Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Karlovarský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/253)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Karlovarska 2017 - dvojice muži

Krajské žebříčky | Dvojice muži | Dvojic: 253 | Turnajů: 42

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Dvorský Bronislav CZE029180 A AC STAR-ARENA CHODOV 4 12 16 17 12 000
Wisniewski Tomáš CZE021152 A DC ŽÍLA CHODOV
2. Gerstner Robert CZE004733 A JP Čechi dalovice 3 10 13 13 11 000
Ševčík Leoš CZE007889 A JP Čechi dalovice
3. Sienko Milan CZE001656 A DC ŽÍLA CHODOV 4 6 10 10 10 700
Andráško Milan CZE032103 A DC ŽÍLA CHODOV
4. Fuchs Pavel 1989 CZE015611 A DC ŽÍLA CHODOV 5 2 7 7 10 000
Fuchs Pavel 1964 CZE010594 A DC ŽÍLA CHODOV
5. Fridrich Vladan CZE015650 A Nikola Kraslice 3 1 4 4 8 250
Křivka Petr CZE019417 A BOČNÍ VÍTR Lomnice
6. Polák Michal CZE046520 B BOČNÍ VÍTR Lomnice 5 3 8 8 8 050
Vetchý Tomáš CZE019403 B BOČNÍ VÍTR Lomnice
7. Šťastný Jan CZE045954 A GARÁŽNÍCI CHEB 5 5 5 7 900
Maciarz Karel CZE045916 B PAPER Club Cheb
8. Fuchs Pavel 1989 CZE015611 A DC ŽÍLA CHODOV 10 10 10 7 600
Trnka Jiří CZE032649 A Nikola Kraslice
9. Stejskal Luboš CZE045446 A Nikola Kraslice 11 11 11 7 550
Obzina Tomáš CZE045181 B DC ALEX SOKOLOV
10. Poživil František CZE000168 A DC ŽÍLA CHODOV 4 1 5 5 7 150
Biernat Josef CZE019484 A DC ŽÍLA CHODOV
11. Rau Petr CZE050296 B Nikola Kraslice 3 6 9 9 6 900
Duna Roman CZE049637 A Nikola Kraslice
12. Pikrt Michal CZE003097 C DC ŽÍLA CHODOV 2 9 11 11 6 850
Kirchner Josef CZE033498 A AC STAR-ARENA CHODOV
13. Fuchs Pavel 1964 CZE010594 A DC ŽÍLA CHODOV 10 10 10 6 500
Šimůnek Milan CZE032907 A DC ŽÍLA CHODOV
14. Pártl Martin CZE005007 A Fedor Sokolov 1 6 7 7 5 700
Cettl Martin CZE000661 Sokolov 5
15. Mičík Radek CZE027079 C AC STAR-ARENA CHODOV 3 8 11 11 5 500
Gongor Miroslav CZE033108 C AC STAR-ARENA CHODOV
15. Král Vratislav CZE038786 A Nikola Kraslice 3 3 3 5 500
Lipš Adam CZE051480 B Fedor Sokolov
17. Andresík Radek CZE000382 A VOKURKY MARIÁNSKÉ LÁZNĚ 3 1 4 4 4 650
Klemera Petr CZE031296 A DC ŽÍLA CHODOV
18. Fridrich Vladan CZE015650 A Nikola Kraslice 2 1 3 3 4 250
Král Vratislav CZE038786 A Nikola Kraslice
19. Zmrzlý Lukáš CZE019502 A Nikola Kraslice 2 1 3 3 3 450
Trnka Jiří CZE032649 A Nikola Kraslice
20. Maršík Josef CZE049674 B DC ŽÍLA CHODOV 4 4 4 3 100
Klemera Petr CZE031296 A DC ŽÍLA CHODOV
21. Rau Petr CZE050296 B Nikola Kraslice 5 5 5 3 050
Lambert Jan CZE050139 D Nikola Kraslice
22. Štěpánek Zdeněk CZE047180 A Družba DOMINO Ostrov 4 4 4 3 000
Loučím René CZE038671 A OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
22. John Jiří CZE005878 D DC U Zámku Sokolov 8 8 8 3 000
Křehký Rudolf CZE024505 A DC ŽÍLA CHODOV
24. Kiss Petr CZE056293 DC ŽÍLA CHODOV 2 4 6 6 2 900
Steidl František CZE053355 D DC ŽÍLA CHODOV
24. Krůta Radek CZE046042 C Průšvih Karlovy Vary 3 3 3 2 900
Bauer Lukáš CZE030051 B Průšvih Karlovy Vary
26. Fiala Petr CZE030729 A Nikola Kraslice 1 1 2 2 2 650
Loučím René CZE038671 A OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
27. Hůlka Jiří CZE033109 A RACEK B52 K.VARY 2 2 2 2 600
Pospíchal Tomáš CZE000538 A RACEK B52 K.VARY
28. Stejskal Luboš CZE045446 A Nikola Kraslice 1 2 3 3 2 500
Šimůnek Milan CZE032907 A DC ŽÍLA CHODOV
29. Kolouvek Martin CZE046875 D Nikola Kraslice 6 6 6 2 400
Jor Jaroslav 1961 CZE043887 B Nikola Kraslice
30. Křivka Petr CZE019417 A BOČNÍ VÍTR Lomnice 1 1 1 2 300
Kantor Jaroslav CZE009375 A Nikola Kraslice
30. Pártl Martin CZE005007 A Fedor Sokolov 1 2 3 3 2 300
Krudenc Pavel CZE005918 A Fedor Sokolov
30. Křivka Petr CZE019417 A BOČNÍ VÍTR Lomnice 1 1 1 2 300
Fiala Petr CZE030729 A Nikola Kraslice
30. Černý Vlastimil CZE041448 A DC ALEX SOKOLOV 4 4 4 2 300
Kováč Pavel CZE036745 A DC ALEX SOKOLOV
34. Tauber Jan CZE009144 C Nikola Kraslice 3 3 3 2 250
Bodnarik Jiří CZE010461 C Nikola Kraslice
35. Beránek Petr CZE026863 B DC BACARDI BAR K. VARY 1 4 5 5 2 200
Bůžek Ludvík CZE000385 A RACEK B52 K.VARY
36. Krůta Radek CZE046042 C Průšvih Karlovy Vary 3 3 3 2 150
Ševčík Leoš CZE007889 A JP Čechi dalovice
36. Pálko Jan CZE008212 B DC ALEX SOKOLOV 1 1 2 2 2 150
Černý Josef CZE047116 B DC ALEX SOKOLOV
38. Janík Richard CZE040311 D DC ŽÍLA CHODOV 3 3 3 2 100
Harušťák Martin CZE039612 C DC ŽÍLA CHODOV
38. Fiala Petr CZE030729 A Nikola Kraslice 1 1 1 2 100
Trnka Jiří CZE032649 A Nikola Kraslice
40. Rohm Tomáš CZE007874 A HRADNÍ PÁNI LOKET 2 2 2 2 000
Beňuš Jaroslav CZE000659 A HRADNÍ PÁNI LOKET
40. Ureš Hynek CZE011536 A Fedor Sokolov 2 2 2 2 000
Lipš Adam CZE051480 B Fedor Sokolov
42. Andráško Milan CZE032103 A DC ŽÍLA CHODOV 1 1 1 1 900
Šimůnek Milan CZE032907 A DC ŽÍLA CHODOV
42. Mrenica Jan CZE032271 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 1 2 3 3 1 900
Peterka Michal CZE045969 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
44. Bock Petr CZE015633 B Nikola Kraslice 3 3 3 1 850
Kalamár Jindřich CZE004945 C Nikola Kraslice
45. Jecha Lukáš CZE054657 D Veselý Obušky Cheb 2 2 2 1 800
Luhan Daniel CZE045989 C GARÁŽNÍCI CHEB
46. Rohm Tomáš CZE007874 A HRADNÍ PÁNI LOKET 1 1 1 1 700
Máj Jiří CZE019642 JP Čechie Dalovice
46. Král Vratislav CZE038786 A Nikola Kraslice 2 2 2 1 700
Andráško Milan CZE032103 A DC ŽÍLA CHODOV
48. Kallay Pavel CZE054617 C DC ŽÍLA CHODOV 5 5 5 1 650
Hendrych David CZE040778 A DC ŽÍLA CHODOV
48. Bartoš Ladislav CZE046136 A DC Kings Tachov 1 1 2 2 1 650
Švehla Ladislav CZE035332 A LUCERNA CLUB CHEB
50. Mrenica Jan CZE032271 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 2 2 2 1 600
Mikuš Milan CZE044706 D Průšvih Karlovy Vary
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.11.2017 14:28

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 20.11.2017 14:29:16