Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Karlovarský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/98)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Karlovarska 2017 - ŽENY abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 98 | Turnajů: 301

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Štroblová Veronika CZE046043 A Průšvih Karlovy Vary 4 27 31 75 27 450
2. Peterková Petra CZE046923 A OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 4 27 31 122 25 050
2. Redlová Martina CZE000535 D Veselý Obušky Cheb 4 27 31 74 25 050
4. Slouková Ivana CZE033508 A AC STAR-ARENA CHODOV 4 27 31 64 22 650
5. Luhanová Vladimíra CZE046702 C GARÁŽNÍCI CHEB 4 27 31 34 21 350
6. Bučková Kateřina CZE047308 C Sokolovna Lom 4 27 31 64 18 550
7. Dvorská Klára CZE039296 D DC ŽÍLA CHODOV 4 27 31 154 17 650
8. Polomová Veronika CZE037440 A Fedor Sokolov 2 27 29 47 17 450
9. Moravcová Jana CZE048433 D Družba DOMINO Ostrov 4 21 25 25 15 250
10. Ogorková Klára CZE052873 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 2 27 29 36 13 550
11. Domáčková Karolína CZE054453 OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 3 27 30 50 12 550
11. Ledvinová Jiřina CZE025806 B Průšvih Karlovy Vary 3 19 22 22 12 550
13. Hergethová Jana CZE025805 B DC ŽÍLA CHODOV 1 27 28 37 11 450
13. Gabrišková Bára CZE042201 A RACEK B52 K.VARY 3 23 26 26 11 450
15. Kubalíková Jana CZE049299 D DC ALEX SOKOLOV 27 27 31 11 250
16. Tománková Anna CZE019413 D DC ALEX SOKOLOV 27 27 30 10 150
17. Vrtilová Petra CZE053494 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 1 27 28 38 9 950
18. Maráková Barbora CZE050428 D Bobři Dasnice 27 27 28 9 550
18. Schmiedová Jindřiška CZE051312 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 1 27 28 35 9 550
20. Fuchsová Jaroslava CZE015610 A DC ŽÍLA CHODOV 3 22 25 25 9 000
21. Pumrová Michaela CZE036272 D DC ŽÍLA CHODOV 3 14 17 17 8 700
22. Henková Martina CZE045170 C PAPER Club Cheb 23 23 23 8 250
23. Leischová Jitka CZE057715 Sokolov 26 26 26 8 200
24. Nehasilová Diana CZE002930 D AC STAR-ARENA CHODOV 4 13 17 17 7 950
25. Ledvinová Pavla CZE030107 A RACEK B52 K.VARY 3 11 14 14 6 850
26. Krásová Jana CZE055516 C DC BACARDI BAR K. VARY 1 14 15 15 6 800
27. Ogorková Kateřina CZE019667 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 1 16 17 17 6 700
28. Rohmová Jitka CZE028414 BULDOCI CHODOV 4 11 15 15 6 650
28. Novotná Žaneta CZE052058 D DC ALEX SOKOLOV 1 17 18 18 6 650
30. Minaříková Klára CZE036437 A RACEK B52 K.VARY 3 3 6 6 6 550
31. Rajtolarová Patricie CZE044707 B RACEK B52 K.VARY 11 11 11 5 650
32. Hevkánová Věra CZE026781 D DC ŽÍLA CHODOV 3 8 11 11 5 600
33. Vavříková Nataša CZE057291 Billiard Club Cheb 16 16 16 4 900
34. Havlíková Andrea CZE053465 B DC BACARDI BAR K. VARY 1 7 8 8 4 850
35. Jírová Kateřina CZE054899 D DC ŽÍLA CHODOV 2 6 8 8 4 500
35. Bůžková Bohumila CZE000209 C DC ŽÍLA CHODOV 3 4 7 7 4 500
37. Šímová Iveta CZE041359 D DC ALEX SOKOLOV 13 13 13 4 450
38. Zmrzlá Lucie CZE047819 C Nikola Kraslice 11 11 11 4 350
39. Gajdošová Jitka CZE047858 D DC Hvězda Sokolov 11 11 11 3 950
40. Štácová Kateřina CZE057442 Sokolov 10 10 10 3 700
41. Henková Michaela CZE047713 C DC Texas Cheb 1 10 11 11 3 500
42. Forejtová Iveta CZE038430 C LUCERNA CLUB CHEB 8 8 8 3 200
43. Kejíková Marie CZE048535 C DC ALEX SOKOLOV 3 2 5 5 2 400
43. Kolesová Anet CZE047818 D Nikola Kraslice 8 8 8 2 400
45. Fýsková Anna CZE042786 Karlovy Vary 8 8 8 2 300
46. Macalová Eva CZE010044 Sokolov 1 6 6 6 2 200
47. Chmelová Jaroslava CZE058816 OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 7 7 7 2 150
48. Štibraná Jana CZE048695 A DC ALEX SOKOLOV 6 6 6 2 000
49. Doležalová Jana CZE049021 D DC U Zámku Sokolov 5 5 5 1 750
50. Belányiová Marie CZE055678 D AŠŠTÍ LIPANI 4 4 4 1 700
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.10.2017 08:48

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 21.10.2017 08:50:57