60,5 62,50 8 8 5 65,00 20 13 13 0,65 4 0,20 0 0,00 0 0 0 0
105. Malecký Zdeněk
Devil Dogs Chodov
60,0 75,00 8 8 6 61,90 21 13 13 0,62 3 0,14 0 0,00 0 0 0 0
106. Bajzík Josef
Šipkaři Oloví
60,0 75,00 4 4 3 70,00 10 7 4 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
107. Slánský Oldřich
DC U Hnáta Citice
60,0 75,00 8 4 3 66,67 9 6 3 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
108. Tlustá Kateřina
DC/TC Kings Tachov
60,0 75,00 4 4 3 63,64 11 7 8 0,73 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
109. Dzoba Jan
Lišáci B Bukovany
60,0 66,67 8 6 4 64,29 14 9 11 0,79 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
110. Wisniewski Tomáš
Žíla Chodov B
60,0 50,00 8 8 4 52,38 21 11 23 1,10 6 0,29 0 0,00 2 0 0 0
111. Ogorek Miroslav
RAF Škodíci Hroznětín
59,5 75,00 8 8 6 70,00 20 14 7 0,35 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
112. Čech Rostislav
Holíci Jáchymov
59,5 75,00 8 8 6 66,67 21 14 9 0,43 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
113. Kot Marcel
AC Star-Arena Chodov
59,5 62,50 8 8 5 60,00 20 12 14 0,70 5 0,25 0 0,00 0 0 0 0
114. Miller Miloslav
DC U Hnáta Citice
59,1 75,00 8 4 3 63,64 11 7 7 0,64 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
115. Šteffl Karel
Straky z Dyleně M.L.
59,1 60,00 8 5 3 54,55 11 6 8 0,73 3 0,27 0 0,00 0 0 0 0
116. Korčok David
DT R.U.M. Marianské Lázně
59,0 62,50 8 8 5 61,90 21 13 22 1,05 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
117. Novák Igor
Lišáci B Bukovany
58,9 62,50 8 8 5 63,16 19 12 15 0,79 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
118. Poživil Pavel
Žíla Chodov E
58,6 75,00 8 8 6 59,09 22 13 18 0,82 2 0,09 0 0,00 0 0 0 0
119. Salač Emil
Drápalíci s.r.o. Planá
58,5 62,50 8 8 5 60,00 20 12 18 0,90 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
120. Gabriel Karel
Gepardi Březová B
58,4 62,50 8 8 5 57,89 19 11 13 0,68 4 0,21 0 0,00 0 0 0 0
121. Kiss Petr
Žíla Chodov D
58,4 50,00 8 8 4 57,89 19 11 14 0,74 5 0,26 0 0,00 1 0 0 0
122. Bidšovský František
Průšvih C Karlovy Vary
58,0 75,00 8 4 3 70,00 10 7 2 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
123. Hasman Jiří
J.P.M. Ryvalové Cheb
58,0 75,00 4 4 3 70,00 10 7 2 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
124. Bialek Zbyněk
Mlynáři Habartov
58,0 57,14 8 7 4 60,00 15 9 9 0,60 1 0,07 1 0,07 0 0 0 0
125. Petrželka Miloš
Žíla Chodov F
58,0 50,00 8 4 2 60,00 10 6 8 0,80 3 0,30 0 0,00 0 0 0 0
126. Volek Lukáš
Chebští Mimoňi
57,9 62,50 8 8 5 63,16 19 12 9 0,47 3 0,16 0 0,00 0 0 0 0
127. Abrahám Petr
Havrani Karlovy Vary
57,8 62,50 8 8 5 61,11 18 11 12 0,67 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
128. Lanc Bohouš
Panteři Tachov
57,5 62,50 8 8 5 60,00 20 12 10 0,50 5 0,25 0 0,00 0 0 0 0
129. Löffler Karel
Drahomíra Karlovy Vary
57,5 57,14 8 7 4 56,25 16 9 11 0,69 4 0,25 0 0,00 0 0 0 0
130. Kováč Petr
Kolečko Škodíci C Ostrov
57,0 75,00 8 8 6 65,00 20 13 5 0,25 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
131. Nováková Renata
Bagristi Tři Sekery
57,0 75,00 8 4 3 60,00 10 6 4 0,40 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
132. Kirchner Josef
AC Star-Arena Chodov C
57,0 50,00 8 4 2 50,00 10 5 10 1,00 4 0,40 0 0,00 0 0 0 0
133. Kroutilová Miroslava
PAPÍRÁK B CHEB
56,8 87,50 8 8 7 63,64 22 14 4 0,18 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
134. Krupička Petr
Drápalíci s.r.o. Planá
56,7 71,43 8 7 5 61,11 18 11 10 0,56 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
135. Hlavová Stanislava
Káňata Alex Sokolov
56,1 62,50 8 8 5 61,11 18 11 9 0,50 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
136. Andráško Milan
Žíla Chodov A
56,0 50,00 8 4 2 50,00 10 5 13 1,30 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
137. Veselý František
Straky z Dyleně M.L.
55,9 62,50 8 8 5 59,09 22 13 21 0,95 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
138. Mazanec Jiří
Bagristi Tři Sekery
55,5 75,00 8 4 3 63,64 11 7 5 0,45 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
139. Košata Vladislav
Drápalíci s.r.o. Planá
55,5 75,00 8 4 3 54,55 11 6 8 0,73 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
140. Špindler Jiří
ROXY M. Lázně
55,3 62,50 8 8 5 57,89 19 11 13 0,68 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
141. Rom Ondřej
Kolečko Škodíci A Ostrov
55,3 50,00 8 6 3 53,33 15 8 18 1,20 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
142. Schaffer Antonín
Lišáci B Bukovany
55,2 62,50 8 8 5 52,38 21 11 24 1,14 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
143. Šedivec Miloslav 1991
Havrani Dolní Nivy B
55,0 75,00 8 8 6 65,00 20 13 3 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
144. Boško Jan
DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně
55,0 57,14 8 7 4 55,56 18 10 11 0,61 3 0,17 0 0,00 1 0 0 0
145. Holub Jaroslav
Boční vítr Lomnice
55,0 50,00 8 8 4 50,00 22 11 24 1,09 7 0,32 0 0,00 0 0 0 0
146. Duchoň Milan
Zámecké hroty Sokolov
54,8 75,00 8 8 6 66,67 21 14 1 0,05 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
147. Virág Matůž
Drápalíci s.r.o. Planá
54,5 75,00 8 4 3 63,64 11 7 4 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
148. Císler Michal
DC Sporťáci Texas Cheb
54,5 50,00 8 8 4 60,00 20 12 17 0,85 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
149. Horváth Jiří
Straky z Dyleně M.L.
54,5 50,00 8 8 4 55,00 20 11 14 0,70 6 0,30 0 0,00 0 0 0 0
150. Iser Albert
DC Gorily Sadov
54,1 62,50 8 8 5 58,82 17 10 3 0,18 2 0,12 0 0,00 0 0 0 0
151. Vodenka Petr
AC Star-Arena Chodov
54,1 57,14 8 7 4 58,82 17 10 10 0,59 2 0,12 0 0,00 0 0 0 0
152. Balát Jan
Vendetta Nová Role
54,0 75,00 8 4 3 60,00 10 6 1 0,10 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
153. Kratochvíl Michael
KINO A Rotava
54,0 62,50 8 8 5 65,00 20 13 4 0,20 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
154. Hirsch David
Drahomíra Karlovy Vary
54,0 62,50 8 8 5 60,00 20 12 13 0,65 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
155. Drážďanský František
Žíla Chodov B
54,0 50,00 8 8 4 45,00 20 9 29 1,45 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
156. Šmídmajerová Marie
Úlet Pšov
54,0 50,00 8 4 2 60,00 10 6 6 0,60 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
157. Lánik Josef
Lázeňáci Mariánské Lázně
53,3 50,00 8 8 4 55,56 18 10 18 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
158. Šimůnek Milan
Žíla Chodov B
53,3 50,00 8 6 3 46,67 15 7 16 1,07 1 0,07 2 0,13 0 0 0 0
159. Kopecký Jiří
DT R.U.M. Marianské Lázně
53,2 62,50 8 8 5 57,89 19 11 9 0,47 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
160. Ledvinová Jiřina
Průšvih A Karlovy Vary
53,0 50,00 8 4 2 60,00 10 6 6 0,60 0 0,00 1 0,10 0 0 0 0
161. Jor Jaroslav 1987
Piráti Kraslice
52,7 75,00 4 4 3 63,64 11 7 2 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
162. Pravda Vladimír
Vendetta Nová Role
52,7 75,00 8 4 3 63,64 11 7 2 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
163. Rohm Tomáš
Hradní páni Loket A
52,6 50,00 8 8 4 47,37 19 9 17 0,89 5 0,26 0 0,00 0 0 0 0
164. Máj Jiří
JP Čechie Dalovice
52,6 42,86 8 7 3 47,37 19 9 20 1,05 3 0,16 0 0,00 2 0 0 0
165. Šmídmajer Petr
Sršni Novosedly
52,4 62,50 8 8 5 58,82 17 10 4 0,24 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
166. Tvrdík Václav
Žíla Chodov F
52,2 50,00 8 4 2 55,56 9 5 6 0,67 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
167. Kalkuš Petr
Pašáci Alex
52,0 75,00 8 4 3 60,00 10 6 1 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
168. Jaroš Radek
Tipáč Nejdek
51,9 62,50 8 8 5 61,90 21 13 7 0,33 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
169. Pokorný Radek
KINO A Rotava
51,8 60,00 8 5 3 54,55 11 6 4 0,36 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
170. Polata Jakub
Fedoraci Sokolov
51,8 50,00 4 4 2 54,55 11 6 9 0,82 2 0,18 0 0,00 0 0 0 0
171. Syřiště Pavel
PAPÍRÁK A CHEB
51,4 50,00 8 8 4 54,55 22 12 23 1,05 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
172. Sedlák Vladimír
J.P.M. Ryvalové Cheb
51,1 50,00 4 4 2 44,44 9 4 8 0,89 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
173. Suk Milan
Úlet Spirála Pšov
51,0 75,00 8 4 3 60,00 10 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
174. Smrštík Michal
Lišáci B Bukovany
51,0 50,00 8 4 2 40,00 10 4 11 1,10 3 0,30 0 0,00 0 0 0 0
175. Krautschneiderová Radomíra
Holíci Jáchymov
50,9 75,00 8 4 3 63,64 11 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
176. Hylský Karel
Hvězdní Vodníci Sokolov
50,6 66,67 8 6 4 62,50 16 10 3 0,19 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
177. Pechan Pavel
Dravci Fedor Sokolov
50,0 62,50 8 8 5 61,11 18 11 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
178. Budík Jiří
Kolečko Škodíci A Ostrov
50,0 50,00 8 8 4 47,37 19 9 14 0,74 4 0,21 0 0,00 0 0 0 0
179. Burda Jiří
ROXY M. Lázně
50,0 50,00 8 8 4 47,37 19 9 17 0,89 1 0,05 1 0,05 0 0 0 0
180. Hojda Michal
Vokurky XXL M.Lázně
49,5 50,00 8 8 4 47,37 19 9 19 1,00 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
181. Janík Richard
Žíla Chodov F
49,2 75,00 8 4 3 58,33 12 7 3 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
182. Pálko Jan
Hradní páni Loket A
49,0 50,00 8 4 2 50,00 10 5 8 0,80 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
183. Polák Zdeněk
Káňata Alex Sokolov
49,0 50,00 8 4 2 50,00 10 5 4 0,40 3 0,30 0 0,00 0 0 0 0
184. Košťál Jan
DC Májovka B Tachov
48,9 50,00 8 4 2 55,56 9 5 5 0,56 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
185. Vavřík Petr
DC Hvězda Cheb
48,9 50,00 4 4 2 44,44 9 4 6 0,67 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
186. Jüthner Radek
DC Májovka B Tachov
48,8 50,00 8 4 2 50,00 8 4 5 0,63 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
187. Vondrášek Milan
J.P.M. Ryvalové Cheb
48,8 50,00 4 4 2 50,00 8 4 5 0,63 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
188. Vošta Tomáš
JAGDY Štědrá
48,7 66,67 8 6 4 60,00 15 9 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
189. Horvát Josef
ROXY B M. Lázně
48,7 62,50 8 8 5 56,52 23 13 6 0,26 3 0,13 0 0,00 0 0 0 0
190. Pomije Miloslav
Lamy Nejdek
48,6 62,50 8 8 5 59,09 22 13 5 0,23 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
191. Oktabec Petr
Panteři Tachov
48,6 50,00 8 8 4 47,62 21 10 13 0,62 4 0,19 1 0,05 0 0 0 0
192. Fabián Václav
Káňata Alex Sokolov
48,5 62,50 8 8 5 55,00 20 11 3 0,15 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
193. Sláma Miroslav
DC Májovka B Tachov
48,3 50,00 8 8 4 50,00 18 9 12 0,67 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
194. Dutka Jan
Kolečko Škodíci B Ostrov
48,3 37,50 8 8 3 44,44 18 8 17 0,94 3 0,17 1 0,06 0 0 0 0
195. Forejt Petr
DC Hvězda Cheb
48,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 9 0,90 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
196. Weisdorn Michal
DC Sporťáci Texas Cheb
48,0 50,00 8 4 2 50,00 10 5 9 0,90 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
197. Štrosová Zdena
PAPÍRÁK B CHEB
47,8 50,00 8 4 2 55,56 9 5 2 0,22 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
198. Boldiš Karel
Žíla Chodov A
47,8 25,00 8 4 1 33,33 9 3 6 0,67 4 0,44 1 0,11 1 0 0 0
199. Jandura Karel
Správná Trefa Cheb
47,5 50,00 8 8 4 50,00 20 10 10 0,50 2 0,10 1 0,05 0 0 0 0
200. Lavička Jaroslav
Vendetta Nová Role
47,0 50,00 8 4 2 60,00 10 6 3 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
201. Žaloudek Milan
DC Májovka B Tachov
47,0 50,00 8 4 2 60,00 10 6 3 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
202. Švehla Jaroslav
Vokurky XXL M.Lázně
46,8 37,50 8 8 3 42,11 19 8 17 0,89 2 0,11 1 0,05 1 0 0 0
203. Musil Marek
ROXY M. Lázně
46,7 50,00 8 8 4 47,62 21 10 20 0,95 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
204. Mikuš Zdeněk
BACARDI B K. Vary
46,7 50,00 4 4 2 44,44 9 4 6 0,67 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
205. Nechutný Zdeněk
Hvězdní Vodníci Sokolov
46,3 57,14 8 7 4 56,25 16 9 1 0,06 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
206. Hála Petr
Nikola E Kraslice
46,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 5 0,50 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
207. Kubále Jiří 1989
PAPÍRÁK A CHEB
46,0 50,00 8 4 2 40,00 10 4 8 0,80 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
208. Šťastný Martin
Racek B52 B Karlovy Vary
45,9 50,00 8 8 4 47,06 17 8 6 0,35 2 0,12 0 0,00 0 0 0 0
209. Dvorský Bronislav
AC Star-Arena Chodov
45,7 40,00 8 5 2 50,00 14 7 10 0,71 1 0,07 1 0,07 0 0 0 0
210. Hevkán Jindřich
Žíla Chodov E
45,6 57,14 8 7 4 50,00 18 9 9 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
211. Poul Vladimír
ROXY B M. Lázně
45,6 50,00 8 8 4 50,00 18 9 6 0,33 0 0,00 1 0,06 0 0 0 0
212. Buchtele Jiří
Fedorheads Sokolov
45,6 50,00 4 4 2 55,56 9 5 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
213. Kozák Slavomír
DC Májovka B Tachov
45,6 50,00 8 4 2 44,44 9 4 5 0,56 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
214. Nekola Petr
Kolečko Škodíci A Ostrov
45,6 50,00 8 4 2 44,44 9 4 7 0,78 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
215. Kolísek Karel
Zámecké hroty Sokolov
45,5 50,00 8 8 4 55,00 20 11 8 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
216. Kupczak Petr
DC Alex Sokolov
45,5 37,50 8 8 3 40,00 20 8 20 1,00 5 0,25 0 0,00 0 0 0 0
217. Marčuk Michal
Ho-Wada Aš
45,3 37,50 8 8 3 47,37 19 9 10 0,53 5 0,26 0 0,00 0 0 0 0
218. Kořínek Tomáš
Sršni Novosedly
45,2 50,00 8 8 4 57,14 21 12 5 0,24 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
219. Fojtík Josef
JAGDY Štědrá
45,0 62,50 8 8 5 55,00 20 11 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
220. Kašpárek Martin
JAGDY Štědrá
45,0 62,50 8 8 5 55,00 20 11 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
221. Beránek Martin
Fedorheads Sokolov
45,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 4 0,40 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
222. Diviš Libor
Ho-Wada Aš
45,0 50,00 8 4 2 50,00 10 5 4 0,40 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
223. Minaříková Nikol
Nikola D Kraslice
45,0 50,00 4 2 1 50,00 4 2 1 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
224. Winter Roman
ROXY Hoď víc M.Lázně
44,8 62,50 8 8 5 47,62 21 10 7 0,33 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
225. Szebesta Václav
Průšvih B Karlovy Vary
44,7 42,86 8 7 3 47,06 17 8 13 0,76 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
226. Žalud Vítězslav
60 sro Nejdek
44,5 50,00 8 4 2 54,55 11 6 5 0,45 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
227. Maixner Michal
Úlet Spirála Pšov
44,5 25,00 8 4 1 36,36 11 4 16 1,45 3 0,27 0 0,00 0 0 0 0
228. Krauzová Lenka
Hrobaři Citice
44,4 50,00 4 4 2 55,56 9 5 1 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
229. Bock Petr
Nikola C Kraslice
44,2 40,00 8 5 2 41,67 12 5 8 0,67 3 0,25 0 0,00 0 0 0 0
230. Bertram Frank
ŠK LUNA A Mariánské Lázně
44,0 50,00 8 4 2 60,00 10 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
231. Novák Miroslav
Bagristi Tři Sekery
44,0 50,00 8 4 2 40,00 10 4 6 0,60 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
232. Feistl Petr
DC Alex Linda
44,0 50,00 4 2 1 60,00 5 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
233. Steidl František
Žíla Chodov D
43,9 37,50 8 8 3 44,44 18 8 10 0,56 4 0,22 0 0,00 0 0 0 0
234. Voleský Zdeněk
Panteři Tachov
43,8 37,50 8 8 3 42,86 21 9 12 0,57 5 0,24 0 0,00 1 0 0 0
235. Zeman Vlastimil
Sršni Novosedly
43,7 50,00 8 8 4 47,37 19 9 2 0,11 4 0,21 0 0,00 0 0 0 0
236. Rambousek Pavel
DC Sporťáci Texas Cheb
43,6 50,00 8 8 4 54,55 22 12 8 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
237. Zelenka Michal
Kolečko Škodíci B Ostrov
43,6 37,50 8 8 3 45,45 22 10 18 0,82 2 0,09 1 0,05 0 0 0 0
238. Businská Lenka
Straky z Dyleně M.L.
43,5 57,14 8 7 4 50,00 20 10 9 0,45 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
239. Kneiflová Jana
Střelci Jáchymov
43,3 60,00 8 5 3 50,00 12 6 1 0,08 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
240. Šantrůček Jan
Bobři Dasnice
43,3 50,00 4 4 2 55,56 9 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
241. Makrlík Martin
Ho-Wada Aš
43,3 50,00 8 4 2 50,00 12 6 8 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
242. Lomňančík Pavel
J.P.M. Ryvalové Cheb
43,3 50,00 4 2 1 50,00 6 3 4 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
243. Loučim René
Kolečko Škodíci B Ostrov
43,2 37,50 8 8 3 42,11 19 8 17 0,89 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
244. Harušťák Martin
Žíla Chodov F
43,0 50,00 8 8 4 47,83 23 11 12 0,52 2 0,09 0 0,00 0 0 0 0
245. Chvostal Petr
Žíla Chodov E
43,0 50,00 8 4 2 50,00 10 5 4 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
246. Žáček František
DC Alex Linda
43,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 2 0,20 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
247. Krudenc Pavel
Dravci Fedor Sokolov
42,9 50,00 8 8 4 52,94 17 9 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
248. Štroblová Veronika
Průšvih A Karlovy Vary
42,9 33,33 8 6 2 42,86 14 6 8 0,57 2 0,14 0 0,00 1 0 0 0
249. Karol Milan
Nikola E Kraslice
42,9 33,33 4 3 1 42,86 7 3 6 0,86 1 0,14 0 0,00 0 0 0 0
250. Fuchs Pavel 1964
Žíla Chodov B
42,8 37,50 8 8 3 38,89 18 7 15 0,83 3 0,17 0 0,00 0 0 0 0
251. Sojka Jiří
Ho-Wada Aš
42,7 50,00 8 4 2 45,45 11 5 6 0,55 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
252. Hofmistrová Eva
Bagristi Tři Sekery
42,5 50,00 8 4 2 50,00 12 6 5 0,42 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
253. Lipavský Ladislav
Větrákovi Šroťáci z Útviny
42,5 50,00 4 4 2 50,00 8 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
254. Heřman Zbyněk
DT R.U.M. Marianské Lázně
42,4 42,86 8 7 3 41,18 17 7 10 0,59 3 0,18 0 0,00 0 0 0 0
255. Hýský Petr
Pašáci Alex
42,0 50,00 8 6 3 46,67 15 7 1 0,07 3 0,20 0 0,00 0 0 0 0
256. Kubeš Jindřich
Šviháci Jáchymov
42,0 50,00 8 4 2 50,00 10 5 3 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
257. Sýkora Jaroslav
Holíci Jáchymov
42,0 50,00 8 4 2 50,00 10 5 3 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
258. Tomášek Pavel
DC Májovka A Tachov
42,0 50,00 8 4 2 50,00 10 5 3 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
259. Plaček Emil
Střelci Jáchymov
41,8 50,00 8 8 4 50,00 22 11 5 0,23 2 0,09 0 0,00 0 0 0 0
260. Wendler Ladislav
60 sro Nejdek
41,7 50,00 8 4 2 50,00 12 6 4 0,33 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
261. Kabíček Petr
ŠK LUNA A Mariánské Lázně
41,7 42,86 8 7 3 50,00 18 9 9 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
262. Riedl Radek
Mis3 Karlovy Vary
41,6 37,50 8 8 3 42,11 19 8 11 0,58 2 0,11 1 0,05 0 0 0 0
263. Fidler František
Veselý Obušky Cheb
41,5 50,00 8 8 4 45,00 20 9 10 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
264. Bauer Lukáš
Průšvih A Karlovy Vary
41,4 37,50 8 8 3 40,91 22 9 17 0,77 4 0,18 0 0,00 0 0 0 0
265. Luhanová Vladimíra
Garážníci CHEB
41,3 42,86 8 7 3 43,75 16 7 8 0,50 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
266. Boudný David
Střelci Jáchymov
41,2 50,00 8 8 4 47,06 17 8 2 0,12 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
267. Pejsar Milan
RAF Škodíci Hroznětín
41,1 50,00 8 8 4 52,63 19 10 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
268. Zelingr Milan
Fedor - Montík Sokolov
41,1 50,00 8 4 2 44,44 9 4 3 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
269. Káca Tomáš
KINO A Rotava
41,1 37,50 8 8 3 47,37 19 9 10 0,53 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
270. Kačmařík Lumír
Nikola E Kraslice
41,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 2 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
271. Musil Lukáš
DC Sporťáci Texas Cheb
41,0 50,00 8 4 2 50,00 10 5 2 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
272. Krása Roman
BACARDI A K.Vary
40,9 25,00 8 8 2 43,48 23 10 18 0,78 6 0,26 0 0,00 0 0 0 0
273. Katyinová Monika
Pohodáři Sokolov
40,5 50,00 8 8 4 42,11 19 8 7 0,37 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
274. Prášek Bohuslav
Lázeňáci Mariánské Lázně
40,5 37,50 8 8 3 40,00 20 8 18 0,90 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
275. Greguška Pavel
Bobři Dasnice
40,0 50,00 4 4 2 54,55 11 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
276. Semera Jiří
Vendetta Nová Role
40,0 50,00 8 4 2 54,55 11 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
277. Macáková Kateřina
Srdcaři Sokolov
40,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 1 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
278. Košař Jan
Racek B52 B Karlovy Vary
40,0 50,00 8 4 2 40,00 10 4 4 0,40 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
279. Kasík František
Úlet Spirála Pšov
40,0 37,50 8 8 3 45,00 20 9 8 0,40 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
280. Lapáček Pavel
Mlynáři Habartov
40,0 37,50 8 8 3 38,89 18 7 16 0,89 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
281. Hendrych David
Žíla Chodov C
40,0 33,33 8 6 2 42,86 14 6 8 0,57 2 0,14 0 0,00 0 0 0 0
282. Sommer Petr
Bobřici Dasnice
39,5 50,00 8 8 4 52,38 21 11 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
283. Vaněk Petr
DC Gorily Sadov
39,5 50,00 8 8 4 50,00 20 10 1 0,05 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
284. Jirásek Martin
ŠK LUNA A Mariánské Lázně
39,5 50,00 8 8 4 42,11 19 8 7 0,37 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
285. Jaskowiec Jaroslav
Průšvih B Karlovy Vary
39,4 33,33 8 6 2 43,75 16 7 8 0,50 3 0,19 0 0,00 0 0 0 0
286. Nehasilová Diana
AC Star-Arena Chodov C
39,2 40,00 8 5 2 41,67 12 5 6 0,50 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
287. Dudek Miroslav 1994
Fedor - Montík Sokolov
39,1 37,50 8 8 3 47,83 23 11 10 0,43 2 0,09 0 0,00 0 0 0 0
288. Barva Tomáš
BACARDI B K. Vary
39,1 25,00 4 4 1 45,45 11 5 9 0,82 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
289. Doležalová Jana
Zámecké hroty Sokolov
39,0 50,00 8 4 2 50,00 10 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
290. Kolda Stanislav
Bobři Dasnice
39,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
291. Mach Tomáš
Návrat Kafki Krajcech Krásno
39,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
292. Štěpánek Zdeněk
Družba Domino Ostrov
38,6 37,50 8 8 3 42,86 21 9 11 0,52 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
293. Janeček Lubomír
Šviháci Jáchymov
38,3 50,00 8 8 4 44,44 18 8 1 0,06 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
294. Zelený Michal
Úlet Spirála Pšov
38,1 50,00 8 8 4 47,62 21 10 2 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
295. Toupal Jiří
Dravci Fedor Sokolov
38,1 50,00 8 6 3 50,00 16 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
296. Ředina Jiří
PAPÍRÁK B CHEB
38,0 37,50 8 8 3 45,00 20 9 10 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
297. Tomany Roman
DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně
38,0 37,50 8 8 3 40,00 20 8 11 0,55 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
298. Tauber Jan
Nikola C Kraslice
37,9 28,57 8 7 2 42,11 19 8 10 0,53 4 0,21 0 0,00 0 0 0 0
299. Gubran Štěpán
Bobřici Dasnice
37,8 50,00 8 4 2 44,44 9 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
300. Krátký Miroslav
Návrat Kafki Krajcech Krásno
37,8 50,00 4 4 2 44,44 9 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
301. Maron Lukáš
Kolečko Škodíci C Ostrov
37,8 50,00 8 4 2 44,44 9 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
302. Mencl Lukáš
Průšvih C Karlovy Vary
37,8 50,00 8 4 2 44,44 9 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
303. Černý Václav
Havrani Dolní Nivy A
37,8 37,50 8 8 3 38,89 18 7 8 0,44 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
304. Růžička Manfred
Devil Dogs Chodov
37,4 37,50 8 8 3 42,11 19 8 8 0,42 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
305. Krejčí Pavel 1967
DC Gorily Sadov
37,3 50,00 8 8 4 45,45 22 10 4 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
306. Donoval Martin
Havrani Dolní Nivy A
37,3 50,00 8 4 2 45,45 11 5 2 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
307. Ježek Vladimír
Žíla Chodov C
37,1 28,57 8 7 2 35,29 17 6 15 0,88 2 0,12 0 0,00 0 0 0 0
308. Prokopová Jaroslava
Šviháci Jáchymov
37,0 50,00 8 4 2 40,00 10 4 1 0,10 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
309. Boček Josef
Gepardi Březová A
37,0 25,00 4 4 1 40,00 10 4 8 0,80 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
310. Feix Eda
Vendetta Nová Role
36,4 50,00 8 4 2 45,45 11 5 1 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
311. Fresser Václav
Srdcaři Sokolov
36,4 50,00 4 4 2 45,45 11 5 1 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
312. Polcar Tomáš
Pašáci Alex
36,4 50,00 8 4 2 45,45 11 5 1 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
313. Drahoňovský Jiří
PAPÍRÁK A CHEB
36,4 25,00 8 4 1 36,36 11 4 11 1,00 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
314. Štrunc Pavel
ŠK LUNA A Mariánské Lázně
36,1 42,86 8 7 3 44,44 18 8 4 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
315. Kallay Pavel
Žíla Chodov D
36,1 37,50 8 8 3 33,33 18 6 10 0,56 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
316. Luhan Jaroslav
Garážníci CHEB
36,0 37,50 8 8 3 40,00 20 8 9 0,45 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
317. Hamáček Jiří
Chebští Mimoňi
36,0 37,50 8 8 3 35,00 20 7 10 0,50 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
318. Fiala Jan
PAPÍRÁK B CHEB
35,9 42,86 8 7 3 41,18 17 7 5 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
319. Lukáš Petr
ŠK LUNA A Mariánské Lázně
35,8 40,00 8 5 2 41,67 12 5 4 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
320. Frischtok Pavel
Paštiky Stará Chodovská
35,7 33,33 4 3 1 42,86 7 3 1 0,14 1 0,14 0 0,00 0 0 0 0
321. Skorka Ondřej
Mis3 Karlovy Vary
35,6 37,50 8 8 3 38,89 18 7 6 0,33 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
322. Kostka Martin
Střelci Jáchymov
35,4 33,33 8 6 2 38,46 13 5 5 0,38 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
323. Kosmák Michal
Mis3 Karlovy Vary
35,3 33,33 8 6 2 40,00 15 6 7 0,47 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
324. Popule Václav
Veselý Obušky Cheb
35,2 37,50 8 8 3 42,86 21 9 6 0,29 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
325. Pekárek Michal
Havrani Karlovy Vary
35,0 37,50 8 8 3 40,91 22 9 7 0,32 2 0,09 0 0,00 0 0 0 0
326. Božejovský Bohumil
Dřeváci od Prďocha Sokolov
35,0 37,50 8 8 3 38,89 18 7 7 0,39 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
327. Pešan Milan
Havrani Dolní Nivy B
34,8 37,50 8 8 3 42,86 21 9 5 0,24 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
328. Hanák Patrik
Průšvih C Karlovy Vary
34,5 37,50 8 8 3 45,00 20 9 3 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
329. Dolejš Jan
Chebští Mimoňi
34,1 37,50 8 8 3 45,45 22 10 2 0,09 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
330. Krbec Pavel
Větrákovi Šroťáci z Útviny
34,0 50,00 4 2 1 40,00 5 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
331. Dorážka Jiří
Vendetta Nová Role
34,0 25,00 8 4 1 40,00 10 4 0 0,00 0 0,00 1 0,10 1 0 0 0
332. Ráž Petr
DC/TC Kings Tachov
34,0 25,00 4 4 1 40,00 10 4 5 0,50 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
333. Šimek Dušan
Racek B52 B Karlovy Vary
34,0 25,00 8 4 1 30,00 10 3 7 0,70 1 0,10 1 0,10 0 0 0 0
334. Janečková Martina
ROXY Hoď víc M.Lázně
33,5 37,50 8 8 3 40,00 20 8 2 0,10 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
335. Hůlka Jiří
Racek B52 B Karlovy Vary
33,5 25,00 8 8 2 35,00 20 7 12 0,60 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
336. Vošický Petr
Úlet Pšov
33,2 25,00 8 8 2 36,36 22 8 13 0,59 3 0,14 0 0,00 0 0 0 0
337. Skála Pavel
Vokurky XXL M.Lázně
33,1 25,00 8 8 2 25,00 16 4 17 1,06 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
338. Průša Martin
Bobřici Dasnice
33,0 37,50 8 8 3 45,00 20 9 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
339. Kubále Jiří 1961
PAPÍRÁK A CHEB
33,0 25,00 8 4 1 30,00 10 3 9 0,90 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
340. Pilátová Lucie
Havrani Dolní Nivy A
32,9 37,50 8 8 3 35,29 17 6 3 0,18 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
341. Dušek Petr
Paštiky Stará Chodovská
32,9 33,33 4 3 1 42,86 7 3 1 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
342. Cimbalník Miroslav
Lamy Nejdek
32,6 37,50 8 8 3 43,48 23 10 4 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
343. Redlová Martina
Veselý Obušky Cheb
32,5 37,50 8 8 3 35,00 20 7 7 0,35 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
344. Tichý Jakub
Lázeňáci Mariánské Lázně
32,5 25,00 8 8 2 35,00 20 7 16 0,80 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
345. Vítek Zdeněk
Družba Domino Ostrov
32,3 33,33 8 6 2 30,77 13 4 8 0,62 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
346. Prouza Tomáš
Dřeváci od Prďocha Sokolov
32,1 33,33 8 6 2 35,71 14 5 4 0,29 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
347. Špalek Patrik
DC U Hnáta Citice
32,0 25,00 8 4 1 40,00 10 4 3 0,30 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
348. Vrtil Zdeněk
Bagristi Tři Sekery
32,0 25,00 8 4 1 40,00 10 4 5 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
349. Körmöczi Josef
Fedoraci Sokolov
32,0 25,00 4 4 1 30,00 10 3 8 0,80 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
350. Tutsch Robert
DC Májovka A Tachov
32,0 25,00 8 4 1 30,00 10 3 8 0,80 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
351. Vítek Stanislav
Gepardi Březová B
31,8 25,00 8 4 1 36,36 11 4 6 0,55 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
352. Stupka Michal
BACARDI A K.Vary
31,6 25,00 8 8 2 26,32 19 5 11 0,58 5 0,26 0 0,00 0 0 0 0
353. Brisuda Martin
ROXY B M. Lázně
31,3 33,33 8 6 2 40,00 15 6 3 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
354. Szablatura Jozef
DC U Hnáta Citice
31,2 37,50 8 8 3 35,29 17 6 2 0,12 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
355. Novotná Žaneta
Káňata Alex Sokolov
31,1 25,00 8 8 2 36,84 19 7 6 0,32 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
356. Kužel David
PAPÍRÁK B CHEB
31,1 25,00 8 4 1 33,33 9 3 6 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
357. Buriánek Radek
Lamy Nejdek
31,0 25,00 8 8 2 42,86 21 9 2 0,10 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
358. Scheinkönig Rostislav
Hvězdní Vodníci Sokolov
30,9 25,00 8 4 1 45,45 11 5 2 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
359. Tribula Petr
DC Májovka B Tachov
30,8 25,00 8 4 1 41,67 12 5 5 0,42 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
360. Bachmann Antonín
JAGDY Štědrá
30,6 33,33 8 6 2 43,75 16 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
361. Kaňa Jan
DC Alex Sokolov
30,5 25,00 8 8 2 31,58 19 6 14 0,74 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
362. Ureš Hynek
Dravci Fedor Sokolov
30,0 37,50 8 8 3 40,91 22 9 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
363. Varga Martin
DC Gorily Sadov
30,0 37,50 8 8 3 36,84 19 7 1 0,05 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
364. Jirásek Tomáš
Bagristi Tři Sekery
30,0 25,00 8 8 2 31,58 19 6 9 0,47 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
365. Lichnovský Tomáš
Drahomíra Karlovy Vary
30,0 20,00 8 5 1 35,71 14 5 8 0,57 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
366. Cicvárek David
Kolečko Škodíci C Ostrov
29,3 33,33 8 6 2 40,00 15 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
367. Beitler Petr
Holíci Jáchymov
29,3 33,33 8 6 2 35,71 14 5 2 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
368. Kysilka Marek
DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně
29,2 20,00 8 5 1 33,33 12 4 4 0,33 2 0,17 0 0,00 0 0 0 0
369. Dzurák Ivan
Bakaláři z Aše
29,1 25,00 8 4 1 36,36 11 4 2 0,18 0 0,00 1 0,09 0 0 0 0
370. Vondráček Zbyněk
Drahomíra Karlovy Vary
29,1 25,00 8 4 1 36,36 11 4 5 0,45 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
371. Domáčková Karolína
Kolečko Škodíci C Ostrov
28,9 37,50 8 8 3 33,33 18 6 1 0,06 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
372. Gažák Miroslav
Nikola D Kraslice
28,9 25,00 4 4 1 33,33 9 3 4 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
373. Štuka Tibor
Nikola E Kraslice
28,9 25,00 4 4 1 33,33 9 3 4 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
374. Krásová Jana
BACARDI B K. Vary
28,8 14,29 4 7 1 25,00 16 4 12 0,75 2 0,13 1 0,06 0 0 0 0
375. Svobodová Kateřina
Devil Dogs Chodov
28,5 25,00 8 8 2 30,00 20 6 9 0,45 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
376. Zavřel Dušan
Žíla Chodov E
28,5 20,00 8 5 1 38,46 13 5 5 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
377. Drucker Tomáš
Pašáci Alex
27,8 25,00 8 4 1 33,33 9 3 3 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
378. Harant Jiří
DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně
27,8 25,00 8 4 1 33,33 9 3 3 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
379. Hudák Roman
Nikola C Kraslice
27,8 25,00 8 4 1 22,22 9 2 4 0,44 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
380. Bachmann Martin
Sršni Novosedly
27,0 25,00 8 4 1 40,00 10 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
381. Kroupová Olga
Havrani Karlovy Vary
26,7 25,00 8 8 2 33,33 21 7 7 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
382. Molnár Pavel
Srdcaři Sokolov
26,7 25,00 4 4 1 33,33 9 3 0 0,00 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
383. Tomek Jozef
DT R.U.M. Marianské Lázně
26,7 25,00 8 4 1 33,33 9 3 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
384. Vojtek Jindřich
Racek B52 B Karlovy Vary
26,4 16,67 8 6 1 28,57 14 4 8 0,57 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
385. Man Petr
Hradní páni Loket A
26,3 25,00 8 4 1 25,00 8 2 2 0,25 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
386. Babka Jiří
Bakaláři z Aše
25,8 25,00 8 8 2 31,58 19 6 5 0,26 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
387. Talarčík Michal
Hrobaři Citice
25,7 33,33 4 3 1 28,57 7 2 1 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
388. Veverka Pavel
Hrobaři Citice
25,6 25,00 4 4 1 33,33 9 3 1 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
389. Šubrt Zdeněk
Garážníci CHEB
25,5 25,00 8 8 2 30,00 20 6 7 0,35 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
390. Henková Martina
Správná Trefa Cheb
25,2 25,00 8 8 2 33,33 21 7 4 0,19 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
391. Bób Petr
Káňata Alex Sokolov
25,0 25,00 8 4 1 25,00 8 2 3 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
392. Krupička Miroslav
Drápalíci s.r.o. Planá
25,0 14,29 8 7 1 25,00 16 4 9 0,56 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
393. Donda Pavel
Zámecké hroty Sokolov
24,7 28,57 8 7 2 29,41 17 5 1 0,06 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
394. Molnár Karel
Návrat Kafki Krajcech Krásno
24,5 25,00 4 4 1 36,36 11 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
395. Keil Jakub
Větrákovi Šroťáci z Útviny
24,4 25,00 4 4 1 33,33 9 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
396. Machová Šárka
Hrobaři Citice
24,4 25,00 4 4 1 33,33 9 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
397. Vrtilová Petra
Kolečko Škodíci C Ostrov
24,4 25,00 8 4 1 33,33 9 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
398. Maščeník Martin
Piráti Kraslice
24,4 25,00 4 4 1 22,22 9 2 3 0,33 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
399. Kuneš Michal
RAF Škodíci Hroznětín
24,2 20,00 8 5 1 33,33 12 4 2 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
400. Pospíšil Jiří
Šviháci Jáchymov
24,0 25,00 8 4 1 30,00 10 3 2 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
401. Vítek Jiří
ROXY Hoď víc M.Lázně
23,8 28,57 8 7 2 25,00 16 4 4 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
402. Kinkal Zdeněk
Tipáč Nejdek
23,8 25,00 8 4 1 25,00 8 2 2 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
403. Lukešová Ivana
60 sro Nejdek
23,3 12,50 8 8 1 28,57 21 6 4 0,19 4 0,19 0 0,00 0 0 0 0
404. Patrák Rudolf 1990
Mlynáři Habartov
23,1 16,67 8 6 1 23,08 13 3 6 0,46 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
405. Hochmann František
Kolečko Škodíci B Ostrov
22,4 14,29 8 7 1 23,53 17 4 9 0,53 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
406. Šíma Rudolf
Pohodáři Sokolov
22,2 25,00 8 4 1 22,22 9 2 3 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
407. Bubica Milan
Větrákovi Šroťáci z Útviny
22,0 25,00 4 4 1 30,00 10 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
408. Gubran Stanislav
Bobřici Dasnice
22,0 25,00 8 4 1 30,00 10 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
409. Haláček Pavel
Hradní páni Loket A
21,7 12,50 8 8 1 16,67 18 3 10 0,56 2 0,11 1 0,06 0 0 0 0
410. Sedláček Viktor
Průšvih C Karlovy Vary
21,3 25,00 8 4 1 25,00 8 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
411. Tomek Michal
Správná Trefa Cheb
21,3 25,00 8 4 1 25,00 8 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
412. Hošek Jan
Lamy Nejdek
21,2 25,00 8 8 2 23,53 17 4 2 0,12 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
413. Žampach Martin
60 sro Nejdek
20,7 16,67 8 6 1 28,57 14 4 2 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
414. Tokár Michal
60 sro Nejdek
20,0 25,00 8 4 1 22,22 9 2 1 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
415. Fuchs Jiří
Ho-Wada Aš
20,0 20,00 8 5 1 25,00 12 3 2 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
416. Biernat Josef
Žíla Chodov A
19,0 0,00 8 4 0 20,00 10 2 5 0,50 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
417. Šiba Jiří
Pohodáři Sokolov
18,9 25,00 8 4 1 22,22 9 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
418. Voves Roman
DC Alex Sokolov
18,9 12,50 8 8 1 22,22 18 4 3 0,17 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
419. Studený Janett
Hvězdní Vodníci Sokolov
18,5 16,67 8 6 1 23,08 13 3 2 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
420. Lehotská Milena
Tipáč Nejdek
18,4 12,50 8 8 1 26,32 19 5 3 0,16 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
421. Štrebl Pavel
DC Alex Linda
18,0 0,00 4 2 0 20,00 5 1 0 0,00 2 0,40 0 0,00 0 0 0 0
422. Suchý Richard
Nikola D Kraslice
17,5 0,00 4 3 0 25,00 8 2 4 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
423. Fujerík Tomáš
BACARDI A K.Vary
17,1 0,00 8 6 0 14,29 14 2 8 0,57 3 0,21 0 0,00 0 0 0 0
424. Slabý Petr
Větrákovi Šroťáci z Útviny
16,7 0,00 4 2 0 33,33 6 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
425. Podzimková Michaela
Družba Domino Ostrov
16,3 0,00 8 6 0 25,00 16 4 6 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
426. Novotný David
ROXY Hoď víc M.Lázně
16,1 12,50 8 8 1 22,22 18 4 2 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
427. Kratochvíl Jan
J.P.M. Ryvalové Cheb
16,0 0,00 4 2 0 20,00 5 1 3 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
428. Kusenda Petr
Sršni Novosedly
15,5 0,00 8 4 0 27,27 11 3 2 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
429. Vavříková Nataša
Správná Trefa Cheb
14,5 0,00 8 4 0 27,27 11 3 1 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
430. Talán Radek
PAPÍRÁK A CHEB
14,0 0,00 8 4 0 20,00 10 2 4 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
431. Doležal Ladislav
Srdcaři Sokolov
14,0 0,00 4 2 0 20,00 5 1 2 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
432. Šedivec Miloslav 1962
Havrani Dolní Nivy B
13,1 16,67 8 6 1 15,38 13 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
433. Červeňanský Ladislav
RAF Škodíci Hroznětín
12,8 0,00 8 7 0 22,22 18 4 3 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
434. Mäsar Milan
BACARDI B K. Vary
12,5 0,00 4 2 0 0,00 4 0 5 1,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
435. Fürbach Josef
Pašáci Alex
12,0 0,00 8 4 0 20,00 10 2 2 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
436. Pultr Alan
Pohodáři Sokolov
12,0 0,00 8 4 0 20,00 10 2 2 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
437. Šimek Jakub
Nikola D Kraslice
12,0 0,00 4 2 0 20,00 5 1 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
438. Šťástka Miloslav
Devil Dogs Chodov
11,6 0,00 8 8 0 15,79 19 3 5 0,26 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
439. Prokůpek Jiří
Šviháci Jáchymov
11,3 0,00 8 6 0 20,00 15 3 2 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
440. Lupša Richard
DC/TC Kings Tachov
11,3 0,00 4 4 0 0,00 8 0 6 0,75 0 0,00 1 0,13 0 0 0 0
441. Mika Miroslav
Havrani Dolní Nivy A
11,1 0,00 8 4 0 11,11 9 1 3 0,33 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
442. Tichý Ervín
DC/TC Kings Tachov
10,0 0,00 4 4 0 11,11 9 1 0 0,00 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
443. Bílý Michael
Žíla Chodov F
8,9 0,00 8 4 0 11,11 9 1 3 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
444. Vaněk Lubomír
Střelci Jáchymov
8,3 0,00 8 5 0 16,67 12 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
445. Škudrna Tomáš
Panteři Tachov
5,6 0,00 8 4 0 11,11 9 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
446. Vaněček Michal
BACARDI B K. Vary
5,0 0,00 4 2 0 0,00 4 0 2 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
447. Hylská Jana
Hvězdní Vodníci Sokolov
3,8 0,00 8 6 0 7,69 13 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
448. Odleváková Zdeňka
Úlet Pšov
3,8 0,00 8 4 0 0,00 8 0 3 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
449. Haško Jaroslav
Srdcaři Sokolov
2,5 0,00 4 2 0 0,00 4 0 1 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
450. Táborský Petr
Návrat Kafki Krajcech Krásno
0,0 0,00 4 3 0 0,00 6 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
451. Starovič Zdeněk
Mlynáři Habartov
  100,00 8 3 3 85,71 7 6 6 0,86 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
452. Čečil Filip
Straky z Dyleně M.L.
  100,00 8 3 3 75,00 8 6 7 0,88 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
453. Kalamár Jindřich
Nikola C Kraslice
  100,00 8 3 3 75,00 8 6 7 0,88 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
454. Ledvina Jaroslav
Průšvih A Karlovy Vary
  100,00 8 3 3 75,00 8 6 10 1,25 3 0,38 0 0,00 1 0 0 0
455. Komárek Bohumil
Dravci Fedor Sokolov
  100,00 8 2 2 66,67 6 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
456. Bubla Jan
Nikola C Kraslice
  100,00 8 1 1 100,00 2 2 1 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
457. Kozel Zdeněk
DT R.U.M. Marianské Lázně
  100,00 8 1 1 100,00 2 2 4 2,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
458. Veselá Zuzana
ŠK LUNA A Mariánské Lázně
  100,00 8 1 1 100,00 2 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
459. Červenka Jiří
Nikola C Kraslice
  100,00 8 1 1 66,67 3 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
460. Falář Pavel
PAPÍRÁK B CHEB
  100,00 8 1 1 66,67 3 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
461. Havelková Dalila
Paštiky Stará Chodovská
  100,00 4 1 1 66,67 3 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
462. Hron Dalibor
RAF Škodíci Hroznětín
  100,00 8 1 1 66,67 3 2 0 0,00 1 0,33 0 0,00 0 0 0 0
463. Moule Vilém
Hrobaři Citice
  100,00 4 1 1 66,67 3 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
464. Hájek Milan
Nikola C Kraslice
  66,67 8 3 2 57,14 7 4 6 0,86 1 0,14 0 0,00 0 0 0 0
465. Mašek Jiří
Fedor - Montík Sokolov
  66,67 8 3 2 57,14 7 4 4 0,57 1 0,14 0 0,00 0 0 0 0
466. Horák Jiří
Hvězdní Vodníci Sokolov
  66,67 8 3 2 55,56 9 5 1 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
467. Marčuk Jiří
Ho-Wada Aš
  66,67 8 3 2 55,56 9 5 4 0,44 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
468. Alfonso Radek
Zámecké hroty Sokolov
  50,00 8 2 1 60,00 5 3 3 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
469. Bůžek Ludvík
Racek B52 B Karlovy Vary
  50,00 8 2 1 60,00 5 3 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
470. Sadlík Jiří
Drápalíci s.r.o. Planá
  50,00 8 2 1 60,00 5 3 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
471. Karnoll Antonín
JAGDY Štědrá
  50,00 8 2 1 50,00 6 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
472. Madaras Miroslav
Pohodáři Sokolov
  50,00 8 2 1 50,00 6 3 5 0,83 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
473. Ogorková Kateřina
Kolečko Škodíci C Ostrov
  50,00 8 2 1 50,00 4 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
474. Urys František
Žíla Chodov C
  50,00 8 2 1 50,00 4 2 1 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
475. Bachmann Václav
JAGDY Štědrá
  50,00 8 2 1 40,00 5 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
476. Burián Roman
DC Májovka A Tachov
  50,00 8 2 1 40,00 5 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
477. Škarda Jan
Gepardi Březová B
  33,33 8 3 1 44,44 9 4 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
478. Grman Karel
Průšvih B Karlovy Vary
  33,33 8 3 1 42,86 7 3 2 0,29 3 0,43 0 0,00 0 0 0 0
479. Truhlář František
Bobřici Dasnice
  33,33 8 3 1 42,86 7 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
480. Pavlík Pavel
Dřeváci od Prďocha Sokolov
  33,33 8 3 1 33,33 6 2 9 1,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
481. Slouková Ivana
AC Star-Arena Chodov C
  33,33 8 3 1 33,33 6 2 3 0,50 3 0,50 0 0,00 0 0 0 0
482. Frélich Jiří
Žíla Chodov D
  33,33 8 3 1 28,57 7 2 1 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
483. Loviška Antonín
Bakaláři z Aše
  33,33 8 3 1 28,57 7 2 2 0,29 1 0,14 0 0,00 0 0 0 0
484. Peterka Michal
Kolečko Škodíci A Ostrov
  33,33 8 3 1 28,57 7 2 3 0,43 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
485. Hlůžek Robert
RAF Škodíci Hroznětín
  0,00 8 3 0 33,33 9 3 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
486. Slezák Jan
AC Star-Arena Chodov
  0,00 8 3 0 14,29 7 1 6 0,86 2 0,29 0 0,00 0 0 0 0
487. Tuček Pavel
KINO A Rotava
  0,00 8 3 0 14,29 7 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
488. Brunclík Petr
Zámecké hroty Sokolov
  0,00 8 3 0 0,00 6 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
489. Krčínová Petra
Mlynáři Habartov
  0,00 8 3 0 0,00 6 0 2 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
490. Panoch Daniel
Průšvih A Karlovy Vary
  0,00 8 3 0 0,00 6 0 1 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
491. Kocek Miroslav
Družba Domino Ostrov
  0,00 8 2 0 33,33 6 2 2 0,33 1 0,17 0 0,00 0 0 0 0
492. Pelnář Pavel
Pohodáři Sokolov
  0,00 8 2 0 33,33 6 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
493. Kardián Václav
Mlynáři Habartov
  0,00 8 2 0 20,00 5 1 3 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
494. Kaščak Michal
ROXY B M. Lázně
  0,00 8 2 0 20,00 5 1 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
495. Klíma Petr
60 sro Nejdek
  0,00 8 2 0 20,00 5 1 0 0,00 1 0,20 0 0,00 0 0 0 0
496. Maršíková Štěpánka
Mis3 Karlovy Vary
  0,00 8 2 0 20,00 5 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
497. Patrák Tomáš
Mlynáři Habartov
  0,00 8 2 0 20,00 5 1 0 0,00 1 0,20 0 0,00 0 0 0 0
498. Pikrt Michal
Žíla Chodov B
  0,00 8 2 0 20,00 5 1 0 0,00 1 0,20 0 0,00 0 0 0 0
499. Šulek Štefan
Havrani Dolní Nivy B
  0,00 8 2 0 20,00 5 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
500. Václavský Miroslav
Pašáci Alex
  0,00 8 2 0 20,00 5 1 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
501. Bolech Ivan
DC Májovka A Tachov
  0,00 8 2 0 0,00 4 0 1 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
502. Cimerman Michal
Holíci Jáchymov
  0,00 8 2 0 0,00 4 0 2 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
503. Frič Martin
Havrani Karlovy Vary
  0,00 8 2 0 0,00 4 0 1 0,25 1 0,25 0 0,00 0 0 0 0
504. Hariš Radek
Družba Domino Ostrov
  0,00 8 2 0 0,00 4 0 3 0,75 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
505. Janoušek Pavel
DC Májovka B Tachov
  0,00 8 2 0 0,00 4 0 2 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
506. Kučera Zdeněk
Žíla Chodov D
  0,00 8 2 0 0,00 4 0 2 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
507. Nechala Václav
Lišáci B Bukovany
  0,00 8 2 0 0,00 4 0 2 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
508. Rubáš Petr
Žíla Chodov C
  0,00 8 2 0 0,00 4 0 2 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
509. Simonidesová Helena
DC Májovka B Tachov
  0,00 8 2 0 0,00 4 0 1 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
510. Svoboda Pavel
BACARDI A K.Vary
  0,00 8 2 0 0,00 4 0 2 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
511. Chalupa Marek
Straky z Dyleně M.L.
  0,00 8 1 0 33,33 3 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
512. Holubová Miroslava
ROXY Hoď víc M.Lázně
  0,00 8 1 0 33,33 3 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
513. Jelínek Vlastimil
AC Star-Arena Chodov
  0,00 8 1 0 33,33 3 1 3 1,00 2 0,67 0 0,00 0 0 0 0
514. Jor Jaroslav 1961
Piráti Kraslice
  0,00 4 1 0 33,33 3 1 1 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
515. Lebeda Viktor
Fedor - Montík Sokolov
  0,00 8 1 0 33,33 3 1 2 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
516. Lhoták Kamil
Fedor - Montík Sokolov
  0,00 8 1 0 33,33 3 1 1 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
517. Bílský David
JP Čechie Dalovice
  0,00 8 1 0 0,00 2 0 3 1,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
518. Dobeš Jakub
Nikola D Kraslice
  0,00 4 1 0 0,00 2 0 3 1,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
519. Elbl Martin
Kolečko Škodíci B Ostrov
  0,00 8 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
520. Jírová Kateřina
Gepardi Březová B
  0,00 8 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
521. Junker Vilem
Paštiky Stará Chodovská
  0,00 4 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
522. Karol Dominik
Nikola E Kraslice
  0,00 4 1 0 0,00 2 0 1 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
523. Kirejev Jan
Návrat Kafki Krajcech Krásno
  0,00 4 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
524. Lukačovičová Jiřina
Bakaláři z Aše
  0,00 8 1 0 0,00 2 0 1 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
525. Müller Tomáš
Garážníci CHEB
  0,00 8 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
526. Oplt Michal
JP Čechie Dalovice
  0,00 8 1 0 0,00 2 0 2 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
527. Patrák Rudolf 1963
Mlynáři Habartov
  0,00 8 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
528. Plachý Daniel
Paštiky Stará Chodovská
  0,00 4 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
529. Podzimek Miroslav
Družba Domino Ostrov
  0,00 8 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.9.2018 18:04

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 20.9.2018 18:04:45