Ligová skupina
UŠO > Karlovarský kraj > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
2.A LIGA UŠO Karlovarsko
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Úlet Spirála Pšov 10 8 1 0 0 1 0 117 : 64 271 : 182 26
2. Veselý Obušky Cheb 10 6 2 0 0 2 0 111 : 71 258 : 186 22
3. DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně 10 7 0 0 1 2 0 104 : 77 242 : 199 22
4. Dřeváci od Prďocha Sokolov 10 6 1 0 0 3 0 104 : 77 249 : 201 20
5. ŠK LUNA A Mariánské Lázně 10 4 1 0 3 2 0 92 : 92 216 : 214 17
6. Zajíci Bukovany 10 4 1 0 2 3 0 104 : 79 243 : 199 16
7. ROXY M. Lázně 10 4 1 0 1 4 0 88 : 94 219 : 229 15
8. DC U Hnáta Citice 10 5 0 0 0 5 0 80 : 100 206 : 240 15
9. Mlynáři Habartov 10 2 0 0 1 7 0 73 : 108 186 : 256 7
10. Straky z Dyleně M.L. 10 1 0 0 0 9 0 66 : 114 183 : 259 3
11. ROXY Hoď víc M.Lázně 10 0 1 0 0 9 0 59 : 122 167 : 275 2
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Jecha Lukáš Veselý Obušky Cheb 84,4 85,00 40 40 34 80,00 90 72
2. Boško Jan DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně 77,2 80,00 40 40 32 72,04 93 67
3. Kasík František Úlet Spirála Pšov 70,0 77,50 40 40 31 71,58 95 68
4. Šír Pavel DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně 69,8 77,50 40 40 31 68,04 97 66
5. Marek Viktor DC U Hnáta Citice 67,1 69,44 40 36 25 68,67 83 57
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
So 2.12.2017 14:00 10. Úlet Spirála Pšov 12 : 6 ROXY M. Lázně
Šmídmajerová Venuše 26 : 16 Špindler Jiří
So 2.12.2017 15:00 10. ROXY Hoď víc M.Lázně 7 : 11 Mlynáři Habartov
Holubová Miroslava 19 : 25 Starovič Zdeněk
So 2.12.2017 15:00 10. DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně 10 : 8 Veselý Obušky Cheb
Boško Jan 22 : 22 Redlová Martina
Ne 3.12.2017 13:00 10. ŠK LUNA A Mariánské Lázně 9 : 10 Dřeváci od Prďocha Sokolov
Blažková Jarmila 21 : 23 Zajačik Miloš
Ne 3.12.2017 13:00 10. Zajíci Bukovany 14 : 4 DC U Hnáta Citice
Holčík Josef 32 : 13 Vrána Jiří
So 9.12.2017 12:00 11. ROXY M. Lázně 7 : 11 DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně
Špindler Jiří 19 : 27 Boško Jan
So 9.12.2017 14:00 11. Mlynáři Habartov 9 : 10 ŠK LUNA A Mariánské Lázně
Starovič Zdeněk 19 : 24 Blažková Jarmila
So 9.12.2017 14:00 11. Dřeváci od Prďocha Sokolov 10 : 8 Zajíci Bukovany
Zajačik Miloš 24 : 21 Holčík Josef
So 9.12.2017 15:00 11. Straky z Dyleně M.L. 5 : 13 Úlet Spirála Pšov
Businská Lenka 15 : 28 Šmídmajerová Venuše
Ne 10.12.2017 16:00 11. Veselý Obušky Cheb 11 : 7 ROXY Hoď víc M.Lázně
Redlová Martina 27 : 16 Holubová Miroslava
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 15.12.2017 20:52

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 15.12.2017 20:52:52