Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Karlovarský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/544)
  Náhled Tisk Nahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Karlovarský kraj

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 544 | Turnajů: 362

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Dvorská Klára CZE039296 D DC ŽÍLA CHODOV 8 150 158 158 158
2. Dvorský Bronislav CZE029180 A AC STAR-ARENA CHODOV 8 135 143 143 143
3. Peterková Petra CZE046923 A OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 8 118 126 126 126
4. Trnka Jiří CZE032649 A Nikola Kraslice 8 106 114 114 114
5. Ševčík Leoš CZE007889 A JP Čechi dalovice 8 105 113 113 113
6. Mrenica Jan CZE032271 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 6 105 111 111 111
7. Tunkiv Štepan CZE050379 A DT R.U.M. Mariánské Lázně 4 94 98 98 98
8. Štroblová Veronika CZE046043 A Průšvih Karlovy Vary 8 71 79 79 79
9. Redlová Martina CZE000535 D Veselý Obušky Cheb 8 70 78 78 78
10. Pomije Miloslav CZE050752 C ŠK Klokani Nejdek 8 66 74 74 74
11. Krůta Radek CZE046042 C Průšvih Karlovy Vary 6 64 70 70 70
12. Bartoš Ladislav CZE046136 A DC Kings Tachov 5 64 69 69 69
13. Slouková Ivana CZE033508 A AC STAR-ARENA CHODOV 8 60 68 68 68
13. Bučková Kateřina CZE047308 C Sokolovna Lom 8 60 68 68 68
15. Jecha Lukáš CZE054657 D Veselý Obušky Cheb 8 57 65 65 65
16. Fuchs Pavel 1989 CZE015611 A DC ŽÍLA CHODOV 8 53 61 61 61
17. Šindelář Pavel CZE048770 C Fedor Sokolov 60 60 60 60
18. Hochmann František CZE039717 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 5 54 59 59 59
19. Domáčková Karolína CZE054453 OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 6 47 53 53 53
19. Trbušek Jan CZE032100 A Fedor Sokolov 53 53 53 53
21. Král Vratislav CZE038786 A Nikola Kraslice 8 44 52 52 52
22. Polomová Veronika CZE037440 A Fedor Sokolov 4 45 49 49 49
23. Šťastný Jan CZE045954 A GARÁŽNÍCI CHEB 8 40 48 48 48
24. Fiala Petr CZE030729 A Nikola Kraslice 6 41 47 47 47
24. Peterka Michal CZE045969 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 4 43 47 47 47
24. Fuchs Pavel 1964 CZE010594 A DC ŽÍLA CHODOV 8 39 47 47 47
27. Vetchý Tomáš CZE019403 B BOČNÍ VÍTR Lomnice 8 38 46 46 46
28. Štěpánek Zdeněk CZE047180 A Družba DOMINO Ostrov 4 41 45 45 45
29. Rau Petr CZE050296 B Nikola Kraslice 6 38 44 44 44
30. Spruzsanský Tomáš CZE008245 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 2 41 43 43 43
31. Oplt Václav CZE051416 C Průšvih Karlovy Vary 2 40 42 42 42
31. Ledvina Jaroslav CZE030120 B Průšvih Karlovy Vary 2 40 42 42 42
33. Löbel Martin CZE018420 C Fedor Sokolov 41 41 41 41
33. Pikrt Michal CZE003097 C DC ŽÍLA CHODOV 5 36 41 41 41
35. Toupal Jiří CZE011513 A Fedor Sokolov 1 39 40 40 40
35. Kraus Petr CZE010004 B Fedor Sokolov 40 40 40 40
37. Vrtilová Petra CZE053494 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 2 37 39 39 39
37. Loučím René CZE038671 A OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 1 38 39 39 39
37. Jaskowiec Jaroslav CZE044704 C Průšvih Karlovy Vary 5 34 39 39 39
37. Hruška Tomáš CZE056620 OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 39 39 39 39
37. Steidl František CZE053355 D DC ŽÍLA CHODOV 6 33 39 39 39
42. Luhanová Vladimíra CZE046702 C GARÁŽNÍCI CHEB 8 30 38 38 38
42. Švihlík Petr CZE057595 Sokolov 3 35 38 38 38
44. Lipš Adam CZE051480 B Fedor Sokolov 8 29 37 37 37
44. Hergethová Jana CZE025805 B DC ŽÍLA CHODOV 1 36 37 37 37
44. Gerstner Robert CZE004733 A JP Čechi dalovice 6 31 37 37 37
44. Petrželka Miloš 1951 CZE000697 B DC ŽÍLA CHODOV 37 37 37 37
44. Ogorková Klára CZE052873 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 3 34 37 37 37
49. Schmiedová Jindřiška CZE051312 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 2 34 36 36 36
49. Lískovský Vladislav CZE043569 B DC ALEX SOKOLOV 36 36 36 36
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.10.2017 23:28

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 21.10.2017 23:28:26