Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Karlovarský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/467)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Karlovarska 2018 - MUŽI abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 467 | Turnajů: 447

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Grillo Milan CZE019534 A AC STAR-ARENA CHODOV 4 27 31 61 38 250
2. Král Vratislav CZE038786 A Nikola Kraslice 4 27 31 45 36 550
3. Fridrich Vladan CZE015650 A Fofr Team Duchcov 3 27 30 31 35 650
4. Jecha Lukáš CZE054657 C ŠK Správná trefa z.s. 4 27 31 62 35 250
5. Fiala Petr CZE030729 A Nikola Kraslice 4 27 31 35 33 950
6. Trnka Jiří CZE032649 A Nikola Kraslice 4 27 31 96 33 650
7. Fuchs Pavel 1989 CZE015611 A DC ŽÍLA CHODOV 4 27 31 62 33 150
8. Kounovský Michal CZE058052 C AC STAR-ARENA CHODOV 4 27 31 63 31 950
9. Ševčík Leoš CZE007889 A JP Čechie Dalovice 3 27 30 95 31 450
10. Sienko Milan CZE001656 A DC ŽÍLA CHODOV 3 27 30 34 30 750
11. Tunkiv Štepan CZE050379 A Průšvih Karlovy Vary 4 27 31 123 30 450
12. Krůta Radek CZE046042 B Průšvih Karlovy Vary 4 27 31 135 29 950
13. Šťastný Jan CZE045954 B ŠK Správná trefa z.s. 3 27 30 64 29 550
14. Rau Petr CZE050296 B Nikola Kraslice 4 27 31 65 28 750
15. Vaško Michal CZE040197 A Nikola Kraslice 4 27 31 34 27 650
15. Ledvina Jaroslav CZE030120 B Průšvih Karlovy Vary 4 27 31 47 27 650
17. Dvorský Bronislav CZE029180 A AC STAR-ARENA CHODOV 4 27 31 145 26 950
18. Maciarz Karel CZE045916 B Cheb 2 27 29 32 26 350
19. Mrenica Jan CZE032271 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 4 27 31 107 25 150
20. Loučim René CZE038671 A OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 27 27 43 24 950
21. Vetchý Tomáš CZE019403 B BOČNÍ VÍTR Lomnice 2 27 29 37 24 650
22. Duna Roman CZE049637 B Nikola Kraslice 2 27 29 41 24 250
23. Bartoš Ladislav CZE046136 A DC Kings Tachov 4 27 31 100 24 150
24. Fuchs Pavel 1964 CZE010594 A DC ŽÍLA CHODOV 4 27 31 47 23 850
25. Steidl František CZE053355 B DC ŽÍLA CHODOV 4 27 31 60 22 650
26. Trbušek Jan CZE032100 A Fedor Sokolov 27 27 47 22 050
27. Andráško Milan CZE032103 A DC ŽÍLA CHODOV 4 18 22 22 21 900
28. Szebesta Václav CZE033685 C Průšvih Karlovy Vary 3 27 30 65 21 850
29. Spůra Petr CZE011353 C OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 1 27 28 38 21 650
30. Hamáček Jiří CZE057584 D DC Texas Cheb 3 27 30 82 21 350
31. Poživil František CZE000168 A DC ŽÍLA CHODOV 4 18 22 22 21 100
32. Kirchner Josef CZE033498 A AC STAR-ARENA CHODOV 2 27 29 45 20 450
33. Frýdek Michal CZE059304 Průšvih Karlovy Vary 3 27 30 43 20 350
34. Vavřík Petr CZE057290 D ŠK Správná trefa z.s. 2 27 29 61 20 250
34. Stejskal Luboš CZE045446 A DC U Zámku Sokolov 27 27 28 20 250
36. Bauer Lukáš CZE030051 B Průšvih Karlovy Vary 4 25 29 29 19 950
37. Čech Rostislav CZE058198 D U Holanky Jáchymov 27 27 41 18 750
38. Machunka Milan CZE015711 D DC Gardner Loket 27 27 49 18 250
39. Gerstner Robert CZE004733 A JP Čechie Dalovice 4 20 24 24 18 000
40. Peterka Michal CZE045969 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 3 27 30 58 17 950
41. Polata Jakub CZE036746 B Fedor Sokolov 1 27 28 30 17 650
42. Vondráček Zbyněk CZE042182 C ŠK Drahomíra K.Vary 27 27 41 17 450
43. Petrželka Miloš 1951 CZE000697 B DC ŽÍLA CHODOV 3 27 30 62 16 950
44. Biernat Josef CZE019484 A DC ŽÍLA CHODOV 3 27 30 30 16 850
44. Panoch Daniel CZE051417 B Průšvih Karlovy Vary 3 27 30 43 16 850
46. Spruzsanský Tomáš CZE008245 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 1 27 28 43 16 050
47. Šťastný Martin CZE014066 A RACEK B52 K.VARY 27 27 31 15 750
48. Mäsar Milan CZE053064 B DC BACARDI BAR K. VARY 4 27 31 40 15 350
48. Černý Vlastimil CZE041448 A DC ALEX SOKOLOV 2 23 25 25 15 350
50. Kostka Martin 1973 CZE048562 D DC ALBI Jáchymov 27 27 29 15 250
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.10.2018 19:50

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 17.10.2018 19:50:48