Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Karlovarský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/159)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Karlovarska 2018 - dvojice muži

Krajské žebříčky | Dvojice muži | Dvojic: 159 | Turnajů: 23

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Sienko Milan CZE001656 A DC ŽÍLA CHODOV 3 7 10 10 11 850
Andráško Milan CZE032103 A DC ŽÍLA CHODOV
2. Fridrich Vladan CZE015650 A Nikola Kraslice 3 1 4 4 8 250
Král Vratislav CZE038786 A Nikola Kraslice
3. Fuchs Pavel 1964 CZE010594 A DC ŽÍLA CHODOV 3 6 9 9 7 700
Šimůnek Milan CZE032907 A DC ŽÍLA CHODOV
4. Gerstner Robert CZE004733 A JP Čechi dalovice 2 7 9 10 7 450
Ševčík Leoš CZE007889 A JP Čechi dalovice
5. Dvorský Bronislav CZE029180 A AC STAR-ARENA CHODOV 3 6 9 9 6 500
Wisniewski Tomáš CZE021152 B DC ŽÍLA CHODOV
6. Fuchs Pavel 1989 CZE015611 A DC ŽÍLA CHODOV 3 3 3 5 700
Grillo Milan CZE019534 A AC STAR-ARENA CHODOV
7. Šťastný Jan CZE045954 B ŠK Správná trefa z.s. 3 3 3 5 100
Maciarz Karel CZE045916 B PAPER Club Cheb
8. Rau Petr CZE050296 B Nikola Kraslice 2 3 5 5 4 250
Vaško Michal CZE040197 A DC ALEX SOKOLOV
9. Fiala Petr CZE030729 A Nikola Kraslice 2 2 2 4 200
Trnka Jiří CZE032649 A Nikola Kraslice
10. Pártl Martin CZE005007 B Fedor Sokolov 1 4 5 5 4 100
Cettl Martin CZE000661 Sokolov 5
11. Tunkiv Štepan CZE050379 A DT R.U.M. Mariánské Lázně 3 3 3 3 900
Jecha Lukáš CZE054657 C ŠK Správná trefa z.s.
12. Krůta Radek CZE046042 B Průšvih Karlovy Vary 3 1 4 4 3 750
Bauer Lukáš CZE030051 B Průšvih Karlovy Vary
13. Káca Libor CZE031871 A DC ŽÍLA CHODOV 2 3 5 5 3 550
Biernat Josef CZE019484 A DC ŽÍLA CHODOV
14. Kiss Petr CZE056293 C DC ŽÍLA CHODOV 2 4 6 6 3 300
Steidl František CZE053355 B DC ŽÍLA CHODOV
15. Kounovský Michal CZE058052 C BULDOCI CHODOV 2 2 4 4 2 900
Zazvonil Stanislav CZE038592 D DC Paštiky St.Chodovská
15. Zavřel Dušan CZE001564 C DC ŽÍLA CHODOV 1 6 7 7 2 900
Petrželka Miloš CZE000697 B DC ŽÍLA CHODOV
17. Rohm Tomáš CZE007874 A HRADNÍ PÁNI LOKET 1 3 4 4 2 850
Černý Vlastimil CZE041448 A DC ALEX SOKOLOV
18. Buberle Jan CZE047152 A DC Gepardi Karlovy Vary 2 2 2 2 800
Balouš Zdeněk CZE047147 A DC Gepardi Karlovy Vary
18. Polák Michal CZE046520 B BOČNÍ VÍTR Lomnice 2 2 2 2 800
Vetchý Tomáš CZE019403 B BOČNÍ VÍTR Lomnice
18. Pikrt Michal CZE003097 A DC ŽÍLA CHODOV 1 6 7 7 2 800
Kirchner Josef CZE033498 A AC STAR-ARENA CHODOV
21. Rau Petr CZE050296 B Nikola Kraslice 3 3 3 2 650
Duna Roman CZE049637 B Nikola Kraslice
22. Hron Vladimír CZE002757 D Nikola Kraslice 4 4 4 2 400
Hájek Milan CZE034136 B Nikola Kraslice
23. Křivka Petr CZE019417 A BOČNÍ VÍTR Lomnice 1 1 1 2 300
Fiala Petr CZE030729 A Nikola Kraslice
24. Bubla Tomáš CZE004538 B Nikola Kraslice 1 3 4 4 2 250
Bodnarik Jiří CZE010461 B Nikola Kraslice
25. Karol Milan CZE060186 Nikola Kraslice 1 3 4 4 2 150
Hála Petr CZE056729 C Nikola Kraslice
26. Mrenica Jan CZE032271 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 3 3 3 2 100
Mikuš Milan CZE044706 C Průšvih Karlovy Vary
27. Fuchs Pavel 1989 CZE015611 A DC ŽÍLA CHODOV 3 3 3 2 050
Trnka Jiří CZE032649 A Nikola Kraslice
28. Mičík Radek CZE027079 C AC STAR-ARENA CHODOV 1 3 4 4 1 950
Gongor Miroslav CZE033108 C AC STAR-ARENA CHODOV
28. Maron Lukáš CZE054864 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 2 1 3 3 1 950
Peterka Michal CZE045969 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
30. Andresík Radek CZE000382 A VOKURKY MARIÁNSKÉ LÁZNĚ 1 1 1 1 700
Malinovský Jiří CZE002349 A VOKURKY MARIÁNSKÉ LÁZNĚ
30. Hůlka Jiří CZE033109 A RACEK B52 K.VARY 1 1 1 1 700
Gerstner Robert CZE004733 A JP Čechi dalovice
30. Grillo Milan CZE019534 A AC STAR-ARENA CHODOV 2 2 2 1 700
Kounovský Michal CZE058052 C BULDOCI CHODOV
30. Kolouvek Martin CZE046875 C Nikola Kraslice 4 4 4 1 700
Jor Jaroslav 1961 CZE043887 B Nikola Kraslice
34. Zmrzlý Lukáš CZE019502 A Nikola Kraslice 1 1 2 2 1 650
Trnka Jiří CZE032649 A Nikola Kraslice
35. Zmrzlý Lukáš CZE019502 A Nikola Kraslice 2 2 2 1 600
Kantor Jaroslav CZE009375 B Nikola Kraslice
35. Jor Jaroslav 1987 CZE051723 C Nikola Kraslice 4 4 4 1 600
Maščeník Martin CZE051721 C Nikola Kraslice
37. Chmelař Jaroslav CZE001742 C Nikola Kraslice 3 3 3 1 550
Lambert Jan CZE050139 C Nikola Kraslice
38. Krbec Michal CZE055009 D DC Texas Cheb 2 1 3 3 1 450
Hamáček Jiří CZE057584 D DC Texas Cheb
39. Marčuk Michal CZE013146 D Lipan Club Aš 2 2 2 1 400
Diviš Libor CZE058449 D Lipan Club Aš
40. Poživil František CZE000168 A DC ŽÍLA CHODOV 1 1 1 1 300
Dražďanský František CZE039610 A DC ŽÍLA CHODOV
40. Ogorek Miroslav CZE001220 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 1 1 1 1 300
Bartoš Ladislav CZE046136 A DC Kings Tachov
42. Klemera Petr CZE031296 A DC ŽÍLA CHODOV 1 1 2 2 1 250
Pospíchal Tomáš CZE000538 A RACEK B52 K.VARY
43. Poživil František CZE000168 A DC ŽÍLA CHODOV 1 1 1 1 100
Kantor Jaroslav CZE009375 B Nikola Kraslice
43. Jílek Karel CZE003022 A Dc Tipsport nejdek 1 1 1 1 100
Hošek Pavel CZE015663 A Dc Tipsport nejdek
43. Jira Ladislav CZE051264 A DC Gepardi Karlovy Vary 1 1 1 1 100
Gabriel Karel CZE054200 A DC Gepardi Karlovy Vary
43. Poživil František CZE000168 A DC ŽÍLA CHODOV 1 1 1 1 100
Černý Vlastimil CZE041448 A DC ALEX SOKOLOV
43. Krudenc Pavel CZE005918 A Fedor Sokolov 1 1 1 1 100
Toupal Jiří CZE011513 A Fedor Sokolov
43. Vítek Stanislav CZE054195 D DC Gepardi Karlovy Vary 1 1 1 1 100
Bartoš Ladislav CZE046136 A DC Kings Tachov
49. Křivka Petr CZE019417 A BOČNÍ VÍTR Lomnice 1 1 1 1 050
Kantor Jaroslav CZE009375 B Nikola Kraslice
50. Werner František 1958 CZE005634 C Nikola Kraslice 2 2 2 1 000
Lambert Jan CZE050139 C Nikola Kraslice
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.6.2018 03:36

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 20.6.2018 03:36:22