Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Karlovarský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-42/42)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Karlovarska 2018 - ŽENY kat. C+D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 42 | Turnajů: 125

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Redlová Martina CZE000535 C ŠK Správná trefa z.s. 2 12 14 33 10 300
2. Henková Martina CZE045170 C ŠK Správná trefa z.s. 1 12 13 22 7 600
3. Dvorská Klára CZE039296 C DC ŽÍLA CHODOV 2 12 14 79 7 200
4. Vrtilová Petra CZE053494 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 12 12 20 5 600
5. Kneiflová Jana CZE046473 D DC ALBI Jáchymov 12 12 15 5 100
6. Domáčková Karolína CZE054453 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 2 12 14 19 4 900
7. Krautschneiderová Radomíra CZE019621 D U Holanky Jáchymov 12 12 18 4 700
8. Vavříková Nataša CZE057291 D ŠK Správná trefa z.s. 12 12 33 4 500
9. Kubalíková Jana CZE049299 D DC ALEX SOKOLOV 7 7 7 4 450
10. Henková Michaela CZE047713 C DC Texas Cheb 10 10 10 4 400
11. Novotná Žaneta CZE052058 D DC ALEX SOKOLOV 12 12 12 4 300
12. Doležalová Jana CZE049021 D DC U Zámku Sokolov 9 9 9 3 650
13. Gajdošová Jitka CZE047858 D DC Gardner Loket 8 8 8 3 100
14. Šímová Iveta CZE041359 D DC ALEX SOKOLOV 6 6 6 3 000
15. Tománková Anna CZE019413 D DC ALEX SOKOLOV 7 7 7 2 950
16. Nehasilová Diana CZE002930 C AC STAR-ARENA CHODOV 2 4 6 6 2 800
17. Pumrová Michaela CZE036272 D DC ŽÍLA CHODOV 2 3 5 5 2 750
18. Moravcová Jana CZE048433 C Družba DOMINO Ostrov 2 2 2 2 600
19. Jírová Kateřina CZE054899 D DC ŽÍLA CHODOV 1 5 6 6 2 450
20. Kejíková Marie CZE048535 C DC ALEX SOKOLOV 1 6 7 7 2 300
21. Zmrzlá Lucie CZE047819 C Nikola Kraslice 7 7 7 2 150
21. Hevkánová Věra CZE026781 D DC ŽÍLA CHODOV 2 3 5 5 2 150
23. Prokopová Jaroslava CZE054983 D DC Švihaci Jáchymov 5 5 5 1 950
24. Ogorková Kateřina CZE019667 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 1 2 3 3 1 900
24. Rohmová Jitka CZE028414 C BULDOCI CHODOV 2 2 4 4 1 900
26. Bučková Kateřina CZE047308 C Sokolovna Lom 2 1 3 3 1 850
26. Ogorková Klára CZE052873 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 1 3 4 4 1 850
28. Bůžková Bohumila CZE000209 C DC ŽÍLA CHODOV 2 2 2 1 800
29. Maráková Barbora CZE050428 D Bobři Dasnice 3 3 3 1 550
30. Katyinová Monika CZE023455 D DC ALEX SOKOLOV 3 3 3 1 250
31. Macáková Kateřina CZE052098 D DC 2005 Sokolov 3 3 3 1 150
32. Tobiášová Gerta CZE041995 D Královské Pořičí 2 2 2 1 100
33. Šilhavá Veronika CZE013991 D DC Hvězda Sokolov 2 2 2 900
34. Vítková Kateřina CZE054199 D DC U Kalíška Mezholezy 1 1 1 700
34. Marcinková Miloslava CZE051978 D DC ALEX SOKOLOV 2 2 2 700
36. Náhlovská Margareta CZE048739 D DC Májovka Tachov 1 1 1 650
36. Slováková Jitka CZE013302 D DC Divočák Krásno 1 1 1 650
38. Sedláčková Iveta CZE054684 D DC Gardner Loket 2 2 2 600
39. Poledníčková Mirka CZE054400 D Vyzobané slunečnice Praha 1 1 1 550
40. Bečková Věra CZE015290 D Sokolov 2 2 2 500
41. Větrovcová Dana CZE049466 D DC Divočák Krásno 1 1 1 350
42. Schmiedová Jindřiška CZE051312 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 1 1 1 250
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.4.2018 02:16

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 23.4.2018 02:16:55