Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Karlovarský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/120)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Karlovarska 2018 - MUŽI D +

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 120 | Turnajů: 61

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Jecha Lukáš CZE054657 D Veselý Obušky Cheb 5 5 7 4 450
2. Vavřík Petr CZE057290 Billiard Club Cheb 5 5 8 3 450
3. Lambert Jan CZE050139 D Nikola Kraslice 5 5 7 3 150
3. Steidl František CZE053355 D DC ŽÍLA CHODOV 5 5 8 3 150
5. Szebesta Václav CZE033685 Průšvih Karlovy Vary 5 5 9 2 950
6. Cettl Martin CZE000661 Sokolov 5 4 4 4 2 800
7. Hruška Tomáš CZE056620 OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 5 5 11 2 650
7. Březina František 1973 CZE006358 Karlovy Vary 5 5 6 2 650
7. Grman Karel CZE057192 Průšvih Karlovy Vary 5 5 6 2 650
10. Maron Lukáš CZE054864 OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 5 5 5 2 550
11. Frýdek Michal CZE059304 Karlovy Vary 5 5 6 2 450
11. Čech Rostislav CZE058198 U Holanky Jáchymov 5 5 6 2 450
13. Ureš Antonín CZE030049 Sokolov 5 5 9 2 350
14. Kiss Petr CZE056293 DC ŽÍLA CHODOV 5 5 5 2 250
15. Hamáček Jiří CZE057584 DC Texas Cheb 5 5 5 2 150
15. Švihlík Petr CZE057595 Fedor Sokolov 5 5 7 2 150
15. Buchtele Jiří CZE043553 D Fedor Sokolov 5 5 9 2 150
15. Černý Lubomír CZE008121 D RACEK B52 K.VARY 5 5 5 2 150
19. Bláha ladislav CZE057585 Cheb 5 5 6 2 050
20. Bláha Roman CZE059656 Březová u Sokolova 4 4 4 2 000
20. Kostka Martin CZE048562 D DC ALBI Jáchymov 4 4 4 2 000
22. Vašek Jaroslav CZE055515 D Klub Sadov 5 5 5 1 950
23. Beitler Petr CZE026934 U Holanky Jáchymov 5 5 5 1 850
24. Březina František 1949 CZE011868 Karlovy Vary-město 5 5 6 1 750
24. Moucha Martin CZE058732 Sokolov 5 5 5 1 750
26. Janík Richard CZE040311 D DC ŽÍLA CHODOV 5 5 5 1 550
27. Sinkule Jiří CZE057293 Billiard Club Cheb 3 3 3 1 450
28. Volek Lukáš CZE058137 DC Texas Cheb 3 3 3 1 350
28. Plaček Emil CZE048565 D DC ALBI Jáchymov 3 3 3 1 350
28. Kolouvek Martin CZE046875 D Nikola Kraslice 3 3 3 1 350
31. Mikuš Milan CZE044706 D Průšvih Karlovy Vary 2 2 2 1 300
31. Blažek Jan CZE037714 Sokolov 4 4 4 1 300
33. Janeček Lubomír CZE048792 D DC Švihaci Jáchymov 3 3 3 1 250
33. Kaftan Ondřej CZE047188 D Nikola Kraslice 3 3 3 1 250
33. Šíma Petr CZE059658 Břrová u Sokolova 3 3 3 1 250
33. Feher Zdeněk CZE004901 D Nikola Kraslice 3 3 3 1 250
37. Maščeník Martin CZE051721 D Nikola Kraslice 4 4 4 1 200
37. Pospíšil Jiří CZE051759 D DC Švihaci Jáchymov 4 4 4 1 200
37. Bohuslávek Filip CZE056730 Nikola Kraslice 2 2 2 1 200
40. Kováč Petr CZE046468 DC Hvězda Sokolov 3 3 3 1 150
41. Sýkora Jaroslav CZE032131 D U Holanky Jáchymov 2 2 2 1 100
42. Dobeš Jakub CZE059156 Nikola Kraslice 3 3 3 1 050
42. John Jiří CZE005878 D DC U Zámku Sokolov 3 3 3 1 050
42. Krbec Michal CZE055009 D DC Texas Cheb 3 3 3 1 050
45. Červenka Jiří CZE046601 D Nikola Kraslice 2 2 2 1 000
45. Máj Jiří CZE019642 JP Čechie Dalovice 2 2 2 1 000
45. Machunka Milan CZE015711 D DC Gardner Loket 2 2 2 1 000
48. Borek Tomáš CZE055293 D Bečov 1 1 1 950
48. Rausch Petr CZE002128 Cheb 1 3 3 3 950
48. Hudák Roman 1990 CZE047314 D Nikola Kraslice 3 3 3 950
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.1.2018 07:08

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 18.1.2018 07:08:04