Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Karlovarský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-41/41)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Karlovarska 2018 - MUŽI kat. C

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 41 | Turnajů: 50

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Krůta Radek CZE046042 C Průšvih Karlovy Vary 5 5 14 3 950
2. Spůra Petr CZE011353 C OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 5 5 6 3 650
3. Chmelař Jaroslav CZE001742 C Nikola Kraslice 5 5 7 3 550
4. Polata Jakub CZE036746 C Fedor Sokolov 5 5 7 2 850
5. Tauber Jan CZE009144 C Nikola Kraslice 5 5 6 2 750
6. Jaskowiec Jaroslav CZE044704 C Průšvih Karlovy Vary 5 5 6 2 450
7. Frélich Jiří CZE016835 C DC ŽÍLA CHODOV 5 5 9 2 250
7. Pomije Miloslav CZE050752 C ŠK Klokani Nejdek 5 5 9 2 250
7. Oplt Václav CZE051416 C Průšvih Karlovy Vary 5 5 5 2 250
10. Bodnarik Jiří CZE010461 C Nikola Kraslice 4 4 4 2 200
11. Kalamár Jindřich CZE004945 C Nikola Kraslice 5 5 5 2 150
11. Zavřel Dušan CZE001564 C DC ŽÍLA CHODOV 5 5 7 2 150
13. Svoboda Jiří CZE000443 C DC ROXY M.LÁZNĚ 2 2 2 2 100
14. Šindelář Pavel CZE048770 C Fedor Sokolov 5 5 9 2 050
15. Vojtek Jindřich CZE033110 C RACEK B52 K.VARY 5 5 7 1 950
16. Forejt Petr CZE038429 C LUCERNA CLUB CHEB 3 3 3 1 850
17. Kallay Pavel CZE054617 C DC ŽÍLA CHODOV 4 4 4 1 600
17. Repčík Lukáš CZE045955 C DC Texas Cheb 4 4 4 1 600
19. Pikrt Michal CZE003097 C DC ŽÍLA CHODOV 4 4 4 1 500
20. Luhan Jaroslav CZE045990 C GARÁŽNÍCI CHEB 3 3 3 1 250
20. Mäsar Milan CZE053064 C DC BACARDI BAR K. VARY 3 3 3 1 250
22. Mužík Pavel CZE002357 C LUCERNA CLUB CHEB 2 2 2 1 200
23. Novák Igor CZE025690 C LIŠÁCI BUKOVANY 2 2 2 1 100
24. Hlůžek Robert CZE032733 C OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 4 4 4 1 000
25. Havlík Oldřich CZE002500 C LIŠÁCI BUKOVANY 1 1 1 950
26. Luhan Daniel CZE045989 C GARÁŽNÍCI CHEB 2 2 2 800
26. Mičík Radek CZE027079 C AC STAR-ARENA CHODOV 2 2 2 800
28. Sláma Miroslav CZE051092 C DC Májovka Tachov 1 1 1 650
28. Dzoba Jan CZE000742 C LIŠÁCI BUKOVANY 1 1 1 650
30. Čižnár Alexander CZE050001 C DC ŽÍLA CHODOV 2 2 2 600
31. Maixner Michal CZE045319 C ŠK Úlet Pšov 1 1 1 550
31. Počta Tomáš CZE039745 C Bečov 1 1 1 550
31. Konečný Luděk CZE019616 C DC U PEPÍKA LOKET 1 1 1 550
34. Kot Marcel CZE003647 C AC STAR-ARENA CHODOV 1 1 1 450
34. Gongor Miroslav CZE033108 C AC STAR-ARENA CHODOV 1 1 1 450
34. Tomášek Pavel CZE049290 C DC ROXY M.LÁZNĚ 1 1 1 450
37. Nechala Václav CZE013296 C LIŠÁCI BUKOVANY 1 1 1 350
37. Havel Josef CZE019583 C DC Divočák Krásno 1 1 1 350
37. Panoch Daniel CZE051417 C Průšvih Karlovy Vary 1 1 1 350
37. Krupička Miroslav CZE045909 C DC ROXY M.LÁZNĚ 1 1 1 350
41. Mach Tomáš CZE046482 C DC Krasno Krajcech 1 1 1 250
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.1.2018 07:07

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 18.1.2018 07:07:08