Ligová skupina
UŠO > Karlovarský kraj > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
EXTRALIGA UŠO Karlovarsko
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Žíla Chodov A 18 17 0 0 1 0 0 243 : 82 532 : 254 52
2. JP Čechie Dalovice 18 13 1 0 2 2 0 220 : 107 503 : 286 43
3. DC Alex Sokolov 18 13 1 0 1 3 0 181 : 145 425 : 363 42
4. Vokurky XXL M.Lázně 18 11 0 0 0 7 0 184 : 140 432 : 364 33
5. Dravci Fedor Sokolov 18 9 2 0 1 5 1 174 : 153 403 : 386 31
6. Hradní páni Loket 18 9 0 0 1 8 0 171 : 154 422 : 377 28
7. Žíla Chodov B 18 8 1 0 1 8 0 163 : 163 397 : 401 27
8. BACARDI A K.Vary 18 7 0 0 1 10 0 161 : 164 394 : 402 22
9. AC Star-Arena Chodov 18 5 3 0 1 9 0 155 : 173 388 : 416 22
10. Gepardi Březová A 18 3 1 0 1 13 0 133 : 193 362 : 447 12
11. Racek B52 A Karlovy Vary 18 2 2 0 0 14 0 94 : 232 252 : 510 10
12. Družba Domino Ostrov 18 0 0 0 1 17 0 76 : 249 230 : 534 1
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Poživil František Žíla Chodov A 94,4 88,68 72 53 47 79,84 124 99
2. Sienko Milan Žíla Chodov A 88,9 79,55 72 44 35 72,55 102 74
3. Černý Josef DC Alex Sokolov 85,6 79,17 72 72 57 70,11 174 122
4. Slekovič David JP Čechie Dalovice 77,8 75,00 68 40 30 68,09 94 64
5. Fuchs Pavel Žíla Chodov A 77,6 81,13 72 53 43 70,77 130 92
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
6.4.2018 18:00 17. JP Čechie Dalovice 16 : 2 Družba Domino Ostrov
Oplt Michal 33 : 9 Kocek Miroslav
6.4.2018 18:00 17. Žíla Chodov B 8 : 10 AC Star-Arena Chodov
Fuchs Pavel 21 : 21 Slezák Jan
So 7.4.2018 17:00 17. Žíla Chodov A 12 : 6 Hradní páni Loket
Sienko Milan 27 : 18 Kuruc Ondřej
Ne 8.4.2018 13:00 17. Racek B52 A Karlovy Vary 5 : 13 Gepardi Březová A
Pospíchal Tomáš 14 : 29 Buberle Jan
Ne 8.4.2018 14:00 17. BACARDI A K.Vary 6 : 12 DC Alex Sokolov
Krása Roman 14 : 25 Černý Josef
Ne 8.4.2018 14:00 17. Dravci Fedor Sokolov 10 : 8 Vokurky XXL M.Lázně
Pechan Pavel 24 : 16 Hojda Josef
13.4.2018 18:00 18. JP Čechie Dalovice 13 : 5 BACARDI A K.Vary
Oplt Michal 31 : 13 Stupka Michal
So 14.4.2018 16:30 18. Gepardi Březová A 10 : 9 Dravci Fedor Sokolov
Balouš Zdeněk 23 : 23 Krudenc Pavel
So 14.4.2018 17:00 18. Družba Domino Ostrov 1 : 17 Žíla Chodov A
Kocek Miroslav 7 : 35 Sienko Milan
Ne 15.4.2018 13:00 18. AC Star-Arena Chodov 15 : 3 Racek B52 A Karlovy Vary
Slezák Jan 31 : 10 Tunkiv Štepan
Ne 15.4.2018 14:00 18. Hradní páni Loket 8 : 10 Žíla Chodov B
Kuruc Ondřej 21 : 23 Fuchs Pavel
Ne 15.4.2018 15:00 18. Vokurky XXL M.Lázně 8 : 10 DC Alex Sokolov
Malinovský Jiří 19 : 24 Kaňa Jan
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.4.2018 18:49

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 22.4.2018 18:49:45