Statistika hráčů
UŠO > Karlovarský kraj > Statistika hráčů
  Náhled Tisk Nahoru
Hlavní ligová soutěž UŠO
Pořadí Hráč / Družstvo LKH
Zápasy Legy Náhozy 95+ Náhozy 133+ Náhozy 170+ Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6/4
5/3
4/2
3
1. Poživil František
Žíla Chodov A
105,7 92,86 20 14 13 90,00 30 27 35 1,17 16 0,53 0 0,00 4 1 0 0
2. Křivka Petr
Boční vítr Lomnice
105,4 88,24 20 17 15 79,49 39 31 64 1,64 19 0,49 3 0,08 10 0 0 0
3. Grillo Milan
AC Star-Arena Chodov C
102,3 95,00 20 20 19 88,64 44 39 53 1,20 19 0,43 1 0,02 5 1 0 0
4. Sienko Milan
Žíla Chodov A
91,5 83,33 20 12 10 77,78 27 21 30 1,11 12 0,44 2 0,07 3 0 0 0
5. Kuruc Ondřej
Hradní páni Loket
91,0 85,00 20 20 17 77,08 48 37 73 1,52 15 0,31 6 0,13 3 0 0 0
6. Jecha Lukáš
Veselý Obušky Cheb
90,4 90,00 20 20 18 84,44 45 38 44 0,98 11 0,24 3 0,07 2 1 0 0
7. Vetchý Tomáš
Boční vítr Lomnice
86,7 87,50 20 16 14 76,92 39 30 58 1,49 10 0,26 0 0,00 3 0 0 0
8. Syřiště Pavel
PAPÍRÁK A CHEB
86,6 100,00 16 12 12 82,76 29 24 30 1,03 7 0,24 1 0,03 0 0 0 0
9. Dudek Miroslav 1969
Fedor - Montík Sokolov
84,0 100,00 20 20 20 83,33 48 40 51 1,06 6 0,13 0 0,00 0 0 0 0
10. Boško Jan
DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně
82,2 81,25 16 16 13 75,00 36 27 41 1,14 9 0,25 1 0,03 2 0 0 0
11. Andresík Radek
Vokurky XXL M.Lázně
82,1 75,00 16 16 12 71,05 38 27 45 1,18 18 0,47 0 0,00 3 0 0 0
12. Jech Michal
Lucerna z garáže Cheb
81,5 83,33 12 12 10 77,78 27 21 29 1,07 8 0,30 0 0,00 0 0 0 0
13. Černý Josef
DC Alex Sokolov
80,4 80,00 20 20 16 69,39 49 34 65 1,33 12 0,24 1 0,02 3 1 0 0
14. Polák Michal
Boční vítr Lomnice
79,4 78,95 20 19 15 72,34 47 34 65 1,38 11 0,23 1 0,02 2 0 0 0
15. Forejt Petr
Lucerna z garáže Cheb
79,3 100,00 12 12 12 80,00 30 24 28 0,93 0 0,00 2 0,07 0 0 0 0
16. Salač Emil
Drápilíci s.r.o. Planá
79,3 94,12 20 17 16 82,50 40 33 29 0,73 4 0,10 1 0,03 0 0 0 0
17. Boldiš Karel
Žíla Chodov A
79,2 80,00 20 10 8 75,00 24 18 28 1,17 8 0,33 0 0,00 0 0 0 0
18. Machala František
BACARDI A K.Vary
78,6 80,00 20 20 16 71,43 49 35 59 1,20 14 0,29 1 0,02 2 0 0 0
19. Kantor Jaroslav
Nikola B Kraslice
78,3 75,00 20 20 15 73,91 46 34 50 1,09 10 0,22 1 0,02 3 0 0 0
20. Andráško Milan
Žíla Chodov A
77,3 77,78 20 18 14 68,18 44 30 61 1,39 8 0,18 1 0,02 3 0 0 0
21. Fuchs Pavel 1989
Žíla Chodov A
76,7 83,33 20 18 15 71,11 45 32 51 1,13 9 0,20 1 0,02 2 0 0 0
22. Steidl František
Žíla Chodov F
76,0 90,00 20 20 18 78,72 47 37 31 0,66 6 0,13 1 0,02 0 0 0 0
23. Marek Viktor
DC U Hnáta Citice
75,7 75,00 20 20 15 75,00 44 33 40 0,91 7 0,16 3 0,07 0 0 0 0
24. Kirchner Josef
AC Star-Arena Chodov C
75,4 87,50 20 16 14 71,79 39 28 34 0,87 11 0,28 0 0,00 0 0 0 0
25. Gerstner Robert
JP Čechie Dalovice
74,9 75,00 20 20 15 69,39 49 34 64 1,31 9 0,18 2 0,04 1 0 0 0
26. Zužo Štefan
60 sro Nejdek
74,5 90,00 20 20 18 78,72 47 37 29 0,62 5 0,11 0 0,00 0 0 0 0
27. Kratochvíl Michael
KINO A Rotava
74,4 91,67 16 12 11 81,48 27 22 6 0,22 4 0,15 0 0,00 0 0 0 0
28. Jira Ladislav
Gepardi Březová B
74,3 87,50 16 16 14 78,38 37 29 14 0,38 3 0,08 0 0,00 3 0 0 0
29. Šír Pavel
DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně
74,1 81,25 16 16 13 72,97 37 27 40 1,08 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
30. Zazvonil Stanislav
Paštiky Stará Chodovská
73,8 94,44 20 18 17 80,95 42 34 15 0,36 1 0,02 0 0,00 1 0 0 0
31. Maršík Josef
Žíla Chodov C
73,3 66,67 20 12 8 70,37 27 19 24 0,89 10 0,37 1 0,04 0 0 0 0
32. Lanc Bohouš
Panteři Tachov
73,0 87,50 16 16 14 72,50 40 29 35 0,88 7 0,18 0 0,00 0 0 0 0
33. Králič Milan
Nikola B Kraslice
72,4 68,42 20 19 13 65,22 46 30 44 0,96 8 0,17 4 0,09 5 0 0 0
34. Kounovský Michal
Buldočci 44 Chodov
72,0 75,00 16 8 6 70,00 20 14 22 1,10 5 0,25 0 0,00 0 0 0 0
35. Vítek Bohuslav
Bagristi Tři Sekery
71,9 77,78 20 18 14 66,67 42 28 36 0,86 11 0,26 2 0,05 0 0 0 0
36. Weisdorn Michal
DC Sporťáci Texas A Cheb
71,7 78,57 16 14 11 79,31 29 23 14 0,48 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
37. Pliskva Jaroslav
BACARDI B K. Vary
71,0 75,00 20 20 15 65,31 49 32 63 1,29 7 0,14 2 0,04 0 0 0 0
38. Křivohlávek Karel
BACARDI A K.Vary
71,0 65,00 20 20 13 62,50 48 30 44 0,92 19 0,40 2 0,04 3 0 0 0
39. Kupczak Petr
DC Alex Sokolov
70,9 75,00 20 20 15 70,21 47 33 44 0,94 8 0,17 1 0,02 0 0 0 0
40. Wisniewski Tomáš
Žíla Chodov C
70,9 60,00 20 15 9 57,14 35 20 35 1,00 18 0,51 2 0,06 2 0 0 0
41. Štercl Radek
BACARDI B K. Vary
70,5 81,25 20 16 13 68,42 38 26 35 0,92 6 0,16 0 0,00 0 0 0 0
42. Průša Martin
Bobřici Dasnice
70,4 83,33 16 12 10 78,57 28 22 13 0,46 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
43. Honzik Karel
Ašští lipani
70,2 73,68 20 19 14 69,57 46 32 37 0,80 11 0,24 2 0,04 0 0 0 0
44. Mužík Pavel
Lucerna z garáže Cheb
70,0 81,82 12 11 9 69,23 26 18 15 0,58 4 0,15 2 0,08 0 0 0 0
45. Ševčík Leoš
JP Čechie Dalovice
70,0 70,00 20 20 14 64,71 51 33 56 1,10 17 0,33 0 0,00 1 0 0 0
46. Vodenka Petr
AC Star-Arena Chodov
70,0 68,75 20 16 11 60,00 40 24 45 1,13 13 0,33 0 0,00 3 0 0 0
47. Slíva Jan
KINO A Rotava
69,2 81,82 16 11 9 76,00 25 19 15 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
48. Demeter Zdeněk
Sandokani Loket
68,8 75,00 20 12 9 73,08 26 19 15 0,58 3 0,12 0 0,00 0 0 0 0
49. Kasík František
Úlet Spirála Pšov
68,7 81,25 16 16 13 71,79 39 28 30 0,77 2 0,05 1 0,03 0 0 0 0
50. Sedlák Vladimír
J.P.M. Ryvalové Cheb
68,6 68,75 16 16 11 64,86 37 24 41 1,11 8 0,22 0 0,00 0 0 0 0
51. Plaček Emil
Střelci Jáchymov
68,5 77,78 16 9 7 75,00 20 15 9 0,45 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
52. Korčok David
DT R.U.M. Marianské Lázně
68,1 87,50 16 16 14 75,68 37 28 12 0,32 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
53. Šimůnek Milan
Žíla Chodov B
68,1 66,67 20 18 12 61,90 42 26 38 0,90 15 0,36 0 0,00 1 0 0 0
54. Beránek Petr
BACARDI B K. Vary
68,0 75,00 20 20 15 65,31 49 32 49 1,00 8 0,16 1 0,02 0 0 0 0
55. Burda Jiří
ROXY M. Lázně
67,5 80,00 20 20 16 67,31 52 35 54 1,04 3 0,06 0 0,00 1 0 0 0
56. Vondráček Zbyněk
Drahomíra Karlovy Vary
67,5 66,67 16 9 6 65,00 20 13 13 0,65 6 0,30 1 0,05 0 0 0 0
57. Abrahám Petr
Havrani Karlovy Vary
67,4 75,00 20 20 15 64,00 50 32 40 0,80 11 0,22 2 0,04 1 0 0 0
58. Fidler František
Veselý Obušky Cheb
67,3 69,23 20 13 9 66,67 30 20 25 0,83 5 0,17 0 0,00 1 0 0 0
59. Havlíková Andrea
BACARDI B K. Vary
67,2 75,00 20 16 12 66,67 39 26 42 1,08 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
60. Musil Marek
ROXY M. Lázně
67,1 64,29 20 14 9 58,82 34 20 47 1,38 9 0,26 0 0,00 0 0 0 0
61. Horváth Jiří
Straky z Dyleně M.L.
66,9 75,00 20 12 9 68,97 29 20 15 0,52 5 0,17 2 0,07 0 0 0 0
62. Vondrášek Milan
J.P.M. Ryvalové Cheb
66,3 80,00 16 10 8 70,83 24 17 12 0,50 3 0,13 0 0,00 0 0 0 0
63. Krůta Radek
Průšvih A Karlovy Vary
66,3 70,59 20 17 12 65,12 43 28 39 0,91 9 0,21 0 0,00 1 0 0 0
64. Dutka Jan
Kolečko Škodíci B Ostrov
66,3 66,67 20 15 10 62,50 40 25 31 0,78 14 0,35 1 0,03 2 0 0 0
65. Toušek David
Buldočci 44 Chodov
66,1 75,00 16 8 6 72,22 18 13 6 0,33 3 0,17 0 0,00 0 0 0 0
66. Košař Jan
Racek B52 B Karlovy Vary
65,9 70,00 20 20 14 65,31 49 32 42 0,86 8 0,16 1 0,02 1 0 0 0
67. Loučím René
Kolečko Škodíci B Ostrov
65,6 70,00 20 20 14 66,00 50 33 53 1,06 6 0,12 0 0,00 0 0 0 0
68. Buchtele Petr
Gepardi Březová B
65,2 75,00 16 12 9 68,97 29 20 14 0,48 2 0,07 0 0,00 2 0 0 0
69. Gajdoš Drahoslav
Sandokani Loket
64,7 83,33 20 12 10 66,67 30 20 17 0,57 2 0,07 1 0,03 0 0 0 0
70. Božejovský Bohumil
Dřeváci od Prďocha Sokolov
64,6 72,73 16 11 8 65,38 26 17 21 0,81 3 0,12 0 0,00 0 0 0 0
71. Lomňančík Pavel
J.P.M. Ryvalové Cheb
64,2 80,00 16 10 8 69,23 26 18 17 0,65 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
72. Trbušek Jan
Fedoraci Sokolov
64,2 66,67 20 15 10 63,89 36 23 36 1,00 5 0,14 0 0,00 0 0 0 0
73. Dzurák Ivan
Ašští lipani
64,1 77,78 20 18 14 68,18 44 30 21 0,48 5 0,11 1 0,02 0 0 0 0
74. Vavřín Miroslav
PAPÍRÁK A CHEB
64,1 62,50 16 16 10 62,16 37 23 31 0,84 7 0,19 1 0,03 1 0 0 0
75. Poživil Pavel
Žíla Chodov F
64,0 79,17 20 24 19 70,18 57 40 21 0,37 2 0,04 1 0,02 1 0 0 0
76. Hylský Karel
HVÉZDNÍ VODNICI B Sokolov
63,7 75,00 20 16 12 65,79 38 25 26 0,68 2 0,05 1 0,03 0 0 0 0
77. Spůra Petr
Holíci Jáchymov
63,3 71,43 16 14 10 66,67 36 24 16 0,44 2 0,06 2 0,06 3 0 0 0
78. Gongor Miroslav
AC Star-Arena Chodov C
63,3 70,00 20 10 7 62,96 27 17 22 0,81 6 0,22 1 0,04 0 0 0 0
79. Virág Radek
Fedorheads Sokolov
63,2 75,00 20 16 12 68,42 38 26 20 0,53 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
80. Hůlka Jiří
Racek B52 B Karlovy Vary
63,2 61,11 20 18 11 60,98 41 25 37 0,90 8 0,20 0 0,00 1 0 0 0
81. Špindler Jiří
ROXY M. Lázně
63,1 61,11 20 18 11 62,22 45 28 35 0,78 14 0,31 0 0,00 1 0 0 0
82. Legr Milan
Best of Alex Sokolov
63,0 68,42 20 19 13 67,44 43 29 21 0,49 7 0,16 0 0,00 0 0 0 0
83. Duna Roman
Nikola B Kraslice
62,9 57,14 20 14 8 57,14 35 20 40 1,14 10 0,29 0 0,00 1 0 0 0
84. Vrbka Jiří
DC Sporťáci Texas A Cheb
62,8 73,33 16 15 11 66,67 36 24 16 0,44 3 0,08 1 0,03 1 0 0 0
85. Zelenka Jan
Fedor - Montík Sokolov
62,8 70,00 20 20 14 63,04 46 29 34 0,74 6 0,13 0 0,00 0 0 0 0
86. Slouková Ivana
AC Star-Arena Chodov C
62,6 65,00 20 20 13 60,87 46 28 37 0,80 10 0,22 0 0,00 0 0 0 0
87. Dušek Petr
Paštiky Stará Chodovská
62,4 81,25 20 16 13 71,05 38 27 7 0,18 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
88. Švehla Ladislav
Lucerna z garáže Cheb
62,4 66,67 12 12 8 65,52 29 19 20 0,69 5 0,17 0 0,00 0 0 0 0
89. Štrunc Pavel
ŠK LUNA A Mariánské Lázně
62,3 66,67 20 12 8 69,23 26 18 14 0,54 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
90. Truhlář František
Bobřici Dasnice
62,1 76,92 16 13 10 69,70 33 23 18 0,55 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
91. Brandtl Petr
Nikola D Kraslice
61,9 78,95 20 19 15 73,81 42 31 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
92. Machunka Milan
Myšáci z podhradí Loket
61,8 78,57 16 14 11 70,59 34 24 9 0,26 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
93. Císler Michal
DC Sporťáci Texas A Cheb
61,6 73,33 16 15 11 67,57 37 25 20 0,54 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
94. Ledvina Jaroslav
Průšvih A Karlovy Vary
61,6 56,25 20 16 9 54,05 37 20 45 1,22 8 0,22 0 0,00 1 0 0 0
95. Ježek Michal
Buldočci 44 Chodov
61,4 68,75 16 16 11 64,86 37 24 20 0,54 5 0,14 0 0,00 0 0 0 0
96. Linhart Robert
Pohodáři Sokolov
61,2 80,00 20 20 16 67,31 52 35 21 0,40 5 0,10 0 0,00 0 0 0 0
97. Kolísek Karel
Zámecké hroty Sokolov
60,9 75,00 20 20 15 64,15 53 34 29 0,55 8 0,15 1 0,02 0 0 0 0
98. Nekola Petr
Kolečko Škodíci A Ostrov
60,8 70,00 20 10 7 60,00 25 15 26 1,04 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
99. Malinovský Jiří 1972
Vokurky XXL M.Lázně
60,8 68,75 16 16 11 55,00 40 22 34 0,85 6 0,15 2 0,05 1 0 0 0
100. Schaffer Antonín
Lišáci B Bukovany
60,8 62,50 16 16 10 61,54 39 24 37 0,95 5 0,13 0 0,00 0 0 0 0
101. Švehla Jaroslav
Vokurky XXL M.Lázně
60,8 62,50 16 16 10 56,41 39 22 39 1,00 7 0,18 0 0,00 1 0 0 0
102. Gabčo Miroslav
Nikola E Kraslice
60,5 75,00 16 16 12 65,00 40 26 20 0,50 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
103. Bauer Lukáš
Průšvih A Karlovy Vary
60,5 70,59 20 17 12 56,82 44 25 42 0,95 4 0,09 1 0,02 1 0 0 0
104. Löffler Karel
Drahomíra Karlovy Vary
60,5 68,75 16 16 11 62,50 40 25 32 0,80 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
105. Kallay Pavel
Žíla Chodov D
60,2 65,00 20 20 13 61,70 47 29 30 0,64 7 0,15 1 0,02 0 0 0 0
106. Tomany Roman
Lázeňáci Mariánské Lázně
60,2 65,00 20 20 13 58,33 48 28 38 0,79 10 0,21 0 0,00 0 0 0 0
107. Kostka Martin
Střelci Jáchymov
60,0 72,73 16 11 8 70,37 27 19 9 0,33 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
108. Jeřábek Tomáš
Bobřici Dasnice
60,0 69,23 16 13 9 63,33 30 19 12 0,40 5 0,17 0 0,00 0 0 0 0
109. Mrenica Jan
Kolečko Škodíci A Ostrov
60,0 66,67 20 12 8 60,71 28 17 17 0,61 5 0,18 0 0,00 0 0 0 0
110. Skorka Jakub
Mis3 Karlovy Vary
60,0 65,00 20 20 13 62,75 51 32 33 0,65 11 0,22 0 0,00 0 0 0 0
111. Pilát Pavel
Havrani Dolní Nivy A
59,5 78,57 20 14 11 64,86 37 24 21 0,57 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
112. Jílek Karel
Klokani Nejdek
59,4 58,33 20 12 7 58,06 31 18 26 0,84 8 0,26 1 0,03 0 0 0 0
113. Künzl Zdeněk
Havrani Dolní Nivy A
59,2 80,00 20 20 16 64,71 51 33 23 0,45 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
114. Biernat Josef
Žíla Chodov B
59,2 60,00 20 20 12 58,00 50 29 46 0,92 9 0,18 1 0,02 0 0 0 0
115. Máj Jiří
JP Čechie Dalovice
59,2 60,00 20 15 9 55,56 36 20 24 0,67 8 0,22 2 0,06 1 0 0 0
116. Kubalík Robert
Best of Alex Sokolov
58,9 64,71 20 17 11 63,16 38 24 18 0,47 3 0,08 1 0,03 0 0 0 0
117. Fischer Robert
Bobři Dasnice
58,5 75,00 20 20 15 70,83 48 34 6 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
118. Filkoházy Jan
Sandokani Loket
58,5 66,67 20 12 8 66,67 27 18 4 0,15 4 0,15 0 0,00 0 0 0 0
119. Hošek Pavel
Klokani Nejdek
58,5 60,00 20 20 12 56,25 48 27 35 0,73 12 0,25 1 0,02 0 0 0 0
120. Buberle Jan
Gepardi Březová A
58,5 55,00 20 20 11 54,17 48 26 48 1,00 13 0,27 0 0,00 0 0 0 0
121. Luhan Daniel
Garážníci CHEB
58,4 70,00 20 20 14 58,82 51 30 40 0,78 5 0,10 0 0,00 0 0 0 0
122. Krupička Petr
Drápilíci s.r.o. Planá
58,4 66,67 20 15 10 62,16 37 23 25 0,68 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
123. Bodnarik Jiří
Nikola C Kraslice
58,4 55,00 20 20 11 51,02 49 25 46 0,94 14 0,29 2 0,04 1 0 0 0
124. Alfonso Radek
Zámecké hroty Sokolov
58,3 64,71 20 17 11 63,41 41 26 24 0,59 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
125. Košata Vladislav
Drápilíci s.r.o. Planá
58,0 70,59 20 17 12 63,41 41 26 13 0,32 4 0,10 1 0,02 0 0 0 0
126. Zajačik Miloš
Dřeváci od Prďocha Sokolov
57,9 61,54 16 13 8 60,61 33 20 21 0,64 7 0,21 0 0,00 0 0 0 0
127. Štroblová Veronika
Průšvih A Karlovy Vary
57,5 70,59 20 17 12 56,82 44 25 38 0,86 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
128. Zelenka Michal
Kolečko Škodíci B Ostrov
57,4 63,16 20 19 12 60,87 46 28 28 0,61 6 0,13 0 0,00 0 0 0 0
129. Vavřík Petr
Správná Trefa Cheb
57,3 66,67 20 12 8 63,33 30 19 13 0,43 1 0,03 2 0,07 0 0 0 0
130. Stariat Jan
Havrani Karlovy Vary
57,1 55,00 20 20 11 58,33 48 28 37 0,77 8 0,17 0 0,00 1 0 0 0
131. Cenek Zbyněk
Žíla Chodov F
57,0 66,67 20 12 8 60,00 30 18 19 0,63 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
132. Dobiáš Petr
Drahomíra Karlovy Vary
56,8 60,00 16 15 9 56,76 37 21 28 0,76 4 0,11 2 0,05 0 0 0 0
133. Šťastný Martin
Racek B52 B Karlovy Vary
56,5 65,00 20 20 13 55,77 52 29 40 0,77 9 0,17 0 0,00 0 0 0 0
134. Rau Petr
Nikola B Kraslice
56,5 60,00 20 10 6 56,52 23 13 15 0,65 4 0,17 0 0,00 0 0 0 0
135. Semrád Jan
Nikola D Kraslice
56,4 73,68 20 19 14 68,18 44 30 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
136. Sýkora Jaroslav
Holíci Jáchymov
56,4 68,75 16 16 11 61,54 39 24 17 0,44 1 0,03 0 0,00 1 0 0 0
137. Dudek Miroslav 1994
Fedor - Montík Sokolov
56,3 65,00 20 20 13 61,22 49 30 31 0,63 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
138. Oplt Michal
JP Čechie Dalovice
56,2 58,82 20 17 10 57,14 42 24 26 0,62 10 0,24 0 0,00 0 0 0 0
139. Šmídmajer Jaroslav
Úlet Pšov
56,2 56,25 16 16 9 56,76 37 21 19 0,51 5 0,14 1 0,03 0 1 0 0
140. Talán Radek
PAPÍRÁK A CHEB
56,1 66,67 16 12 8 58,06 31 18 23 0,74 1 0,03 1 0,03 0 0 0 0
141. Linda Ladislav
DC Alex Linda
55,9 70,00 20 20 14 64,71 51 33 19 0,37 0 0,00 1 0,02 0 0 0 0
142. Pejsar Milan
RAF Škodíci Hroznětín
55,9 66,67 16 9 6 59,09 22 13 8 0,36 0 0,00 0 0,00 2 0 0 0
143. Volek Lukáš
DC Sporťáci Texas B Cheb
55,8 66,67 20 15 10 61,11 36 22 17 0,47 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
144. Bardoun Pavel
Družba Domino Ostrov
55,6 50,00 20 20 10 50,00 52 26 58 1,12 10 0,19 1 0,02 2 0 0 0
145. Anténe Roman
FlorAlex Sokolov
55,4 70,00 16 10 7 62,50 24 15 7 0,29 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
146. Krupička Miroslav
Drápilíci s.r.o. Planá
55,3 71,43 20 14 10 61,11 36 22 13 0,36 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
147. Oktabec Petr
Panteři Tachov
55,3 56,25 16 16 9 55,26 38 21 28 0,74 7 0,18 0 0,00 0 0 0 0
148. Kupec Roman
Správná Trefa Cheb
55,1 62,50 20 16 10 59,46 37 22 18 0,49 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
149. Komárek František
Zajíci Bukovany
55,0 75,00 16 16 12 65,79 38 25 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
150. Štěpánek Zdeněk
Družba Domino Ostrov
54,9 50,00 20 20 10 51,06 47 24 51 1,09 7 0,15 1 0,02 0 0 0 0
151. Dvořáková Kateřina
Sandokani Loket
54,8 68,75 20 16 11 57,14 42 24 19 0,45 3 0,07 0 0,00 2 0 0 0
152. Tutsch Robert
DC Májovka A Tachov
54,5 61,54 20 13 8 58,06 31 18 18 0,58 1 0,03 1 0,03 0 0 0 0
153. Slabý Petr
Větrákovi Šroťáci z Útviny
54,3 56,25 16 16 9 56,76 37 21 23 0,62 5 0,14 0 0,00 0 0 0 0
154. Maixner Michal
Úlet Spirála Pšov
53,8 70,00 16 10 7 57,69 26 15 16 0,62 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
155. Houška Milan
DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně
53,8 62,50 16 16 10 53,85 39 21 25 0,64 5 0,13 0 0,00 0 0 0 0
156. Kabíček Petr
ŠK LUNA A Mariánské Lázně
53,8 61,11 20 18 11 61,90 42 26 14 0,33 1 0,02 1 0,02 0 0 0 0
157. Čech Rostislav
Holíci Jáchymov
53,7 68,75 16 16 11 62,79 43 27 17 0,40 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
158. Hron Dalibor
RAF Škodíci Hroznětín
53,7 66,67 16 15 10 62,86 35 22 8 0,23 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
159. Slováková Jitka
Permoni Krásno
53,7 66,67 20 15 10 57,89 38 22 22 0,58 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
160. Falář Pavel
PAPÍRÁK B CHEB
53,7 66,67 20 12 8 63,33 30 19 10 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
161. Korf Vladimír
Úlet Pšov
53,6 68,75 16 16 11 61,36 44 27 20 0,45 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
162. Novák Miroslav
Bagristi Tři Sekery
53,6 66,67 20 15 10 61,54 39 24 13 0,33 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
163. Havel Josef
Permoni Krásno
53,6 58,33 20 12 7 57,14 28 16 15 0,54 3 0,11 0 0,00 0 0 0 0
164. Voleský Zdeněk
Panteři Tachov
53,2 56,25 16 16 9 53,66 41 22 28 0,68 7 0,17 1 0,02 0 0 0 0
165. Odehnal Karel
Lipan Club Aš
53,0 63,64 20 11 7 59,26 27 16 12 0,44 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
166. Jaskowiec Jaroslav
Průšvih B Karlovy Vary
53,0 62,50 16 16 10 60,00 40 24 16 0,40 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
167. Beňuš Jaroslav
Hradní páni Loket
52,8 42,11 20 19 8 46,81 47 22 49 1,04 13 0,28 1 0,02 1 0 0 0
168. Pálko Jan
DC Alex Sokolov
52,5 56,25 20 16 9 50,00 44 22 44 1,00 7 0,16 0 0,00 0 0 0 0
169. Prášek Bohuslav
Lázeňáci Mariánské Lázně
52,2 65,00 20 20 13 58,18 55 32 28 0,51 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
170. Marčuk Michal
Lipan Club Aš
52,2 60,00 20 20 12 55,10 49 27 33 0,67 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
171. Dražďanský František
Žíla Chodov B
52,0 50,00 20 14 7 51,43 35 18 35 1,00 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
172. Polata Jakub
Fedoraci Sokolov
51,9 63,16 20 19 12 59,57 47 28 10 0,21 5 0,11 0 0,00 0 0 0 0
173. John Jiří
Dřeváci od Prďocha Sokolov
51,9 56,25 16 16 9 52,78 36 19 14 0,39 6 0,17 1 0,03 0 0 0 0
174. Hirsch David
Drahomíra Karlovy Vary
51,8 56,25 16 16 9 55,26 38 21 17 0,45 6 0,16 0 0,00 0 0 0 0
175. Dobeš Martin
Nikola B Kraslice
51,6 45,45 20 11 5 44,00 25 11 24 0,96 6 0,24 1 0,04 0 0 0 0
176. Hlůžek Robert
RAF Škodíci Hroznětín
51,1 62,50 16 8 5 57,89 19 11 7 0,37 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
177. Holub Jaroslav
Boční vítr Lomnice
51,1 43,75 20 16 7 47,37 38 18 40 1,05 6 0,16 1 0,03 0 0 0 0
178. Fujerík Tomáš
BACARDI C K. Vary
50,9 58,82 20 17 10 51,11 45 23 15 0,33 11 0,24 1 0,02 1 0 0 0
179. Pikrt Michal
Žíla Chodov B
50,8 50,00 20 16 8 45,95 37 17 31 0,84 8 0,22 0 0,00 0 0 0 0
180. Gubčo Danek
Nikola D Kraslice
50,6 70,00 20 20 14 62,00 50 31 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
181. Ogorek Miroslav
RAF Škodíci Hroznětín
50,5 62,50 16 16 10 58,54 41 24 11 0,27 1 0,02 0 0,00 1 0 0 0
182. Redlová Martina
Veselý Obušky Cheb
50,4 60,00 20 20 12 56,00 50 28 28 0,56 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
183. Šmídmajer Petr
Sršni Novosedly
50,0 66,67 16 12 8 57,14 28 16 2 0,07 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
184. Fuchs Pavel 1964
Žíla Chodov B
49,6 40,00 20 10 4 45,83 24 11 28 1,17 4 0,17 0 0,00 0 0 0 0
185. Svitáček Ladislav
KINO A Rotava
49,5 60,00 16 15 9 59,46 37 22 10 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
186. Sýkora Jindřich 1970
DC Májovka A Tachov
49,4 50,00 20 16 8 52,78 36 19 23 0,64 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
187. Smrštík Michal
Zajíci Bukovany
49,3 68,75 16 16 11 60,00 40 24 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
188. Chmelař Jaroslav
Piráti Kraslice
49,3 47,37 20 19 9 45,45 44 20 39 0,89 6 0,14 1 0,02 0 0 0 0
189. Dzoba Jan
Lišáci B Bukovany
49,2 41,67 16 12 5 46,15 26 12 21 0,81 4 0,15 0 0,00 1 0 0 0
190. Burián Roman
DC Májovka A Tachov
49,1 62,50 20 16 10 57,78 45 26 15 0,33 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
191. Černý Lubomír
Průšvih B Karlovy Vary
49,0 62,50 16 16 10 57,50 40 23 8 0,20 0 0,00 1 0,03 0 0 0 0
192. Rohmová Jitka
Buldočci 44 Chodov
48,7 58,33 16 12 7 51,61 31 16 17 0,55 1 0,03 1 0,03 0 0 0 0
193. Fibrich Viktor
Žíla Chodov C
48,6 50,00 20 20 10 46,94 49 23 39 0,80 7 0,14 0 0,00 0 0 0 0
194. Vrána Jiří
DC U Hnáta Citice
48,5 60,00 20 10 6 55,56 27 15 12 0,44 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
195. Novák Igor
Lišáci B Bukovany
48,5 58,33 16 12 7 51,52 33 17 20 0,61 3 0,09 0 0,00 0 0 0 0
196. Hlaváček Jiří
RENO A Mariánské Lázně
48,5 50,00 20 16 8 50,00 40 20 24 0,60 7 0,18 0 0,00 0 0 0 0
197. Zelený Michal
Úlet Spirála Pšov
48,4 53,33 16 15 8 56,76 37 21 14 0,38 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
198. Chabera Pavel
Devil Dogs Chodov
48,2 56,25 20 16 9 57,89 38 22 10 0,26 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
199. Dvořák Bohumil
Lázeňáci Mariánské Lázně
48,1 56,25 20 16 9 51,35 37 19 16 0,43 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
200. Žaloudek Milan
DC Májovka B Tachov
48,1 55,56 20 18 10 54,76 42 23 15 0,36 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
201. Dvorský Bronislav
AC Star-Arena Chodov
48,1 50,00 20 20 10 51,92 52 27 29 0,56 6 0,12 0 0,00 1 0 0 0
202. Chvostal Petr
Žíla Chodov E
48,0 55,00 20 20 11 56,52 46 26 14 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
203. Hála Petr
Nikola E Kraslice
47,9 50,00 16 16 8 52,63 38 20 15 0,39 4 0,11 1 0,03 0 0 0 0
204. Maron Lukáš
Kolečko Škodíci C Ostrov
47,8 60,00 16 15 9 58,33 36 21 4 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
205. Frischtok Pavel
Paštiky Stará Chodovská
47,5 65,00 20 20 13 54,72 53 29 12 0,23 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
206. Hevkánová Věra
Žíla Chodov E
47,5 60,00 20 20 12 58,82 51 30 6 0,12 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
207. Frélich Jiří
Žíla Chodov D
47,5 47,37 20 19 9 52,27 44 23 25 0,57 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
208. Businská Lenka
Straky z Dyleně M.L.
47,4 50,00 20 20 10 48,84 43 21 19 0,44 5 0,12 0 0,00 0 0 0 0
209. Malecký Zdeněk
Devil Dogs Chodov
47,3 62,50 20 16 10 53,66 41 22 10 0,24 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
210. Procházka Václav
ŠK LUNA A Mariánské Lázně
47,3 50,00 20 16 8 45,95 37 17 28 0,76 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
211. Šlahorek Jan
Šviháci Jáchymov
46,8 62,50 16 16 10 52,50 40 21 10 0,25 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
212. Vyskočil Václav
Nikola D Kraslice
46,8 60,00 20 15 9 59,46 37 22 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
213. Svobodová Kateřina
Devil Dogs Chodov
46,8 55,00 20 20 11 57,45 47 27 8 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
214. Štuka Tibor
Nikola E Kraslice
46,7 50,00 16 8 4 57,14 21 12 8 0,38 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
215. Stupka Michal
BACARDI A K.Vary
46,5 40,00 20 20 8 40,82 49 20 55 1,12 7 0,14 1 0,02 0 0 0 0
216. Tichý Jakub
Lázeňáci Mariánské Lázně
46,4 41,67 20 12 5 50,00 28 14 15 0,54 5 0,18 0 0,00 0 0 0 0
217. Krása Roman
BACARDI A K.Vary
46,4 40,00 20 15 6 46,15 39 18 37 0,95 6 0,15 0 0,00 0 0 0 0
218. Bajzík Josef
Šipkaři Oloví
46,3 58,33 20 12 7 53,33 30 16 10 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
219. Fuchs Jiří
Lipan Club Aš
46,1 52,63 20 19 10 52,17 46 24 17 0,37 1 0,02 1 0,02 0 0 0 0
220. Kopecký Jiří
DT R.U.M. Marianské Lázně
46,1 50,00 16 16 8 55,26 38 21 8 0,21 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
221. Andresíková Michala
ŠK LUNA B Mariánské Lázně
45,9 62,50 16 16 10 54,05 37 20 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
222. Harazin Jaroslav
J.P.M. Ryvalové Cheb
45,8 40,00 16 15 6 47,37 38 18 28 0,74 7 0,18 0 0,00 0 0 0 0
223. Musil Lukáš
Správná Trefa Cheb
45,5 58,33 20 12 7 51,72 29 15 8 0,28 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
224. Bachmann Antonín 1973
JAGDY Štědrá
45,4 56,25 16 16 9 56,76 37 21 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
225. Vavřík Jiří
Lipan Club Aš
45,4 50,00 20 16 8 48,72 39 19 15 0,38 4 0,10 1 0,03 0 0 0 0
226. Boudný David
Střelci Jáchymov
45,3 53,33 16 15 8 52,63 38 20 12 0,32 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
227. Kantor Jan
DC/TC Kings Tachov
45,3 50,00 20 12 6 50,00 30 15 19 0,63 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
228. Balouš Zdeněk
Gepardi Březová A
45,3 40,00 20 20 8 44,90 49 22 45 0,92 4 0,08 1 0,02 0 0 0 0
229. Karnoll Antonín
JAGDY Štědrá
45,0 62,50 16 8 5 55,00 20 11 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
230. Loučka Bohumil
ROXY Hoď víc M.Lázně
45,0 50,00 16 12 6 53,57 28 15 5 0,18 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
231. Lichnovský Tomáš
Drahomíra Karlovy Vary
45,0 37,50 16 8 3 50,00 20 10 12 0,60 2 0,10 1 0,05 0 0 0 0
232. Tauber Jan
Nikola C Kraslice
44,8 44,44 20 18 8 45,83 48 22 31 0,65 9 0,19 0 0,00 0 0 0 0
233. Revainec Augustýn
Permoni Krásno
44,6 50,00 20 14 7 51,43 35 18 11 0,31 3 0,09 0 0,00 0 0 0 0
234. Mučka Miloslav
ŠK Maruš Sokolov
44,5 55,00 20 20 11 54,90 51 28 6 0,12 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
235. Altšmíd Vladimír
Bobři Dasnice
44,5 55,00 20 20 11 53,19 47 25 5 0,11 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
236. Rohm Tomáš
Hradní páni Loket
44,5 36,84 20 19 7 40,82 49 20 43 0,88 11 0,22 0 0,00 1 0 0 0
237. Popule Václav
Veselý Obušky Cheb
44,4 50,00 20 20 10 46,15 52 24 31 0,60 5 0,10 0 0,00 0 0 0 0
238. Kozel Zdeněk
DT R.U.M. Marianské Lázně
44,4 50,00 16 12 6 51,85 27 14 6 0,22 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
239. Káca Tomáš
KINO A Rotava
44,3 50,00 16 12 6 50,00 30 15 14 0,47 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
240. Boček Josef
Gepardi Březová B
44,2 50,00 16 16 8 52,63 38 20 12 0,32 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
241. Lánik Josef
ŠK LUNA B Mariánské Lázně
44,1 60,00 16 15 9 54,05 37 20 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
242. Fiala Jan
PAPÍRÁK B CHEB
43,9 50,00 20 12 6 51,61 31 16 10 0,32 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
243. Nejedlý Miloš
Ašští lipani
43,9 44,44 20 18 8 45,65 46 21 22 0,48 8 0,17 1 0,02 0 0 0 0
244. Skála Pavel
Vokurky XXL M.Lázně
43,9 42,86 16 14 6 44,44 36 16 22 0,61 7 0,19 0 0,00 0 0 0 0
245. Carva Zdeněk
Větrákovi Šroťáci z Útviny
43,8 56,25 16 16 9 47,50 40 19 8 0,20 3 0,08 1 0,03 0 0 0 0
246. Heřman Zbyněk
DT R.U.M. Marianské Lázně
43,8 50,00 16 16 8 53,85 39 21 8 0,21 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
247. Bařina Vlastimil
Buldočci 44 Chodov
43,8 50,00 16 12 6 48,28 29 14 8 0,28 2 0,07 1 0,03 0 0 0 0
248. Bohuslávek Filip
Nikola E Kraslice
43,7 53,85 16 13 7 51,43 35 18 10 0,29 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
249. Fojtík Josef
JAGDY Štědrá
43,6 54,55 16 11 6 57,14 28 16 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
250. Ředina Jiří
PAPÍRÁK B CHEB
43,5 50,00 20 12 6 46,15 26 12 11 0,42 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
251. Gerlitzký Patrik
ŠK Maruš Sokolov
43,4 50,00 20 16 8 51,22 41 21 15 0,37 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
252. Horváth Lukáš
Bobřici Dasnice
43,4 50,00 16 12 6 48,28 29 14 12 0,41 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
253. Štrebl Pavel
ŠK Maruš Sokolov
43,3 50,00 20 20 10 50,00 48 24 15 0,31 0 0,00 1 0,02 0 0 0 0
254. Kratochvíl František
DC Sporťáci Texas B Cheb
43,2 45,45 20 11 5 52,00 25 13 6 0,24 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
255. Lambert Jan
Piráti Kraslice
43,2 43,75 20 16 7 45,95 37 17 20 0,54 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
256. Komárek Bohumil
Dravci Fedor Sokolov
43,1 60,00 20 20 12 53,85 52 28 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
257. Scheinkönig Rostislav
HVÉZDNÍ VODNICI B Sokolov
42,9 50,00 20 14 7 51,43 35 18 7 0,20 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
258. Luhan Jaroslav
Garážníci CHEB
42,8 43,75 20 16 7 42,50 40 17 30 0,75 2 0,05 1 0,03 0 0 0 0
259. Vojtek Jindřich
Racek B52 B Karlovy Vary
42,8 41,67 20 12 5 48,28 29 14 11 0,38 4 0,14 0 0,00 0 0 0 0
260. Spruzsanský Tomáš
Kolečko Škodíci A Ostrov
42,7 41,18 20 17 7 47,73 44 21 26 0,59 4 0,09 0 0,00 0 0 0 0
261. Feistl Petr
DC Alex Linda
42,6 50,00 20 20 10 52,17 46 24 6 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
262. Pelnář Pavel
Pohodáři Sokolov
42,4 45,45 20 11 5 44,00 25 11 12 0,48 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
263. Doležal Ladislav 1991
Srdcaři Sokolov
42,3 50,00 20 12 6 50,00 26 13 3 0,12 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
264. Horváth Ladislav
Žíla Chodov D
42,2 41,18 20 17 7 40,54 37 15 22 0,59 5 0,14 0 0,00 0 0 0 0
265. Schulz Martin
Paštiky Stará Chodovská
42,0 52,63 20 19 10 52,17 46 24 3 0,07 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
266. Veselý František
Straky z Dyleně M.L.
41,6 41,67 20 12 5 46,88 32 15 18 0,56 1 0,03 1 0,03 0 0 0 0
267. Vrtil Zdeněk
Bagristi Tři Sekery
40,9 42,86 20 14 6 44,12 34 15 19 0,56 0 0,00 1 0,03 0 0 0 0
268. Kalamár Jindřich
Nikola C Kraslice
40,9 36,84 20 19 7 41,30 46 19 32 0,70 6 0,13 0 0,00 0 0 0 0
269. Lukešová Ivana
60 sro Nejdek
40,8 50,00 20 16 8 47,50 40 19 8 0,20 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
270. Hochmann František
Kolečko Škodíci B Ostrov
40,7 41,67 20 12 5 44,83 29 13 16 0,55 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
271. Starovič Zdeněk
Mlynáři Habartov
40,6 37,50 12 8 3 38,89 18 7 11 0,61 3 0,17 0 0,00 0 0 0 0
272. Kaščak Michal
Bagristi Tři Sekery
40,5 47,06 20 17 8 47,62 42 20 14 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
273. Tlustá Kateřina
DC/TC Kings Tachov
40,3 43,75 20 16 7 43,59 39 17 23 0,59 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
274. Vršecký Miroslav
DC Májovka A Tachov
40,2 37,50 20 16 6 43,90 41 18 21 0,51 4 0,10 0 0,00 1 0 0 0
275. Rambousek Pavel
DC Sporťáci Texas A Cheb
40,0 53,85 16 13 7 48,57 35 17 4 0,11 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
276. Lukeš Pavel
Devil Dogs Chodov
40,0 43,75 20 16 7 48,72 39 19 9 0,23 0 0,00 1 0,03 0 0 0 0
277. Vrábík Jaroslav
Permoni Krásno
40,0 42,86 20 14 6 47,22 36 17 13 0,36 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
278. Černý Vlastimil
DC Alex Sokolov
40,0 35,71 20 14 5 38,89 36 14 29 0,81 5 0,14 0 0,00 0 0 0 0
279. Mikuš Zdeněk
BACARDI C K. Vary
40,0 30,77 20 13 4 42,42 33 14 21 0,64 5 0,15 1 0,03 0 0 0 0
280. Kusenda Petr 1988
Sršni Novosedly
39,7 50,00 16 12 6 51,52 33 17 4 0,12 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
281. Hejna Jiří
PAPÍRÁK B CHEB
39,7 43,75 20 16 7 47,37 38 18 7 0,18 1 0,03 1 0,03 0 0 0 0
282. Riedl Radek
Mis3 Karlovy Vary
39,7 41,67 20 12 5 46,88 32 15 11 0,34 3 0,09 0 0,00 0 0 0 0
283. Havlík Oldřich
Lišáci B Bukovany
39,7 31,25 16 16 5 37,84 37 14 26 0,70 6 0,16 0 0,00 1 0 0 0
284. Pechan Pavel
Dravci Fedor Sokolov
39,6 52,94 20 17 9 51,11 45 23 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
285. Greguška Pavel
Bobři Dasnice
39,6 50,00 20 20 10 47,83 46 22 2 0,04 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
286. Pospíchal Tomáš
Racek B52 A Karlovy Vary
39,2 37,50 16 16 6 43,59 39 17 12 0,31 5 0,13 0 0,00 1 0 0 0
287. Krátký Miroslav
Návrat Kafki Krajcech Krásno
39,1 50,00 16 14 7 48,48 33 16 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
288. Pospíšil Jiří
Šviháci Jáchymov
39,1 50,00 16 10 5 47,83 23 11 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
289. Grman Karel
Průšvih B Karlovy Vary
39,1 41,67 16 12 5 42,42 33 14 14 0,42 5 0,15 0 0,00 0 0 0 0
290. Vaněček Michal
BACARDI C K. Vary
39,1 40,00 20 10 4 36,36 22 8 10 0,45 4 0,18 0 0,00 0 0 0 0
291. Moravcová Jana
Průšvih B Karlovy Vary
39,0 45,45 16 11 5 44,83 29 13 7 0,24 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
292. Vítek Zdeněk
Družba Domino Ostrov
39,0 35,00 20 20 7 42,00 50 21 28 0,56 5 0,10 1 0,02 0 0 0 0
293. Hamáček Jiří
DC Sporťáci Texas B Cheb
38,9 42,11 20 19 8 40,43 47 19 23 0,49 3 0,06 1 0,02 0 0 0 0
294. Pokorný Radek
KINO A Rotava
38,7 41,67 16 12 5 46,67 30 14 9 0,30 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
295. Hendrych David
Žíla Chodov C
38,2 30,77 20 13 4 41,18 34 14 23 0,68 3 0,09 1 0,03 0 0 0 0
296. Kalkuš Petr
FlorAlex Sokolov
38,0 50,00 16 8 4 45,00 20 9 3 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
297. Prokopová Jaroslava
Šviháci Jáchymov
37,9 45,45 16 11 5 46,43 28 13 6 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
298. Janík Richard
Žíla Chodov E
37,9 41,67 20 12 5 41,38 29 12 11 0,38 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
299. Jírová Kateřina
Gepardi Březová B
37,8 43,75 16 16 7 43,24 37 16 11 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
300. Bachmann Antonín 1994
JAGDY Štědrá
37,7 46,15 16 13 6 48,39 31 15 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
301. Kroutilová Miroslava
PAPÍRÁK B CHEB
37,6 43,75 20 16 7 45,95 37 17 3 0,08 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
302. Sláma Miroslav
DC Májovka B Tachov
37,6 37,50 20 16 6 44,74 38 17 16 0,42 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
303. Kováč Petr
Klokani Nejdek
37,5 30,00 20 20 6 43,14 51 22 33 0,65 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
304. Vašek Jaroslav
DC Gorily Sadov
37,3 37,50 16 8 3 45,45 22 10 6 0,27 1 0,05 1 0,05 0 0 0 0
305. Kiss Petr
Žíla Chodov F
37,1 37,50 20 16 6 37,14 35 13 18 0,51 1 0,03 1 0,03 0 0 0 0
306. Dobeš Bohuslav
Havrani Karlovy Vary
37,0 30,00 20 20 6 34,78 46 16 30 0,65 9 0,20 0 0,00 0 0 0 0
307. Gajdoš Slávek
Best of Alex Sokolov
36,9 42,86 20 14 6 42,86 35 15 12 0,34 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
308. Peterková Petra
Kolečko Škodíci A Ostrov
36,9 28,57 20 14 4 34,29 35 12 29 0,83 4 0,11 0 0,00 1 0 0 0
309. Gažák Miroslav
Šipkaři Oloví
36,8 37,50 20 16 6 42,50 40 17 15 0,38 1 0,03 1 0,03 0 0 0 0
310. Berky Jiří
Myšáci z podhradí Loket
36,7 50,00 16 12 6 43,33 30 13 3 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
311. Bialek Zbyněk
Mlynáři Habartov
36,6 41,67 12 12 5 40,63 32 13 12 0,38 1 0,03 1 0,03 0 0 0 0
312. Stávek Přemysl
Dravci Fedor Sokolov
36,5 47,37 20 19 9 45,65 46 21 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
313. Masaryk Tomáš
ŠK LUNA A Mariánské Lázně
36,3 38,89 20 18 7 44,19 43 19 9 0,21 0 0,00 1 0,02 0 0 0 0
314. Kubále Jiří
PAPÍRÁK A CHEB
36,2 33,33 16 12 4 37,93 29 11 16 0,55 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
315. Kot Marcel
AC Star-Arena Chodov
36,1 37,50 20 16 6 36,84 38 14 15 0,39 5 0,13 0 0,00 0 0 0 0
316. Šedivec Miloslav 1991
Havrani Dolní Nivy B
36,0 37,50 16 16 6 42,50 40 17 15 0,38 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
317. Cimbalník Miroslav
Lamy Nejdek
35,9 35,00 20 20 7 39,13 46 18 21 0,46 1 0,02 1 0,02 0 0 0 0
318. Harant Jiří
RENO A Mariánské Lázně
35,7 31,25 20 16 5 37,84 37 14 15 0,41 6 0,16 0 0,00 0 0 0 0
319. Drahoňovský Jiří
PAPÍRÁK A CHEB
35,5 33,33 16 12 4 37,93 29 11 16 0,55 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
320. Tichý Ervín
DC/TC Kings Tachov
35,5 27,27 20 11 3 44,83 29 13 15 0,52 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
321. Růžička Manfred
Devil Dogs Chodov
35,4 41,67 20 12 5 42,86 28 12 2 0,07 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
322. Belányi Petr
Ašští lipani
35,4 33,33 20 18 6 41,46 41 17 16 0,39 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
323. David Pavel
HVÉZDNÍ VODNICI B Sokolov
35,3 41,18 20 17 7 41,86 43 18 11 0,26 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
324. Mäsar Milan
BACARDI C K. Vary
35,3 23,08 20 13 3 33,33 30 10 25 0,83 5 0,17 0 0,00 0 0 0 0
325. Janeček Lubomír
Šviháci Jáchymov
35,2 46,15 16 13 6 38,71 31 12 5 0,16 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
326. Bárta Petr
Klokani Nejdek
35,1 30,00 20 20 6 36,73 49 18 29 0,59 4 0,08 1 0,02 0 0 0 0
327. Klofáč Petr
Havrani Dolní Nivy B
35,0 40,00 16 15 6 38,24 34 13 10 0,29 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
328. Szebesta Václav
Mis3 Karlovy Vary
35,0 31,25 20 16 5 35,00 40 14 29 0,73 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
329. Táborský Petr
Návrat Kafki Krajcech Krásno
34,9 43,75 16 16 7 43,24 37 16 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
330. Mach Tomáš
Návrat Kafki Krajcech Krásno
34,9 42,86 16 14 6 45,71 35 16 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
331. Keil Jakub
Větrákovi Šroťáci z Útviny
34,9 37,50 16 16 6 40,54 37 15 10 0,27 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
332. Iser Albert
DC Gorily Sadov
34,8 37,50 16 16 6 42,50 40 17 9 0,23 0 0,00 1 0,03 0 0 0 0
333. Skorka Ondřej
Mis3 Karlovy Vary
34,8 31,25 20 16 5 42,50 40 17 15 0,38 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
334. Krásová Jana
BACARDI C K. Vary
34,7 31,58 20 19 6 36,17 47 17 34 0,72 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
335. Šmídmajerová Marie
Úlet Pšov
34,6 37,50 16 8 3 45,83 24 11 7 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
336. Lapáček Pavel
Mlynáři Habartov
34,6 36,36 12 11 4 39,29 28 11 12 0,43 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
337. Gerla Tomáš
Panteři Tachov
34,5 25,00 16 8 2 40,00 20 8 9 0,45 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
338. Vošta Tomáš
JAGDY Štědrá
33,9 43,75 16 16 7 42,11 38 16 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
339. Winter Roman
ROXY Hoď víc M.Lázně
33,9 36,36 16 11 4 39,29 28 11 8 0,29 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
340. Kumbera Václav
Myšáci z podhradí Loket
33,9 33,33 16 15 5 43,90 41 18 12 0,29 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
341. Šantrůček Jan
Bobři Dasnice
33,8 40,00 20 20 8 43,75 48 21 1 0,02 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
342. Šmídmajer Karel
Sršni Novosedly
33,8 37,50 16 8 3 47,62 21 10 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
343. Růžička Tomáš
Fedorheads Sokolov
33,8 35,71 20 14 5 38,24 34 13 13 0,38 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
344. Žalud Vítězslav
60 sro Nejdek
33,7 37,50 20 16 6 41,46 41 17 7 0,17 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
345. Domáčková Karolína
Kolečko Škodíci C Ostrov
33,3 43,75 16 16 7 38,89 36 14 1 0,03 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
346. Vyšata Luboš
Havrani Dolní Nivy B
33,1 36,36 16 11 4 38,46 26 10 6 0,23 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
347. Bubica Milan
Větrákovi Šroťáci z Útviny
32,7 37,50 16 16 6 37,84 37 14 9 0,24 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
348. Mazanec Ladislav
Myšáci z podhradí Loket
32,5 25,00 16 8 2 40,00 20 8 9 0,45 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
349. Voves Roman
DC Alex Sokolov
32,5 20,00 20 10 2 33,33 24 8 18 0,75 3 0,13 0 0,00 0 0 0 0
350. Kolísek Josef
Zámecké hroty Sokolov
32,4 35,29 20 17 6 39,02 41 16 9 0,22 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
351. Bůžková Bohumila
Žíla Chodov F
32,4 31,25 20 16 5 35,14 37 13 16 0,43 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
352. Kubeš Jindřich
Šviháci Jáchymov
32,3 33,33 16 9 3 40,91 22 9 5 0,23 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
353. Slezák Jan
AC Star-Arena Chodov
32,0 18,75 20 16 3 31,71 41 13 32 0,78 5 0,12 1 0,02 0 0 0 0
354. Pichl Roman
Zajíci Bukovany
31,9 37,50 16 16 6 44,19 43 19 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
355. Václavský Miroslav
FlorAlex Sokolov
31,9 37,50 16 8 3 42,86 21 9 1 0,05 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
356. Man Petr
Hradní páni Loket
31,9 23,08 20 13 3 29,03 31 9 25 0,81 4 0,13 0 0,00 0 0 0 0
357. Cicvárek David
Kolečko Škodíci C Ostrov
31,7 37,50 16 8 3 38,89 18 7 1 0,06 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
358. Podivín Robert
Gepardi Březová A
31,7 15,00 20 20 3 33,96 53 18 39 0,74 9 0,17 0 0,00 0 0 0 0
359. Remta Tomáš
FlorAlex Sokolov
31,6 37,50 16 8 3 36,84 19 7 4 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
360. Štrosová Zdena
PAPÍRÁK B CHEB
31,6 33,33 20 12 4 43,75 32 14 3 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
361. Beitler Petr
Holíci Jáchymov
31,5 37,50 16 8 3 40,00 20 8 2 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
362. Kosmák Michal
Mis3 Karlovy Vary
31,5 31,25 20 16 5 35,90 39 14 18 0,46 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
363. Vošický Petr
Úlet Pšov
31,4 31,25 16 16 5 37,84 37 14 9 0,24 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
364. Šímová Iveta
Best of Alex Sokolov
31,3 35,71 20 14 5 37,50 32 12 3 0,09 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
365. Virág Matůž
Drápilíci s.r.o. Planá
31,3 25,00 20 12 3 37,50 32 12 13 0,41 3 0,09 0 0,00 0 0 0 0
366. Repčík Lukáš
DC Sporťáci Texas B Cheb
31,1 30,77 20 13 4 38,89 36 14 12 0,33 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
367. Kneiflová Jana
Střelci Jáchymov
31,0 33,33 16 9 3 38,10 21 8 4 0,19 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
368. Pavlík Pavel
Dřeváci od Prďocha Sokolov
31,0 25,00 16 8 2 38,10 21 8 9 0,43 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
369. Mikuš Milan
Průšvih B Karlovy Vary
30,9 33,33 16 9 3 36,36 22 8 5 0,23 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
370. Henková Martina
Správná Trefa Cheb
30,8 40,00 20 10 4 36,00 25 9 4 0,16 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
371. Tokár Michal
60 sro Nejdek
30,8 31,58 20 19 6 37,50 48 18 14 0,29 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
372. Martin František
HVÉZDNÍ VODNICI B Sokolov
30,7 27,27 20 11 3 36,67 30 11 6 0,20 5 0,17 0 0,00 0 0 0 0
373. Šolta Milan
RENO A Mariánské Lázně
30,7 23,08 20 13 3 31,03 29 9 17 0,59 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
374. Šíma Rudolf
Pohodáři Sokolov
30,3 28,57 20 14 4 40,00 35 14 8 0,23 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
375. Bartoš Ladislav
DC/TC Kings Tachov
30,3 25,00 20 12 3 34,48 29 10 11 0,38 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
376. Miller Miloslav
DC U Hnáta Citice
30,3 25,00 20 12 3 34,38 32 11 17 0,53 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
377. Mika Miroslav
Havrani Dolní Nivy A
30,0 30,00 20 20 6 34,09 44 15 15 0,34 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
378. Buchtele Jiří
Fedorheads Sokolov
30,0 27,78 20 18 5 37,50 48 18 15 0,31 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
379. Novotný Karel
DC Májovka B Tachov
30,0 25,00 20 16 4 32,43 37 12 15 0,41 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
380. Werner František
Piráti Kraslice
30,0 23,08 20 13 3 35,29 34 12 10 0,29 4 0,12 1 0,03 0 0 0 0
381. Chalupa Marek
Straky z Dyleně M.L.
30,0 21,43 20 14 3 32,35 34 11 24 0,71 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
382. Hora Daniel
Racek B52 A Karlovy Vary
29,7 31,25 16 16 5 31,58 38 12 14 0,37 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
383. Vainer Václav
ROXY M. Lázně
29,5 25,00 20 16 4 31,71 41 13 22 0,54 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
384. Krejčí Pavel
DC Gorily Sadov
29,3 27,27 16 11 3 41,38 29 12 4 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
385. Černý Václav
Havrani Dolní Nivy A
29,3 22,22 20 18 4 32,56 43 14 24 0,56 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
386. Dunka Petr
Srdcaři Sokolov
29,0 25,00 20 16 4 35,90 39 14 13 0,33 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
387. Lovaš Josef
Garážníci CHEB
28,9 25,00 20 16 4 28,95 38 11 19 0,50 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
388. Bílý Michael
Žíla Chodov D
28,8 20,00 20 20 4 30,61 49 15 24 0,49 7 0,14 0 0,00 0 0 0 0
389. Holčík Josef
Zajíci Bukovany
28,7 37,50 16 16 6 35,90 39 14 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
390. Trkovský Václav
Sršni Novosedly
28,7 30,00 16 10 3 34,78 23 8 3 0,13 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
391. Molnár Karel
Návrat Kafki Krajcech Krásno
28,6 33,33 16 12 4 37,93 29 11 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
392. Pomije Miloslav
Lamy Nejdek
28,4 25,00 20 20 5 34,69 49 17 19 0,39 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
393. Šindelář Pavel
Fedorheads Sokolov
28,1 27,78 20 18 5 33,33 42 14 8 0,19 1 0,02 1 0,02 0 0 0 0
394. Krbec Michal
DC Sporťáci Texas B Cheb
28,1 25,00 20 12 3 35,48 31 11 9 0,29 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
395. Štrbová Nikola
FlorAlex Sokolov
27,9 30,00 16 10 3 37,50 24 9 1 0,04 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
396. Doležal Ladislav 1957
Srdcaři Sokolov
27,3 23,08 20 13 3 36,36 33 12 7 0,21 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
397. Polák Zdeněk
ŠK Maruš Sokolov
27,0 28,57 20 14 4 33,33 33 11 6 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
398. Poul Vladimír
Straky z Dyleně M.L.
27,0 25,00 20 12 3 30,00 30 9 13 0,43 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
399. Vaněk Lubomír
Střelci Jáchymov
26,9 30,77 16 13 4 34,38 32 11 1 0,03 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
400. Luhanová Vladimíra
Garážníci CHEB
26,9 21,43 20 14 3 31,43 35 11 16 0,46 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
401. Horvát Josef
ROXY Hoď víc M.Lázně
26,7 30,77 16 13 4 33,33 33 11 5 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
402. Henková Michaela
DC Sporťáci Texas B Cheb
26,5 20,00 20 10 2 30,43 23 7 8 0,35 2 0,09 0 0,00 0 0 0 0
403. Ježek Vladimír
Buldočci 44 Chodov
26,3 25,00 16 8 2 26,32 19 5 8 0,42 0 0,00 1 0,05 0 0 0 0
404. Šiba Jiří
Pohodáři Sokolov
25,9 27,27 20 11 3 34,48 29 10 4 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
405. Talarčík Michal
DC U Hnáta Citice
25,9 27,27 20 11 3 33,33 27 9 4 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
406. Malinovský Jiří 2001
Straky z Dyleně M.L.
25,8 20,00 20 10 2 29,17 24 7 11 0,46 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
407. Bůžek Ludvík
Racek B52 B Karlovy Vary
25,7 20,00 20 10 2 21,74 23 5 10 0,43 5 0,22 0 0,00 0 0 0 0
408. Šedivec Miloslav 1962
Havrani Dolní Nivy B
25,5 21,43 16 14 3 36,84 38 14 4 0,11 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
409. Slánský Oldřich
Mlynáři Habartov
25,5 0,00 12 7 0 30,00 20 6 15 0,75 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
410. Vaněk Petr
DC Gorily Sadov
25,3 23,08 16 13 3 35,29 34 12 2 0,06 0 0,00 1 0,03 0 0 0 0
411. Gajdošová Jitka
HVÉZDNÍ VODNICI B Sokolov
25,2 20,00 20 10 2 30,43 23 7 9 0,39 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
412. Vítová Helena
DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně
25,0 25,00 16 8 2 30,00 20 6 6 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
413. Kolouvek Martin
Piráti Kraslice
24,8 18,75 20 16 3 30,00 40 12 14 0,35 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
414. Hariš Radek
Družba Domino Ostrov
24,6 16,67 20 12 2 25,00 28 7 20 0,71 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
415. Budík Jiří
Kolečko Škodíci A Ostrov
24,6 10,00 20 10 1 25,00 24 6 16 0,67 1 0,04 0 0,00 1 0 0 0
416. Uxa Milan
ROXY M. Lázně
24,3 16,67 20 12 2 25,00 28 7 19 0,68 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
417. Gubran Štěpán
Bobřici Dasnice
24,2 20,00 16 10 2 29,17 24 7 7 0,29 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
418. Náhlovská Margareta
DC Májovka B Tachov
24,2 20,00 20 10 2 29,17 24 7 7 0,29 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
419. Mašek Milan
DC Alex Linda
23,8 26,67 20 15 4 26,47 34 9 8 0,24 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
420. Skalík Karel
DC Alex Linda
23,8 20,00 20 10 2 30,77 26 8 2 0,08 0 0,00 2 0,08 0 0 0 0
421. Blažková Miroslava
ŠK LUNA A Mariánské Lázně
23,6 18,75 20 16 3 30,77 39 12 9 0,23 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
422. Holubová Miroslava
ROXY Hoď víc M.Lázně
23,5 18,75 16 16 3 30,00 40 12 13 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
423. Dunka Pavel
Srdcaři Sokolov
22,8 23,53 20 17 4 30,00 40 12 3 0,08 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
424. Fresser Václav
Srdcaři Sokolov
22,6 25,00 20 12 3 29,63 27 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
425. Šimek Jakub
Šipkaři Oloví
22,6 16,67 20 12 2 32,26 31 10 6 0,19 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
426. Veselá Zuzana
ŠK LUNA B Mariánské Lázně
22,3 22,22 16 9 2 31,82 22 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
427. Bock Petr
Nikola C Kraslice
21,7 10,00 20 10 1 17,39 23 4 16 0,70 2 0,09 1 0,04 0 0 0 0
428. Kysilka Marek
DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně
21,5 12,50 16 8 1 25,00 20 5 11 0,55 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
429. Chvála Josef
RENO A Mariánské Lázně
21,4 16,67 20 12 2 25,00 28 7 9 0,32 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
430. Lukáš
ŠK LUNA B Mariánské Lázně
21,3 20,00 16 10 2 30,43 23 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
431. Katyinová Monika
Pohodáři Sokolov
20,9 20,00 20 15 3 26,47 34 9 5 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
432. Tobiášová Gerta
ŠK Maruš Sokolov
20,4 20,00 20 10 2 26,09 23 6 3 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
433. Varga Martin
DC Gorily Sadov
20,0 18,18 16 11 2 28,57 28 8 2 0,07 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
434. Joza Oldřich
Šipkaři Oloví
20,0 16,67 20 12 2 24,14 29 7 7 0,24 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
435. Gruntova Kateřina
ROXY Hoď víc M.Lázně
19,6 16,67 16 12 2 23,08 26 6 7 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
436. Odleváková Zdeňka
Úlet Pšov
17,2 12,50 16 8 1 22,22 18 4 2 0,11 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
437. Cíl Vladimír
Lázeňáci Mariánské Lázně
16,9 16,67 20 12 2 19,23 26 5 5 0,19 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
438. Vítek Jiří
RENO A Mariánské Lázně
16,4 10,53 20 19 2 16,67 42 7 12 0,29 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
439. Kompaník Milan
Gepardi Březová A
15,7 0,00 20 20 0 18,37 49 9 26 0,53 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
440. Hošek Jan
Lamy Nejdek
14,6 6,25 20 16 1 18,92 37 7 10 0,27 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
441. Sedláčková Iveta
Myšáci z podhradí Loket
14,3 11,11 16 9 1 19,05 21 4 3 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
442. Buriánek Radek
Lamy Nejdek
10,0 0,00 20 20 0 14,89 47 7 10 0,21 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
443. Šubrt Zdeněk
Garážníci CHEB
6,0 0,00 20 14 0 6,67 30 2 8 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
444. Kalman Jaroslav
Racek B52 A Karlovy Vary
6,0 0,00 16 12 0 4,00 25 1 6 0,24 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
445. Růžička Vladimír
Racek B52 A Karlovy Vary
5,4 0,00 16 12 0 7,69 26 2 2 0,08 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
446. Nechala Václav
Lišáci B Bukovany
5,3 0,00 16 8 0 5,88 17 1 4 0,24 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
447. Donda Pavel
Zámecké hroty Sokolov
2,5 0,00 20 10 0 0,00 20 0 3 0,15 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
448. Zdeněk Karel
AC Star-Arena Chodov C
  100,00 20 8 8 84,21 19 16 19 1,00 3 0,16 1 0,05 1 0 0 0
449. Krotký Václav
RAF Škodíci Hroznětín
  100,00 16 7 7 82,35 17 14 5 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
450. Tvrdík Václav
Žíla Chodov D
  100,00 20 4 4 88,89 9 8 9 1,00 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
451. Balínek Milan
Lipan Club Aš
  100,00 20 4 4 80,00 10 8 4 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
452. Neudert Jakub
Myšáci z podhradí Loket
  100,00 16 2 2 80,00 5 4 7 1,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
453. Mörtl Lubomír
DC U Hnáta Citice
  100,00 20 1 1 100,00 2 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
454. Červeňanský Ladislav
RAF Škodíci Hroznětín
  100,00 16 1 1 66,67 3 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
455. Hluchý Roman
RAF Škodíci Hroznětín
  100,00 16 1 1 66,67 3 2 1 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
456. Pavelka Michal
KINO A Rotava
  100,00 16 1 1 66,67 3 2 1 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
457. Šíp Jiří
DC Gorily Sadov
  80,00 16 5 4 69,23 13 9 1 0,08 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
458. Maruščák Tomáš
Sandokani Loket
  75,00 20 8 6 76,47 17 13 8 0,47 2 0,12 0 0,00 1 0 0 0
459. Lipš Adam
Fedoraci Sokolov
  75,00 20 8 6 70,00 20 14 26 1,30 2 0,10 0 0,00 2 0 0 0
460. Straka Jakub
Fedorheads Sokolov
  75,00 20 8 6 70,00 20 14 8 0,40 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
461. Pumrová Michaela
Žíla Chodov E
  75,00 20 8 6 66,67 21 14 7 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
462. Venený Pavel
Permoni Krásno
  75,00 20 8 6 66,67 21 14 10 0,48 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
463. Lebeda Viktor
FlorAlex Sokolov
  75,00 16 4 3 77,78 9 7 3 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
464. Kňourek Vít
DT R.U.M. Marianské Lázně
  75,00 16 4 3 66,67 9 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
465. Lhoták Kamil
Dřeváci od Prďocha Sokolov
  75,00 16 4 3 66,67 9 6 4 0,44 0 0,00 1 0,11 0 0 0 0
466. Morvay Roman
Fedor - Montík Sokolov
  75,00 20 4 3 66,67 9 6 7 0,78 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
467. Duben Stanislav
Fedorheads Sokolov
  75,00 20 4 3 63,64 11 7 6 0,55 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
468. Klier Jan
Šipkaři Oloví
  75,00 20 4 3 63,64 11 7 3 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
469. Černý Petr
Sandokani Loket
  75,00 20 4 3 60,00 10 6 7 0,70 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
470. Ledvinová Jiřina
Průšvih A Karlovy Vary
  75,00 20 4 3 60,00 10 6 10 1,00 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
471. Ogorková Kateřina
Kolečko Škodíci C Ostrov
  75,00 16 4 3 60,00 10 6 3 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
472. Rubáš Petr
Žíla Chodov C
  75,00 20 4 3 60,00 10 6 4 0,40 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
473. Kraus Petr
Fedoraci Sokolov
  71,43 20 7 5 66,67 15 10 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
474. Němeček Vojtěch
Nikola E Kraslice
  71,43 16 7 5 64,71 17 11 14 0,82 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
475. Kalbáč Pavel
Úlet Spirála Pšov
  71,43 16 7 5 63,16 19 12 8 0,42 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
476. Šitta Jaroslav
Úlet Spirála Pšov
  66,67 16 6 4 56,25 16 9 6 0,38 3 0,19 0 0,00 0 0 0 0
477. Panoch Daniel
Průšvih A Karlovy Vary
  66,67 20 3 2 62,50 8 5 2 0,25 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
478. Lískovský Vladislav
Best of Alex Sokolov
  66,67 20 3 2 57,14 7 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
479. Weiszdornová Dana
DC Sporťáci Texas A Cheb
  66,67 16 3 2 57,14 7 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
480. Nouza Vojtěch
Šipkaři Oloví
  62,50 20 8 5 60,00 20 12 5 0,25 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
481. Krudenc Pavel
Dravci Fedor Sokolov
  62,50 20 8 5 57,89 19 11 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
482. Slekovič David
JP Čechie Dalovice
  62,50 20 8 5 52,63 19 10 18 0,95 7 0,37 0 0,00 1 0 0 0
483. Stehlík Luboš
Sandokani Loket
  62,50 20 8 5 52,63 19 10 3 0,16 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
484. Dlouhý Jaroslav
Úlet Spirála Pšov
  57,14 16 7 4 61,11 18 11 10 0,56 3 0,17 0 0,00 0 0 0 0
485. Hruška Tomáš
Kolečko Škodíci A Ostrov
  57,14 20 7 4 56,25 16 9 4 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
486. Mazanec Jiří
Bagristi Tři Sekery
  57,14 20 7 4 50,00 16 8 9 0,56 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
487. Nýmanský Jiří
DC U Hnáta Citice
  55,56 20 9 5 52,17 23 12 22 0,96 2 0,09 1 0,04 0 0 0 0
488. Sinkule Jiří
Správná Trefa Cheb
  50,00 20 8 4 57,89 19 11 5 0,26 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
489. Klemera Petr
Žíla Chodov A
  50,00 20 8 4 52,17 23 12 14 0,61 3 0,13 0 0,00 0 0 0 0
490. Jor Jaroslav 1987
Piráti Kraslice
  50,00 20 8 4 50,00 18 9 14 0,78 1 0,06 1 0,06 0 0 0 0
491. Kyjevský Vladimír
Havrani Dolní Nivy A
  50,00 20 8 4 50,00 18 9 6 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
492. Kubalíková Jana
Best of Alex Sokolov
  50,00 20 8 4 47,37 19 9 7 0,37 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
493. Oplt Václav
Průšvih A Karlovy Vary
  50,00 20 6 3 53,33 15 8 6 0,40 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
494. Beran Stanislav
Boční vítr Lomnice
  50,00 20 6 3 50,00 12 6 13 1,08 2 0,17 0 0,00 0 0 0 0
495. Jetenský Stanislav
DC Alex Linda
  50,00 20 6 3 50,00 12 6 4 0,33 3 0,25 0 0,00 0 0 0 0
496. Krautschneiderová Radomíra
Holíci Jáchymov
  50,00 16 6 3 43,75 16 7 2 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
497. Chmelová Jaroslava
Kolečko Škodíci C Ostrov
  50,00 16 6 3 42,86 14 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
498. Kusenda Petr 1963
Sršni Novosedly
  50,00 16 4 2 60,00 10 6 3 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
499. Honců Tomáš
Holíci Jáchymov
  50,00 16 4 2 55,56 9 5 1 0,11 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
500. Martan Radek
Panteři Tachov
  50,00 16 4 2 55,56 9 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
501. Nehasilová Diana
AC Star-Arena Chodov C
  50,00 20 4 2 55,56 9 5 7 0,78 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
502. Strnad Jiří
Dřeváci od Prďocha Sokolov
  50,00 16 4 2 54,55 11 6 7 0,64 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
503. Kratochvíl Jan
J.P.M. Ryvalové Cheb
  50,00 16 4 2 50,00 10 5 5 0,50 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
504. Novotný Jiří
Střelci Jáchymov
  50,00 16 4 2 50,00 10 5 2 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
505. Tomek Michal
Správná Trefa Cheb
  50,00 20 4 2 50,00 10 5 8 0,80 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
506. Kadlec Miroslav
Nikola D Kraslice
  50,00 20 4 2 45,45 11 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
507. Ogorková Klára
Kolečko Škodíci C Ostrov
  50,00 16 4 2 45,45 11 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
508. Linh Ngo
Mlynáři Habartov
  50,00 12 4 2 44,44 9 4 1 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
509. Tunkiv Štepan
Racek B52 A Karlovy Vary
  50,00 16 4 2 40,00 10 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
510. Klíma Petr
60 sro Nejdek
  50,00 20 2 1 50,00 6 3 1 0,17 1 0,17 0 0,00 0 0 0 0
511. Košťál Jan
DC Májovka B Tachov
  50,00 20 2 1 50,00 6 3 1 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
512. Simonidesová Helena
DC Májovka B Tachov
  50,00 20 2 1 50,00 6 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
513. Tománek Jaroslav
Best of Alex Sokolov
  50,00 20 2 1 50,00 6 3 0 0,00 1 0,17 0 0,00 0 0 0 0
514. Zužo Tomáš
60 sro Nejdek
  50,00 20 2 1 50,00 6 3 2 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
515. Hodan Miroslav
BACARDI B K. Vary
  50,00 20 2 1 50,00 4 2 5 1,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
516. Šedivý Jakub
Paštiky Stará Chodovská
  50,00 20 2 1 50,00 4 2 1 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
517. Babka Jiří
Ašští lipani
  50,00 20 2 1 40,00 5 2 2 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
518. Marinetti Lenka
AC Star-Arena Chodov C
  50,00 20 2 1 40,00 5 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
519. Urys Jan
Žíla Chodov C
  44,44 20 9 4 45,45 22 10 23 1,05 3 0,14 0 0,00 1 0 0 0
520. Bolech Ivan
DC Májovka A Tachov
  42,86 20 7 3 44,44 18 8 9 0,50 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
521. Špalek Patrik
DC U Hnáta Citice
  42,86 20 7 3 41,18 17 7 11 0,65 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
522. Wendler Ladislav
60 sro Nejdek
  40,00 20 5 2 46,15 13 6 7 0,54 3 0,23 0 0,00 0 0 0 0
523. Szablatura Jozef
DC U Hnáta Citice
  40,00 20 5 2 42,86 14 6 4 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
524. Mašek Jiří
Dřeváci od Prďocha Sokolov
  40,00 16 5 2 41,67 12 5 10 0,83 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
525. Paštéka Ladislav
Paštiky Stará Chodovská
  40,00 20 5 2 41,67 12 5 3 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
526. Pešan Milan
Havrani Dolní Nivy B
  40,00 16 5 2 41,67 12 5 6 0,50 2 0,17 0 0,00 0 0 0 0
527. Boháček Marek
BACARDI A K.Vary
  40,00 20 5 2 38,46 13 5 8 0,62 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
528. Jor Jaroslav 1961
Nikola B Kraslice
  40,00 20 5 2 36,36 11 4 8 0,73 2 0,18 0 0,00 0 0 0 0
529. Pavelka Rudolf
DC U Hnáta Citice
  40,00 20 5 2 36,36 11 4 3 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
530. Titěra Oldřich
Šipkaři Oloví
  37,50 20 8 3 42,11 19 8 3 0,16 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
531. Vavřík Jan
Správná Trefa Cheb
  37,50 20 8 3 41,18 17 7 2 0,12 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
532. Lokaj Ladislav
Permoni Krásno
  37,50 20 8 3 40,00 20 8 5 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
533. Sýkora Jindřich 1995
DC Májovka B Tachov
  37,50 20 8 3 38,10 21 8 2 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
534. Přikril Jan
Klokani Nejdek
  37,50 20 8 3 35,29 17 6 5 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
535. Ureš Hynek
Dravci Fedor Sokolov
  37,50 20 8 3 33,33 18 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
536. Zeman Vlastimil
Sršni Novosedly
  33,33 16 6 2 41,18 17 7 1 0,06 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
537. Jirků Ludvík
Lipan Club Aš
  33,33 20 6 2 40,00 15 6 9 0,60 4 0,27 0 0,00 0 0 0 0
538. Kořínek Tomáš
Sršni Novosedly
  33,33 16 6 2 40,00 15 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
539. Musil Libor
Správná Trefa Cheb
  33,33 20 6 2 40,00 15 6 4 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
540. Lukačovičová Jiřina
Ašští lipani
  33,33 20 3 1 50,00 8 4 3 0,38 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
541. Šantora Jaroslav
Dřeváci od Prďocha Sokolov
  33,33 16 3 1 44,44 9 4 5 0,56 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
542. Šulek Štefan
Havrani Dolní Nivy B
  33,33 16 3 1 42,86 7 3 1 0,14 1 0,14 0 0,00 0 0 0 0
543. Kanaloš Petr
Lipan Club Aš
  33,33 20 3 1 28,57 7 2 6 0,86 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
544. Tománková Anna
Best of Alex Sokolov
  33,33 20 3 1 28,57 7 2 1 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
545. Kiss Karel
RAF Škodíci Hroznětín
  28,57 16 7 2 35,29 17 6 5 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
546. Krejčí Stanislav
Fedor - Montík Sokolov
  28,57 20 7 2 35,29 17 6 9 0,53 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
547. Beránek Martin
Fedoraci Sokolov
  28,57 20 7 2 33,33 15 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
548. Doležalová Jana
Zámecké hroty Sokolov
  28,57 20 7 2 29,41 17 5 4 0,24 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
549. Hüttl Arnošt
Sandokani Loket
  28,57 20 7 2 26,67 15 4 1 0,07 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
550. Doleček Marek
Šipkaři Oloví
  25,00 20 8 2 40,00 20 8 3 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
551. Harušťák Martin
Žíla Chodov F
  25,00 20 8 2 36,84 19 7 8 0,42 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
552. Toupal Jiří
Dravci Fedor Sokolov
  25,00 20 8 2 33,33 21 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
553. Maščeník Martin
Piráti Kraslice
  25,00 20 8 2 33,33 18 6 6 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
554. Nežatický Štefan
Kolečko Škodíci B Ostrov
  25,00 20 8 2 27,78 18 5 8 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
555. Polomová Veronika
Fedoraci Sokolov
  25,00 20 8 2 22,22 18 4 9 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
556. Lukášek Josef
Myšáci z podhradí Loket
  25,00 16 4 1 40,00 10 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
557. Maráková Barbora
Bobřici Dasnice
  25,00 16 4 1 40,00 10 4 6 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
558. Hájek Jaroslav
Kolečko Škodíci C Ostrov
  25,00 16 4 1 36,36 11 4 1 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
559. Kirejev Jan
Návrat Kafki Krajcech Krásno
  25,00 16 4 1 36,36 11 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
560. Šramko Jakub
Návrat Kafki Krajcech Krásno
  25,00 16 4 1 36,36 11 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
561. Nováková Renata
Bagristi Tři Sekery
  25,00 20 4 1 30,00 10 3 7 0,70 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
562. Vávrová Kateřina
Lamy Nejdek
  25,00 20 4 1 30,00 10 3 1 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
563. Loubek Zdeněk
Žíla Chodov F
  25,00 20 4 1 25,00 8 2 4 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
564. Míčka Jiří
Fedoraci Sokolov
  25,00 20 4 1 25,00 8 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
565. Mikulášek Jiří
Šviháci Jáchymov
  25,00 16 4 1 25,00 8 2 1 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
566. Mlynár Jan
Panteři Tachov
  25,00 16 4 1 25,00 8 2 5 0,63 2 0,25 1 0,13 0 0 0 0
567. Rom Ondřej
Kolečko Škodíci A Ostrov
  25,00 20 4 1 25,00 8 2 3 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
568. Marcinková Miloslava
FlorAlex Sokolov
  25,00 16 4 1 22,22 9 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
569. Brunclík Petr
Zámecké hroty Sokolov
  22,22 20 9 2 33,33 21 7 6 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
570. Haláček Pavel
Hradní páni Loket
  22,22 20 9 2 31,82 22 7 12 0,55 5 0,23 0 0,00 0 0 0 0
571. Ráž Petr
DC/TC Kings Tachov
  22,22 20 9 2 30,00 20 6 14 0,70 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
572. Jelínek Jiří
Srdcaři Sokolov
  20,00 20 5 1 38,46 13 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
573. Molnár Pavel
Srdcaři Sokolov
  20,00 20 5 1 25,00 12 3 3 0,25 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
574. Koleňák Josef
Bagristi Tři Sekery
  20,00 20 5 1 20,00 10 2 4 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
575. Elbl Martin
Kolečko Škodíci B Ostrov
  16,67 20 6 1 33,33 15 5 11 0,73 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
576. Krauszová Michaela
FlorAlex Sokolov
  16,67 16 6 1 33,33 15 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
577. Hylská Jana
HVÉZDNÍ VODNICI B Sokolov
  16,67 20 6 1 28,57 14 4 2 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
578. Jirásek Martin
ŠK LUNA B Mariánské Lázně
  16,67 16 6 1 28,57 14 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
579. Černík Jan
FlorAlex Sokolov
  16,67 16 6 1 26,67 15 4 2 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
580. Svoboda Pavel
BACARDI B K. Vary
  16,67 20 6 1 23,08 13 3 8 0,62 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
581. Peterka Michal
Kolečko Škodíci A Ostrov
  16,67 20 6 1 21,43 14 3 9 0,64 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
582. Polák Jiří
Boční vítr Lomnice
  16,67 20 6 1 21,43 14 3 14 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
583. Marcinkech Josef
AC Star-Arena Chodov
  16,67 20 6 1 16,67 12 2 9 0,75 3 0,25 0 0,00 0 0 0 0
584. Vrtilová Petra
Kolečko Škodíci C Ostrov
  14,29 16 7 1 31,58 19 6 2 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
585. Redl Vlastimil
Veselý Obušky Cheb
  14,29 20 7 1 18,75 16 3 4 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
586. Fialová Tereza
J.P.M. Ryvalové Cheb
  14,29 16 7 1 13,33 15 2 5 0,33 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
587. Kocek Miroslav
Družba Domino Ostrov
  12,50 20 8 1 30,00 20 6 15 0,75 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
588. Kozák Slavomír
DC Májovka B Tachov
  12,50 20 8 1 25,00 20 5 3 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
589. Körmöczi Josef
Fedoraci Sokolov
  12,50 20 8 1 21,05 19 4 4 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
590. Záliš Pavel
DC/TC Kings Tachov
  12,50 20 8 1 17,65 17 3 12 0,71 2 0,12 0 0,00 0 0 0 0
591. Větrovcová Dana
Permoni Krásno
  11,11 20 9 1 30,43 23 7 1 0,04 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
592. Kazda Jaroslav
Pohodáři Sokolov
  11,11 20 9 1 20,00 20 4 5 0,25 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
593. Kroupová Olga
Havrani Karlovy Vary
  0,00 20 9 0 10,00 20 2 5 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
594. Červenka Jiří
Nikola C Kraslice
  0,00 20 8 0 20,00 20 4 12 0,60 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
595. Kovaříková Tereza
DC Májovka A Tachov
  0,00 20 8 0 20,00 20 4 7 0,35 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
596. Mašková Ivana
Fedor - Montík Sokolov
  0,00 20 8 0 11,11 18 2 2 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
597. Lupša Richard
DC/TC Kings Tachov
  0,00 20 8 0 5,88 17 1 8 0,47 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
598. Frič Martin
Havrani Karlovy Vary
  0,00 20 7 0 12,50 16 2 5 0,31 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
599. Žáček František
DC Alex Linda
  0,00 20 7 0 12,50 16 2 2 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
600. Šilhavá Veronika
HVÉZDNÍ VODNICI B Sokolov
  0,00 20 6 0 20,00 15 3 0 0,00 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
601. Bachmann Martin
Sršni Novosedly
  0,00 16 6 0 14,29 14 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
602. Jelínek Vlastimil
AC Star-Arena Chodov
  0,00 20 6 0 7,69 13 1 3 0,23 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
603. Křehký Rudolf
Žíla Chodov C
  0,00 20 6 0 7,69 13 1 12 0,92 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
604. Sadlík Jiří
Drápilíci s.r.o. Planá
  0,00 20 5 0 0,00 10 0 4 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
605. Bucek Lukáš
ŠK LUNA B Mariánské Lázně
  0,00 16 4 0 20,00 10 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
606. Kačmařík Lumír
Mlynáři Habartov
  0,00 12 4 0 20,00 10 2 3 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
607. Bubla Tomáš
Nikola C Kraslice
  0,00 20 4 0 11,11 9 1 6 0,67 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
608. Chalupová Petra
DC Sporťáci Texas A Cheb
  0,00 16 4 0 11,11 9 1 3 0,33 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
609. Fleischmann Pavel
Racek B52 A Karlovy Vary
  0,00 16 4 0 11,11 9 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
610. Konya Jakub
BACARDI C K. Vary
  0,00 20 4 0 11,11 9 1 5 0,56 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
611. Pajma Jan
Gepardi Březová B
  0,00 16 4 0 11,11 9 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
612. Vavříková Nataša
Správná Trefa Cheb
  0,00 20 4 0 11,11 9 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
613. Feher Zdeněk
Nikola E Kraslice
  0,00 16 4 0 0,00 8 0 1 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
614. Štaglová Barbora
DC/TC Kings Tachov
  0,00 20 4 0 0,00 8 0 1 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
615. Jüthner Radek
DC Májovka A Tachov
  0,00 20 3 0 25,00 8 2 4 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
616. Dambor Josef
Střelci Jáchymov
  0,00 16 3 0 14,29 7 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
617. Řáda Miroslav
ŠK LUNA B Mariánské Lázně
  0,00 16 3 0 0,00 6 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
618. Káca Libor
Žíla Chodov B
  0,00 20 2 0 33,33 6 2 6 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
619. Hasman Jiří
J.P.M. Ryvalové Cheb
  0,00 16 2 0 20,00 5 1 6 1,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
620. Hron Vladimír
Nikola D Kraslice
  0,00 20 2 0 20,00 5 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
621. Kisová Lenka
Ašští lipani
  0,00 20 2 0 20,00 5 1 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
622. Hojda Michal
Vokurky XXL M.Lázně
  0,00 16 2 0 0,00 4 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
623. Jetenská Jana
DC Alex Linda
  0,00 20 2 0 0,00 4 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
624. Straka Tomáš
Fedorheads Sokolov
  0,00 20 2 0 0,00 4 0 1 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
625. Dobeš Jakub
Nikola D Kraslice
  0,00 20 1 0 33,33 3 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
626. Hájek Milan
Nikola B Kraslice
  0,00 20 1 0 33,33 3 1 2 0,67 1 0,33 0 0,00 0 0 0 0
627. Prokůpek jiří
Šviháci Jáchymov
  0,00 16 1 0 33,33 3 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
628. Šmídmajerová Venuše
Úlet Spirála Pšov
  0,00 16 1 0 33,33 3 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
629. Urys František
Žíla Chodov C
  0,00 20 1 0 33,33 3 1 2 0,67 1 0,33 0 0,00 0 0 0 0
630. Vrba Jan
DC Májovka A Tachov
  0,00 20 1 0 33,33 3 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
631. Fronk Michael
Sandokani Loket
  0,00 20 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
632. Havel Ladislav
Úlet Spirála Pšov
  0,00 16 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
633. Hudák Roman
Nikola C Kraslice
  0,00 20 1 0 0,00 2 0 2 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
634. Marčuková Simona
Lipan Club Aš
  0,00 20 1 0 0,00 2 0 1 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
635. Náměstková Eva
KINO A Rotava
  0,00 16 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
636. Nikl Jaroslav
ŠK LUNA B Mariánské Lázně
  0,00 16 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
637. Páralová Kateřina
Fedor - Montík Sokolov
  0,00 20 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
638. Patrák Rudolf
Mlynáři Habartov
  0,00 12 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
639. Patrák Tomáš
Mlynáři Habartov
  0,00 12 1 0 0,00 2 0 0 0,00 1 0,50 0 0,00 0 0 0 0
640. Pospíšil Miloslav
Lucerna z garáže Cheb
  0,00 12 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
641. Suk Milan
Úlet Spirála Pšov
  0,00 16 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 24.10.2017 11:38

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 24.10.2017 11:38:58