2.Kolo C+, 1.Kolo AA+ 25.10.2017 16:33 (aktualizováno 18.12.2017 01:10) | Trbušek Jan | Přečteno: 3588× |
Pohár 2017/2018
Dámy a pánové,
26.10.2017, proběhlo v Sokolově na FEDORU rozlosování 2. kola poháru UŠO KARLOVARSKO kategorie C+ a 1. kola kategorie AA+. Tohoto rozlosování se zhostil bývalý Plzeňský hráč - Jedenástik Miroslav a vylosoval to takto.
Výsledek pohárové zápasu prosím nahlásit formou SMS na tel: 604 907 136 nejpozději do pondělí 18.12.2017. (výsledek nahlašuje vždy vítězný tým)
KATEGORIE AA+
Nikola B Kraslice : Kolečko Škodíci A Ostrov - 21:3
Klokani Nejdek : Gepardi Březová A 14:21
Žíla Chodov B : Průšvih Karlovy Vary A 21:5
Nikola Kraslice C : Žíla Chodov A 5:21
Vokurky XXL Mariánské Lázně : Garážníci Cheb 21:0
Hradní Páni Loket : Bacardi C Karlovy Vary 21:4
Lišáci Bukovany B : Lucerna z Garáže Cheb 7:21
Boční Vítr Lomnice : Žíla Chodov D 21:0
DC Alex Sokolov : Papírák A Cheb 21:0
Fedoráci Sokolov : Bacardi Karlovy Vary A 3:21
Bacardi Karlovy Vary B : Kolečko Škodíci B Ostrov 21:17
Družba Domino Ostrov : Racek B52 B Karlovy Vary 0:21
Racek B52 A Karlovy Vary : AC Star Arena Chodov A 15:21
DC/TC Kings Tachov : Žíla Chodov C 21:0
Nikola Kraslice A : DT R.U.M. Mariánské Lázně 21:0
JP Čechie Dalovice - volný los
KATEGORIE C+
Nikola Kraslice D : Lipan Club Aš 21:18
Myšáci z Podhradí Loket : DC Májovka A Tachov 12:21
Roxy Mariánské Lázně : Piráti Kraslice 16:21
Sandokani Loket : Gepardi Březová B 15:21
Permoni Krásno : Papírák B Cheb
Best of Alex Sokolov : Kolečko Škodíci C Ostrov 21:0
Drápalíci s.r.o. Planá : AC Star Aréna Chodov C 16:21
Holíci Jáchymov : Šipkaři Oloví 21:8
Správná Trefa Cheb : Nikola E Kraslice 5:21
Veselý Obušky Cheb : Dřeváci od Prďocha Sokolov 21:17
Žíla Chodov F : DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně 0:21
Havrani Dolní Nivy A : Lamy Nejdek 21:13
Lázeňáci Mariánské Lázně : Žíla Chodov E 19:21
Střelci Jáchymov : Mis3 Karlovy Vary 15:21
Drahomíra Karlovy Vary : Hvězdní Vodníci B Sokolov 21:3
DC Májovka B Tachov : Průšvih Karlovy Vary B - 4:22