Ligová skupina
UŠO > Karlovarský kraj > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
EXTRALIGA UŠO Karlovarsko
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Žíla Chodov A 11 11 0 0 0 0 0 151 : 47 334 : 152 33
2. JP Čechie Dalovice 11 7 1 0 2 1 0 133 : 68 307 : 182 25
3. DC Alex Sokolov 11 7 1 0 1 2 0 105 : 95 254 : 236 24
4. Vokurky XXL M.Lázně 11 7 0 0 0 4 0 106 : 92 256 : 245 21
5. Žíla Chodov B 11 6 1 0 0 4 0 105 : 94 254 : 237 20
6. Dravci Fedor Sokolov 11 5 1 0 0 5 0 111 : 88 258 : 240 17
7. BACARDI A K.Vary 11 5 0 0 1 5 0 107 : 92 259 : 235 16
8. Hradní páni Loket 11 5 0 0 1 5 0 96 : 103 244 : 243 16
9. AC Star-Arena Chodov 11 2 3 0 1 5 0 91 : 111 232 : 269 13
10. Racek B52 A Karlovy Vary 11 2 1 0 0 8 0 65 : 134 173 : 300 8
11. Gepardi Březová A 11 1 0 0 1 9 0 69 : 130 205 : 292 4
12. Družba Domino Ostrov 11 0 0 0 1 10 0 57 : 142 164 : 309 1
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Poživil František Žíla Chodov A 92,0 88,24 44 34 30 80,00 80 64
2. Kuruc Ondřej Hradní páni Loket 84,2 79,55 44 44 35 73,58 106 78
3. Sienko Milan Žíla Chodov A 82,1 76,92 44 26 20 69,35 62 43
4. Černý Josef DC Alex Sokolov 81,4 75,00 44 44 33 68,22 107 73
5. Fuchs Pavel Žíla Chodov A 78,6 82,35 44 34 28 72,29 83 60
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
1.12.2017 18:00 10. JP Čechie Dalovice 6 : 12 Žíla Chodov A
Ševčík Leoš 21 : 27 Boldiš Karel
So 2.12.2017 17:00 10. Družba Domino Ostrov 3 : 15 Dravci Fedor Sokolov
Kocek Miroslav 10 : 31 Pechan Pavel
Ne 3.12.2017 13:00 10. DC Alex Sokolov 9 : 10 Žíla Chodov B
Kaňa Jan 23 : 25 Fuchs Pavel
Ne 3.12.2017 14:00 10. Hradní páni Loket 12 : 6 Gepardi Březová A
Kuruc Ondřej 27 : 15 Balouš Zdeněk
Ne 3.12.2017 14:00 10. BACARDI A K.Vary 13 : 5 Racek B52 A Karlovy Vary
Krása Roman 30 : 15 Tunkiv Štepan
Ne 3.12.2017 15:00 10. Vokurky XXL M.Lázně 12 : 6 AC Star-Arena Chodov
Malinovský Jiří 27 : 22 Slezák Jan
8.12.2017 18:00 11. Žíla Chodov B 5 : 13 JP Čechie Dalovice
Fuchs Pavel 16 : 30 Oplt Michal
So 9.12.2017 16:30 11. Gepardi Březová A 14 : 4 Družba Domino Ostrov
Balouš Zdeněk 31 : 13 Kocek Miroslav
So 9.12.2017 17:00 11. Žíla Chodov A 12 : 6 Vokurky XXL M.Lázně
Sienko Milan 29 : 20 Hojda Michal
Ne 10.12.2017 13:00 11. Racek B52 A Karlovy Vary 4 : 14 DC Alex Sokolov
Pospíchal Tomáš 12 : 30 Kaňa Jan
Ne 10.12.2017 13:00 11. AC Star-Arena Chodov 10 : 8 Hradní páni Loket
Slezák Jan 23 : 23 Kuruc Ondřej
Ne 10.12.2017 14:00 11. Dravci Fedor Sokolov 7 : 11 BACARDI A K.Vary
Pechan Pavel 19 : 27 Krása Roman
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.1.2018 20:28

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 19.1.2018 20:28:28