Ligová skupina
UŠO > Karlovarský kraj > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
1. A LIGA UŠO Karlovarsko
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Boční vítr Lomnice 5 5 0 0 0 0 0 65 : 25 142 : 69 15
2. PAPÍRÁK A CHEB 5 4 0 0 0 1 0 61 : 29 135 : 76 12
3. Panteři Tachov 4 3 0 0 1 0 0 40 : 33 96 : 80 10
4. Lucerna z garáže Cheb 4 3 0 0 0 1 0 44 : 28 92 : 72 9
5. J.P.M. Ryvalové Cheb 4 3 0 0 0 1 0 41 : 31 97 : 79 9
6. DT R.U.M. Marianské Lázně 4 2 1 0 0 1 0 47 : 26 106 : 66 8
7. Fedoraci Sokolov 5 2 0 0 0 3 0 49 : 41 112 : 98 6
8. Lišáci B Bukovany 4 1 1 0 0 2 0 30 : 43 76 : 98 5
9. DC/TC Kings Tachov 5 0 0 0 1 4 0 25 : 66 72 : 141 1
10. Garážníci CHEB 5 0 0 0 0 5 0 30 : 60 78 : 140 0
11. RENO A Mariánské Lázně 5 0 0 0 0 5 0 20 : 70 60 : 147 0
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Křivka Petr Boční vítr Lomnice 105,4 88,24 20 17 15 79,49 39 31
2. Vetchý Tomáš Boční vítr Lomnice 86,7 87,50 20 16 14 76,92 39 30
3. Syřiště Pavel PAPÍRÁK A CHEB 86,6 100,00 16 12 12 82,76 29 24
4. Jech Michal Lucerna z garáže Cheb 81,5 83,33 12 12 10 77,78 27 21
5. Polák Michal Boční vítr Lomnice 79,4 78,95 20 19 15 72,34 47 34
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
So 7.10.2017 14:00 4. Fedoraci Sokolov 7 : 11 PAPÍRÁK A CHEB
Trbušek Jan 17 : 25 Drahoňovský Jiří
So 7.10.2017 15:00 4. Panteři Tachov 9 : 10 DT R.U.M. Marianské Lázně
Oktabec Petr 21 : 23 Kopecký Jiří
So 7.10.2017 17:00 4. Boční vítr Lomnice 15 : 3 DC/TC Kings Tachov
Polák Jiří 31 : 9 Kantor Jan
Ne 8.10.2017 13:00 4. Lucerna z garáže Cheb 16 : 2 Garážníci CHEB
Pospíšil Miloslav 33 : 10 Luhanová Vladimíra
Ne 8.10.2017 14:00 4. RENO A Mariánské Lázně 4 : 14 J.P.M. Ryvalové Cheb
Harant Jiří 12 : 30 Harazin Jaroslav
So 14.10.2017 13:00 5. J.P.M. Ryvalové Cheb 7 : 11 Panteři Tachov
Harazin Jaroslav 18 : 25 Martan Radek
So 14.10.2017 13:00 5. Garážníci CHEB 5 : 13 Boční vítr Lomnice
Luhanová Vladimíra 12 : 30 Polák Jiří
So 14.10.2017 14:00 5. DC/TC Kings Tachov 3 : 15 Fedoraci Sokolov
Tlustá Kateřina 11 : 30 Trbušek Jan
So 14.10.2017 16:00 5. PAPÍRÁK A CHEB 15 : 3 RENO A Mariánské Lázně
Drahoňovský Jiří 31 : 13 Harant Jiří
Ne 15.10.2017 14:30 5. DT R.U.M. Marianské Lázně 16 : 2 Lišáci B Bukovany
Houšková Lucie 32 : 7 Nechala Václav
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.10.2017 12:58

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 18.10.2017 13:01:57