Rozpis ligových utkání
UŠO > Karlovarský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
EXTRALIGA UŠO Karlovarsko
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. 1.9.2017 JP Čechie Dalovice 13 : 5 Racek B52 A Karlovy Vary K. Vary Dalovice Pod mostem, Dalovice
18:00 Ševčík Leoš 29 : 13 Pospíchal Tomáš
1. So 2.9.2017 Žíla Chodov A 14 : 4 Žíla Chodov B Chodov Club -Bar U Žíly, Chodov
17:00 Andráško Milan 31 : 13 Káca Libor
1. So 2.9.2017 Družba Domino Ostrov 9 : 10 AC Star-Arena Chodov Ostrov Hospoda u Čepelíka, Ostrov
17:00 Kocek Miroslav 21 : 22 Slezák Jan
1. Ne 3.9.2017 DC Alex Sokolov 10 : 8 Dravci Fedor Sokolov Sokolov Alex,
13:00 Kaňa Jan 28 : 19 Pechan Pavel
1. Ne 3.9.2017 BACARDI A K.Vary 14 : 4 Gepardi Březová A Karlovy Vary BACARDI BAR, Karlovy Vary Drahovice
14:00 Krása Roman 30 : 16 Balouš Zdeněk
1. Ne 3.9.2017 Hradní páni Loket 7 : 11 Vokurky XXL M.Lázně Loket U Pepíka, Loket
14:00 Kuruc Ondřej 20 : 26 Malinovský Jiří
2. So 16.9.2017 Gepardi Březová A 7 : 11 DC Alex Sokolov K.V. Březová U radnice, Březová u KV
16:30 Balouš Zdeněk 21 : 25 Kaňa Jan
2. Ne 17.9.2017 AC Star-Arena Chodov 7 : 11 BACARDI A K.Vary Chodov Star Arena, Chodov
13:00 Slezák Jan 17 : 27 Krása Roman
2. Ne 17.9.2017 Racek B52 A Karlovy Vary 2 : 16 Žíla Chodov A K.Vary Tašovická Pivnice, Karlovy Vary
13:00 Pospíchal Tomáš 6 : 33 Sienko Milan
2. Ne 17.9.2017 Dravci Fedor Sokolov 10 : 9 JP Čechie Dalovice Sokolov Fedor, Sokolov
14:00 Pechan Pavel 21 : 25 Ševčík Leoš
2. Ne 17.9.2017 Hradní páni Loket 11 : 7 Družba Domino Ostrov Loket U Pepíka, Loket
14:00 Kuruc Ondřej 26 : 19 Kocek Miroslav
2. Ne 17.9.2017 Vokurky XXL M.Lázně 11 : 7 Žíla Chodov B Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:00 Malinovský Jiří 24 : 22 Fuchs Pavel
3. 22.9.2017 Žíla Chodov B 15 : 3 Racek B52 A Karlovy Vary Chodov Club -Bar U Žíly, Chodov
18:00 Fuchs Pavel 31 : 10 Pospíchal Tomáš
3. 22.9.2017 JP Čechie Dalovice 14 : 4 Gepardi Březová A K. Vary Dalovice Pod mostem, Dalovice
18:00 Ševčík Leoš 29 : 17 Balouš Zdeněk
3. So 23.9.2017 Žíla Chodov A 12 : 6 Dravci Fedor Sokolov Chodov Club -Bar U Žíly, Chodov
17:00 Sienko Milan 29 : 16 Pechan Pavel
3. So 23.9.2017 Družba Domino Ostrov 6 : 12 Vokurky XXL M.Lázně Ostrov Hospoda u Čepelíka, Ostrov
17:00 Vítek Zdeněk 16 : 27 Malinovský Jiří
3. Ne 24.9.2017 DC Alex Sokolov 11 : 7 AC Star-Arena Chodov Sokolov Alex,
13:00 Kaňa Jan 25 : 20 Jelínek Vlastimil
3. Ne 24.9.2017 BACARDI A K.Vary 8 : 10 Hradní páni Loket Karlovy Vary BACARDI BAR, Karlovy Vary Drahovice
14:00 Stupka Michal 21 : 23 Kuruc Ondřej
4. So 7.10.2017 Gepardi Březová A 3 : 15 Žíla Chodov A K.V. Březová U radnice, Březová u KV
16:30 Balouš Zdeněk 12 : 32 Sienko Milan
4. So 7.10.2017 Družba Domino Ostrov 6 : 12 BACARDI A K.Vary Ostrov Hospoda u Čepelíka, Ostrov
17:00 Kocek Miroslav 20 : 28 Krása Roman
4. Ne 8.10.2017 AC Star-Arena Chodov 10 : 9 JP Čechie Dalovice Chodov Star Arena, Chodov
13:00 Slezák Jan 22 : 23 Gerstner Robert
4. Ne 8.10.2017 Dravci Fedor Sokolov 8 : 10 Žíla Chodov B Sokolov Fedor, Sokolov
14:00 Krudenc Pavel 21 : 24 Fuchs Pavel
4. Ne 8.10.2017 Hradní páni Loket 9 : 10 DC Alex Sokolov Loket U Pepíka, Loket
14:00 Kuruc Ondřej 21 : 22 Kaňa Jan
4. Ne 8.10.2017 Vokurky XXL M.Lázně 0 : 18 Racek B52 A Karlovy Vary Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:00 0 : 36
5. 13.10.2017 Žíla Chodov B 10 : 8 Gepardi Březová A Chodov Club -Bar U Žíly, Chodov
18:00 Fuchs Pavel 23 : 20 Balouš Zdeněk
5. 13.10.2017 JP Čechie Dalovice 16 : 2 Hradní páni Loket K. Vary Dalovice Pod mostem, Dalovice
18:00 Ševčík Leoš 32 : 11 Kuruc Ondřej
5. So 14.10.2017 Žíla Chodov A 16 : 2 AC Star-Arena Chodov Chodov Club -Bar U Žíly, Chodov
17:00 Poživil František 34 : 11 Slezák Jan
5. Ne 15.10.2017 Racek B52 A Karlovy Vary Dravci Fedor Sokolov K.Vary Tašovická Pivnice, Karlovy Vary
13:00
5. Ne 15.10.2017 DC Alex Sokolov 12 : 6 Družba Domino Ostrov Sokolov Alex,
13:00 Kaňa Jan 26 : 17 Kocek Miroslav
5. Ne 15.10.2017 BACARDI A K.Vary 8 : 10 Vokurky XXL M.Lázně Karlovy Vary BACARDI BAR, Karlovy Vary Drahovice
14:00 Krása Roman 19 : 23 Malinovský Jiří
6. So 28.10.2017 Gepardi Březová A Racek B52 A Karlovy Vary K.V. Březová U radnice, Březová u KV
16:30
6. So 28.10.2017 Družba Domino Ostrov JP Čechie Dalovice Ostrov Hospoda u Čepelíka, Ostrov
17:00
6. Ne 29.10.2017 AC Star-Arena Chodov Žíla Chodov B Chodov Star Arena, Chodov
13:00
6. Ne 29.10.2017 DC Alex Sokolov BACARDI A K.Vary Sokolov Alex,
13:00
6. Ne 29.10.2017 Hradní páni Loket Žíla Chodov A Loket U Pepíka, Loket
14:00
6. Ne 29.10.2017 Vokurky XXL M.Lázně Dravci Fedor Sokolov Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:00
7. 3.11.2017 Žíla Chodov B Hradní páni Loket Chodov Club -Bar U Žíly, Chodov
18:00
7. So 4.11.2017 Žíla Chodov A Družba Domino Ostrov Chodov Club -Bar U Žíly, Chodov
17:00
7. Ne 5.11.2017 Racek B52 A Karlovy Vary AC Star-Arena Chodov K.Vary Tašovická Pivnice, Karlovy Vary
13:00
7. Ne 5.11.2017 DC Alex Sokolov Vokurky XXL M.Lázně Sokolov Alex,
13:00
7. Ne 5.11.2017 Dravci Fedor Sokolov Gepardi Březová A Sokolov Fedor, Sokolov
14:00
7. Ne 5.11.2017 BACARDI A K.Vary JP Čechie Dalovice Karlovy Vary BACARDI BAR, Karlovy Vary Drahovice
14:00
8. So 11.11.2017 Družba Domino Ostrov Žíla Chodov B Ostrov Hospoda u Čepelíka, Ostrov
17:00
8. Ne 12.11.2017 AC Star-Arena Chodov Dravci Fedor Sokolov Chodov Star Arena, Chodov
13:00
8. Ne 12.11.2017 DC Alex Sokolov JP Čechie Dalovice Sokolov Alex,
13:00
8. Ne 12.11.2017 BACARDI A K.Vary Žíla Chodov A Karlovy Vary BACARDI BAR, Karlovy Vary Drahovice
14:00
8. Ne 12.11.2017 Hradní páni Loket Racek B52 A Karlovy Vary Loket U Pepíka, Loket
14:00
8. Ne 12.11.2017 Vokurky XXL M.Lázně Gepardi Březová A Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:00
9. 17.11.2017 Žíla Chodov B BACARDI A K.Vary Chodov Club -Bar U Žíly, Chodov
18:00
9. 17.11.2017 JP Čechie Dalovice Vokurky XXL M.Lázně K. Vary Dalovice Pod mostem, Dalovice
18:00
9. So 18.11.2017 Gepardi Březová A AC Star-Arena Chodov K.V. Březová U radnice, Březová u KV
16:30
9. So 18.11.2017 Žíla Chodov A DC Alex Sokolov Chodov Club -Bar U Žíly, Chodov
17:00
9. Ne 19.11.2017 Racek B52 A Karlovy Vary Družba Domino Ostrov K.Vary Tašovická Pivnice, Karlovy Vary
13:00
9. Ne 19.11.2017 Dravci Fedor Sokolov Hradní páni Loket Sokolov Fedor, Sokolov
14:00
10. 1.12.2017 JP Čechie Dalovice Žíla Chodov A K. Vary Dalovice Pod mostem, Dalovice
18:00
10. So 2.12.2017 Družba Domino Ostrov Dravci Fedor Sokolov Ostrov Hospoda u Čepelíka, Ostrov
17:00
10. Ne 3.12.2017 DC Alex Sokolov Žíla Chodov B Sokolov Alex,
13:00
10. Ne 3.12.2017 BACARDI A K.Vary Racek B52 A Karlovy Vary Karlovy Vary BACARDI BAR, Karlovy Vary Drahovice
14:00
10. Ne 3.12.2017 Hradní páni Loket Gepardi Březová A Loket U Pepíka, Loket
14:00
10. Ne 3.12.2017 Vokurky XXL M.Lázně AC Star-Arena Chodov Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:00
11. 8.12.2017 Žíla Chodov B JP Čechie Dalovice Chodov Club -Bar U Žíly, Chodov
18:00
11. So 9.12.2017 Gepardi Březová A Družba Domino Ostrov K.V. Březová U radnice, Březová u KV
16:30
11. So 9.12.2017 Žíla Chodov A Vokurky XXL M.Lázně Chodov Club -Bar U Žíly, Chodov
17:00
11. Ne 10.12.2017 AC Star-Arena Chodov Hradní páni Loket Chodov Star Arena, Chodov
13:00
11. Ne 10.12.2017 Racek B52 A Karlovy Vary DC Alex Sokolov K.Vary Tašovická Pivnice, Karlovy Vary
13:00
11. Ne 10.12.2017 Dravci Fedor Sokolov BACARDI A K.Vary Sokolov Fedor, Sokolov
14:00
12. So 10.2.2018 Gepardi Březová A BACARDI A K.Vary K.V. Březová U radnice, Březová u KV
16:30
12. So 10.2.2018 Žíla Chodov B Žíla Chodov A Chodov Club -Bar U Žíly, Chodov
18:00
12. Ne 11.2.2018 Racek B52 A Karlovy Vary JP Čechie Dalovice K.Vary Tašovická Pivnice, Karlovy Vary
13:00
12. Ne 11.2.2018 AC Star-Arena Chodov Družba Domino Ostrov Chodov Star Arena, Chodov
13:00
12. Ne 11.2.2018 Dravci Fedor Sokolov DC Alex Sokolov Sokolov Fedor, Sokolov
14:00
12. Ne 11.2.2018 Vokurky XXL M.Lázně Hradní páni Loket Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:00
13. 23.2.2018 Žíla Chodov B Vokurky XXL M.Lázně Chodov Club -Bar U Žíly, Chodov
18:00
13. 23.2.2018 JP Čechie Dalovice Dravci Fedor Sokolov K. Vary Dalovice Pod mostem, Dalovice
18:00
13. So 24.2.2018 Žíla Chodov A Racek B52 A Karlovy Vary Chodov Club -Bar U Žíly, Chodov
17:00
13. So 24.2.2018 Družba Domino Ostrov Hradní páni Loket Ostrov Hospoda u Čepelíka, Ostrov
17:00
13. Ne 25.2.2018 DC Alex Sokolov Gepardi Březová A Sokolov Alex,
13:00
13. Ne 25.2.2018 BACARDI A K.Vary AC Star-Arena Chodov Karlovy Vary BACARDI BAR, Karlovy Vary Drahovice
14:00
14. So 3.3.2018 Gepardi Březová A JP Čechie Dalovice K.V. Březová U radnice, Březová u KV
16:30
14. Ne 4.3.2018 Racek B52 A Karlovy Vary Žíla Chodov B K.Vary Tašovická Pivnice, Karlovy Vary
13:00
14. Ne 4.3.2018 AC Star-Arena Chodov DC Alex Sokolov Chodov Star Arena, Chodov
13:00
14. Ne 4.3.2018 Dravci Fedor Sokolov Žíla Chodov A Sokolov Fedor, Sokolov
14:00
14. Ne 4.3.2018 Hradní páni Loket BACARDI A K.Vary Loket U Pepíka, Loket
14:00
14. Ne 4.3.2018 Vokurky XXL M.Lázně Družba Domino Ostrov Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:00
15. 9.3.2018 JP Čechie Dalovice AC Star-Arena Chodov K. Vary Dalovice Pod mostem, Dalovice
18:00
15. 9.3.2018 Žíla Chodov B Dravci Fedor Sokolov Chodov Club -Bar U Žíly, Chodov
18:00
15. So 10.3.2018 Žíla Chodov A Gepardi Březová A Chodov Club -Bar U Žíly, Chodov
17:00
15. Ne 11.3.2018 Racek B52 A Karlovy Vary Vokurky XXL M.Lázně K.Vary Tašovická Pivnice, Karlovy Vary
13:00
15. Ne 11.3.2018 DC Alex Sokolov Hradní páni Loket Sokolov Alex,
13:00
15. Ne 11.3.2018 BACARDI A K.Vary Družba Domino Ostrov Karlovy Vary BACARDI BAR, Karlovy Vary Drahovice
14:00
16. So 24.3.2018 Gepardi Březová A Žíla Chodov B K.V. Březová U radnice, Březová u KV
16:30
16. So 24.3.2018 Družba Domino Ostrov DC Alex Sokolov Ostrov Hospoda u Čepelíka, Ostrov
17:00
16. Ne 25.3.2018 AC Star-Arena Chodov Žíla Chodov A Chodov Star Arena, Chodov
13:00
16. Ne 25.3.2018 Dravci Fedor Sokolov Racek B52 A Karlovy Vary Sokolov Fedor, Sokolov
14:00
16. Ne 25.3.2018 Hradní páni Loket JP Čechie Dalovice Loket U Pepíka, Loket
14:00
16. Ne 25.3.2018 Vokurky XXL M.Lázně BACARDI A K.Vary Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:00
17. 6.4.2018 Žíla Chodov B AC Star-Arena Chodov Chodov Club -Bar U Žíly, Chodov
18:00
17. 6.4.2018 JP Čechie Dalovice Družba Domino Ostrov K. Vary Dalovice Pod mostem, Dalovice
18:00
17. So 7.4.2018 Žíla Chodov A Hradní páni Loket Chodov Club -Bar U Žíly, Chodov
17:00
17. Ne 8.4.2018 Racek B52 A Karlovy Vary Gepardi Březová A K.Vary Tašovická Pivnice, Karlovy Vary
13:00
17. Ne 8.4.2018 Dravci Fedor Sokolov Vokurky XXL M.Lázně Sokolov Fedor, Sokolov
14:00
17. Ne 8.4.2018 BACARDI A K.Vary DC Alex Sokolov Karlovy Vary BACARDI BAR, Karlovy Vary Drahovice
14:00
18. 13.4.2018 JP Čechie Dalovice BACARDI A K.Vary K. Vary Dalovice Pod mostem, Dalovice
18:00
18. So 14.4.2018 Gepardi Březová A Dravci Fedor Sokolov K.V. Březová U radnice, Březová u KV
16:30
18. So 14.4.2018 Družba Domino Ostrov Žíla Chodov A Ostrov Hospoda u Čepelíka, Ostrov
17:00
18. Ne 15.4.2018 AC Star-Arena Chodov Racek B52 A Karlovy Vary Chodov Star Arena, Chodov
13:00
18. Ne 15.4.2018 Hradní páni Loket Žíla Chodov B Loket U Pepíka, Loket
14:00
18. Ne 15.4.2018 Vokurky XXL M.Lázně DC Alex Sokolov Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:00
19. 27.4.2018 JP Čechie Dalovice DC Alex Sokolov K. Vary Dalovice Pod mostem, Dalovice
18:00
19. 27.4.2018 Žíla Chodov B Družba Domino Ostrov Chodov Club -Bar U Žíly, Chodov
18:00
19. So 28.4.2018 Gepardi Březová A Vokurky XXL M.Lázně K.V. Březová U radnice, Březová u KV
16:30
19. So 28.4.2018 Žíla Chodov A BACARDI A K.Vary Chodov Club -Bar U Žíly, Chodov
17:00
19. Ne 29.4.2018 Racek B52 A Karlovy Vary Hradní páni Loket K.Vary Tašovická Pivnice, Karlovy Vary
13:00
19. Ne 29.4.2018 Dravci Fedor Sokolov AC Star-Arena Chodov Sokolov Fedor, Sokolov
14:00
20. So 5.5.2018 Družba Domino Ostrov Racek B52 A Karlovy Vary Ostrov Hospoda u Čepelíka, Ostrov
17:00
20. Ne 6.5.2018 AC Star-Arena Chodov Gepardi Březová A Chodov Star Arena, Chodov
13:00
20. Ne 6.5.2018 DC Alex Sokolov Žíla Chodov A Sokolov Alex,
13:00
20. Ne 6.5.2018 Hradní páni Loket Dravci Fedor Sokolov Loket U Pepíka, Loket
14:00
20. Ne 6.5.2018 BACARDI A K.Vary Žíla Chodov B Karlovy Vary BACARDI BAR, Karlovy Vary Drahovice
14:00
20. Ne 6.5.2018 Vokurky XXL M.Lázně JP Čechie Dalovice Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:00
21. 18.5.2018 Žíla Chodov B DC Alex Sokolov Chodov Club -Bar U Žíly, Chodov
18:00
21. So 19.5.2018 Gepardi Březová A Hradní páni Loket K.V. Březová U radnice, Březová u KV
16:30
21. So 19.5.2018 Žíla Chodov A JP Čechie Dalovice Chodov Club -Bar U Žíly, Chodov
17:00
21. Ne 20.5.2018 AC Star-Arena Chodov Vokurky XXL M.Lázně Chodov Star Arena, Chodov
13:00
21. Ne 20.5.2018 Racek B52 A Karlovy Vary BACARDI A K.Vary K.Vary Tašovická Pivnice, Karlovy Vary
13:00
21. Ne 20.5.2018 Dravci Fedor Sokolov Družba Domino Ostrov Sokolov Fedor, Sokolov
14:00
22. 25.5.2018 JP Čechie Dalovice Žíla Chodov B K. Vary Dalovice Pod mostem, Dalovice
18:00
22. So 26.5.2018 Družba Domino Ostrov Gepardi Březová A Ostrov Hospoda u Čepelíka, Ostrov
17:00
22. Ne 27.5.2018 DC Alex Sokolov Racek B52 A Karlovy Vary Sokolov Alex,
13:00
22. Ne 27.5.2018 Hradní páni Loket AC Star-Arena Chodov Loket U Pepíka, Loket
14:00
22. Ne 27.5.2018 BACARDI A K.Vary Dravci Fedor Sokolov Karlovy Vary BACARDI BAR, Karlovy Vary Drahovice
14:00
22. Ne 27.5.2018 Vokurky XXL M.Lázně Žíla Chodov A Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:00

1. A LIGA UŠO Karlovarsko
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. So 2.9.2017 Garážníci CHEB 8 : 10 J.P.M. Ryvalové Cheb Cheb Pivnice Garáž, Cheb
13:00 Luhanová Vladimíra 19 : 25 Harazin Jaroslav
1. So 2.9.2017 DC/TC Kings Tachov 8 : 10 Panteři Tachov Tachov Pivnice Na koupališti, Tachov
14:00 Kantor Jan 20 : 26 Martan Radek
1. So 2.9.2017 Fedoraci Sokolov 6 : 12 Lucerna z garáže Cheb Sokolov Fedor, Sokolov
14:00 Trbušek Jan 17 : 27 Forejt Petr
1. So 2.9.2017 PAPÍRÁK A CHEB 11 : 7 Lišáci B Bukovany Cheb Paperclub, Cheb
16:00 Drahoňovský Jiří 25 : 19 Nechala Václav
1. So 2.9.2017 Boční vítr Lomnice 14 : 4 RENO A Mariánské Lázně Lomnice Piclej Harley, Lomnice
17:00 Polák Jiří 29 : 11 Harant Jiří
2. So 16.9.2017 Panteři Tachov 10 : 8 Garážníci CHEB Tachov Pivnice Na koupališti, Tachov
15:00 Oktabec Petr 24 : 19 Luhanová Vladimíra
2. So 16.9.2017 Boční vítr Lomnice 11 : 7 Fedoraci Sokolov Lomnice Piclej Harley, Lomnice
17:00 Polák Jiří 25 : 19 Trbušek Jan
2. Ne 17.9.2017 Lucerna z garáže Cheb 0 : 18 PAPÍRÁK A CHEB Cheb Pivnice Garáž, Cheb
13:00 0 : 36
2. Ne 17.9.2017 Lišáci B Bukovany 10 : 9 DC/TC Kings Tachov Bukovany K.D., Bukovany
13:00 Nechala Václav 22 : 23 Kantor Jan
2. Ne 17.9.2017 RENO A Mariánské Lázně 5 : 13 DT R.U.M. Marianské Lázně M. Lázně Herna bar ROXY 1, Mariánské Lázně
14:00 Hlaváček Jiří 14 : 28 Houšková Lucie
3. So 23.9.2017 Garážníci CHEB 7 : 11 Lišáci B Bukovany Cheb Pivnice Garáž, Cheb
13:00 Luhan Daniel 18 : 28 Nechala Václav
3. So 23.9.2017 DC/TC Kings Tachov 2 : 16 Lucerna z garáže Cheb Tachov Pivnice Na koupališti, Tachov
14:00 Štaglová Barbora 9 : 32 Jech Michal
3. So 23.9.2017 Fedoraci Sokolov 14 : 4 RENO A Mariánské Lázně Sokolov Fedor, Sokolov
14:00 Trbušek Jan 29 : 10 Harant Jiří
3. So 23.9.2017 PAPÍRÁK A CHEB 6 : 12 Boční vítr Lomnice Cheb Paperclub, Cheb
16:00 Kubále Jiří 18 : 27 Polák Jiří
3. Ne 24.9.2017 DT R.U.M. Marianské Lázně 8 : 10 J.P.M. Ryvalové Cheb Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
14:30 Kopecký Jiří 23 : 24 Harazin Jaroslav
4. So 7.10.2017 Fedoraci Sokolov 7 : 11 PAPÍRÁK A CHEB Sokolov Fedor, Sokolov
14:00 Trbušek Jan 17 : 25 Drahoňovský Jiří
4. So 7.10.2017 Panteři Tachov 9 : 10 DT R.U.M. Marianské Lázně Tachov Pivnice Na koupališti, Tachov
15:00 Oktabec Petr 21 : 23 Kopecký Jiří
4. So 7.10.2017 Boční vítr Lomnice 15 : 3 DC/TC Kings Tachov Lomnice Piclej Harley, Lomnice
17:00 Polák Jiří 31 : 9 Kantor Jan
4. Ne 8.10.2017 Lucerna z garáže Cheb 16 : 2 Garážníci CHEB Cheb Pivnice Garáž, Cheb
13:00 Pospíšil Miloslav 33 : 10 Luhanová Vladimíra
4. Ne 8.10.2017 RENO A Mariánské Lázně 4 : 14 J.P.M. Ryvalové Cheb M. Lázně Herna bar ROXY 1, Mariánské Lázně
14:00 Harant Jiří 12 : 30 Harazin Jaroslav
5. So 14.10.2017 J.P.M. Ryvalové Cheb 7 : 11 Panteři Tachov Cheb Paperclub, Cheb
13:00 Harazin Jaroslav 18 : 25 Martan Radek
5. So 14.10.2017 Garážníci CHEB 5 : 13 Boční vítr Lomnice Cheb Pivnice Garáž, Cheb
13:00 Luhanová Vladimíra 12 : 30 Polák Jiří
5. So 14.10.2017 DC/TC Kings Tachov 3 : 15 Fedoraci Sokolov Tachov Pivnice Na koupališti, Tachov
14:00 Tlustá Kateřina 11 : 30 Trbušek Jan
5. So 14.10.2017 PAPÍRÁK A CHEB 15 : 3 RENO A Mariánské Lázně Cheb Paperclub, Cheb
16:00 Drahoňovský Jiří 31 : 13 Harant Jiří
5. Ne 15.10.2017 DT R.U.M. Marianské Lázně 16 : 2 Lišáci B Bukovany Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
14:30 Houšková Lucie 32 : 7 Nechala Václav
6. So 28.10.2017 Fedoraci Sokolov Garážníci CHEB Sokolov Fedor, Sokolov
14:00
6. So 28.10.2017 Panteři Tachov RENO A Mariánské Lázně Tachov Pivnice Na koupališti, Tachov
15:00
6. So 28.10.2017 PAPÍRÁK A CHEB DC/TC Kings Tachov Cheb Paperclub, Cheb
16:00
6. Ne 29.10.2017 Lucerna z garáže Cheb DT R.U.M. Marianské Lázně Cheb Pivnice Garáž, Cheb
13:00
6. Ne 29.10.2017 Lišáci B Bukovany J.P.M. Ryvalové Cheb Bukovany K.D., Bukovany
13:00
7. So 4.11.2017 Garážníci CHEB PAPÍRÁK A CHEB Cheb Pivnice Garáž, Cheb
13:00
7. So 4.11.2017 Panteři Tachov Lišáci B Bukovany Tachov Pivnice Na koupališti, Tachov
15:00
7. So 4.11.2017 J.P.M. Ryvalové Cheb Lucerna z garáže Cheb Cheb Paperclub, Cheb
16:00
7. Ne 5.11.2017 RENO A Mariánské Lázně DC/TC Kings Tachov M. Lázně Herna bar ROXY 1, Mariánské Lázně
14:00
7. Ne 5.11.2017 DT R.U.M. Marianské Lázně Boční vítr Lomnice Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
14:30
8. So 11.11.2017 DC/TC Kings Tachov Garážníci CHEB Tachov Pivnice Na koupališti, Tachov
14:00
8. So 11.11.2017 Fedoraci Sokolov DT R.U.M. Marianské Lázně Sokolov Fedor, Sokolov
14:00
8. So 11.11.2017 Boční vítr Lomnice J.P.M. Ryvalové Cheb Lomnice Piclej Harley, Lomnice
17:00
8. Ne 12.11.2017 Lišáci B Bukovany RENO A Mariánské Lázně Bukovany K.D., Bukovany
13:00
8. Ne 12.11.2017 Lucerna z garáže Cheb Panteři Tachov Cheb Pivnice Garáž, Cheb
13:00
9. So 18.11.2017 Garážníci CHEB RENO A Mariánské Lázně Cheb Pivnice Garáž, Cheb
13:00
9. So 18.11.2017 Panteři Tachov Boční vítr Lomnice Tachov Pivnice Na koupališti, Tachov
15:00
9. So 18.11.2017 J.P.M. Ryvalové Cheb Fedoraci Sokolov Cheb Paperclub, Cheb
16:00
9. Ne 19.11.2017 Lišáci B Bukovany Lucerna z garáže Cheb Bukovany K.D., Bukovany
13:00
9. Ne 19.11.2017 DT R.U.M. Marianské Lázně PAPÍRÁK A CHEB Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
14:30
10. So 2.12.2017 DC/TC Kings Tachov DT R.U.M. Marianské Lázně Tachov Pivnice Na koupališti, Tachov
14:00
10. So 2.12.2017 Fedoraci Sokolov Panteři Tachov Sokolov Fedor, Sokolov
14:00
10. So 2.12.2017 PAPÍRÁK A CHEB J.P.M. Ryvalové Cheb Cheb Paperclub, Cheb
16:00
10. So 2.12.2017 Boční vítr Lomnice Lišáci B Bukovany Lomnice Piclej Harley, Lomnice
17:00
10. Ne 3.12.2017 RENO A Mariánské Lázně Lucerna z garáže Cheb M. Lázně Herna bar ROXY 1, Mariánské Lázně
14:00
11. So 9.12.2017 Panteři Tachov PAPÍRÁK A CHEB Tachov Pivnice Na koupališti, Tachov
15:00
11. So 9.12.2017 J.P.M. Ryvalové Cheb DC/TC Kings Tachov Cheb Paperclub, Cheb
16:00
11. Ne 10.12.2017 Lucerna z garáže Cheb Boční vítr Lomnice Cheb Pivnice Garáž, Cheb
13:00
11. Ne 10.12.2017 Lišáci B Bukovany Fedoraci Sokolov Bukovany K.D., Bukovany
13:00
11. Ne 10.12.2017 DT R.U.M. Marianské Lázně Garážníci CHEB Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
14:30
12. So 10.2.2018 Panteři Tachov DC/TC Kings Tachov Tachov Pivnice Na koupališti, Tachov
15:00
12. So 10.2.2018 J.P.M. Ryvalové Cheb Garážníci CHEB Cheb Paperclub, Cheb
16:00
12. Ne 11.2.2018 Lišáci B Bukovany PAPÍRÁK A CHEB Bukovany K.D., Bukovany
13:00
12. Ne 11.2.2018 Lucerna z garáže Cheb Fedoraci Sokolov Cheb Pivnice Garáž, Cheb
13:00
12. Ne 11.2.2018 RENO A Mariánské Lázně Boční vítr Lomnice M. Lázně Herna bar ROXY 1, Mariánské Lázně
14:00
13. So 24.2.2018 Garážníci CHEB Panteři Tachov Cheb Pivnice Garáž, Cheb
13:00
13. So 24.2.2018 DC/TC Kings Tachov Lišáci B Bukovany Tachov Pivnice Na koupališti, Tachov
14:00
13. So 24.2.2018 Fedoraci Sokolov Boční vítr Lomnice Sokolov Fedor, Sokolov
14:00
13. So 24.2.2018 PAPÍRÁK A CHEB Lucerna z garáže Cheb Cheb Paperclub, Cheb
16:00
13. Ne 25.2.2018 DT R.U.M. Marianské Lázně RENO A Mariánské Lázně Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
14:30
14. So 3.3.2018 J.P.M. Ryvalové Cheb DT R.U.M. Marianské Lázně Cheb Paperclub, Cheb
16:00
14. So 3.3.2018 Boční vítr Lomnice PAPÍRÁK A CHEB Lomnice Piclej Harley, Lomnice
17:00
14. Ne 4.3.2018 Lišáci B Bukovany Garážníci CHEB Bukovany K.D., Bukovany
13:00
14. Ne 4.3.2018 Lucerna z garáže Cheb DC/TC Kings Tachov Cheb Pivnice Garáž, Cheb
13:00
14. Ne 4.3.2018 RENO A Mariánské Lázně Fedoraci Sokolov M. Lázně Herna bar ROXY 1, Mariánské Lázně
14:00
15. So 10.3.2018 J.P.M. Ryvalové Cheb RENO A Mariánské Lázně Cheb Paperclub, Cheb
13:00
15. So 10.3.2018 Garážníci CHEB Lucerna z garáže Cheb Cheb Pivnice Garáž, Cheb
13:00
15. So 10.3.2018 DC/TC Kings Tachov Boční vítr Lomnice Tachov Pivnice Na koupališti, Tachov
14:00
15. So 10.3.2018 PAPÍRÁK A CHEB Fedoraci Sokolov Cheb Paperclub, Cheb
16:00
15. Ne 11.3.2018 DT R.U.M. Marianské Lázně Panteři Tachov Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
14:30
16. So 24.3.2018 Fedoraci Sokolov DC/TC Kings Tachov Sokolov Fedor, Sokolov
14:00
16. So 24.3.2018 Panteři Tachov J.P.M. Ryvalové Cheb Tachov Pivnice Na koupališti, Tachov
15:00
16. So 24.3.2018 Boční vítr Lomnice Garážníci CHEB Lomnice Piclej Harley, Lomnice
17:00
16. Ne 25.3.2018 Lišáci B Bukovany DT R.U.M. Marianské Lázně Bukovany K.D., Bukovany
13:00
16. Ne 25.3.2018 RENO A Mariánské Lázně PAPÍRÁK A CHEB M. Lázně Herna bar ROXY 1, Mariánské Lázně
14:00
17. So 7.4.2018 Garážníci CHEB Fedoraci Sokolov Cheb Pivnice Garáž, Cheb
13:00
17. So 7.4.2018 DC/TC Kings Tachov PAPÍRÁK A CHEB Tachov Pivnice Na koupališti, Tachov
14:00
17. So 7.4.2018 J.P.M. Ryvalové Cheb Lišáci B Bukovany Cheb Paperclub, Cheb
16:00
17. Ne 8.4.2018 RENO A Mariánské Lázně Panteři Tachov M. Lázně Herna bar ROXY 1, Mariánské Lázně
14:00
17. Ne 8.4.2018 DT R.U.M. Marianské Lázně Lucerna z garáže Cheb Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
14:30
18. So 14.4.2018 DC/TC Kings Tachov RENO A Mariánské Lázně Tachov Pivnice Na koupališti, Tachov
14:00
18. So 14.4.2018 PAPÍRÁK A CHEB Garážníci CHEB Cheb Paperclub, Cheb
16:00
18. So 14.4.2018 Boční vítr Lomnice DT R.U.M. Marianské Lázně Lomnice Piclej Harley, Lomnice
17:00
18. Ne 15.4.2018 Lišáci B Bukovany Panteři Tachov Bukovany K.D., Bukovany
13:00
18. Ne 15.4.2018 Lucerna z garáže Cheb J.P.M. Ryvalové Cheb Cheb Pivnice Garáž, Cheb
13:00
19. So 28.4.2018 Garážníci CHEB DC/TC Kings Tachov Cheb Pivnice Garáž, Cheb
13:00
19. So 28.4.2018 Panteři Tachov Lucerna z garáže Cheb Tachov Pivnice Na koupališti, Tachov
15:00
19. So 28.4.2018 J.P.M. Ryvalové Cheb Boční vítr Lomnice Cheb Paperclub, Cheb
16:00
19. Ne 29.4.2018 RENO A Mariánské Lázně Lišáci B Bukovany M. Lázně Herna bar ROXY 1, Mariánské Lázně
14:00
19. Ne 29.4.2018 DT R.U.M. Marianské Lázně Fedoraci Sokolov Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
14:30
20. So 5.5.2018 Fedoraci Sokolov J.P.M. Ryvalové Cheb Sokolov Fedor, Sokolov
14:00
20. So 5.5.2018 PAPÍRÁK A CHEB DT R.U.M. Marianské Lázně Cheb Paperclub, Cheb
16:00
20. So 5.5.2018 Boční vítr Lomnice Panteři Tachov Lomnice Piclej Harley, Lomnice
17:00
20. Ne 6.5.2018 Lucerna z garáže Cheb Lišáci B Bukovany Cheb Pivnice Garáž, Cheb
13:00
20. Ne 6.5.2018 RENO A Mariánské Lázně Garážníci CHEB M. Lázně Herna bar ROXY 1, Mariánské Lázně
14:00
21. So 19.5.2018 Panteři Tachov Fedoraci Sokolov Tachov Pivnice Na koupališti, Tachov
15:00
21. So 19.5.2018 J.P.M. Ryvalové Cheb PAPÍRÁK A CHEB Cheb Paperclub, Cheb
16:00
21. Ne 20.5.2018 Lucerna z garáže Cheb RENO A Mariánské Lázně Cheb Pivnice Garáž, Cheb
13:00
21. Ne 20.5.2018 Lišáci B Bukovany Boční vítr Lomnice Bukovany K.D., Bukovany
13:00
21. Ne 20.5.2018 DT R.U.M. Marianské Lázně DC/TC Kings Tachov Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
14:30
22. So 26.5.2018 Garážníci CHEB DT R.U.M. Marianské Lázně Cheb Pivnice Garáž, Cheb
13:00
22. So 26.5.2018 Fedoraci Sokolov Lišáci B Bukovany Sokolov Fedor, Sokolov
14:00
22. So 26.5.2018 DC/TC Kings Tachov J.P.M. Ryvalové Cheb Tachov Pivnice Na koupališti, Tachov
14:00
22. So 26.5.2018 PAPÍRÁK A CHEB Panteři Tachov Cheb Paperclub, Cheb
16:00
22. So 26.5.2018 Boční vítr Lomnice Lucerna z garáže Cheb Lomnice Piclej Harley, Lomnice
17:00

1. B LIGA UŠO Karlovarsko
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. So 2.9.2017 Žíla Chodov C 12 : 6 Žíla Chodov D Chodov Club -Bar U Žíly, Chodov
13:00 Fibrich Viktor 25 : 15 Frélich Jiří
1. So 2.9.2017 Kolečko Škodíci A Ostrov 5 : 13 Kolečko Škodíci B Ostrov Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov
14:00 Mrenica Jan 17 : 30 Hochmann František
1. So 2.9.2017 Průšvih A Karlovy Vary 11 : 7 Klokani Nejdek Karlovy Vary U Průšů, Karlovy Vary
16:00 Ledvina Jaroslav 24 : 23 Hošek Pavel
1. So 2.9.2017 Havrani Karlovy Vary 8 : 10 Racek B52 B Karlovy Vary Karlovy Vary Vinárna Sklep, Karlovy Vary
17:00 Pekárek Michal 22 : 24 Šťastný Martin
1. So 2.9.2017 BACARDI C K. Vary 2 : 16 BACARDI B K. Vary Karlovy Vary BACARDI BAR, Karlovy Vary Drahovice
17:00 Fujerík Tomáš 9 : 33 Pliskva Jaroslav
1. Ne 3.9.2017 Nikola B Kraslice 12 : 6 Nikola C Kraslice Kraslice Nikola, Kraslice
13:00 Jor Jaroslav 28 : 16 Bubla Tomáš
2. So 16.9.2017 Nikola C Kraslice 8 : 10 BACARDI C K. Vary Kraslice Nikola, Kraslice
14:00 Bodnarik Jiří 22 : 24 Fujerík Tomáš
2. So 16.9.2017 Racek B52 B Karlovy Vary 8 : 10 Nikola B Kraslice Karlovy Vary Sport Bar Buldoci, Karlovy Vary
15:00 Šťastný Martin 18 : 23 Jor Jaroslav
2. So 16.9.2017 Havrani Karlovy Vary 4 : 14 Průšvih A Karlovy Vary Karlovy Vary Vinárna Sklep, Karlovy Vary
17:00 Pekárek Michal 17 : 30 Ledvina Jaroslav
2. Ne 17.9.2017 BACARDI B K. Vary 13 : 5 Žíla Chodov C Karlovy Vary BACARDI BAR, Karlovy Vary Drahovice
13:00 Pliskva Jaroslav 28 : 16 Fibrich Viktor
2. Ne 17.9.2017 Klokani Nejdek 11 : 7 Kolečko Škodíci B Ostrov Nejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek
13:00 Hošek Pavel 27 : 19 Elbl Martin
2. Ne 17.9.2017 Žíla Chodov D 7 : 11 Kolečko Škodíci A Ostrov Chodov Club -Bar U Žíly, Chodov
14:00 Frélich Jiří 17 : 24 Mrenica Jan
3. So 23.9.2017 Žíla Chodov C 12 : 6 Nikola C Kraslice Chodov Club -Bar U Žíly, Chodov
13:00 Fibrich Viktor 26 : 18 Bubla Tomáš
3. So 23.9.2017 Kolečko Škodíci A Ostrov 4 : 14 BACARDI B K. Vary Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov
14:00 Mrenica Jan 15 : 29 Pliskva Jaroslav
3. So 23.9.2017 Havrani Karlovy Vary 10 : 8 Klokani Nejdek Karlovy Vary Vinárna Sklep, Karlovy Vary
17:00 Pekárek Michal 21 : 20 Hošek Pavel
3. So 23.9.2017 BACARDI C K. Vary 9 : 10 Racek B52 B Karlovy Vary Karlovy Vary BACARDI BAR, Karlovy Vary Drahovice
17:00 Fujerík Tomáš 22 : 24 Šťastný Martin
3. So 23.9.2017 Kolečko Škodíci B Ostrov 11 : 7 Žíla Chodov D Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov
17:00 Hochmann František 24 : 21 Frélich Jiří
3. Ne 24.9.2017 Nikola B Kraslice 11 : 7 Průšvih A Karlovy Vary Kraslice Nikola, Kraslice
13:00 Jor Jaroslav 26 : 20 Ledvina Jaroslav
4. So 7.10.2017 Kolečko Škodíci A Ostrov 12 : 6 Nikola C Kraslice Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov
14:00 Mrenica Jan 29 : 19 Kalamár Jindřich
4. So 7.10.2017 Racek B52 B Karlovy Vary 9 : 10 Žíla Chodov C Karlovy Vary Sport Bar Buldoci, Karlovy Vary
15:00 Šťastný Martin 23 : 24 Fibrich Viktor
4. So 7.10.2017 Průšvih A Karlovy Vary 14 : 4 BACARDI C K. Vary Karlovy Vary U Průšů, Karlovy Vary
16:00 Ledvina Jaroslav 31 : 11 Fujerík Tomáš
4. So 7.10.2017 Havrani Karlovy Vary 6 : 12 Nikola B Kraslice Karlovy Vary Vinárna Sklep, Karlovy Vary
17:00 Abrahám Petr 13 : 26 Jor Jaroslav
4. Ne 8.10.2017 BACARDI B K. Vary 10 : 8 Kolečko Škodíci B Ostrov Karlovy Vary BACARDI BAR, Karlovy Vary Drahovice
13:00 Pliskva Jaroslav 24 : 23 Hochmann František
4. Ne 8.10.2017 Žíla Chodov D 14 : 4 Klokani Nejdek Chodov Club -Bar U Žíly, Chodov
14:00 Frélich Jiří 30 : 14 Hošek Pavel
5. So 14.10.2017 Žíla Chodov C 6 : 12 Průšvih A Karlovy Vary Chodov Club -Bar U Žíly, Chodov
13:00 Urys František 19 : 25 Ledvina Jaroslav
5. So 14.10.2017 Kolečko Škodíci A Ostrov 3 : 15 Racek B52 B Karlovy Vary Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov
14:00 Mrenica Jan 9 : 31 Šťastný Martin
5. So 14.10.2017 BACARDI C K. Vary 8 : 10 Havrani Karlovy Vary Karlovy Vary BACARDI BAR, Karlovy Vary Drahovice
17:00 Fujerík Tomáš 22 : 21 Abrahám Petr
5. So 14.10.2017 Kolečko Škodíci B Ostrov 13 : 5 Nikola C Kraslice Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov
17:00 Hochmann František 29 : 11 Bodnarik Jiří
5. Ne 15.10.2017 Nikola B Kraslice 10 : 8 Klokani Nejdek Kraslice Nikola, Kraslice
13:00 Jor Jaroslav 23 : 19 Hošek Pavel
5. Ne 15.10.2017 Žíla Chodov D 7 : 11 BACARDI B K. Vary Chodov Club -Bar U Žíly, Chodov
14:00 Frélich Jiří 17 : 23 Pliskva Jaroslav
6. So 28.10.2017 Nikola C Kraslice Žíla Chodov D Kraslice Nikola, Kraslice
14:00
6. So 28.10.2017 Racek B52 B Karlovy Vary Kolečko Škodíci B Ostrov Karlovy Vary Sport Bar Buldoci, Karlovy Vary
15:00
6. So 28.10.2017 Průšvih A Karlovy Vary Kolečko Škodíci A Ostrov Karlovy Vary U Průšů, Karlovy Vary
16:00
6. So 28.10.2017 Havrani Karlovy Vary Žíla Chodov C Karlovy Vary Vinárna Sklep, Karlovy Vary
17:00
6. Ne 29.10.2017 Nikola B Kraslice BACARDI C K. Vary Kraslice Nikola, Kraslice
13:00
6. Ne 29.10.2017 BACARDI B K. Vary Klokani Nejdek Karlovy Vary BACARDI BAR, Karlovy Vary Drahovice
13:00
7. So 4.11.2017 Žíla Chodov C Nikola B Kraslice Chodov Club -Bar U Žíly, Chodov
13:00
7. So 4.11.2017 Kolečko Škodíci A Ostrov Havrani Karlovy Vary Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov
14:00
7. So 4.11.2017 Nikola C Kraslice BACARDI B K. Vary Kraslice Nikola, Kraslice
14:00
7. So 4.11.2017 Racek B52 B Karlovy Vary Žíla Chodov D Karlovy Vary Sport Bar Buldoci, Karlovy Vary
15:00
7. So 4.11.2017 BACARDI C K. Vary Klokani Nejdek Karlovy Vary BACARDI BAR, Karlovy Vary Drahovice
17:00
7. So 4.11.2017 Kolečko Škodíci B Ostrov Průšvih A Karlovy Vary Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov
17:00
8. So 11.11.2017 Racek B52 B Karlovy Vary BACARDI B K. Vary Karlovy Vary Sport Bar Buldoci, Karlovy Vary
15:00
8. So 11.11.2017 Průšvih A Karlovy Vary Žíla Chodov D Karlovy Vary U Průšů, Karlovy Vary
16:00
8. So 11.11.2017 Havrani Karlovy Vary Kolečko Škodíci B Ostrov Karlovy Vary Vinárna Sklep, Karlovy Vary
17:00
8. So 11.11.2017 BACARDI C K. Vary Žíla Chodov C Karlovy Vary BACARDI BAR, Karlovy Vary Drahovice
17:00
8. Ne 12.11.2017 Nikola B Kraslice Kolečko Škodíci A Ostrov Kraslice Nikola, Kraslice
13:00
8. Ne 12.11.2017 Klokani Nejdek Nikola C Kraslice Nejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek
13:00
9. So 18.11.2017 Žíla Chodov C Klokani Nejdek Chodov Club -Bar U Žíly, Chodov
13:00
9. So 18.11.2017 Kolečko Škodíci A Ostrov BACARDI C K. Vary Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov
14:00
9. So 18.11.2017 Nikola C Kraslice Racek B52 B Karlovy Vary Kraslice Nikola, Kraslice
14:00
9. So 18.11.2017 Kolečko Škodíci B Ostrov Nikola B Kraslice Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov
17:00
9. Ne 19.11.2017 BACARDI B K. Vary Průšvih A Karlovy Vary Karlovy Vary BACARDI BAR, Karlovy Vary Drahovice
13:00
9. Ne 19.11.2017 Žíla Chodov D Havrani Karlovy Vary Chodov Club -Bar U Žíly, Chodov
14:00
10. So 2.12.2017 Žíla Chodov C Kolečko Škodíci A Ostrov Chodov Club -Bar U Žíly, Chodov
13:00
10. So 2.12.2017 Průšvih A Karlovy Vary Nikola C Kraslice Karlovy Vary U Průšů, Karlovy Vary
16:00
10. So 2.12.2017 Havrani Karlovy Vary BACARDI B K. Vary Karlovy Vary Vinárna Sklep, Karlovy Vary
17:00
10. So 2.12.2017 BACARDI C K. Vary Kolečko Škodíci B Ostrov Karlovy Vary BACARDI BAR, Karlovy Vary Drahovice
17:00
10. Ne 3.12.2017 Nikola B Kraslice Žíla Chodov D Kraslice Nikola, Kraslice
13:00
10. Ne 3.12.2017 Klokani Nejdek Racek B52 B Karlovy Vary Nejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek
13:00
11. So 9.12.2017 Kolečko Škodíci A Ostrov Klokani Nejdek Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov
14:00
11. So 9.12.2017 Nikola C Kraslice Havrani Karlovy Vary Kraslice Nikola, Kraslice
14:00
11. So 9.12.2017 Průšvih A Karlovy Vary Racek B52 B Karlovy Vary Karlovy Vary U Průšů, Karlovy Vary
16:00
11. So 9.12.2017 Kolečko Škodíci B Ostrov Žíla Chodov C Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov
17:00
11. Ne 10.12.2017 BACARDI B K. Vary Nikola B Kraslice Karlovy Vary BACARDI BAR, Karlovy Vary Drahovice
13:00
11. Ne 10.12.2017 Žíla Chodov D BACARDI C K. Vary Chodov Club -Bar U Žíly, Chodov
14:00
12. So 10.2.2018 Nikola C Kraslice Nikola B Kraslice Kraslice Nikola, Kraslice
14:00
12. So 10.2.2018 Racek B52 B Karlovy Vary Havrani Karlovy Vary Karlovy Vary Sport Bar Buldoci, Karlovy Vary
15:00
12. So 10.2.2018 Kolečko Škodíci B Ostrov Kolečko Škodíci A Ostrov Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov
17:00
12. Ne 11.2.2018 BACARDI B K. Vary BACARDI C K. Vary Karlovy Vary BACARDI BAR, Karlovy Vary Drahovice
13:00
12. Ne 11.2.2018 Žíla Chodov D Žíla Chodov C Chodov Club -Bar U Žíly, Chodov
14:00
12. Ne 11.2.2018 Klokani Nejdek Průšvih A Karlovy Vary Nejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek
16:00
13. So 24.2.2018 Žíla Chodov C BACARDI B K. Vary Chodov Club -Bar U Žíly, Chodov
13:00
13. So 24.2.2018 Kolečko Škodíci A Ostrov Žíla Chodov D Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov
14:00
13. So 24.2.2018 Průšvih A Karlovy Vary Havrani Karlovy Vary Karlovy Vary U Průšů, Karlovy Vary
16:00
13. So 24.2.2018 BACARDI C K. Vary Nikola C Kraslice Karlovy Vary BACARDI BAR, Karlovy Vary Drahovice
17:00
13. So 24.2.2018 Kolečko Škodíci B Ostrov Klokani Nejdek Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov
17:00
13. Ne 25.2.2018 Nikola B Kraslice Racek B52 B Karlovy Vary Kraslice Nikola, Kraslice
13:00
14. So 3.3.2018 Nikola C Kraslice Žíla Chodov C Kraslice Nikola, Kraslice
14:00
14. So 3.3.2018 Racek B52 B Karlovy Vary BACARDI C K. Vary Karlovy Vary Sport Bar Buldoci, Karlovy Vary
15:00
14. So 3.3.2018 Průšvih A Karlovy Vary Nikola B Kraslice Karlovy Vary U Průšů, Karlovy Vary
16:00
14. Ne 4.3.2018 BACARDI B K. Vary Kolečko Škodíci A Ostrov Karlovy Vary BACARDI BAR, Karlovy Vary Drahovice
13:00
14. Ne 4.3.2018 Žíla Chodov D Kolečko Škodíci B Ostrov Chodov Club -Bar U Žíly, Chodov
14:00
14. Ne 4.3.2018 Klokani Nejdek Havrani Karlovy Vary Nejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek
16:00
15. So 10.3.2018 Žíla Chodov C Racek B52 B Karlovy Vary Chodov Club -Bar U Žíly, Chodov
13:00
15. So 10.3.2018 Nikola C Kraslice Kolečko Škodíci A Ostrov Kraslice Nikola, Kraslice
14:00
15. So 10.3.2018 BACARDI C K. Vary Průšvih A Karlovy Vary Karlovy Vary BACARDI BAR, Karlovy Vary Drahovice
17:00
15. So 10.3.2018 Kolečko Škodíci B Ostrov BACARDI B K. Vary Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov
17:00
15. Ne 11.3.2018 Nikola B Kraslice Havrani Karlovy Vary Kraslice Nikola, Kraslice
13:00
15. Ne 11.3.2018 Klokani Nejdek Žíla Chodov D Nejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek
13:00
16. So 24.3.2018 Nikola C Kraslice Kolečko Škodíci B Ostrov Kraslice Nikola, Kraslice
14:00
16. So 24.3.2018 Racek B52 B Karlovy Vary Kolečko Škodíci A Ostrov Karlovy Vary Sport Bar Buldoci, Karlovy Vary
15:00
16. So 24.3.2018 Průšvih A Karlovy Vary Žíla Chodov C Karlovy Vary U Průšů, Karlovy Vary
16:00
16. So 24.3.2018 Havrani Karlovy Vary BACARDI C K. Vary Karlovy Vary Vinárna Sklep, Karlovy Vary
17:00
16. Ne 25.3.2018 BACARDI B K. Vary Žíla Chodov D Karlovy Vary BACARDI BAR, Karlovy Vary Drahovice
13:00
16. Ne 25.3.2018 Klokani Nejdek Nikola B Kraslice Nejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek
16:00
17. So 7.4.2018 Žíla Chodov C Havrani Karlovy Vary Chodov Club -Bar U Žíly, Chodov
13:00
17. So 7.4.2018 Kolečko Škodíci A Ostrov Průšvih A Karlovy Vary Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov
14:00
17. So 7.4.2018 BACARDI C K. Vary Nikola B Kraslice Karlovy Vary BACARDI BAR, Karlovy Vary Drahovice
17:00
17. So 7.4.2018 Kolečko Škodíci B Ostrov Racek B52 B Karlovy Vary Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov
17:00
17. Ne 8.4.2018 Klokani Nejdek BACARDI B K. Vary Nejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek
13:00
17. Ne 8.4.2018 Žíla Chodov D Nikola C Kraslice Chodov Club -Bar U Žíly, Chodov
14:00
18. So 14.4.2018 Průšvih A Karlovy Vary Kolečko Škodíci B Ostrov Karlovy Vary U Průšů, Karlovy Vary
16:00
18. So 14.4.2018 Havrani Karlovy Vary Kolečko Škodíci A Ostrov Karlovy Vary Vinárna Sklep, Karlovy Vary
17:00
18. Ne 15.4.2018 Klokani Nejdek BACARDI C K. Vary Nejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek
13:00
18. Ne 15.4.2018 Nikola B Kraslice Žíla Chodov C Kraslice Nikola, Kraslice
13:00
18. Ne 15.4.2018 BACARDI B K. Vary Nikola C Kraslice Karlovy Vary BACARDI BAR, Karlovy Vary Drahovice
13:00
18. Ne 15.4.2018 Žíla Chodov D Racek B52 B Karlovy Vary Chodov Club -Bar U Žíly, Chodov
14:00
19. So 28.4.2018 Žíla Chodov C BACARDI C K. Vary Chodov Club -Bar U Žíly, Chodov
13:00
19. So 28.4.2018 Kolečko Škodíci A Ostrov Nikola B Kraslice Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov
14:00
19. So 28.4.2018 Nikola C Kraslice Klokani Nejdek Kraslice Nikola, Kraslice
14:00
19. So 28.4.2018 Kolečko Škodíci B Ostrov Havrani Karlovy Vary Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov
17:00
19. Ne 29.4.2018 BACARDI B K. Vary Racek B52 B Karlovy Vary Karlovy Vary BACARDI BAR, Karlovy Vary Drahovice
13:00
19. Ne 29.4.2018 Žíla Chodov D Průšvih A Karlovy Vary Chodov Club -Bar U Žíly, Chodov
16:00
20. So 5.5.2018 Racek B52 B Karlovy Vary Nikola C Kraslice Karlovy Vary Sport Bar Buldoci, Karlovy Vary
15:00
20. So 5.5.2018 Průšvih A Karlovy Vary BACARDI B K. Vary Karlovy Vary U Průšů, Karlovy Vary
16:00
20. So 5.5.2018 BACARDI C K. Vary Kolečko Škodíci A Ostrov Karlovy Vary BACARDI BAR, Karlovy Vary Drahovice
17:00
20. So 5.5.2018 Havrani Karlovy Vary Žíla Chodov D Karlovy Vary Vinárna Sklep, Karlovy Vary
17:00
20. Ne 6.5.2018 Klokani Nejdek Žíla Chodov C Nejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek
13:00
20. Ne 6.5.2018 Nikola B Kraslice Kolečko Škodíci B Ostrov Kraslice Nikola, Kraslice
13:00
21. So 19.5.2018 Nikola C Kraslice Průšvih A Karlovy Vary Kraslice Nikola, Kraslice
14:00
21. So 19.5.2018 Kolečko Škodíci A Ostrov Žíla Chodov C Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov
14:00
21. So 19.5.2018 Racek B52 B Karlovy Vary Klokani Nejdek Karlovy Vary Sport Bar Buldoci, Karlovy Vary
15:00
21. So 19.5.2018 Kolečko Škodíci B Ostrov BACARDI C K. Vary Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov
17:00
21. Ne 20.5.2018 BACARDI B K. Vary Havrani Karlovy Vary Karlovy Vary BACARDI BAR, Karlovy Vary Drahovice
13:00
21. Ne 20.5.2018 Žíla Chodov D Nikola B Kraslice Chodov Club -Bar U Žíly, Chodov
14:00
22. So 26.5.2018 Žíla Chodov C Kolečko Škodíci B Ostrov Chodov Club -Bar U Žíly, Chodov
13:00
22. So 26.5.2018 Racek B52 B Karlovy Vary Průšvih A Karlovy Vary Karlovy Vary Sport Bar Buldoci, Karlovy Vary
15:00
22. So 26.5.2018 BACARDI C K. Vary Žíla Chodov D Karlovy Vary BACARDI BAR, Karlovy Vary Drahovice
17:00
22. So 26.5.2018 Havrani Karlovy Vary Nikola C Kraslice Karlovy Vary Vinárna Sklep, Karlovy Vary
17:00
22. Ne 27.5.2018 Klokani Nejdek Kolečko Škodíci A Ostrov Nejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek
13:00
22. Ne 27.5.2018 Nikola B Kraslice BACARDI B K. Vary Kraslice Nikola, Kraslice
13:00

2.A LIGA UŠO Karlovarsko
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. So 2.9.2017 DC U Hnáta Citice 11 : 7 Dřeváci od Prďocha Sokolov Citice U Hnáta, Citice
13:00 Vrána Jiří 24 : 19 Mašek Jiří
1. So 2.9.2017 DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně 14 : 4 Straky z Dyleně M.L. M. Lázně LUCKY JOKER, Mariánské Lázně
15:00 Boško Jan 29 : 16 Businská Lenka
1. Ne 3.9.2017 ŠK LUNA A Mariánské Lázně 9 : 10 Veselý Obušky Cheb M. Lázně Sportbar Ušovice, Mariánské Lázně
13:00 Blažková Miroslava 21 : 22 Redlová Martina
1. Ne 3.9.2017 Zajíci Bukovany 11 : 7 Mlynáři Habartov Bukovany K.D., Bukovany
13:00 Holčík Josef 25 : 17 Starovič Zdeněk
1. Ne 3.9.2017 ROXY Hoď víc M.Lázně 10 : 9 ROXY M. Lázně M. Lázně Herna bar ROXY 1, Mariánské Lázně
15:00 Holubová Miroslava 24 : 24 Musil Marek
2. So 16.9.2017 ROXY M. Lázně 13 : 5 ŠK LUNA A Mariánské Lázně M. Lázně Herna bar ROXY 1, Mariánské Lázně
12:00 Špindler Jiří 26 : 16 Blažková Jarmila
2. So 16.9.2017 Úlet Spirála Pšov 10 : 9 DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně Pšov Kulturní dům, Pšov
14:00 Kalbáč Pavel 24 : 24 Boško Jan
2. So 16.9.2017 Straky z Dyleně M.L. 13 : 5 ROXY Hoď víc M.Lázně Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:00 Businská Lenka 29 : 14 Holubová Miroslava
2. Ne 17.9.2017 Mlynáři Habartov 6 : 12 DC U Hnáta Citice Habartov Bar Lion, Habartov
13:00 Starovič Zdeněk 17 : 29 Vrána Jiří
2. Ne 17.9.2017 Veselý Obušky Cheb 10 : 9 Zajíci Bukovany Cheb Pivnice Garáž, Cheb
16:00 Redlová Martina 25 : 21 Holčík Josef
3. So 23.9.2017 DC U Hnáta Citice 5 : 13 Veselý Obušky Cheb Citice U Hnáta, Citice
13:00 Vrána Jiří 15 : 28 Redlová Martina
3. So 23.9.2017 Dřeváci od Prďocha Sokolov 13 : 5 Mlynáři Habartov Sokolov U Zámku, Sokolov
14:00 Mašek Jiří 29 : 16 Starovič Zdeněk
3. Ne 24.9.2017 ŠK LUNA A Mariánské Lázně 10 : 8 Straky z Dyleně M.L. M. Lázně Sportbar Ušovice, Mariánské Lázně
13:00 Blažková Jarmila 23 : 18 Businská Lenka
3. Ne 24.9.2017 Zajíci Bukovany 9 : 10 ROXY M. Lázně Bukovany K.D., Bukovany
13:00 Holčík Josef 21 : 24 Špindler Jiří
3. Ne 24.9.2017 ROXY Hoď víc M.Lázně 2 : 16 Úlet Spirála Pšov M. Lázně Herna bar ROXY 1, Mariánské Lázně
15:00 Holubová Miroslava 10 : 34 Šmídmajerová Venuše
4. So 7.10.2017 ROXY M. Lázně 12 : 6 DC U Hnáta Citice M. Lázně Herna bar ROXY 1, Mariánské Lázně
12:00 Špindler Jiří 27 : 17 Marek Viktor
4. So 7.10.2017 Úlet Spirála Pšov 12 : 6 ŠK LUNA A Mariánské Lázně Pšov Kulturní dům, Pšov
14:00 Šmídmajerová Venuše 28 : 18 Blažková Jarmila
4. So 7.10.2017 DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně 12 : 6 ROXY Hoď víc M.Lázně M. Lázně LUCKY JOKER, Mariánské Lázně
15:00 Boško Jan 25 : 17 Holubová Miroslava
4. So 7.10.2017 Straky z Dyleně M.L. 3 : 15 Zajíci Bukovany Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:00 Businská Lenka 12 : 32 Holčík Josef
4. Ne 8.10.2017 Veselý Obušky Cheb 11 : 7 Dřeváci od Prďocha Sokolov Cheb Pivnice Garáž, Cheb
16:00 Redlová Martina 24 : 18 Mašek Jiří
5. So 14.10.2017 DC U Hnáta Citice 10 : 8 Straky z Dyleně M.L. Citice U Hnáta, Citice
13:00 Vrána Jiří 25 : 21 Businská Lenka
5. So 14.10.2017 Dřeváci od Prďocha Sokolov 14 : 4 ROXY M. Lázně Sokolov U Zámku, Sokolov
14:00 Zajačik Miloš 32 : 15 Špindler Jiří
5. So 14.10.2017 Mlynáři Habartov 4 : 14 Veselý Obušky Cheb Habartov Bar Lion, Habartov
14:00 Starovič Zdeněk 16 : 31 Redlová Martina
5. Ne 15.10.2017 ŠK LUNA A Mariánské Lázně 10 : 8 DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně M. Lázně Sportbar Ušovice, Mariánské Lázně
13:00 Blažková Jarmila 22 : 18 Boško Jan
5. Ne 15.10.2017 Zajíci Bukovany 8 : 10 Úlet Spirála Pšov Bukovany K.D., Bukovany
13:00 Holčík Josef 21 : 26 Šmídmajerová Venuše
6. So 28.10.2017 ROXY M. Lázně Mlynáři Habartov M. Lázně Herna bar ROXY 1, Mariánské Lázně
12:00
6. So 28.10.2017 Úlet Spirála Pšov DC U Hnáta Citice Pšov Kulturní dům, Pšov
14:00
6. So 28.10.2017 DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně Zajíci Bukovany M. Lázně LUCKY JOKER, Mariánské Lázně
15:00
6. So 28.10.2017 Straky z Dyleně M.L. Dřeváci od Prďocha Sokolov Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:00
6. Ne 29.10.2017 ROXY Hoď víc M.Lázně ŠK LUNA A Mariánské Lázně M. Lázně Herna bar ROXY 1, Mariánské Lázně
15:00
7. So 4.11.2017 DC U Hnáta Citice DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně Citice U Hnáta, Citice
13:00
7. So 4.11.2017 Dřeváci od Prďocha Sokolov Úlet Spirála Pšov Sokolov U Zámku, Sokolov
14:00
7. So 4.11.2017 Mlynáři Habartov Straky z Dyleně M.L. Habartov Bar Lion, Habartov
14:00
7. Ne 5.11.2017 Zajíci Bukovany ROXY Hoď víc M.Lázně Bukovany K.D., Bukovany
13:00
7. Ne 5.11.2017 Veselý Obušky Cheb ROXY M. Lázně Cheb Pivnice Garáž, Cheb
16:00
8. So 11.11.2017 Úlet Spirála Pšov