Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Karlovarský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/97)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Karlovarska 2018 - ŽENY abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 97 | Turnajů: 330

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Štroblová Veronika CZE046043 A Průšvih Karlovy Vary 4 25 29 88 26 450
2. Slouková Ivana CZE033508 A AC STAR-ARENA CHODOV 4 25 29 75 24 550
3. Krásová Jana CZE055516 B DC BACARDI BAR K. VARY 4 25 29 93 22 050
4. Redlová Martina CZE000535 C ŠK Správná trefa z.s. 4 25 29 66 21 450
5. Peterková Petra CZE046923 A OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 4 25 29 130 19 050
6. Henková Martina CZE045170 C ŠK Správná trefa z.s. 2 25 27 46 14 450
7. Dvorská Klára CZE039296 C DC ŽÍLA CHODOV 4 25 29 140 14 050
8. Novotná Žaneta CZE052058 D DC ALEX SOKOLOV 1 25 26 43 13 850
9. Gajdošová Jitka CZE047858 D DC Gardner Loket 25 25 25 12 350
10. Domáčková Karolína CZE054453 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 4 25 29 44 12 150
11. Kubalíková Jana CZE049299 D DC ALEX SOKOLOV 19 19 19 10 950
12. Vrtilová Petra CZE053494 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 25 25 36 10 450
13. Ledvinová Jiřina CZE025806 A Průšvih Karlovy Vary 3 12 15 15 10 200
14. Minaříková Klára CZE036437 A RACEK B52 K.VARY 4 5 9 9 10 150
14. Vavříková Nataša CZE057291 D ŠK Správná trefa z.s. 1 25 26 63 10 150
14. Tománková Anna CZE019413 D DC ALEX SOKOLOV 25 25 25 10 150
17. Kneiflová Jana CZE046473 D DC ALBI Jáchymov 25 25 26 9 750
18. Krautschneiderová Radomíra CZE019621 D U Holanky Jáchymov 25 25 29 9 450
19. Hergethová Jana CZE025805 B Karlovy Vary 23 23 23 8 550
20. Hamáčková Romana CZE060769 Cheb 23 23 23 8 450
21. Henková Michaela CZE047713 C DC Texas Cheb 21 21 21 8 350
22. Heroldová Petra CZE059554 Karlovy Vary 25 25 25 8 250
23. Luhanová Vladimíra CZE046702 B ŠK Správná trefa z.s. 2 12 14 14 7 300
24. Pumrová Michaela CZE036272 D DC ŽÍLA CHODOV 4 7 11 11 7 250
25. Fuchsová Jaroslava CZE015610 A DC ŽÍLA CHODOV 3 12 15 15 7 100
25. Marková Kristýna CZE061569 Karlovy Vary 1 20 21 21 7 100
27. Rajtolarová Patricie CZE044707 B RACEK B52 K.VARY 16 16 16 5 700
28. Petrželková Marta CZE008695 Chodov (Sokolov) 19 19 19 5 650
29. Ledvinová Pavla CZE030107 A RACEK B52 K.VARY 4 7 11 11 5 450
30. Moravcová Jana CZE048433 C Průšvih Karlovy Vary 4 2 6 6 5 400
31. Gabrišková Bára CZE042201 A Průšvih Karlovy Vary 2 11 13 13 5 350
32. Doležalová Jana CZE049021 D DC U Zámku Sokolov 13 13 13 5 250
32. Hevkánová Věra CZE026781 D DC ŽÍLA CHODOV 4 7 11 11 5 250
34. Leischová Jitka CZE057715 Sokolov 17 17 17 5 150
35. Nehasilová Diana CZE002930 C AC STAR-ARENA CHODOV 3 4 7 7 4 700
36. Hlavová Stanislava CZE061429 DC ALEX SOKOLOV 1 10 11 11 4 000
37. Petrovová Petra CZE059553 Karlovy Vary 13 13 13 3 850
38. Šímová Iveta CZE041359 D DC ALEX SOKOLOV 7 7 7 3 450
39. Ogorková Klára CZE052873 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 2 6 8 8 3 400
40. Jírová Kateřina CZE054899 D DC Gepardi Karlovy Vary 1 7 8 8 3 150
41. Kejíková Marie CZE048535 C DC ALEX SOKOLOV 2 7 9 9 3 050
42. Ogorková Kateřina CZE019667 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 2 3 5 5 2 850
43. Bůžková Bohumila CZE000209 C DC ŽÍLA CHODOV 3 3 3 2 700
44. Zmrzlá Lucie CZE047819 C Kraslice 8 8 8 2 600
45. Prokopová Jaroslava CZE054983 D DC Švihaci Jáchymov 7 7 7 2 550
45. Chalupová Petra CZE033692 D DC Texas Cheb 1 1 2 2 2 550
45. Bučková Kateřina CZE047308 C Hrušky Litvínov 2 3 5 5 2 550
48. Katyinová Monika CZE023455 D DC ALEX SOKOLOV 7 7 7 2 450
49. Rohmová Jitka CZE028414 C BULDOCI CHODOV 2 2 4 4 1 900
50. Jurečková Lucie CZE040982 DC Březová 6 6 6 1 800
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.9.2018 18:28

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 20.9.2018 18:28:17