Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Karlovarský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/101)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Karlovarska 2017 - ŽENY abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 101 | Turnajů: 351

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Štroblová Veronika CZE046043 A Průšvih Karlovy Vary 5 30 35 96 32 600
2. Peterková Petra CZE046923 A OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 5 30 35 136 28 100
3. Redlová Martina CZE000535 D Veselý Obušky Cheb 5 30 35 84 27 900
4. Slouková Ivana CZE033508 A AC STAR-ARENA CHODOV 5 30 35 76 27 000
5. Luhanová Vladimíra CZE046702 C GARÁŽNÍCI CHEB 4 30 34 35 22 400
6. Bučková Kateřina CZE047308 C Sokolovna Lom 5 30 35 66 20 600
7. Dvorská Klára CZE039296 D DC ŽÍLA CHODOV 5 30 35 180 20 300
8. Polomová Veronika CZE037440 A Fedor Sokolov 3 30 33 48 19 800
9. Moravcová Jana CZE048433 D Družba DOMINO Ostrov 4 22 26 26 15 700
10. Ogorková Klára CZE052873 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 2 30 32 40 15 000
11. Domáčková Karolína CZE054453 OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 4 30 34 61 14 400
12. Ledvinová Jiřina CZE025806 B Průšvih Karlovy Vary 3 23 26 26 13 950
13. Gabrišková Bára CZE042201 A RACEK B52 K.VARY 4 27 31 31 13 850
14. Hergethová Jana CZE025805 B DC ŽÍLA CHODOV 1 30 31 44 12 500
15. Kubalíková Jana CZE049299 D DC ALEX SOKOLOV 30 30 31 12 000
16. Vrtilová Petra CZE053494 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 1 30 31 45 11 500
17. Henková Martina CZE045170 C PAPER Club Cheb 30 30 30 10 900
17. Tománková Anna CZE019413 D DC ALEX SOKOLOV 30 30 30 10 900
19. Fuchsová Jaroslava CZE015610 A DC ŽÍLA CHODOV 4 24 28 28 10 600
20. Pumrová Michaela CZE036272 D DC ŽÍLA CHODOV 4 15 19 19 10 450
21. Schmiedová Jindřiška CZE051312 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 1 30 31 35 10 300
22. Maráková Barbora CZE050428 D Bobři Dasnice 28 28 28 9 800
23. Leischová Jitka CZE057715 Sokolov 30 30 31 9 700
24. Nehasilová Diana CZE002930 D AC STAR-ARENA CHODOV 5 15 20 20 9 250
25. Minaříková Klára CZE036437 A RACEK B52 K.VARY 4 3 7 7 8 050
26. Vavříková Nataša CZE057291 Billiard Club Cheb 24 24 24 7 700
27. Rohmová Jitka CZE028414 BULDOCI CHODOV 5 11 16 16 7 550
28. Ledvinová Pavla CZE030107 A RACEK B52 K.VARY 3 12 15 15 7 200
29. Krásová Jana CZE055516 C DC BACARDI BAR K. VARY 1 15 16 16 7 150
29. Hevkánová Věra CZE026781 D DC ŽÍLA CHODOV 4 9 13 13 7 150
31. Ogorková Kateřina CZE019667 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 1 17 18 18 7 050
32. Havlíková Andrea CZE053465 B DC BACARDI BAR K. VARY 2 7 9 9 6 750
33. Novotná Žaneta CZE052058 D DC ALEX SOKOLOV 1 17 18 18 6 650
34. Rajtolarová Patricie CZE044707 B RACEK B52 K.VARY 11 11 11 5 650
35. Jírová Kateřina CZE054899 D DC ŽÍLA CHODOV 3 6 9 9 5 200
36. Henková Michaela CZE047713 C DC Texas Cheb 1 14 15 15 4 700
36. Zmrzlá Lucie CZE047819 C Nikola Kraslice 12 12 12 4 700
38. Bůžková Bohumila CZE000209 C DC ŽÍLA CHODOV 3 4 7 7 4 500
39. Šímová Iveta CZE041359 D DC ALEX SOKOLOV 13 13 13 4 450
40. Krautschneiderová Radomíra CZE019621 D U Holanky Jáchymov 11 11 11 4 350
41. Gajdošová Jitka CZE047858 D DC Hvězda Sokolov 11 11 11 3 950
42. Štácová Kateřina CZE057442 Sokolov 10 10 10 3 700
43. Forejtová Iveta CZE038430 C LUCERNA CLUB CHEB 9 9 9 3 650
44. Prokopová Jaroslava CZE054983 D DC Švihaci Jáchymov 9 9 9 3 450
45. Chmelová Jaroslava CZE058816 OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 10 10 10 3 100
46. Kejíková Marie CZE048535 C DC ALEX SOKOLOV 3 2 5 5 2 400
46. Kolesová Anet CZE047818 D Nikola Kraslice 8 8 8 2 400
48. Fýsková Anna CZE042786 Karlovy Vary 8 8 8 2 300
49. Macalová Eva CZE010044 Sokolov 1 6 6 6 2 200
50. Štibraná Jana CZE048695 A DC ALEX SOKOLOV 6 6 6 2 000
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 14.12.2017 05:17

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 14.12.2017 05:17:13