Ligová skupina
UŠO > Karlovarský kraj > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
1. B LIGA UŠO Karlovarsko
Tabulka - konečné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Nikola B Kraslice 22 20 0 0 1 1 0 275 : 122 613 : 354 61
2. Žíla Chodov C 22 16 1 0 2 3 0 241 : 158 558 : 397 52
3. Průšvih A Karlovy Vary 22 16 2 0 0 4 0 256 : 142 582 : 401 52
4. BACARDI B K. Vary 22 13 0 0 2 7 0 223 : 175 530 : 457 41
5. Klokani Nejdek 22 11 2 0 1 8 0 216 : 183 514 : 469 38
6. Kolečko Škodíci B Ostrov 22 10 2 0 0 10 0 206 : 192 503 : 476 34
7. Racek B52 B Karlovy Vary 22 8 3 0 4 7 0 204 : 199 505 : 484 34
8. Kolečko Škodíci A Ostrov 22 7 2 0 1 12 0 172 : 227 440 : 537 26
9. Nikola C Kraslice 22 7 1 0 0 14 0 181 : 216 472 : 523 23
10. Žíla Chodov D 22 6 0 0 0 16 0 157 : 239 410 : 556 18
11. BACARDI C K. Vary 22 3 0 0 1 18 0 131 : 266 381 : 591 10
12. Havrani Karlovy Vary 22 2 0 0 1 19 0 127 : 270 345 : 608 7
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Kantor Jaroslav Nikola B Kraslice 75,9 79,69 88 64 51 70,97 155 110
2. Králič Milan Nikola B Kraslice 75,0 78,26 88 69 54 69,70 165 115
3. Wisniewski Tomáš Žíla Chodov C 73,9 74,36 88 78 58 69,61 181 126
4. Maršík Josef Žíla Chodov C 72,0 70,45 88 44 31 70,87 103 73
5. Dutka Jan Kolečko Škodíci B Ostrov 71,4 75,31 88 81 61 67,84 199 135
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
So 19.5.2018 14:00 21. Nikola C Kraslice 10 : 8 Průšvih A Karlovy Vary
Hudák Roman 24 : 23 Bauer Lukáš
So 19.5.2018 14:00 21. Kolečko Škodíci A Ostrov 7 : 11 Žíla Chodov C
Mrenica Jan 19 : 28 Rubáš Petr
So 19.5.2018 15:00 21. Racek B52 B Karlovy Vary 9 : 10 Klokani Nejdek
Šťastný Martin 22 : 24 Hošek Pavel
So 19.5.2018 17:00 21. Kolečko Škodíci B Ostrov 13 : 5 BACARDI C K. Vary
Hochmann František 27 : 15 Krásová Jana
Ne 20.5.2018 13:00 21. BACARDI B K. Vary 14 : 4 Havrani Karlovy Vary
Pliskva Jaroslav 31 : 13 Abrahám Petr
Ne 20.5.2018 14:00 21. Žíla Chodov D 5 : 13 Nikola B Kraslice
Kallay Pavel 15 : 30 Jor Jaroslav
So 26.5.2018 13:00 22. Žíla Chodov C 12 : 6 Kolečko Škodíci B Ostrov
Urys Jan 27 : 16 Loučim René
So 26.5.2018 15:00 22. Racek B52 B Karlovy Vary 8 : 10 Průšvih A Karlovy Vary
Šťastný Martin 18 : 25 Bauer Lukáš
So 26.5.2018 17:00 22. BACARDI C K. Vary 11 : 7 Žíla Chodov D
Mäsar Milan 28 : 19 Frélich Jiří
So 26.5.2018 17:00 22. Havrani Karlovy Vary 3 : 15 Nikola C Kraslice
Abrahám Petr 15 : 31 Bubla Tomáš
So 26.5.2018 18:00 22. Klokani Nejdek 10 : 9 Kolečko Škodíci A Ostrov
Hošek Pavel 23 : 23 Mrenica Jan
Ne 27.5.2018 13:00 22. Nikola B Kraslice 16 : 2 BACARDI B K. Vary
Jor Jaroslav 34 : 13 Pliskva Jaroslav
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.9.2018 23:26

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 21.9.2018 23:26:22