Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Karlovarský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-43/43)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Karlovarska 2018 - ŽENY kat. C+D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 43 | Turnajů: 191

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Redlová Martina CZE000535 C ŠK Správná trefa z.s. 3 20 23 53 16 700
2. Henková Martina CZE045170 C ŠK Správná trefa z.s. 2 20 22 37 11 700
3. Dvorská Klára CZE039296 C DC ŽÍLA CHODOV 3 20 23 118 11 200
4. Novotná Žaneta CZE052058 D DC ALEX SOKOLOV 20 20 26 9 300
5. Domáčková Karolína CZE054453 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 3 20 23 34 9 200
6. Gajdošová Jitka CZE047858 D DC Gardner Loket 20 20 21 9 100
7. Vrtilová Petra CZE053494 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 20 20 31 8 700
8. Kneiflová Jana CZE046473 D DC ALBI Jáchymov 20 20 23 8 500
9. Kubalíková Jana CZE049299 D DC ALEX SOKOLOV 13 13 13 8 150
10. Vavříková Nataša CZE057291 D ŠK Správná trefa z.s. 1 20 21 54 8 100
11. Krautschneiderová Radomíra CZE019621 D U Holanky Jáchymov 20 20 23 8 000
12. Henková Michaela CZE047713 C DC Texas Cheb 17 17 17 7 050
13. Tománková Anna CZE019413 D DC ALEX SOKOLOV 17 17 17 6 950
14. Doležalová Jana CZE049021 D DC U Zámku Sokolov 11 11 11 4 350
15. Pumrová Michaela CZE036272 D DC ŽÍLA CHODOV 3 4 7 7 4 100
16. Moravcová Jana CZE048433 C Průšvih Karlovy Vary 3 1 4 4 3 950
17. Šímová Iveta CZE041359 D DC ALEX SOKOLOV 7 7 7 3 450
18. Hevkánová Věra CZE026781 D DC ŽÍLA CHODOV 3 4 7 7 3 100
19. Kejíková Marie CZE048535 C DC ALEX SOKOLOV 2 7 9 9 3 050
20. Nehasilová Diana CZE002930 C AC STAR-ARENA CHODOV 2 4 6 6 2 800
21. Ogorková Klára CZE052873 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 1 5 6 6 2 650
22. Zmrzlá Lucie CZE047819 C Nikola Kraslice 8 8 8 2 600
23. Chalupová Petra CZE033692 D DC Texas Cheb 1 1 2 2 2 550
24. Jírová Kateřina CZE054899 D DC Gepardi Karlovy Vary 1 5 6 6 2 450
25. Prokopová Jaroslava CZE054983 D DC Švihaci Jáchymov 6 6 6 2 300
25. Bučková Kateřina CZE047308 C Sokolovna Lom 2 2 4 4 2 300
27. Ogorková Kateřina CZE019667 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 1 3 4 4 2 150
28. Rohmová Jitka CZE028414 C BULDOCI CHODOV 2 2 4 4 1 900
29. Katyinová Monika CZE023455 D DC ALEX SOKOLOV 5 5 5 1 850
30. Bůžková Bohumila CZE000209 C DC ŽÍLA CHODOV 2 2 2 1 800
31. Maráková Barbora CZE050428 D Bobři Dasnice 3 3 3 1 550
32. Šilhavá Veronika CZE013991 D DC Hvězda Sokolov 4 4 4 1 400
33. Macáková Kateřina CZE052098 D DC 2005 Sokolov 3 3 3 1 150
33. Marcinková Miloslava CZE051978 D DC ALEX SOKOLOV 3 3 3 1 150
35. Tobiášová Gerta CZE041995 D Královské Pořičí 2 2 2 1 100
36. Vítková Kateřina CZE054199 D DC U Kalíška Mezholezy 1 1 1 700
37. Slováková Jitka CZE013302 D DC Divočák Krásno 1 1 1 650
37. Náhlovská Margareta CZE048739 D DC Májovka Tachov 1 1 1 650
39. Sedláčková Iveta CZE054684 D DC Gardner Loket 2 2 2 600
40. Poledníčková Mirka CZE054400 D Vyzobané slunečnice Praha 1 1 1 550
41. Bečková Věra CZE015290 D Sokolov 2 2 2 500
42. Větrovcová Dana CZE049466 D DC Divočák Krásno 1 1 1 350
43. Schmiedová Jindřiška CZE051312 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 1 1 1 250
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.7.2018 14:50

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 20.7.2018 14:50:09