Přihlášená družstva k sezóně 2019/2020 2.7.2019 22:00 (aktualizováno 29.7.2019 17:51) | Trbušek Jan | Přečteno: 2446× |
+ pohár, herny, časy domácích zápasů, platby
Dámy a pánové,
Přehled pihlášek k ligovému ročníku 2019/2020 (třetí ligy budou doplněny později). Součástí je i informace o tom, zda družstva budou hrát či nebudou hrát Pohár UŠO a zda budou či nebudou hrát v Hernách. Dále je to doplněno i o hrací den a čas domácích zápasů ( v případě, že den a čas nebude součástí přihlášky - budeme považovat, že nedošlo ke změně a tudíš zůstává čas ze sezóny 18/19). Modrá barva - ANO, červená barva NE. Momentálně volná místa v 2. lize budou doplněna družstvy z 2. míst třetích lig (budou li mít zájem 2. ligu hrát).
Poslední kolonka vyznačuje úhradu za družstvo. Je-li toto pole zelené - družstvo má uhrazeno startovné na sezónu 2019/2020. 3.Ligy zatím orientačně - určitě dojde k nějakému nepřihlášení nebo naopak k novému přihlášení.
POHÁR | HERNY | ČAS | Kč | ||
EXTRALIGA | |||||
1 | AC STAR ARENA CHODOV A | NE 14 | |||
2 | AC STAR ARENA CHODOV B | NE 14 | |||
3 | BOČNÍ VÍTR LOMNICE | SO 17 | |||
4 | volno | ||||
5 | FEDORÁCI SOKOLOV | SO 14 | |||
6 | GEPARDI A BŘEZOVÁ | SO 16:30 | |||
7 | HRADNÍ PÁNI LOKET A | NE 14 | |||
8 | JP ČECHIE DALOVICE | PÁ 18 | |||
9 | NIKOLA A KRASLICE | SO 16:30 | |||
10 | VOKURKY XXL MARIÁNSKÉ LÁZNĚ | NE 15 | |||
11 | ŽÍLA CHODOV A | SO 17 | |||
12 | ŽÍLA CHODOV B | NE 16 | |||
1.A LIGA | |||||
1 | DRUŽBA DOMINO OSTROV | SO 17 | |||
2 | DŘEVÁCI OD PRĎOCHA SOKOLOV | NE 14 | |||
3 | DT R.U.M. MARIÁNSKÉ LÁZNĚ | NE15:30 | |||
4 | GEPARDI B BŘEZOVÁ | SO 13 | |||
5 | HO-WADA AŠ | SO 16:30 | |||
6 | J.P.M. RYVALOVÉ CHEB | SO 13 | |||
7 | KOLEČKO ŠKODÍCI B OSTROV | SO 17 | |||
8 | PANTEŘI MARŠOVY CHODY | SO 15 | |||
9 | PRŮŠVIH A KARLOVY VARY | SO 16 | |||
10 | RACEK B52 B KARLOVY VARY | SO 15 | |||
11 | VESELÝ OBUŠKY CHEB | SO 14 | |||
12 | ŽÍLA CHODOV C | SO 14 | |||
1.B LIGA | |||||
1 | ALEX SOKOLOV | NE 13 | |||
2 | BACARDI A KARLOVY VARY | NE 14 | |||
3 | DC LÁZEŇSKÉ HROTY MAR. LÁZNĚ | SO 15:30 | |||
4 | KOLEČKO ŠKODÍCI A OSTROV | SO 14 | |||
5 | LIŠÁCI BUKOVANY | SO 14 | |||
6 | NIKOLA B KRASLICE | SO 16:30 | |||
7 | PAPÍRÁK CHEB A | SO 16 | |||
8 | PRŮŠVIH B KARLOVY VARY | SO 17 | |||
9 | STRAKY Z DYLENĚ MAR. LÁZNĚ | SO 15:30 | |||
10 | ÚLET SPIRÁLA PŠOV | SO 14 | |||
11 | ŽÍLA CHODOV D | PÁ 18 | |||
12 | ŽÍLA CHODOV F | PÁ 18 | |||
2 A. LIGA | |||||
1 | BAKALÁŘI Z AŠE | SO 13 | |||
2 | BOBŘI DASNICE | SO 14 | |||
3 | BOBŘÍCI DASNICE | SO 15 | |||
4 | DC MÁJOVKA TACHOV A | SO 14 | |||
5 | DC U HNÁTA CITICE | SO 13 | |||
6 | DEVIL DOGS CHODOV | SO 16 | |||
7 | DRÁPALÍCI S.R.O. PLANÁ | NE 14 | |||
8 | DC/TC KNGS TACHOV | NE 14 | |||
9 | MLYNÁŘI HABARTOV | SO 14 | |||
10 | NIKOLA C KRASLICE | SO 13 | |||
11 | NIKOLA D KRASLICE | SO 13 | |||
12 | ŠK LUNA A MARIÁNSKÉ LÁZNĚ | SO 16 | |||
2.B LIGA | |||||
1 | 60 SRO NEJDEK | SO 14 | |||
2 | BACARDI B KARLOVY VARY | NE 13 | |||
3 | DRAHOMÍRA KARLOVY VARY | NE 16 | |||
4 | JAGDY ŠTĚDRÁ | SO 17 | |||
5 | MIS3 KARLOVY VARY | NE 13 | |||
6 | PAŠTIKY STARÁ CHODOVSKÁ | SO 14 | |||
7 | ROXY MARIÁNSKÉ LÁZNĚ | SO 16 | |||
8 | SRŠNI NOVOSEDLY | SO 16 | |||
9 | TIPÁČ NEJDEK | SO 18 | |||
10 | ÚLET PŠOV | SO 14 | |||
11 | VĚTRÁKOVI ŠROŤÁCI Z ÚTVINY | SO 13 | |||
12 | ŽÍLA E CHODOV | NE 14 |