Ligová skupina
UŠO > Karlovarský kraj > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
2.B LIGA UŠO Karlovarsko
Tabulka - konečné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. AC Star-Arena Chodov C 20 20 0 0 0 0 0 267 : 93 582 : 277 60
2. Buldočci 44 Chodov 20 14 2 0 0 3 1 215 : 147 492 : 383 45
3. Průšvih B Karlovy Vary 20 13 0 0 1 6 0 214 : 147 497 : 402 40
4. 60 sro Nejdek 20 10 2 0 2 6 0 186 : 178 460 : 450 36
5. Nikola E Kraslice 20 10 2 0 1 7 0 191 : 172 470 : 417 35
6. Drahomíra Karlovy Vary 20 9 2 0 2 7 0 199 : 165 478 : 416 33
7. Mis3 Karlovy Vary 20 7 1 0 1 11 0 166 : 196 424 : 465 24
8. Žíla Chodov F 20 6 1 0 2 11 0 175 : 188 424 : 451 22
9. Piráti Kraslice 20 6 1 0 0 13 0 158 : 203 400 : 468 20
10. Větrákovi Šroťáci z Útviny 20 3 0 0 2 15 0 138 : 224 357 : 507 11
11. Lamy Nejdek 20 1 0 0 0 19 0 82 : 278 252 : 600 3
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Grillo Milan AC Star-Arena Chodov C 107,1 97,50 80 80 78 91,86 172 158
2. Kounovský Michal Buldočci 44 Chodov 84,4 85,94 76 64 55 76,87 147 113
3. Zdeněk Karel AC Star-Arena Chodov C 79,1 82,14 80 56 46 74,63 134 100
4. Kirchner Josef AC Star-Arena Chodov C 72,4 78,85 80 52 41 69,05 126 87
5. Zužo Štefan 60 sro Nejdek 69,1 81,08 80 74 60 71,59 176 126
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
So 19.5.2018 13:00 21. Větrákovi Šroťáci z Útviny 9 : 10 Nikola E Kraslice
Carva Zdeněk 24 : 22 Němeček Vojtěch
So 19.5.2018 15:00 21. Buldočci 44 Chodov 7 : 11 60 sro Nejdek
Toušek David 18 : 26 Wendler Ladislav
So 19.5.2018 16:00 21. Průšvih B Karlovy Vary 16 : 2 Lamy Nejdek
Jaskowiec Jaroslav 33 : 9 Pomije Miloslav
Ne 20.5.2018 13:00 21. Piráti Kraslice 10 : 9 Drahomíra Karlovy Vary
Lambert Jan 24 : 25 Dobiáš Petr
Ne 20.5.2018 16:00 21. AC Star-Arena Chodov C 12 : 6 Žíla Chodov F
Slouková Ivana 27 : 15 Kiss Petr
So 26.5.2018 14:00 22. Nikola E Kraslice 14 : 4 Lamy Nejdek
Hála Petr 30 : 12 Pomije Miloslav
So 26.5.2018 14:00 22. 60 sro Nejdek 8 : 10 Větrákovi Šroťáci z Útviny
Wendler Ladislav 20 : 20 Carva Zdeněk
So 26.5.2018 16:00 22. Drahomíra Karlovy Vary 12 : 6 Mis3 Karlovy Vary
Löffler Karel 27 : 18 Skorka Jakub
So 26.5.2018 16:00 22. Průšvih B Karlovy Vary 16 : 2 Piráti Kraslice
Jaskowiec Jaroslav 33 : 8 Lambert Jan
Ne 27.5.2018 14:00 22. Žíla Chodov F 7 : 11 Buldočci 44 Chodov
Bůžková Bohumila 21 : 23 Ježek Michal
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.6.2018 02:26

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 21.6.2018 02:26:17