Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Karlovarský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/194)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Karlovarska 2018 - dvojice muži

Krajské žebříčky | Dvojice muži | Dvojic: 194 | Turnajů: 29

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Sienko Milan CZE001656 A DC ŽÍLA CHODOV 3 8 11 11 12 700
Andráško Milan CZE032103 A DC ŽÍLA CHODOV
2. Fridrich Vladan CZE015650 A Fofr Team Duchcov 3 3 6 6 10 150
Král Vratislav CZE038786 A Nikola Kraslice
2. Gerstner Robert CZE004733 A JP Čechie Dalovice 3 9 12 12 10 150
Ševčík Leoš CZE007889 A JP Čechie Dalovice
2. Fuchs Pavel 1964 CZE010594 A DC ŽÍLA CHODOV 4 9 13 13 10 150
Šimůnek Milan CZE032907 A DC ŽÍLA CHODOV
5. Dvorský Bronislav CZE029180 A AC STAR-ARENA CHODOV 4 9 13 13 8 550
Wisniewski Tomáš CZE021152 B DC ŽÍLA CHODOV
6. Rau Petr CZE050296 B Nikola Kraslice 3 4 7 7 7 200
Vaško Michal CZE040197 A Nikola Kraslice
7. Fuchs Pavel 1989 CZE015611 A DC ŽÍLA CHODOV 3 3 3 5 700
Grillo Milan CZE019534 A AC STAR-ARENA CHODOV
8. Pikrt Michal CZE003097 A DC ŽÍLA CHODOV 2 9 11 11 5 450
Kirchner Josef CZE033498 A AC STAR-ARENA CHODOV
9. Tunkiv Štepan CZE050379 A Průšvih Karlovy Vary 4 4 4 5 400
Jecha Lukáš CZE054657 C ŠK Správná trefa z.s.
10. Fiala Petr CZE030729 A Nikola Kraslice 3 3 3 5 300
Trnka Jiří CZE032649 A Nikola Kraslice
11. Šťastný Jan CZE045954 B ŠK Správná trefa z.s. 3 3 3 5 100
Maciarz Karel CZE045916 B Cheb
12. Káca Libor CZE031871 A DC ŽÍLA CHODOV 3 3 6 6 4 850
Biernat Josef CZE019484 A DC ŽÍLA CHODOV
13. Krůta Radek CZE046042 B Průšvih Karlovy Vary 4 1 5 5 4 650
Bauer Lukáš CZE030051 B Průšvih Karlovy Vary
14. Pártl Martin CZE005007 B Sokolov 1 1 4 5 5 4 100
Cettl Martin CZE000661 Sokolov 5
15. Kiss Petr CZE056293 C DC ŽÍLA CHODOV 2 5 7 7 3 650
Steidl František CZE053355 B DC ŽÍLA CHODOV
16. Křivka Petr CZE019417 A BOČNÍ VÍTR Lomnice 1 1 2 2 3 350
Kantor Jaroslav CZE009375 B Nikola Kraslice
17. Mrenica Jan CZE032271 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 4 4 4 3 200
Mikuš Milan CZE044706 C Průšvih Karlovy Vary
18. Kounovský Michal CZE058052 C AC STAR-ARENA CHODOV 2 2 4 4 2 900
Zazvonil Stanislav CZE038592 D DC Paštiky St.Chodovská
18. Zavřel Dušan CZE001564 C DC ŽÍLA CHODOV 1 6 7 7 2 900
Petrželka Miloš CZE000697 B DC ŽÍLA CHODOV
20. Rohm Tomáš CZE007874 A Sandokani Loket 2018 1 3 4 4 2 850
Černý Vlastimil CZE041448 A DC ALEX SOKOLOV
21. Polák Michal CZE046520 B BOČNÍ VÍTR Lomnice 2 2 2 2 800
Vetchý Tomáš CZE019403 B BOČNÍ VÍTR Lomnice
21. Buberle Jan CZE047152 A DC Gepardi Karlovy Vary 2 2 2 2 800
Balouš Zdeněk CZE047147 A DC Gepardi Karlovy Vary
23. Pálko Jan CZE008212 A DC ALEX SOKOLOV 1 1 2 2 2 650
Stejskal Luboš CZE045446 A DC U Zámku Sokolov
23. Rau Petr CZE050296 B Nikola Kraslice 3 3 3 2 650
Duna Roman CZE049637 B Nikola Kraslice
25. Krůta Radek CZE046042 B Průšvih Karlovy Vary 4 4 4 2 500
Szebesta Václav CZE033685 C Průšvih Karlovy Vary
26. Mičík Radek CZE027079 C Chodov 1 4 5 5 2 400
Gongor Miroslav CZE033108 C AC STAR-ARENA CHODOV
26. Hron Vladimír CZE002757 D Nikola Kraslice 4 4 4 2 400
Hájek Milan CZE034136 B Nikola Kraslice
28. Křivka Petr CZE019417 A BOČNÍ VÍTR Lomnice 1 1 1 2 300
Fiala Petr CZE030729 A Nikola Kraslice
29. Bubla Tomáš CZE004538 B Nikola Kraslice 1 3 4 4 2 250
Bodnarik Jiří CZE010461 B Nikola Kraslice
30. Karol Milan CZE060186 Nikola Kraslice 1 3 4 4 2 150
Hála Petr CZE056729 C Nikola Kraslice
31. Marčuk Michal CZE013146 D Lipan Club Aš 3 3 3 2 100
Diviš Libor CZE058449 D Lipan Club Aš
32. Fuchs Pavel 1989 CZE015611 A DC ŽÍLA CHODOV 3 3 3 2 050
Trnka Jiří CZE032649 A Nikola Kraslice
33. Rau Petr CZE050296 B Nikola Kraslice 2 2 2 2 000
Trnka Jiří CZE032649 A Nikola Kraslice
34. Maron Lukáš CZE054864 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 2 1 3 3 1 950
Peterka Michal CZE045969 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
35. Fuchs Pavel 1989 CZE015611 A DC ŽÍLA CHODOV 1 1 1 1 900
Poživil František CZE000168 A DC ŽÍLA CHODOV
36. Panoch Daniel CZE051417 B Průšvih Karlovy Vary 2 2 2 1 800
Ledvina Jaroslav CZE030120 B Průšvih Karlovy Vary
37. Urys František CZE033107 B DC ŽÍLA CHODOV 2 1 3 3 1 750
Urys Jan CZE036200 B DC ŽÍLA CHODOV
38. Hůlka Jiří CZE033109 A RACEK B52 K.VARY 1 1 1 1 700
Gerstner Robert CZE004733 A JP Čechie Dalovice
38. Grillo Milan CZE019534 A AC STAR-ARENA CHODOV 2 2 2 1 700
Kounovský Michal CZE058052 C AC STAR-ARENA CHODOV
38. Kolouvek Martin CZE046875 C Nikola Kraslice 4 4 4 1 700
Jor Jaroslav 1961 CZE043887 B Nikola Kraslice
38. Andresík Radek CZE000382 A VOKURKY MARIÁNSKÉ LÁZNĚ 1 1 1 1 700
Malinovský Jiří CZE002349 A VOKURKY MARIÁNSKÉ LÁZNĚ
42. Zmrzlý Lukáš CZE019502 A Nikola Kraslice 1 1 2 2 1 650
Trnka Jiří CZE032649 A Nikola Kraslice
43. Zmrzlý Lukáš CZE019502 A Nikola Kraslice 2 2 2 1 600
Kantor Jaroslav CZE009375 B Nikola Kraslice
43. Jor Jaroslav 1987 CZE051723 C Nikola Kraslice 4 4 4 1 600
Maščeník Martin CZE051721 C Nikola Kraslice
43. Petrželka Miloš CZE000697 B DC ŽÍLA CHODOV 1 2 3 3 1 600
Křehký Rudolf CZE024505 A DC ŽÍLA CHODOV
46. Chmelař Jaroslav CZE001742 C Nikola Kraslice 3 3 3 1 550
Lambert Jan CZE050139 C Nikola Kraslice
47. Krbec Michal CZE055009 D DC Texas Cheb 2 1 3 3 1 450
Hamáček Jiří CZE057584 D DC Texas Cheb
48. Ogorek Miroslav CZE001220 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 1 1 1 1 300
Bartoš Ladislav CZE046136 A DC Kings Tachov
48. Poživil František CZE000168 A DC ŽÍLA CHODOV 1 1 1 1 300
Drážďanský František CZE039610 A DC ŽÍLA CHODOV
48. Rohm Tomáš CZE007874 A Sandokani Loket 2018 1 1 1 1 300
Dobeš Martin CZE012033 B Nikola Kraslice
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.9.2018 18:42

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 20.9.2018 18:42:22