Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Karlovarský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-32/32)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Karlovarska 2017 - dvojice ženy

Krajské žebříčky | Dvojice ženy | Dvojic: 32 | Turnajů: 23

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Slouková Ivana CZE033508 A AC STAR-ARENA CHODOV 5 11 16 16 9 950
Nehasilová Diana CZE002930 D AC STAR-ARENA CHODOV
2. Hevkánová Věra CZE026781 D DC ŽÍLA CHODOV 4 7 11 11 6 450
Pumrová Michaela CZE036272 D DC ŽÍLA CHODOV
3. Ledvinová Jiřina CZE025806 B Průšvih Karlovy Vary 4 4 4 6 200
Minaříková Klára CZE036437 A RACEK B52 K.VARY
4. Moravcová Jana CZE048433 D Družba DOMINO Ostrov 5 2 7 7 6 100
Štroblová Veronika CZE046043 A Průšvih Karlovy Vary
5. Peterková Petra CZE046923 A OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 5 5 5 5 700
Bučková Kateřina CZE047308 C Sokolovna Lom
6. Rohmová Jitka CZE028414 BULDOCI CHODOV 5 5 5 5 500
Redlová Martina CZE000535 D Veselý Obušky Cheb
7. Luhanová Vladimíra CZE046702 C GARÁŽNÍCI CHEB 2 2 2 2 800
Polomová Veronika CZE037440 A Fedor Sokolov
8. Václavíková Soňa CZE000491 Horní Slavkov 1 2 2 2 2 200
Bůžková Bohumila CZE000209 C DC ŽÍLA CHODOV
9. Ledvinová Pavla CZE030107 A RACEK B52 K.VARY 3 3 3 2 100
Gabrišková Bára CZE042201 A RACEK B52 K.VARY
10. Maráková Barbora CZE050428 D Bobři Dasnice 1 3 4 4 1 650
Dvorská Klára CZE039296 D DC ŽÍLA CHODOV
11. Vítková Kateřina CZE054199 D DC U Kalíška Mezholezy 2 2 2 1 600
Jírová Kateřina CZE054899 D DC ŽÍLA CHODOV
12. Krásová Jana CZE055516 C DC BACARDI BAR K. VARY 1 1 1 1 500
Havlíková Andrea CZE053465 B DC BACARDI BAR K. VARY
13. Kejíková Marie CZE048535 C DC ALEX SOKOLOV 2 2 2 1 000
Dvorská Klára CZE039296 D DC ŽÍLA CHODOV
14. Havlíková Andrea CZE053465 B DC BACARDI BAR K. VARY 1 1 1 900
Gabrišková Bára CZE042201 A RACEK B52 K.VARY
15. Ogorková Kateřina CZE019667 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 1 1 1 700
Ogorková Klára CZE052873 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
15. Domáčková Karolína CZE054453 OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 1 1 1 700
Luhanová Vladimíra CZE046702 C GARÁŽNÍCI CHEB
15. Sozanská Radka CZE058908 Sokolov 1 1 1 700
Dvorská Klára CZE039296 D DC ŽÍLA CHODOV
15. Schmiedová Jindřiška CZE051312 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 1 1 1 700
Vrtilová Petra CZE053494 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
19. Novotná Žaneta CZE052058 D DC ALEX SOKOLOV 1 1 1 500
Štrosová Zdena CZE051266 D PAPER Club Cheb
19. Goldmannová Anna CZE039588 A Klikaři z Podskalky Úpice 1 1 1 500
Domáčková Karolína CZE054453 OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
19. Domáčková Karolína CZE054453 OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 1 1 1 500
Dvorská Klára CZE039296 D DC ŽÍLA CHODOV
19. Kolesová Anet CZE047818 D Nikola Kraslice 1 1 1 500
Luhanová Vladimíra CZE046702 C GARÁŽNÍCI CHEB
23. Peterková Petra CZE046923 A OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 1 1 1 350
Ogorková Klára CZE052873 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
23. Peterková Petra CZE046923 A OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 1 1 1 350
Redlová Martina CZE000535 D Veselý Obušky Cheb
23. Vrtilová Petra CZE053494 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 1 1 1 350
Domáčková Karolína CZE054453 OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
23. Štroblová Veronika CZE046043 A Průšvih Karlovy Vary 1 1 1 350
Slouková Ivana CZE033508 A AC STAR-ARENA CHODOV
23. Waldhauserová Naděžda CZE045383 B Šutráci Oldřichov 1 1 1 350
Bučková Kateřina CZE047308 C Sokolovna Lom
23. Moravcová Jana CZE048433 D Družba DOMINO Ostrov 1 1 1 350
Polomová Veronika CZE037440 A Fedor Sokolov
29. Szitaiová Táňa st. CZE002954 C Pijonýři Litvínov 1 1 1 250
Szitaiová Denisa CZE048377 C Pijonýři Litvínov
29. Gabrišková Bára CZE042201 A RACEK B52 K.VARY 1 1 1 250
Rohmová Jitka CZE028414 BULDOCI CHODOV
29. Ogorková Klára CZE052873 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 1 1 1 250
Dvorská Klára CZE039296 D DC ŽÍLA CHODOV
29. Zmrzlá Lucie CZE047819 C Nikola Kraslice 1 1 1 250
Kolesová Anet CZE047818 D Nikola Kraslice
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.11.2017 06:48

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 20.11.2017 06:52:47