Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Karlovarský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/54)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Karlovarska 2017 - ŽENY kat. C+D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 54 | Turnajů: 252

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Redlová Martina CZE000535 D Veselý Obušky Cheb 5 27 32 75 25 950
2. Luhanová Vladimíra CZE046702 C GARÁŽNÍCI CHEB 4 27 31 34 21 350
3. Bučková Kateřina CZE047308 C Sokolovna Lom 5 27 32 65 19 250
4. Dvorská Klára CZE039296 D DC ŽÍLA CHODOV 5 27 32 156 18 350
5. Moravcová Jana CZE048433 D Družba DOMINO Ostrov 4 22 26 26 15 700
6. Ogorková Klára CZE052873 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 2 27 29 36 13 550
7. Kubalíková Jana CZE049299 D DC ALEX SOKOLOV 27 27 31 11 250
8. Tománková Anna CZE019413 D DC ALEX SOKOLOV 27 27 30 10 150
9. Vrtilová Petra CZE053494 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 1 27 28 39 10 050
10. Pumrová Michaela CZE036272 D DC ŽÍLA CHODOV 4 14 18 18 10 000
11. Schmiedová Jindřiška CZE051312 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 1 27 28 35 9 550
11. Maráková Barbora CZE050428 D Bobři Dasnice 27 27 28 9 550
13. Nehasilová Diana CZE002930 D AC STAR-ARENA CHODOV 5 14 19 19 8 900
14. Henková Martina CZE045170 C PAPER Club Cheb 23 23 23 8 250
15. Krásová Jana CZE055516 C DC BACARDI BAR K. VARY 1 14 15 15 6 800
16. Ogorková Kateřina CZE019667 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 1 16 17 17 6 700
16. Hevkánová Věra CZE026781 D DC ŽÍLA CHODOV 4 8 12 12 6 700
18. Novotná Žaneta CZE052058 D DC ALEX SOKOLOV 1 17 18 18 6 650
19. Jírová Kateřina CZE054899 D DC ŽÍLA CHODOV 3 6 9 9 5 200
20. Bůžková Bohumila CZE000209 C DC ŽÍLA CHODOV 3 4 7 7 4 500
21. Šímová Iveta CZE041359 D DC ALEX SOKOLOV 13 13 13 4 450
22. Zmrzlá Lucie CZE047819 C Nikola Kraslice 11 11 11 4 350
23. Gajdošová Jitka CZE047858 D DC Hvězda Sokolov 11 11 11 3 950
24. Henková Michaela CZE047713 C DC Texas Cheb 1 10 11 11 3 500
25. Forejtová Iveta CZE038430 C LUCERNA CLUB CHEB 8 8 8 3 200
26. Kejíková Marie CZE048535 C DC ALEX SOKOLOV 3 2 5 5 2 400
26. Kolesová Anet CZE047818 D Nikola Kraslice 8 8 8 2 400
28. Krautschneiderová Radomíra CZE019621 D U Holanky Jáchymov 5 5 5 2 050
29. Doležalová Jana CZE049021 D DC U Zámku Sokolov 5 5 5 1 750
30. Belányiová Marie CZE055678 D AŠŠTÍ LIPANI 4 4 4 1 700
31. Vítková Kateřina CZE054199 D DC U Kalíška Mezholezy 2 2 2 1 600
31. Prokopová Jaroslava CZE054983 D DC Švihaci Jáchymov 4 4 4 1 600
33. Šustrová Klára CZE050973 C DC ŽÍLA CHODOV 4 4 4 1 500
34. Chárová Zdenka CZE042456 C Predátoři Krupka 3 3 3 1 250
35. Dvořáková Kateřina CZE043891 C DC U PEPÍKA LOKET 3 3 3 1 150
36. Mašková Nikola CZE036501 D DC ALEX SOKOLOV 3 3 3 950
36. Štrosová Zdena CZE051266 D PAPER Club Cheb 1 1 2 2 950
38. Prečanová Monika CZE023452 D DC ALEX SOKOLOV 3 3 3 850
39. Slováková Jitka CZE013302 D DC Divočák Krásno 1 1 1 750
40. Wisniewská Petra CZE049292 D DC ŽÍLA CHODOV 2 2 2 700
40. Szitaiová Denisa CZE048377 C Pijonýři Litvínov 2 2 2 700
42. Kneiflová Jana CZE046473 D DC ALBI Jáchymov 2 2 2 600
43. Moulisová Tereza CZE049467 C DC Divočák Krásno 2 2 2 500
43. Szitaiová Táňa st. CZE002954 C Pijonýři Litvínov 2 2 2 500
45. Nováková Renata CZE056124 D ŠK BAGRISTI TŘI SESTRY 1 1 1 450
45. Zikmundová Lucie CZE041797 D RACEK B52 K.VARY 1 1 1 450
47. Kroutilová Miroslava CZE048437 C PAPER Club Cheb 1 1 1 350
47. Krauszová Michaela CZE051966 D DC ALEX SOKOLOV 1 1 1 350
47. Brvnišťanová Šarka CZE046483 D DC Divočák Krásno 1 1 1 350
50. Kaňová Marta CZE040734 D DC ALEX SOKOLOV 1 1 1 250
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.10.2017 06:28

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 23.10.2017 06:28:19