Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Karlovarský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-45/45)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Karlovarska 2018 - MUŽI kat. B

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 45 | Turnajů: 44

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Ledvina Jaroslav CZE030120 B Průšvih Karlovy Vary 5 5 8 4 850
2. Maciarz Karel CZE045916 B PAPER Club Cheb 5 5 6 4 750
3. Vetchý Tomáš CZE019403 B BOČNÍ VÍTR Lomnice 5 5 6 4 450
4. Mrenica Jan CZE032271 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 5 5 17 4 150
5. Krůta Radek CZE046042 B Průšvih Karlovy Vary 5 5 14 3 950
6. Zelenka Michal CZE039807 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 5 5 6 3 350
7. Rau Petr CZE050296 B Nikola Kraslice 5 5 6 3 250
8. Hochmann František CZE039717 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 5 5 6 2 550
8. Peterka Michal CZE045969 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 5 5 6 2 550
10. Petrželka Miloš CZE000697 B DC ŽÍLA CHODOV 5 5 8 2 350
11. Dobeš Martin CZE012033 B Nikola Kraslice 3 3 3 1 850
11. Elbl Martin CZE047764 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 5 5 5 1 850
13. Werner František CZE005634 B Nikola Kraslice 5 5 5 1 750
14. Nežatický Štefan CZE045967 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 4 4 4 1 700
15. Spruzsanský Tomáš CZE008245 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 5 5 5 1 650
16. Bauer Lukáš CZE030051 B Průšvih Karlovy Vary 3 3 3 1 550
17. Fibrich Viktor CZE000028 B DC ŽÍLA CHODOV 2 2 2 1 500
18. Kraus Petr CZE010004 B Fedor Sokolov 4 4 4 1 400
19. Brandtl Petr CZE046087 B Nikola Kraslice 2 2 2 1 300
20. Kalbáč Pavel CZE019603 B ŠK Úlet Pšov 1 1 1 1 250
20. Hájek Milan CZE034136 B Nikola Kraslice 3 3 3 1 250
22. Obzina Tomáš CZE045181 B DC ALEX SOKOLOV 2 2 2 1 200
23. Balouš Zdeněk CZE047147 B DC Gepardi Karlovy Vary 1 1 1 1 050
24. Boček Josef CZE054577 B DC Gepardi Karlovy Vary 2 2 2 1 000
24. Beránek Martin CZE019542 B Fedor Sokolov 2 2 2 1 000
26. Maršík Josef CZE049674 B DC ŽÍLA CHODOV 1 1 1 850
26. Urys František CZE033107 B DC ŽÍLA CHODOV 3 3 3 850
26. Buberle Jan CZE047152 B DC Gepardi Karlovy Vary 1 1 1 850
29. Poživil Pavel CZE008225 B DC ŽÍLA CHODOV 2 2 2 800
30. Komárek Bohumil CZE001505 B Fedor Sokolov 1 1 1 750
31. Jor Jaroslav CZE043887 B Nikola Kraslice 2 2 2 700
32. Cenek Zbyněk CZE031299 B DC ŽÍLA CHODOV 2 2 2 600
33. Jira Ladislav CZE051264 B DC Gepardi Karlovy Vary 1 1 1 550
33. Kubalík Robert CZE045182 B DC ALEX SOKOLOV 1 1 1 550
33. Otradovský Zdeněk CZE032104 B Za Vodou Litomyšl 1 1 1 550
36. Ogorek Miroslav CZE001220 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 2 2 2 500
37. Zelený Michal CZE014452 B ŠK Úlet Pšov 1 1 1 450
37. Beránek Petr CZE026863 B DC BACARDI BAR K. VARY 1 1 1 450
37. Slánský Oldřich CZE015874 B Mlynáři Habartov 1 1 1 450
37. Drahoňovský Jiří CZE029789 B PAPER Club Cheb 1 1 1 450
41. Bock Petr CZE015633 B Nikola Kraslice 1 1 1 350
41. Rom Ondřej CZE038449 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 1 1 1 350
43. Lískovský Vladislav CZE043569 B DC ALEX SOKOLOV 1 1 1 250
43. Budík Jiří CZE027901 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 1 1 1 250
43. Polák Michal CZE046520 B BOČNÍ VÍTR Lomnice 1 1 1 250
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.1.2018 06:55

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 19.1.2018 06:55:22